Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Just now, Me-Lenia said:

Τωρα μπορουμε να κοιμηθουμε ησυχες μετα τα καλα νεα!!!

Ονειρα γλυκα κοριτσια μου.

Φιλακια!

Καληνυχτα Μελενια ονειρεψου σακουλια σε κανα 2 βδομαδες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

33 minutes ago, Georgia1972 said:

Ποιο Champions League βρε Sunny. Αυτο που κάνουμε κι αν ειναι αγωνας!

Πολύ χαρηκα που παιζει ακομα και δευτερο σακουλακι!

Αγωνας λεει... αχ ας μεγαλωσει κι ας ειναι κ ενα.. Με 2 που να βγαλω ακρη τη δουλεια? Εσυ το Σαββατο θα δεις δυο τι χαρα!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα τα καταφερεις και με δυο. Εγω θα ηθελα δυο γιατι ειμαι μεγαλη. Δεν με παιρνει και για πολλα. Να εχουν παρεουλα. Το μονο που με ανησυχει ειναι να μπορεσουν να καθησουν στην κοιλια μου οσο περισσοτερο γινεται. Με ανησυχει γιατι δε με λες και το πρωτο μποι!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 minutes ago, Georgia1972 said:

Μια χαρα θα τα καταφερεις και με δυο. Εγω θα ηθελα δυο γιατι ειμαι μεγαλη. Δεν με παιρνει και για πολλα. Να εχουν παρεουλα. Το μονο που με ανησυχει ειναι να μπορεσουν να καθησουν στην κοιλια μου οσο περισσοτερο γινεται. Με ανησυχει γιατι δε με λες και το πρωτο μποι!...

Δυο θα εχεις θα το δεις!!! Δεν νομιζω παιζει ρολο το μποι σιγα! Κ η γιαγια μου διδυμα ειχε ε.. δεν την ελεγες καν κανονικη..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;;;

Μις μου τι ομορφα τα νεα σου...αχ ειδατε σακουλακι...τελειαααααα.κ αν ειναι κ 2 ακομα πιο τελεια.

Γεωργια μου δεν ξερω.μου ειπε η δασκαλα οτι ενημερωσε παντως.μου ειπε επισης οτι παρακολουθησε τα παιδια κ δεν ειδε καποιο να ξυνεται.τι να πω, να κολλησε απο κανενα στην πλατεια;

Μελενια μου θα την ψεκασω παλι την τεταρτη.σμρ πηρα κ αυτο που μου ειπες κ εχει κ σαμπουαν δωρο.

Μαρια μου τι ειναι αυτα που λες.εννοειται οτι θα γινεις μια υπεροχη μανουλα.μην απογοητευεσαι....

Πινγκου μου ασε  εχουμε κ εμεις ποσα με πονυ.κ πρόσφατα κερδισα κ ενα καινουριο σε ενα διαγωνισμο στο fb.

Α δεν σας ειπα...η δασκαλα της Σοφιας μου τους μοιρασε ποιημα για τη γιορτουλα που θα κανουν γθα την 28η

Νατασουλι εμεις συνηθως Σαββατα πηγαινουμε.θα σου στειλω οταν ξαναπαμε κ αν μπορειτε να ερθετε να κατσουμε για καφε...

Επισης αδιαθετησα.10 μερες καθυστερηση.ελπιζω να ετυχε αυτο το μηνα κ να μην χαλασει απο τωρα ο κυκλος μου...

Αυταααα...φιλακια


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Georgia1972 said:

Ξερω κι εγω; Εχω πολλα να ρωτήσω τον γιατρο.

Το Σαββατο το Σαββατο!

Αδιαθετησες angie ε? Κι αργησε κιολας..δε θα ειναι κατι,μορμονικα τα λεω εγω..

Καληνυχτα κοριτσακια το καψα σημερα!!! Ευχαριστω για ολα,τα λογια,την αγωνια σας... Φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...