Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Νατασουλι μου σ' ευχαριστουμε πολυ-πολυ για τις υπεροχες ευχες σου! Μακαρι να μας αξιωσει ο Θεουλης να εχουμε κ εμεις ενα ζουμπουρλουδικο μωρακι!!!

Φιλησε μου τον μπουτακια τον υπεροχο!!! :wub:

 

Φυσικά και θα σας αξιώσει!!!!! Θα το επιβεβαιώσετε σε λίγες ημέρες :)

Αμμ δεν του εχω αφήσει σημείο,και οταν κοιμάται τον φιλάω.Θα τον κατσιάσω χαχαχα!!!!

πρίν από 32 λεπτά , Pingu είπε:

Καλη επιστροφή κορίτσι μου και όλα να πάνε κατ ευχήν! 

Νατασσάκι μου καλή Κυριακή!! Θα πάμε το απόγευμα βολτιτσα γιατί το πρωί επηξα με τις δουλειες.. Φιλιά στον όμορφο μπούτια!! 

Αχχχ μπράβο!!!! Να περάσετε όμορφα κοριτσάκι μου !!! Φιλιά στην μικρούλα!!!!

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα πλεον στο σπιτακι μου!!! 

Πραγματικα κοριτσια αυτο το ταξιδι εμοιαζε περισσοτερο αναψυχης! 

Απο αυριο λεω να οδηγησω, να παω βολτα στο κεντρο. Εσεις τι λετε? Μηπως το παρακανω?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλησπερα πλεον στο σπιτακι μου!!! 

Πραγματικα κοριτσια αυτο το ταξιδι εμοιαζε περισσοτερο αναψυχης! 

Απο αυριο λεω να οδηγησω, να παω βολτα στο κεντρο. Εσεις τι λετε? Μηπως το παρακανω?

Σπιτάκιιιι τέλειαααα...

Βρε κάνε οτι σε ευχαριστει χωρις βάρη κ κουραση..χαλαρά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Σπιτάκιιιι τέλειαααα...

Βρε κάνε οτι σε ευχαριστει χωρις βάρη κ κουραση..χαλαρά 

Ετσι λεω κ εγω Δημητρουλα μου. Αυτο το μη κ μη μου τη δινει στα νευρα! Χαχαχα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε στο σπιτάκι σας Μελένια! Εμενα μου ειπαν πως δυο-τρεις μερες μετα θα μπορουσα και να οδηγησω, αλλα φυλαχτηκα λιγο ακόμα. Αν βεβαια θα σ' ευχαριστησει και το κανεις με προσοχη, να το κανεις.

Έλενα όχι, εχω βάλει άδεια. Είχα κρατήσει από το καλοκαίρι.

Νατασσάκι γενικώς έχω πολύ καλό υπνο. Δεν ξέρω τι μ' έπιασε χθες! Μπηκα και στο meteo. Δεν ειχε "γυρισει" ο καιρός.

Εμεις πριν λίγο γυρίσαμε απο το πατρικό μου. Πηγαμε εκει για φαγητο, πηραμε και τα γνωστα ταπεράκια οπότε αυριο δεν εχει μαγειρεμα. :)

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλώς ήρθατε στο σπιτάκι σας Μελένια! Εμενα μου ειπαν πως δυο-τρεις μερες μετα θα μπορουσα και να οδηγησω, αλλα φυλαχτηκα λιγο ακόμα. Αν βεβαια θα σ' ευχαριστησει και το κανεις με προσοχη, να το κανεις.

Έλενα όχι, εχω βάλει άδεια. Είχα κρατήσει από το καλοκαίρι.

Νατασσάκι γενικώς έχω πολύ καλό υπνο. Δεν ξέρω τι μ' έπιασε χθες! Μπηκα και στο meteo. Δεν ειχε "γυρισει" ο καιρός.

Εμεις πριν λίγο γυρίσαμε απο το πατρικό μου. Πηγαμε εκει για φαγητο, πηραμε και τα γνωστα ταπεράκια οπότε αυριο δεν εχει μαγειρεμα. :)

Ευχαριστουμε Γεωργια μου! Νομιζω πως μια μικρη βολτουλα θα την παω, με προσοχη φυσικα.

