Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Είσαι μέσα στους γιατρούς άρα ξέρουν τι  κάνουν !! Αν δουν πως δεν γίνετε άλλο θα γεννήσεις , εύχομαι να το αποφύγετε για την ώρα και να κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς !! Ότι και αν γίνει με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπαρο στην αγκαλιά σου !!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα!

Δυστυχως μαλλον τα πραγματα δεν ειναι καλα.. Σηκωθηκα το πρωι κ στην τουαλετα στο σκουπισμα ειχα ροζ. Επισης νιωθω τους πονους περιοδου πιο εντονους. Πηρα τη μαια μου ειπε να κατσω κατω, να το παρακολουθησω κ να τους παρω αργοτερα. Πολυ φοβαμαι πως παει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 minutes ago, Georgia1972 said:

Καλημέρα κοριτσια και καλή εβδομάδα!

Miss Sunny παρε καλύτερα όλη την εβδομάδα άδεια. Δεν σου ειπαν να ενισχυσεις κάποιο φάρμακο;

Ναι σημερα δε θα παω σιγουρα. Μου ειπαν να παρω το utro απο το στομα κ να καλεσω σε κανα τριωρο να τους πω.. Εχω κακο προαισθημα αλλα ο,τι ειναι να γινει θα γινει..

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε. Μην βιάζεσαι! Το ξερω πως φοβάσαι, αλλα μπορει να εσπασε κανενα αγγειακι και ως εκει. Ηρεμησε και σκεψου θετικά. Ειναι κλισε αυτη η φραση αλλα με το να αγχωνεσαι δεν προσφέρεις τίποτα. Ψυχραιμία μικρή μου.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Georgia1972 said:

Περίμενε. Μην βιάζεσαι! Το ξερω πως φοβάσαι, αλλα μπορει να εσπασε κανενα αγγειακι και ως εκει. Ηρεμησε και σκεψου θετικά. Ειναι κλισε αυτη η φραση αλλα με το να αγχωνεσαι δεν προσφέρεις τίποτα. Ψυχραιμία μικρή μου.

Σε ευχαριστω Γεωργια..Νταξει αν ηταν μονο το αιματακι δε θα ανησυχουσα απλα οι πονοι περιοδου ειναι πολυ εντονοι καμια σχεση με τις προηγουμενες μερες. Για ο,τι νεοτερο θα σας πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια.

Miss μου τιποτα δε θα ειναι. Πολλες γυναικες εχουν πονους κ ροζ εκκρισεις. Μπορει απλα να χρειαζεται να μεινεις στο κρεβατι για καποιο καιρο. Ολα καλα θα πανε καλη μου. Καθισε ηρεμη στο κρεβατακι σου, κανε την προσευχουλα σου κ μα δεις που ολα θα πανε μια χαρα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sugar86 said:

Καλημέρα, σαννυ μου ξάπλωσε και προσπάθησε να ηρεμησεις, μπορεί να είναι αγγείο όπως είπε και η Γεωργία, πονοι περιόδου είπαμε είναι φυσιολογικοί. 

Πονους περιοδου ειχα γενικα απλα ειναι αρκετα πιο εντονοι. Τις προηγουμενες μερες ηταν οπως οταν περιμενουμε να μας ερθει. Σημερα ειναι σαν την μερα που μας εχει ερθει. Απο εκει καταλαβαινω οτι μαλλον δεν... Τεσπα θα δειξει. Αν τα εμβρυα ειχαν χρωμοσωμικες ανωμαλλιες δεν μπορουμε να κανουμε κατι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Πονους περιοδου ειχα γενικα απλα ειναι αρκετα πιο εντονοι. Τις προηγουμενες μερες ηταν οπως οταν περιμενουμε να μας ερθει. Σημερα ειναι σαν την μερα που μας εχει ερθει. Απο εκει καταλαβαινω οτι μαλλον δεν... Τεσπα θα δειξει. Αν τα εμβρυα ειχαν χρωμοσωμικες ανωμαλλιες δεν μπορουμε να κανουμε κατι...

