Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Sunny...Sugar k Γεωργια με το καλό οι υπέρηχοι αγωνιώ μαζί σας!!

Μελένια μου ολα καλά θα είναι θα δεις...

Εγώ τώρα αντιμετωπίζω τον πεθερό που του είπε ο άντρας θα κάνουμε αυτή την προσπάθεια με δικά μας κ μετά μπορει να χρειαστει δανεικά κ για τους δύο κ άρχισε μουρμουρα ο τύπος ε τι παθαμεεεε προσπαθώ να είμαι ήρεμη κ να γελάω!! Οκ θέλει εγγόνι κ εμείς παιδάκι αλλά είπαμε να εχει κάτι κ από εμας! Φοβάται οτι θα σταματήσουμε γιατι λέω οτι κουράστηκα οφου!!

Ας έχουμε μια ωραία Κυριακή κ μια ακόμα πιο ωραία εβδομάδα κ όλα κουλ με ωραία αποτελέσματα από όλες μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μη δίνεις σημασία δημητρουλα! Και μη δίνετε και τόση αναφορά, ο καθένας θα λέει τα δικά του και μόνο θα συγχιζεσαι, όλοι μας έχουμε και άποψη!! Καλύτερα οι δύο σας και οταν έρθει η ώρα κάνετε τις ανακοίνωσεις σας! 

Γεωργία μου εγω το αντίθετο, όπου βρω κοιμαμαι. Εχθές με το ζόρι κάθισα ξύπνια ως τις 10.30. Σήμερα ξύπνησα 8 έκανα βαφλες, εφαγα και ξανακοιμηθηκα, τώρα σηκώθηκα. Και τα μεσημέρια κοιμάμαι, εγώ που δεν ήμουν ποτέ του ύπνου!! Κάνω επιδερμίδα φράπα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sugar86 είπε:

Μη δίνεις σημασία δημητρουλα! Και μη δίνετε και τόση αναφορά, ο καθένας θα λέει τα δικά του και μόνο θα συγχιζεσαι, όλοι μας έχουμε και άποψη!! Καλύτερα οι δύο σας και οταν έρθει η ώρα κάνετε τις ανακοίνωσεις σας! 

Γεωργία μου εγω το αντίθετο, όπου βρω κοιμαμαι. Εχθές με το ζόρι κάθισα ξύπνια ως τις 10.30. Σήμερα ξύπνησα 8 έκανα βαφλες, εφαγα και ξανακοιμηθηκα, τώρα σηκώθηκα. Και τα μεσημέρια κοιμάμαι, εγώ που δεν ήμουν ποτέ του ύπνου!! Κάνω επιδερμίδα φράπα!! 

Αααχχχ μπραβο σου που κοιμάσαι!!! Με τα φάρμακα δεν εχεις θέμα?Εγω κοιμόμουν όρθια το μεσημέρι γιατι 2 φορές δεν άκουσα ξυπνητήρι..

Τι σημασία να δώσω αφου δεν υπάρχει σύνδεση με πραγματικότητα ο άντρας στεναχωριέται τίποτα άλλο ωωω πια η ζωη είναι ωραία βουρ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Αααχχχ μπραβο σου που κοιμάσαι!!! Με τα φάρμακα δεν εχεις θέμα?Εγω κοιμόμουν όρθια το μεσημέρι γιατι 2 φορές δεν άκουσα ξυπνητήρι..

Τι σημασία να δώσω αφου δεν υπάρχει σύνδεση με πραγματικότητα ο άντρας στεναχωριέται τίποτα άλλο ωωω πια η ζωη είναι ωραία βουρ

Τι θέμα να έχω; δε τα βάζω πάντα την ίδια ώρα, δε μου είπαν κάτι τέτοιο! Άσε που νομίζω ότι είναι φυσιολογικό στην εβδομάδα που είμαι να κοιμάμαι! Στην αρχή από το άγχος είχα αυπνιες, τώρα με έπιασε υπνηλία! 