Αχ τι ωραιο πραγμα το ταπερακι. Εγω ηδη σκεφτομαι τι να μαγειρεψω αυριο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ, όταν πηραμε πριν 13 χρόνια το σπιτι δεν μας έπαιρνε οικονομικα να παρουμε κοντα τους εκτος αν παιρναμε καμια "τρυπα" και πηγαμε αρκετα μακρυα τους και τους εχω στερηθει! Και την παρουσια τους και την βοηθεια τους κι εκεινοι αντιστοιχως εμας.

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μελενια μου σαν το σπιτι πουθενα!!!!

Γεωργια μου και εγω ταπερακι ειχα σημερα απο την πεθερα μου Αλλα εχω να μαγειρεψω σε λιγο για αυριο και μεθαυριο. Πικρα!!!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!!!

Εμεις γυρισαμε απο τα πεθερικα κ φεραμε τα γνωστα ταπερακια...

Μελενια μου καλως γυρισατε!!! Κανε οτι ευχαριστιεσαι! Αν οδηγησεις σιγα σιγα κ μην κουραστεις! Εγω μια εβδομαδα μετα αναγκαστικα οδηγησα κανω τη μερα 120 χλμ περιπου για τη δουλεια κ πισω. Γυρναω σπιτι κ δεν το κουναω με τπτ,τρωω κ την πεφτω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε???

Τι ωραίες μέρες είναι αυτές!!!(καλύτερα γτ ετσι θα γλιτώσουμε τα έξοδα θέρμανσης για λίγο ακόμα)

Σας διάβασα όλες αλλά αδύνατον να θυμηθώ όσα διάβασα. Θυμάμαι όμως ότι αυτή είναι μια ωραία εβδομάδα γεμάτη άρωμα μπεμπέ...υπέρηχοι χοριακες όλα σούπερ!!!μελενια ανυπομονώ για το θετικό σου νούμερο την Παρασκευή...εμεις θα έχουμε επέτειο την ίδια μέρα!!

Οι εγκυουλες μας χαϊδεύετε κοιλιτσες???αχχχ απολαύστε κάθε μέρα αυτού του όμορφου ταξιδιού..

Από νέα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο...

Το μικρό μας ζουζουνι είναι καλά,μεγαλώνει και μας τρελαίνει όλο κ πιο πολυ. Τρώμε πλέον κανονικά θηλάζουμε ακόμα βέβαια κ έχουμε 5 δοντακια!!

Εγώ έκανα εξετάσεις(ο γνωστός έλεγχος θυρεοειδούς και σίδηρο κλπ μετά το στραπατσο του χειρουργείου) κ είναι χάλια οπότε από βδομάδα έχω επειγόντως γιατρό κ βλέπουμε...

Σας φιλώ όλες γλύκα κ σας στέλνω πολυ μωρουδιστικα άρωμα από τον μικρό μου που μόλις βγήκε από το μπανάκι του!!! 

 

  • Μου αρέσει 4

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οντως Ελενακι "home sweet home"!!!

Sanny κ εγω αυριο κλεινω μια εβδομαδα κ γι αυτο ελεγα να ξεμυτισω σιγα-σιγα.

Δεσποινακι μου μακαρι να ειναι μερα γιορτης για ολες μας η παρασκευη! Ποσο ωραιες ειναι οι μωρουδιστικες μυρωδιες! Τρελαινομαιαιαιαι....!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;;;

Εμεις ολο το Σ/Κ το περασαμε εξω στα εμπορικα να βλεπουμε πονυ.

Μελενια μου εφτασε επιτελους η βδομαδα σου....την παρασκευη θα κανουμε παρτυυυυυυ μολις μας ανακκινωσεις τα αποτελεσματα....Σου αρεσει το Αγγελικη καλυτερα ε;Λεγε με οπως θέλεις. Εχω μαθει κ στα δυο.

Νατασουλι παμε αρκετα συχνα στο mall.Θα σου πω να συναντηθουμε καποια φορα.

Δημητρουλα γιατι τετπια απαισιοδοξια κοριτσι μου;Εννοειται οτι θα γινεις μανουλα.επιμονη κ υπομονη χρειαζεται...

Ελενη μου γεννησε εναν παιδαρο 3220 36w+6  γιατί του κυρίου του ειχε τυλιχτει 3 φορες ο λωρος στο λαιμό. Στον Πέτρο μοιαζει...πηγαμε το πρωι κ τον ειδαμε...

Τα φιλια μου σε ολες....

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...