Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Just now, Miss Sunny είπε:

Με πηραν απο το κεντρο να παω κατα τις 7. Τωρα τι θα δουν σημερα τοσο νωρις δεν εχω καταλαβει..

Ποτέ έκανες την πρώτη χοριακη; εγώ έκανα 3/2 πρώτη χοριακη και 13/2 είδαμε σάκο.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 minutes ago, Eleni1986 said:

Ποτέ έκανες την πρώτη χοριακη; εγώ έκανα 3/2 πρώτη χοριακη και 13/2 είδαμε σάκο.

Χμ σημερα εχουμε 16 την εκανα στις 5 αλλα λιγο χαμηλο νουμερο 35... Την προγ Δευτερα στις 9/10 ηταν 535.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Γεια σου Νατασσάκι. Καλα κοιμήθηκα αποψε. Ευτυχώς! Λιγο σίδερο εχω κι εγω. Που θα παει. Θα βγει!

Μπράβο το κορίτσι ....

το σίδερο καθισμένη και μια χαρά θα βγεί.

Μόλις τελείωσα και εγώ,είχα και τον μπούτια δίπλα μου στο καρότσι να παίζει και πέρασε η ώρα.

 

1 ώρα πρίν, Me-Lenia είπε:

Το μονο σιγουρο Γεωργια μου ειναι οτι θα γινεις πολυ καλη μανουλα! Τα παιδακια σου θα εχουν παρει τοσο σπουδαια εφοδια απο εσενα που ξ ζωη τους θα ειναι τουλαχιστον ομορφη!!!

Αχ κοριτσακια μου ειναι πολυ ομορφο που μοιραζομαστε ολες αυτες τις εμπειριες κ τις σκεψεις.

Νατασακι μου δεν πηγα. Οταν ξυπνησα το πρωι ειχε λιγο κρυο κ μ' αρεσε που ημουν ζεστη στο κρεβατακι μου οποτε δε σηκωθηκα εγκαιρα. Μετα εβαλα να μαγειρεψω, παει περασε το πρωινο. Αυριο το απογευμα ομως κανονισα καφε! Χιχιχι...

Ελπιζω να κατσιασες κ σημερα τον μπουταρινια :wub: .

Καλά έκανες...μέρες όμορφες θα συνεχίσει να κάνει οπότε θα χαρείς πολλές βολτούλες!!!!

Μα φυσικάααααα....χεχεχεχεχε!!!!!!!

1 ώρα πρίν, Miss Sunny είπε:

Αχ Μελενια μου ποσο συμφωνω με τα λογια σου για τη Γεωργια!!

Νατασα μιλησα με την αρχιμαια,μου πε δεν ειναι κ τοσο καλο κ οταν βρει τον γιατρο γιατι εχει χειρουργεια θα του πει κ θα με παρει. Αμεσως δεν ειναι τοσο καλο... Με μια κοπελα που μιλησα μου πε οτι ειχε για μερες ροζ κ κουβαλαγε κ δουλεια πηγαινε αμαν!

Μελενια πηγες βολτα??

Ιιιιιι τι να πώ ...πόσο βλαμμένη είναι;;;

Κοριτσάκι μου αν είναι δυνατόν,μην τυχόν και σε αγχώσουν τέτοιες βλακείες..θα συμφωνήσω τόσα κορίτσια είχαν αίμα και μια χαρά προχώρησε η εγκυμοσύνη και τώρα χαίρονται τα αγγελούδια τους!!! 

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Με πηραν απο το κεντρο να παω κατα τις 7. Τωρα τι θα δουν σημερα τοσο νωρις δεν εχω καταλαβει..

Όλο και κάτι θα φανεί. Εγώ είχα πάει για υπέρηχο 22η μέρα του κύκλου χωρίς να ξέρω ότι είμαι έγκυος και μου λεει ο γιατρος έχεις ένα καλό ωαριο! Καθυστερημένη ωορηξια.. Τελικά ήταν το ωχρό σωματιο! Όλα καλά να είναι!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mis Sunnyy ολα καλά θα φανούν!!

Αχχχ αυτες οι αρχιηλιθιες...

Και εγω τελειωνω σιδέρωμα χωρις παρέα σνιφ...Και όλο τα βαρετά τα δικάμας αντε να ερθει η ωρα για ζιπουνάκια σεντονάκια ροζ ή σιελ ή εστω του Παναθηναικού δεν με πειράζει χαχα 

Ας κάνουμε ευχαριστες σκέψεις κ όλα καλά θα μας πάνε κ αααα Μαράκι μαζί θα προσπαθήσουμε ελπίζω να ειναι η τρίτη μας κ τυχερή εγκυμοσύνη ουτε παλλίνδρομη ούτε βιοχημική με σποράκι με καρδουλα μυτουλα χερακια ποδαράκια τα πάντα όλα στη θέση τους ...

Φιλιά κορίτσια η σιδερώστρα με καλεί:mad:

Επεξεργάστηκαν by DIMITRAS
  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

29 minutes ago, DIMITRAS said:

Mis Sunnyy ολα καλά θα φανούν!!

Αχχχ αυτες οι αρχιηλιθιες...

Και εγω τελειωνω σιδέρωμα χωρις παρέα σνιφ...Και όλο τα βαρετά τα δικάμας αντε να ερθει η ωρα για ζιπουνάκια σεντονάκια ροζ ή σιελ ή εστω του Παναθηναικού δεν με πειράζει χαχα 

Ας κάνουμε ευχαριστες σκέψεις κ όλα καλά θα μας πάνε κ αααα Μαράκι μαζί θα προσπαθήσουμε ελπίζω να ειναι η τρίτη μας κ τυχερή εγκυμοσύνη ουτε παλλίνδρομη ούτε βιοχημική με σποράκι με καρδουλα μυτουλα χερακια ποδαράκια τα πάντα όλα στη θέση τους ...