Έτσι μπράβο να είσαι αισιόδοξη εσύ Και να τον παρασερνεις, να μη στεναχωριεται και να μην επηρεάζεται από κανέναν! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας :-):-):-) ο "μικρός" μας έχει τρελάνει λίγο αλλά με τον καιρό θα προσαρμοστούμε :-P:-P:-P

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου να να έχετε ό,τι επιθυμείτε!!! Στις μανούλες, να χαίρεστε τα παιδάκια σας και στις μέλλουσες μανούλες, με το καλό να σας έρθουν στην αγκαλιά σας και να πραγματοποιθούν τα όνειρά σας!!! :-):-):-)

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας :-):-):-) ο "μικρός" μας έχει τρελάνει λίγο αλλά με τον καιρό θα προσαρμοστούμε :-P:-P:-P

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου να να έχετε ό,τι επιθυμείτε!!! Στις μανούλες, να χαίρεστε τα παιδάκια σας και στις μέλλουσες μανούλες, με το καλό να σας έρθουν στην αγκαλιά σας και να πραγματοποιθούν τα όνειρά σας!!! :-):-):-)

Χρυσα μου να σου ζήσει ο παίδαρος!!!! Να είναι γερός και καλοτυχος και όλα τα καλά του κόσμου!!!! Φιλιά πολλά!!!!! 

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή και η εβδομάδα που έρχεται να δώσει μεγάλη χαρά στην Μελένια μας και στις εγκυουλες να ακούσουν καρδούλες! 

Δημητρουλα υπομονή και μην δίνεις σημασία ο καθένας θα πει το μακρύ και το κοντό του! 

Φιλιά σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σουγκαράκι εγω κρατιέμαι γιατι εχω την Ελένη μας για παράδειγμα έχει γίνει η φραουλίτσα το ίνδαλμα μου βεβαίως δεν μπορω να βγάλω ίδια ποιότητα με το κορίτσι μας αλλά θα κάνω 1 τελευταία κ εχει ο Θεος!!

Εγω κοιτούσα ώρες γιατι κοιμόμουν για ώρες χαχα

Χρυσα Μ να σας ζήσει το αστέρι σας!!

Χρυσα Μ να σας ζήσει το αστέρι σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας :-):-):-) ο "μικρός" μας έχει τρελάνει λίγο αλλά με τον καιρό θα προσαρμοστούμε :-P:-P:-P

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου να να έχετε ό,τι επιθυμείτε!!! Στις μανούλες, να χαίρεστε τα παιδάκια σας και στις μέλλουσες μανούλες, με το καλό να σας έρθουν στην αγκαλιά σας και να πραγματοποιθούν τα όνειρά σας!!! :-):-):-)

Χρύσα μου εμεις τα είπαμε! Πολλά φιλιά!

Δημητρούλα, εχει δικιο η Sugar. Μην λέτε τι κάνετε. Έτσι θα ειστε πιο ήρεμοι. Και καθόλου κουβέντα ειδικα για δανεικα. Πρεπει να προστατευτει μελλοντικά και το παιδι απ' τα σχόλια.

 

 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Χρύσα μου εμεις τα είπαμε! Πολλά φιλιά!

Δημητρούλα, εχει δικιο η Sugar. Μην λέτε τι κάνετε. Έτσι θα ειστε πιο ήρεμοι. Και καθόλου κουβέντα ειδικα για δανεικα. Πρεπει να προστατευτει μελλοντικά και το παιδι απ' τα σχόλια.

 

 

Τα like μου μέσα!!Αστα εγω είπα για υιοθεσία και αρχιζει τα παραδείγματα που τα κατάφεραν αναν!! Ε θα το βουλώσω στον αντρα να μη τα λεει κ τέλος..αντε συνέχεια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Κοιμηθηκα σαν τουβλο ευχαριστηθηκα υπνο. Τωρα εκανα swiffer κι εχωσα συζυγο να κανει σκουπα μπανιο κλπ.

Χρυσα να σου ζησει το μπεμπουδινι ολα τα καλα!!!

DIMITRA εχω διαπιστωσει οτι καλυτερα να μη λες τπτ.. Εμεις δεν ειπαμε σε κανεναν για την εξωσωματικη κι ουτε σκοπευουμε,ουτε καν στη μαμα μ που ειναι ο πιο εχεμυθος ανθρωπος του κοσμου. Μονο οι μαμαδες ξερουν οτι ειμαι εγγυος κ αμα ειναι ολα καλα στον υπερηχο θα το πουμε κ στους μπαμπαδες κ τελος. Το πως θα κανουμε εμεις τα παιδακια μας ειναι δικο μας θεμα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα αγαπουλιτσες μου!!!

