Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Το Σαββατο το Σαββατο!

Αδιαθετησες angie ε? Κι αργησε κιολας..δε θα ειναι κατι,μορμονικα τα λεω εγω..

Καληνυχτα κοριτσακια το καψα σημερα!!! Ευχαριστω για ολα,τα λογια,την αγωνια σας... Φιλακια!!!

Καληνυχτα κοριτσακι μου...εμενα μολις τωρα κοιμηθηκε ο μικρος κ πλεον μπορω να παω να ριξω ενα λουσιμο....

πρίν από 9 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Angie,  καμαρι που θα 'χεις στη γιορτη για την κορη!

Αχ, Καληνυχτα κι απο μένα μικρουλες μου! Ονειρα γλυκα....

Αχ ναι Γεωργια μου....Κ τα χριστουγεννα θα κανουν θεατρικο κ θα είναι  πολυ χαριτωμενα ολα τα μικρουλια...καλο βραδυ....


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; εγώ είχα ανήσυχη νύχτα! 

Αντζι μου τι ωραία που είναι όταν παίζουν θέατρο, έχουν πολύ πλάκα!! Ειδικά τα Χριστούγεννα θα είναι και ντυμένα, σκέτη γλυκα!! 

Γεωργία κανένα θεμα το  ύψος, γιατί κι εγώ το ανέφερα και μου είπε μια είχε τρίδυμα στο 1.60 οεριπου, κι όλα πήγαν πολύ καλά, βέβαια στο τέλος την κουβαλούσε τη κοιλιά της αλλά μόνο αυτό! Μακάρι να έχεις διδυμακια!! 

Μελένια μέτρας κι εσύ αντιστροφα, αντε με το καλό! 

Σαννυ συνεχίζεται η ξεκούραση και σήμερα αλλά με καλη ψυχολογια τώρα έτσι; :)

Τα υπόλοιπα κορίτσια, πιγκου, Νατάσα, λουκουμαδάκι, Δέσποινα και όλες που κόλλησε τώρα το μυαλο μου σας φιλώ, να έχουμε μια όμορφη μέρα! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Sugar κ εγω καλα δεν κοιμηθηκα αποψε. Μαλλον ξεκιναει το αγχος της Παρασκευης. Πριν λιγο ξυπνησα με εφιαλτη. Ασε που ολη νυχτα τεντωνομουν κ μετα ενιωθα τυψεις μηπως δεν επρεπε. Αχ Παναγιτσα μου. 

Αντζη μου πολυ ωραια. Συνδιασμος σαμπουαν-λοσιον οι ψειρες δε θα πλησιαζουν ουτε  καν. :)

Γεωργια τα διδυμακια το Σαββατο θα σε δικαιωσουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Melenia! Αυτό με τα τεντώματα το σκεφτομαι κι εγω. Αλλα δε νομίζω μωρε να πειραζει. Θελει και το σώμα να ξεπιαστει. Με εφιάλτες ξυπνάω επισης καμιά φορα, αλλα ας μην τους δώσουμε σημασία! Τι λες;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!! Κι εγω αποψε δεν κοιμηθηκα και τελεια αλλα οκ σημερα αραζω..

Sugarακι εσυ τωρα τι υπερηχο εχεις να κανεις κ ποτε?

Μελενια 3 μερες εμειναν υπομονη....!!!

Georgia ολες στο λεμε διδυμακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω Γεωργια μου, δε θα δωσουμε καμια σημασια. Πιστευω πως ολα ειναι καταλοιπα των προηγουμενων προσπαθειων. Ειναι αυτο που εχω ξαναπει, το ρημαδι το υποσυνειδητο δεν ξεχναει! Εμεις ομως ειπαμε: ο στοχος μας πανω απ' ολα!!! :):):)

Sanny τελικα ηταν η νυχτα. Καμια μας δεν αφησε να ηρεμησει. Ας χαλαρωσουμε την ημερα! :wink:

 

Link to comment
Share on other sites

Ωπ, Miss Sunny! Δεν μου ειχε βγαλει το μηνυμα σου.

Κι εσυ δεν κοιμηθηκες, ε;... Απο το αγχος μαλλον; Ε, κορίτσια το μεσημερι θα ρίξετε ύπνους για να παρετε τη ρεβανς!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αλλοοοοο....

Μιλάμε ολες μας ονειρα σημερα τι εγινε;;; Ταραχτήκαμε ε;;

Πηρα στην τραπεζα σπερματος εχουμε 27 ακινητα κ 3 επιτοπια ολε...αντε παλι θα δεινει ο συζηγος μπας κ κουνηθει κανενα πήρα την μαια κ περιμενουμε απο τους εμβρυολογους!!

