Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Πω DIMITRA σε βρισκω πολυ δυναμικη!!! Αχ θα πετυχεις διγουρα θα δεις... Μη σχολιασω το δικο μας σπερμα ακινητα σχεδον ολα κ μορφολογια αστα να πανε...χαλια ημουν εκεινη την ημερα κ δεν ηξερα τι dna κουβαλουν.. Μετα σκεφτομουν τον Βουτσα κ συνηλθα!

Η επιτροπη θελει υπομονη να τη βρεις.. Εγω επαιρνα πολλες φορες κ το αφηνα να χτυπαει..

Κοριτσια με ψηνει τρελα η ιδεα να κοιταξω να παρω αδεια διαρκειας.. Δικαιουμαστε μονο 15 μερες κι εχω παρει τις 5. Εχει παρει ποτε καμια σας αδεια διαρκειας στυλ επαπειλλουμενη με ικα κλπ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελεια!!! Νεο χερι, νεα δεδομενα, ολα δειχνουν νεα επθτυχημενη αρχη Δημητρουλα μου! Εγω πιστευω πως σωστα το σκεφτηκες. Κατσε να δουμε τι θα πει ο γιατρος κ αναλογως πραττεις! Μπραβο-μπραβο ολα με το καλο!♡♡♡♡♡♡♡

Ενταξει Sanny το οτι σκεφτηκες τον Βουτσα με ξεπερνα! Ελιωσα στο γελιο :-D. Ποσο δικιο εχεις...!

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Me-Lenia said:

Τελεια!!! Νεο χερι, νεα δεδομενα, ολα δειχνουν νεα επθτυχημενη αρχη Δημητρουλα μου! Εγω πιστευω πως σωστα το σκεφτηκες. Κατσε να δουμε τι θα πει ο γιατρος κ αναλογως πραττεις! Μπραβο-μπραβο ολα με το καλο!♡♡♡♡♡♡♡

Ενταξει Sanny το οτι σκεφτηκες τον Βουτσα με ξεπερνα! Ελιωσα στο γελιο :-D. Ποσο δικιο εχεις...!

 

Ναι καλε τον ειδα προχτες σε ενα βιντεακι με το μωρο του τι γλυκουλι!!! Τον Ξαρχακο που τον πας? Κι ο Πρεκας τωρα που παντρευεται να παιρνει σειρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Πω DIMITRA σε βρισκω πολυ δυναμικη!!! Αχ θα πετυχεις διγουρα θα δεις... Μη σχολιασω το δικο μας σπερμα ακινητα σχεδον ολα κ μορφολογια αστα να πανε...χαλια ημουν εκεινη την ημερα κ δεν ηξερα τι dna κουβαλουν.. Μετα σκεφτομουν τον Βουτσα κ συνηλθα!

Η επιτροπη θελει υπομονη να τη βρεις.. Εγω επαιρνα πολλες φορες κ το αφηνα να χτυπαει..

Κοριτσια με ψηνει τρελα η ιδεα να κοιταξω να παρω αδεια διαρκειας.. Δικαιουμαστε μονο 15 μερες κι εχω παρει τις 5. Εχει παρει ποτε καμια σας αδεια διαρκειας στυλ επαπειλλουμενη με ικα κλπ?

 

πρίν από 14 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Τελεια!!! Νεο χερι, νεα δεδομενα, ολα δειχνουν νεα επθτυχημενη αρχη Δημητρουλα μου! Εγω πιστευω πως σωστα το σκεφτηκες. Κατσε να δουμε τι θα πει ο γιατρος κ αναλογως πραττεις! Μπραβο-μπραβο ολα με το καλο!♡♡♡♡♡♡♡

Ενταξει Sanny το οτι σκεφτηκες τον Βουτσα με ξεπερνα! Ελιωσα στο γελιο :-D. Ποσο δικιο εχεις...!