Δημητρα μου θα τα καταφερεις με δικα σας κοριτσι μου, το πιστευω!!! Και εγω αν ημουν 29 οταν καναμε την εξωσωματικη επειδη οπως φανηκε μαλλον εχω ΠΩΑ, οι ωοθηκες μου ειναι σαν 40αρας και βαλε. Γι αυτο και εκανα μ ονο 2 ωαρια με φουλ διεγερση. Ξερεις και το σπερμα τελειως χαλια. Αφου μπορεσαμε εμεις και εσεις θα τα καταφερετε. Εμεις το ειπαμε στον πατερα του αντρα μου επειδη επρεπε να πηγαινει να του γραφει καποιες εξετασεις και στην μητερα μου που το εχει με τα ιατρικα και ειναι κουλ. Στον πατερα μου που ειναι ευαισθητος το ειπαμε αφου εμεινα εγκυος και στην πεθερα μου που ειναι υπερ ευαισθητη και αγχωνεται και στεναχωριεται θα το πουμε αφου τελειωσουμε με το θεμα παιδια. ΕΙναι ικανη να μην κοιμαται τα βραδια σκεπτομενη μην  εκανε κατι λαθος οταν ηταν μικρος ο αντρας μου και δημιουργηθηκε αυτο το προβλημα! Ο,τι να ναι δηλαδη!!!!

Μις μου απολαυσε το οσο μπορεις! χεχε!!!

Σουγκαρ μου τα φαρμακα αν μιλαμε για τα ουτρο αν ειναι 3 φορες τη μερα θελει ανα 8 ωρο, συγκεκριμενη ωρα!

Χρυσα μου να σου ζησει το ζουζουνι!!!!Καλα ξενυχτια!!!! :)

Γεωργια μου επειδη δεν θυμαμαι, επεστρεψες στη δουλεια;

 

Το σπιτι μας επιτελους μετα απο ενα χρονο εγινε ξανα σπιτι... Ειχαμε φτιαξει ενα χωρο για την μικρη με τους καναπεδες και το παρκο φραγμενο για να παιζει, το τραπεζακι το ειχαμε αχρηστευσει και τωρα αφου εχει μαθει και περιφερεται παντου τα διαλυσαμε ολα και τα βαλαμε ολα στη θεση τους χτες.Δεν μπορουσαμε ουτε εναν ανθρωπο να καλεσουμε γιατι δεν ειχαμε που να τον βαλουμε να καθησει ετσι οπως τα ειχαμε κανει!!! χιχιχι!!!

  • Μου αρέσει 3

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου. Τι κανετε?

Χρυσα μου να σου ζησει ο μπεμπακος! Να ειστε ολοι γεροι να τον καμαρωνετε! Παντα χαρες στο σπιτικο σας!

Δημητρουλα μου γλυκια ολα θα πανε super κ θα γινετε υπεροχοι γονεις! Συμφωνω με τα κοριτσια, οσο λιγοτερα λετε ,τοσο καλυτερα!

Γεωργια, Ελενακι, miss, sugaraki ♡♡♡♡.

Εμεις ειμαστε καθ'οδον. Ξανακανουμε το ταξιδι μας εκδρομη για να χαλαρωνουμε κιολας! :)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι!!

τι αέρας είναι αυτός καλέ;;μας πήρε και μας σήκωσε...

Μελένια μου επιστρέφετε διάβασα..με το καλό να πάτε σπιτάκι σας και απο την παρασκευή να ξεκινήσετε τα πιο όμορφα όνειρα για τα υπόλοιπα χρόνια της ζωής σας!!! :mad:

Ελενάκι γελάω που το σπίτι ξαναέγινε σπίτι....αχχχ μια σταλιά πλάσματα και τους ανήκει όλοοοο το σπίτι :)

Μωρέ και εγω αυτό εχω ακούσει και τα απλώνω αλλά είχα μια ελπίδα μπας και μου έλεγες το αντίθετο!!!! Τι να κάνουμε ...υπομονή να μεγαλώσουν τα μικρά και να το χρησιμοποιήσουμε στα ρουχαλάκια τους. 