Πέρνω κ την επιτροπη μα όλο μιλανε αναν περνω κ ενδοκρινολογο κ ελεος εχει τσιμπηθει η Tsh κοντα στο 3 κ θα αρχισω χαπι κοριτσια θα τα δωσω ολα κ οτι βγει αντε να δουμεεεε θα μπω σε σειρα

Διδυμομανουλες to be (Georgia) κ ολες οι φουσκωμενες μας φιλακιαααα ελπιζω να φουσκωσω αμεσα κ εγω να τις τριβουμε τις κοιλιες παρεα

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι Melenia, όπως τα λες!

Διδυμακια λετε λοιπον, ετσι; Κι εγω μόλις ακουσα την τιμη της χοριακής αυτο υποψιαστηκα! Για να δουμε! Διπλο kinder έκπληξη; χαχαχα!

Δημητρούλα καλομελέτα κι έρχεται!!! Εδώ έστρωσε ο δικός μου οργανισμός που ήταν εντελώς ξεχαρβαλωμένος! Εσείς δεν θα στρώσετε;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Georgia1972 είπε:

Έτσι είναι Melenia, όπως τα λες!

Διδυμακια λετε λοιπον, ετσι; Κι εγω μόλις ακουσα την τιμη της χοριακής αυτο υποψιαστηκα! Για να δουμε! Διπλο kinder έκπληξη; χαχαχα!

Μια φίλη με 380 ε ως αρχες Δεκεμβρίου γεννάει τις κοράκλες της..Μωρέ κ ενα να είναι να είμαστε γερές να τα καμαρώνουμε εμεις που δεν εχουμε περιθώρια για 2ο..Η μανα μου 47 με εκανε ε με απολαυσε γιατις τα αδερφια είχαν αρχισει δουλεια οταν εγω πήγα σχολείο κ Δόξα το Θεό ήταν κέρβερος δεν χαμπάριαζε με κυνηγούσε μια χαρά κ ευτυχώς μας εδωσε αρχες κ την υπομονή της 

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλονι καλημερααα...

Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου. Οσο πεισμα σου βγαινει, τοσο πιο καλα κ γρηγορα θα ερθουν τα νινακια. Κ σιγουρα σε λιγους μηνες θα τριβεις την φουσκωμενη σου κοιλιτσα! Χεχεχε...

Διπλο κιντερ εκπληξη Γεωργια!!! Ε μα τι πια!!!

Το λουκουμαδακι που χαθηκε???

 

Link to comment
Share on other sites

Μελενιτσαααααα πείσμα δεν λες τίποτα .....μα λιγο καλυτερο σπερμα δεν μπορουσα να εχω; Να κουνιεται βρε παιδια...να δούμε τι θα μας πει ο κος Γιατρός μας κ οι εμβρυολόγοι τραλαλαλαλαλα....βαριεμαι να κανω δουλειες θέλω βολτες κ ψωνια 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , DIMITRAS είπε:

Μελενιτσαααααα πείσμα δεν λες τίποτα .....μα λιγο καλυτερο σπερμα δεν μπορουσα να εχω; Να κουνιεται βρε παιδια...να δούμε τι θα μας πει ο κος Γιατρός μας κ οι εμβρυολόγοι τραλαλαλαλαλα....βαριεμαι να κανω δουλειες θέλω βολτες κ ψωνια 

 

Τελικα αλλαξατε γιατρο?

Just now, Me-Lenia είπε:

Τελικα αλλαξατε γιατρο?

Θα δεις οτι θα σου πουν πως μια χαρα θα γινει η γονιμοποιηση κ με αυτο που εχετε. Ασε που αμα ξαναδωσει ο αντρας σου μπορει να εχουν κινητικοτητα! :wink: . Εγω ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερετε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Τελικα αλλαξατε γιατρο?

Θα δεις οτι θα σου πουν πως μια χαρα θα γινει η γονιμοποιηση κ με αυτο που εχετε. Ασε που αμα ξαναδωσει ο αντρας σου μπορει να εχουν κινητικοτητα! :wink: . Εγω ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερετε!

Αλλάξαμε γιατρό την Παρασκευή πήγα δεν προλάβαμε να γράψουμε τις εξετάσεις γιατι ειχα δρομολόγιο κάναμε 2ώρες με αναμονή συζήτηση κ υπέρηχο μου έδωσαν τα δικαιολογητικά κ μου ζήτησαν την κατάψυξη πόσο είναι το σπέρμα για να δούμε τι θα κάνουμε! Ο άντρας μου είπε την σκέψη αφού κ συ είσαι χαμηλά γιατί να μην πάρουμε ξένο? Του λέω..αφού είμαι χαμηλά τι σημασία έχει? Ας μας το πει ο γιατρός κ αποφασίζουμε!Να δω τι θα μου πουν λοιπόν να πάρουμε αποφάσεις γιατι χανουμε πολύτιμα ωάρια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...