Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Miss Sunny είπε:

Κοριτσια χαλαλι η αναμονη γυρισαμε επρεπε να παω να βρω ενα prolutex αλλα δεν, αυριο πρωι. Ειδαμε σακουλακι! Μας ειπε οτι αυτο προσπαθει να χωθει μες στη μητρα κ μπορει να κανει αιματακια. Αδεια κ για αυριο κ Παρασκευη θα ξαναρθουμε!!!

ΑΜΗΝ....ολεεεε σακουλιιιιιι 

Καμάρι ολα καλά θα πάνε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Κοριτσια χαλαλι η αναμονη γυρισαμε επρεπε να παω να βρω ενα prolutex αλλα δεν, αυριο πρωι. Ειδαμε σακουλακι! Μας ειπε οτι αυτο προσπαθει να χωθει μες στη μητρα κ μπορει να κανει αιματακια. Αδεια κ για αυριο κ Παρασκευη θα ξαναρθουμε!!!

Δόξα τω Θεω βρε κορίτσι μου! Όλα καλα. Συγγνωμη που παρεμβαινω στα οικογενειακα σας, αλλα μηπως να πηγαινε  ο αντρουλης σου να το βρει τωρα; Καπου θα βρει.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν χαμπαριασα τι μου πε αυτη,ολες οι κοπελες ειναι τοσο καλες εδω κ πολυ σοβαρες. Ο γιατρος μετραει τι λεει που ποτε δεν του ξεφευγει κατι. Κανει να πω εδω βρε κοριτσια η θα με κανουν ban?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Pingu είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Για άλλη μια φορά η αναμονή βγήκε σε καλό!!! 

Καληνύχτα κορίτσια πάω να βάλω την μικρή για ύπνο!! 

Πες μου και σε μένα miss 

Καληνυχτα Pingudaki!

Κι εγω ρωτησα :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Κοριτσια χαλαλι η αναμονη γυρισαμε επρεπε να παω να βρω ενα prolutex αλλα δεν, αυριο πρωι. Ειδαμε σακουλακι! Μας ειπε οτι αυτο προσπαθει να χωθει μες στη μητρα κ μπορει να κανει αιματακια. Αδεια κ για αυριο κ Παρασκευη θα ξαναρθουμε!!!

Μπραβο κοπεπαρα μου!!!Ολα καλα θα πανε!!!!!

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sugar86 said:

Αντε σαννυ μου πολυ ωραία!!! Μπράβο κοριτσι μου γλυκό!! Τώρα θα ξαναπάς το Σάββατο για τον υπέρυχο πάλι έτσι δεν είναι; 

Παρασκευη θα παω οπως πριν ηταν κανονισμενο. Νομιζω το Σαββατο ειναι η Georgia!!!

Επισης μας ειπε ο γιατρος οτι δεν αποκλειεται την Παρασκευη να δουμε κ το αλλο σακουλι αν εχει προκοψει βεβαια. Αυτα σας ζαλισα,ουτε τελικος Champions League.. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...