Σίγουρα δε μπορούμε να κάνουμε κάτι, προσευχουλα όπως είπε και η Μελένια και ξαπλα. Είχες ξανά ροζ η μόνο όταν σηκωθηκες; εγώ πάντως ακόμα έχω πόνους όπως όταν μου έρχεται εκείνη τη στιγμή κιόλας,αλλά κρατάνε λίγο.υπομονή και θα δούμε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα αγαπουλιτσες!

Μις μην προδικαζεις! Δεν σημαίνει κάτι αυτό! Στην χειρότερη μπορεί να είναι καμία αποκολλησουλα. Έκανες καμία δουλειά χτες που επιβαρύνει τον εαυτό σου; και οι πόνοι είναι φυσιολογικοί. Εγώ διπλωνομουν.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sugar86 said:

Σίγουρα δε μπορούμε να κάνουμε κάτι, προσευχουλα όπως είπε και η Μελένια και ξαπλα. Είχες ξανά ροζ η μόνο όταν σηκωθηκες; εγώ πάντως ακόμα έχω πόνους όπως όταν μου έρχεται εκείνη τη στιγμή κιόλας,αλλά κρατάνε λίγο.υπομονή και θα δούμε! 

Οχι σηκωθηκα να παω για δουλεια κ πηγα για πιπι. Κι εκει στο σκουπισμα ειδα ροζ (αραιωμενο). Οπως οταν μας πρωτοερχεται η ακατονομαστη. Κ πονοι περιοδου σαν να μου ερχεται εκεινη τη στιγμη. Να το παρακολουθω μου ειπαν κ να τους παρω μετα. Αν σταματησει θα παω να με δουν αλλιως δεν πρεπει να μετακινουμαι..

1 minute ago, Eleni1986 said:

Καλημέρα αγαπουλιτσες!

Μις μην προδικαζεις! Δεν σημαίνει κάτι αυτό! Στην χειρότερη μπορεί να είναι καμία αποκολλησουλα. Έκανες καμία δουλειά χτες που επιβαρύνει τον εαυτό σου; και οι πόνοι είναι φυσιολογικοί. Εγώ διπλωνομουν.

Καλημερα Ελενη! Αποκολληση χωρις να χουμε δει σακουλακι. Αχ ειμαι παντελως ασχετη.. Δουλειες που να κουραστηκα δεν εκανα ισα ισα το σκ δεν πηγα κ στη δουλεια..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Σαννυ μου σου ευχομαι ολοψυχα να μην ειναι κατι αρνητικο. Οχι δεν πρεπει να ειναι ειδικα οταν ολα δειχνουν τοσο καλα... περιμενουμε με αγωνια τα νεοτερα σου.

Εγω απο την αλλη κοριτσια χθες ξεδωσα στην αυλη και τα λουλουδακια μου που τα ειχα παραμελησει το τελευταιο 2μηνο. Φυτεψα καινουρια, εβαλα εποχιακα μεταφυτεψα καποια, ολο το πρωι την εβγαλα εξω στον κηπο. Μια απο τις καλυτερες ψυχοθεραπειες μου. Αρχισα να μπαινω σε πιο φυσιολογικους ρυθμους και περιμενω να δω τις εξελιξεις

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Έλενα, καλη εργασία!

Μαρακι συμφωνω. Καλα εκανες. Ετσι, ξεκουσασου με τους τροπους που αγαπας.

Μελενια μου εσυ πως τα πας;

Καλημερα Γεωργια μου. 

Καλα ειμαι. Ηρεμη μπορω να πω πως ειμαι. Βεβαια οποτε σκεφτομαι την ημερα της χοριακης ενα σφιξιμο στο στομαχι το νιωθω. Δε νιωθω τιποτα διαφορετικο στο σωμα μου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...