Μίςς και Σουγκαράκι και εγω τους ωραιότερους ύπνους στην εγκυμοσύνη τους έκανα.Αυπνίες είχα μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.Κοιμηθείτε τώρα γιατί μετά ξεχάστε το χαχαχαχα....κονσίλερ σε κουβάδες!!!!! 

Τζώρτζιααααα ακούς;;;;κοιμήσου...με το ζόρι!!!!!! :):) 

Δήμητρα συμφωνώ...όσο λιγότεροι τόσο το καλύτερο.Εμάς μόνο οι γονείς μου το γνωρίζουν και ενα φιλικό μας ζευγάρι.Κανέναν άλλο δεν αφορά το πως και το γιατί.Μην τους δίνετε τροφή για συζητήσεις,δική σας είναι η ζωή!!!

Πιγκουδάκι να έχουμε μια υπέροχη κυριακή!!! Θα πάτε βολτίτσα;;;

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασουλι μου σ' ευχαριστουμε πολυ-πολυ για τις υπεροχες ευχες σου! Μακαρι να μας αξιωσει ο Θεουλης να εχουμε κ εμεις ενα ζουμπουρλουδικο μωρακι!!!

Φιλησε μου τον μπουτακια τον υπεροχο!!! :wub:

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια μου. Τι κανετε?

Χρυσα μου να σου ζησει ο μπεμπακος! Να ειστε ολοι γεροι να τον καμαρωνετε! Παντα χαρες στο σπιτικο σας!

Δημητρουλα μου γλυκια ολα θα πανε super κ θα γινετε υπεροχοι γονεις! Συμφωνω με τα κοριτσια, οσο λιγοτερα λετε ,τοσο καλυτερα!

Γεωργια, Ελενακι, miss, sugaraki ♡♡♡♡.

Εμεις ειμαστε καθ'οδον. Ξανακανουμε το ταξιδι μας εκδρομη για να χαλαρωνουμε κιολας! :)

Καλη επιστροφή κορίτσι μου και όλα να πάνε κατ ευχήν! 

πρίν από 43 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλό μεσημέρι!!

τι αέρας είναι αυτός καλέ;;μας πήρε και μας σήκωσε...

Μελένια μου επιστρέφετε διάβασα..με το καλό να πάτε σπιτάκι σας και απο την παρασκευή να ξεκινήσετε τα πιο όμορφα όνειρα για τα υπόλοιπα χρόνια της ζωής σας!!! :mad:

Ελενάκι γελάω που το σπίτι ξαναέγινε σπίτι....αχχχ μια σταλιά πλάσματα και τους ανήκει όλοοοο το σπίτι :)

Μωρέ και εγω αυτό εχω ακούσει και τα απλώνω αλλά είχα μια ελπίδα μπας και μου έλεγες το αντίθετο!!!! Τι να κάνουμε ...υπομονή να μεγαλώσουν τα μικρά και να το χρησιμοποιήσουμε στα ρουχαλάκια τους. 

Μίςς και Σουγκαράκι και εγω τους ωραιότερους ύπνους στην εγκυμοσύνη τους έκανα.Αυπνίες είχα μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.Κοιμηθείτε τώρα γιατί μετά ξεχάστε το χαχαχαχα....κονσίλερ σε κουβάδες!!!!! 

Τζώρτζιααααα ακούς;;;;κοιμήσου...με το ζόρι!!!!!! :):) 

Δήμητρα συμφωνώ...όσο λιγότεροι τόσο το καλύτερο.Εμάς μόνο οι γονείς μου το γνωρίζουν και ενα φιλικό μας ζευγάρι.Κανέναν άλλο δεν αφορά το πως και το γιατί.Μην τους δίνετε τροφή για συζητήσεις,δική σας είναι η ζωή!!!

Πιγκουδάκι να έχουμε μια υπέροχη κυριακή!!! Θα πάτε βολτίτσα;;;

Νατασσάκι μου καλή Κυριακή!! Θα πάμε το απόγευμα βολτιτσα γιατί το πρωί επηξα με τις δουλειες.. Φιλιά στον όμορφο μπούτια!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...