Φιλιά κορίτσια η σιδερώστρα με καλεί:mad:

Μακαρι βρε κοριτσια να τα θυμομαστε καποτε κ να λεμε τι τραβαγαμε κ τοτε!

DIMITRA κι εγω ανυπομονω να σιδερωσω φορμακια του Ολυμπιακου αχαχα! Κι ασχετο,εκει κοντα στα 15 να θελει το παιδι μας να αλλαξει φυλο,αυτο που το πας! Κ τζαμπα τα φορμακια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

Καλη εβδομαδα να εχουμε με  super υπερηχους που ξεκινανε σημερα με τη Μιςς sunny μας, το Σαββατο η Γεωργια μας και γω την πεμπτη.Βεβαια θα προηγηθει τεραστια χοριακη της Μελενιας μας.

Εμεις τελειωσαμε το βαψιμο του δωματιου σε χρωματισμους του λιλα. Μια χαρα εγινε. Ειχαμε παει και στα μαγαζια να δουμε καποια πραγματα. Αν το doppler ειναι καλο την Πεμπτη θα ξεκινησουμε τις αγορες.

A ντε να πανυγηριζουμε παλι και αυτη τη βδομαδα!!!

Οποτε αν καταλαβα καλα περιμενουμε τα ομορφα νεα της Μiss Shunny!

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

sunny μου ψυχραιμια, μην αγχωνεσαι.

Στον γιο μου, οταν ημουν 2 μηνων περιπου, ειχα δει λιγο ροζ αιματακι στο σκουπισμα.

Πηρα αμεσως τον γιατρο πανικοβλητη και με ειδε το ιδιο απογευμα

εν τελει δεν συνεβαινε κατι τραγικο, το μωρακι ηταν εκει στη θεση του!απλα μου ειπε να κατσω σπιτι ενα μηνα μεσα, τελος η δουλεια, μεχρι ν δεσει το μωρο στην ουσια. μπορει βεβαια να ειχα παθει καμια αποκολλησουλα και να μη μου το ξεφουρνισε για να μην αγχωθω, αλλα οκ!

οντως εκατσα ενα μηνα μεσα και ολα κυλησαν ησυχα. βεβαια ειχα το αγχος, αλλα ολα καλα!

 

εν τω μεταξυ πηρα σημερα τον γυναικολογο να με δει πρωτη φορα να ξεαγχωθω οτι ολα οκ και βρε κοριτσια μ εβαλε σε 10 μερες. με ρωτησε πρωτα ποτε ηταν η προηγουμενη περιοδος και με βαση αυτη μου εκλεισε ραντεβου. εγω περιμενα αμεσα να με δει, να βεβαιωθω οτι ολα οκ! τι να πω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Lizaki! Αχ, πως μου αρέσουν οι ετοιμασίες των παιδικών δωματίων!!! Καλορίζικα να είναι όλα σας! Λατρεύω το λιλα!!!

Γεια σου Lia! Καλε τι ανησυχεις; Κι εμας μετα τη χοριακή σε περιπου 15 ημέρες θα μας δουν.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Γεια σου Lizaki! Αχ, πως μου αρέσουν οι ετοιμασίες των παιδικών δωματίων!!! Καλορίζικα να είναι όλα σας! Λατρεύω το λιλα!!!

Γεια σου Lia! Καλε τι ανησυχεις; Κι εμας μετα τη χοριακή σε περιπου 15 ημέρες θα μας δουν.

καλομελετα και ερχεται Γεωργια μου. Κατσε να δουμε το Σαββατο για ποσα θα εχεις να ετοιμαζεις:-D

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Lia21 είπε:

sunny μου ψυχραιμια, μην αγχωνεσαι.

Στον γιο μου, οταν ημουν 2 μηνων περιπου, ειχα δει λιγο ροζ αιματακι στο σκουπισμα.

Πηρα αμεσως τον γιατρο πανικοβλητη και με ειδε το ιδιο απογευμα

εν τελει δεν συνεβαινε κατι τραγικο, το μωρακι ηταν εκει στη θεση του!απλα μου ειπε να κατσω σπιτι ενα μηνα μεσα, τελος η δουλεια, μεχρι ν δεσει το μωρο στην ουσια. μπορει βεβαια να ειχα παθει καμια αποκολλησουλα και να μη μου το ξεφουρνισε για να μην αγχωθω, αλλα οκ!

οντως εκατσα ενα μηνα μεσα και ολα κυλησαν ησυχα. βεβαια ειχα το αγχος, αλλα ολα καλα!

 

εν τω μεταξυ πηρα σημερα τον γυναικολογο να με δει πρωτη φορα να ξεαγχωθω οτι ολα οκ και βρε κοριτσια μ εβαλε σε 10 μερες. με ρωτησε πρωτα ποτε ηταν η προηγουμενη περιοδος και με βαση αυτη μου εκλεισε ραντεβου. εγω περιμενα αμεσα να με δει, να βεβαιωθω οτι ολα οκ! τι να πω!

Γειά σου Lia. Σου έκλεισε σε δέκα μέρες για να ακούσετε καρδούλα λογικά. Είναι νωρίς ακόμα 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miss Sunny είπε:

Ναι Georgia περιμενε μπορει να τα παρεις ολα διπλα μακαρι!

Στο κεντρο ειμαι ακομα θα αργησουμε μαλλον να μπουμε..Ουφ

πφφφφφ!!!!!! Ακομα;;;; Περιμενουμε, περιμενουμε!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...