 

Sunny μου με κραταει η παλλινδρομη κ η βιοχημική....με πήρε η υπευθυνη του εργαστηριου εε θα δώσουμε κ αλλο για κατάψυξη κ οσες φορές χρειαστεί μου ειπε τα γονιδιακά της κ τα σχετικά εκφρασα κ γω την απορια μου τι γινεται κατα την γονιμοποίηση αφου καταλήγουν απο 5 γονιμα ωαρια να μενουν 2 εμβρυα κ μ ειπε με το ιστορικο σας το ωαριο σας σηκώνει τον συζηγο κ τα καταφερνετε ειστε δύσκολη περίπτωση αλλά ένα γερο εμβρυο θέλουμε ...για ξένο κουβέντα 

Μελένια θα δούμε παντως δεν μας εδωσε αερα στα μυαλα μας μας είπε υπάρχει Θεός κ βοηθά είμαστε εδώ για τα δύσκολα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Miss Sunny είπε:

Ναι καλε τον ειδα προχτες σε ενα βιντεακι με το μωρο του τι γλυκουλι!!! Τον Ξαρχακο που τον πας? Κι ο Πρεκας τωρα που παντρευεται να παιρνει σειρα!

Χαχαχα.... μου εφτιαξες τη μερα! Εισαι φοβερη! Ακομα γελαω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 minutes ago, DIMITRAS said:

Βρε Mis ειδες που τον ρώτησαν αν εχει κ αλλο;σπέρμα; Χαχαχα....

Γεροντομπαμπαδες χαχαχα

Ναι νομιζω θελουν να κανουν κι αλλο. Εχουν στην καταψυξη σπερμα κατι τετοιο! Αντε κ δωρητης σκεφτηκα!!! Αχαχαχα! Μακαρι να ειναι ολοι καλα κι αγαπημενοι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα έτσι δυναμικά να συνεχίσεις, και η επόμενη θα είναι και η τελευταία!! Ακριβώς ένα καλό χρειάζεται! Με το σπερμα δεν κατάλαβα, θα ξαναδώσει; και τι χρειάζεται η κινητικότητα, αφού το διαλέγουν και το τοποθετούν αυτοί. Μάλλον κάτι χάνω.. 

Τι έγινε καμία μας δεν κοιμήθηκε; εγώ σηκωνομουν για τουαλέτα και είχα και κάτι τσιμπήματα και τραβήγματα. Έχω μπει στην 8η.  Και αναγούλες όλη μέρα και νύχτα. Αφήστε από κει που κοιμόμουν αμέσως και για ώρες. 

Μελένια μου σ αυτό τον υπέρυχο θα μου πει μάλλον ακριβώς πόσο είμαι, την ηλικία του εμβρύου και θα αρχίσει να με μετράει κιλά, πίεση κλπ θα μου δώσει εξετάσεις και δεν ξέρω τι άλλο. Τη Δευτέρα έχω. 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου ακομα καλυτερα που ειναι μετρημενος! Εγω αυτους τους γιατρους εκτιμω. Κ εγω οταν διαλεξα γιατρο εκτιμησα πολυ το ο,τι ηταν σοβαρος κ μετρημενος. Αισιοδοξος μεν αλλα με μετρο κ επικαλουμενος παντα τη βοηθεια του Θεου. 

Sanny φτανει, μην πεις αλλα! Χαχαχα...

Sugaraki  αυτος ο υπερηχος θα τα μαθεις ολα! :) Με το καλοοοο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Sugar86 είπε:

Δήμητρα έτσι δυναμικά να συνεχίσεις, και η επόμενη θα είναι και η τελευταία!! Ακριβώς ένα καλό χρειάζεται! Με το σπερμα δεν κατάλαβα, θα ξαναδώσει; και τι χρειάζεται η κινητικότητα, αφού το διαλέγουν και το τοποθετούν αυτοί. Μάλλον κάτι χάνω.. 

Τι έγινε καμία μας δεν κοιμήθηκε; εγώ σηκωνομουν για τουαλέτα και είχα και κάτι τσιμπήματα και τραβήγματα. Έχω μπει στην 8η.  Και αναγούλες όλη μέρα και νύχτα. Αφήστε από κει που κοιμόμουν αμέσως και για ώρες. 

