Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Βρε δεν είμαι πεσμένη απλά βαριέμαι!!!Και ο άντρας μου θέλει να φτιάξουμε τις κουρτίνες κ γω κάνω τον ροφό αδιαφορώ....

Ωραία που είσαι στην αδερφουλα σου μωρε η δικη μου δεν είναι κοντα! Θα πεταγόταν να με δεί θα πηγαινα κ γω πιφφφφ....αλλα απο την άλλη εχω την ηρεμία μου μακρυα κ αγαπημένοι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ενταξει αφου απλα βαριεσαι δεν πειραζει, εγω νομιζα πως μου "επεσες" τρελοκοριτσο!!! 

Μη φανταστεις πως την βλεπω αυτες τις ημερες την αδερφη μου. Με αποφευγει οσο ποτε. Λεει πως δε θελει να μιλαμε καθολου για το θεμα γιατι την προηγουμενη φορα ηταν σιγουρη οτι πετυχε κ μετα ενιωθε τυψεις. Οποτε εχει περασει στο αλλο ακρο.

Ετσι κ εγω ειμαι στην κοσμαρα μου. Δεν αναλυω τιποτα.το μονο που με ανησυχει ειναι που μερικες στιγμες με πιανει βηχας κ μηπως δεν πρεπει, αλλα σκεφτομαι πως ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Αν ειναι γραφτο θα πετυχει. Η ζωη θελει αισιοδοξια. Ωχ πια φτανει το αγχος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα αγαπημενες!!! 

Καλο Σ/Κ να εχουμε λοιπον! Δουλιτσες κανετε? Μη μου πειτε ακομα κανετε γενικη???

Εγω ξαπλωτη στον καναπε. Σημερα λεω να κανω μπανακι, αρκετα περιμενα νομιζω.

Σας φιλω! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα με κορο'ι'δευεις???? Χαχαχα.... με χλιαρο εκανα τρελοκοριτσο! Τα μαλλια μου δε βλεπω να πετυχαν κ πολυ στο λουσιμο αλλα τι να κανουμε! Χαχαχα... :-D 

Αφου τελειωσες με κουρτινες, τελειωσες με τις δουλειες. Αντε τωρα χαλαρωσε! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα.... 

Χρονια πολλα γλυκιες μανουλες, να ειστε γερες κ ευτυχισμενες κ να χαιρεστε τα παιδακια σας!

Αχ Γεωργια μου πολυ μου αρεσε η ευχουλα σου, του χρονου να γιορταζουμε κ εμεις :):):) ! ! ! 

Εμεις γυρισαμε επιτελους σπιτακι μας! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On Friday, May 12, 2017 at 11:07 ΠΜ, Me-Lenia είπε:

Καλημερα-καλημερα!!!!

Γεωργια μου περαστικα σου! Ειναι πθα αυτη η ανοιξη με τις ιωσεις τις το κατι αλλο. Εγω εχω απο την ημερα της ετ πονολαιμο, βραχναδα κ λιγο βηχα. Ολα τα χαμε οι ιωσεις μας ελειπαν! Αρχισε να τρως λιγο-λιγο κατι σε φρυγανια κ τσαι.

Αντζουλινι τι ωραιες ασχολιες που εχεις :). Ολα με το καλο ευχομαι. Ποτε βαπτιζετε το μπεμπη σας? Πως θα τον πειτε? 

Τρελοκοριτσο Δημητρουλα τι κανεις??? Χθες ειλικρινα μας εφτιαξες την ημερα με την περιγραφη σου. Εισαι απιλαυση!!! ♡♡♡♡♡

 

Λεμε για μεσα Οκτώβρη τη βάπτιση κοριτσακι μου. Αυριο θα παω να κλεισω εκκλησια.προς το παρον εχουμε παρει προσφορα απο κατι φωτογραφους.

θοδωρη θα τον πουμε τον μικρουλη.το ονομα του πεθερου μου γιατι η Σοφια μου εχει το ονομα της μαμας μου...

Καλησπεραααααα......

Χρονια πολλα μανουλες κ μελλουσες μανουλες....Να ειμαστε ολες καλα!!!

Πως περνατε;;;εγω γενικη δεν εχω προλαβει ακομα γιατι ολη μερα ασχολούμαι με τα τρελοπαιδα.το άλλο σ/κ λεω να διωξω τα χαλιά για πλυσιμο κ μα ξεκινησω ενα ενα δωματιο γιατι εχω κ τα γενεθλια της Σοφιας μου 14/06 κ πρεπει να εχω τελειωσει.φετος θα της τα κανω σπιτι κ θα εχουμε παιδακια κ φαγητα κ λεω να τους φςρω κ ενα κλοουν να τα απασχολήσει....της τρελής θα γινει εδω....

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα... ωραιο ονομα θα παρει το μπουμπουκι σας!!! Με το καλο Αντζη μου :) !

Ωραια που θα κανετε τα γενεθλια στο σπιτι. Εμενα μου αρεσουν πιο πολυ ετσι. Μου θυμιζει τα δικα μας παιδικα παρτυ. Στο σπιτι με τουρτα , πιτσα σπιτικη, κεφτεδακια. Αααααχχχχ τι ωραιες εποχες! :) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!! 

Τι κανετε???

Καμάρι μου πώς είσαι;

Εγώ βαριέμαι να κουνηθώ πονάω εχω ενοχλήσεις περιόδου κάνει κ ζέστη πιφφφ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καμάρι μου πώς είσαι;

Εγώ βαριέμαι να κουνηθώ πονάω εχω ενοχλήσεις περιόδου κάνει κ ζέστη πιφφφ

Αχ Δημητρουλι μου που ειστε πια??? Με αφησατε μονη κ μελαγχολησα. Ο αντρας μου θα λειπει ως αυριο στη δουλεια κ εχω μεινει μονη. Εγω ακομα κρυωμενη ειμαι. Καταρροη, λιγο βηχα. Τι να πω πια ηταν αναγκη στην αναμονη να κρυωσω????? Ελεος!

Αντε κοριτσακι μου να αδιαθετησεις να ηρεμησεις!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...