Μελένια μου σ αυτό τον υπέρυχο θα μου πει μάλλον ακριβώς πόσο είμαι, την ηλικία του εμβρύου και θα αρχίσει να με μετράει κιλά, πίεση κλπ θα μου δώσει εξετάσεις και δεν ξέρω τι άλλο. Τη Δευτέρα έχω. 

 

 

 

πρίν από 11 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Ναι νομιζω θελουν να κανουν κι αλλο. Εχουν στην καταψυξη σπερμα κατι τετοιο! Αντε κ δωρητης σκεφτηκα!!! Αχαχαχα! Μακαρι να ειναι ολοι καλα κι αγαπημενοι...

Sugar ειμαστε χαμηλης ποιοτητας οπως όλοι..πρεπει να ξαναδώσει καταψυξη κκ νωπό στην ωοληψια γιατι χανετε υλικο στην αποψυξη...κατσε εκει που εισαι εσυ κ φουσκωνε..ερχομαι σε κανα 3μηνο 

Βρε μισ ολοι οι παππουδες τωρα στα στερνά τους θέλουν γιους για να συνεχισουν το ονομα..ε τι παθαμε

πρίν από 10 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Δημητρουλα μου ακομα καλυτερα που ειναι μετρημενος! Εγω αυτους τους γιατρους εκτιμω. Κ εγω οταν διαλεξα γιατρο εκτιμησα πολυ το ο,τι ηταν σοβαρος κ μετρημενος. Αισιοδοξος μεν αλλα με μετρο κ επικαλουμενος παντα τη βοηθεια του Θεου. 

Sanny φτανει, μην πεις αλλα! Χαχαχα...

Sugaraki  αυτος ο υπερηχος θα τα μαθεις ολα! :) Με το καλοοοο....

Και γω το προτιμω κ εξηγει ο ανθρωπος οτι πολλά γινοντε φτανει να τα προλαβουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα ζουζουνιτσες μου!!!

Μις μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου χτες!!! Άντε με το καλό τώρα να ακούσετε καρδούλα!

γεωργια μου μην ανησυχείς για τα τεντωματα, δεν επηρεάζουν κάπου.

Δημητρα μου δεν κατάλαβα, έκανε σπερμοδιαγραμμα ο άντρας σου; και μας όλα ακίνητη και 1-2 % επι τοπία. Εμάς είχαν μορφολογικό πρόβλημα είχαν κοντή ουρά γιαυτο δεν μπορούν να τρεξουν τα καημενουλια και δεν μπορούμε να καταψυξουμε με τέτοια ποιότητα.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια τα νευρα μου! Με πηρε τηλ ο καλος μου, τι κανεις λεει? Στρωνω το κρεβατι λεω. Κ αρχισε τη μουρμουρα! Δεν μπορει να καταλαβει οτι δε μπορω να καθομαι ολη την ωρα... γκρρρ....

Καλημερα Ελενακι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Eleni1986 είπε:

Καλημέρα ζουζουνιτσες μου!!!

Μις μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου χτες!!! Άντε με το καλό τώρα να ακούσετε καρδούλα!

γεωργια μου μην ανησυχείς για τα τεντωματα, δεν επηρεάζουν κάπου.

Δημητρα μου δεν κατάλαβα, έκανε σπερμοδιαγραμμα ο άντρας σου; και μας όλα ακίνητη και 1-2 % επι τοπία. Εμάς είχαν μορφολογικό πρόβλημα είχαν κοντή ουρά γιαυτο δεν μπορούν να τρεξουν τα καημενουλια και δεν μπορούμε να καταψυξουμε με τέτοια ποιότητα.

Απο την καταψυξη που εχω ειδαμε ποσοτητα για να ξερουμε πως θα κινηθούμε εχουμε 27 ακινητα κ 3 που κανουν επιτόπου ενα γερο εμβρυο ας βγει κ θα γινει χαμος!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Και εγω δεν κοιμηθηκα καλα χτες αλλα νομιζω πως εχω πολυ αγχος για την πεμπτη.Δυο μερουλες μεινανε....

Εγω miss πηρα επαπειλλουμενη αλλα δεν εχει η δουλεια μου σχεση με το ικα.


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...