Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντε με το καλό δημητρουλα!!! Καλή αρχή!!! 

Εαμο καλοστέργιωτα να ειναι! Θα συμφωνήσω με τη λιλα, εγώ είχα 4 τέλεια και εμφυτευτηκε μόνο το ένα. Ενώ κοντά  με μένα ήταν άλλη μια κοπέλα δεν θυμάμαι ποια, με με μέτριας ποιότητας και έμεινε με την πρώτη! Όλα είναι σχετικά τελικά! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε; Εγω αργησα να κοιμηθω και κατα συνεπεια να ξυπνησω, να μαγειρεψω κλπ...

Lila μου καθε γυναικα ειναι διαφορετικη. Εγω ειμαι στον 5ο μηνα και ακομα δεν μπορω να φαω ολα οσα μου εχει το διαιτολογιο. Αλλες κοπελες εχουν μεγαλη ορεξη απο την αρχη. Αλλες παλι απο τον 6ο μηνα, κλπ.

Miss Sunny, πολυ γελασα με την περιγραφη σου :). Καλα ο αντρουλης σου πολυ προνοητικος!

Eamo, τρεις βλαστοκύστες ειναι πολυ καλό αποτελεσμα. Καλή επιτυχία αύριο!

Δημητρούλα έγινε κι αυτο το βήμα! Πάμε για το επόμενο! Με το καλο! (Βιταμ έβαλες διπλα στις ενεσουλες; Χαχαχα!). Να χαιρεσαι τον αδελφουλη σου και εσεις κοριτσια οποιον έχετε.

Μικρος που ειναι ο κόσμος Vasi μου ναι, εχουμε τον ίδιο!

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κορίτσια? 

Δημητρουλα καλή αρχή και να χαίρεσαι τον αδερφό σου!!! 

Γεωργία απο την μία είναι καλό να μην έχεις πολύ όρεξη για να μην πάρεις και πολλά κιλά. Εγώ είχα από την αρχή και δεν με άφηναν να φάω.. 

Εγώ κορίτσια οπότε μετριεμαι έχω πίεση.. 14με 10 14με 9 και θα πάω στον γιατρό σήμερα να δούμε τι θα κάνουμε.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου. Πως ειστε?

Δημητρουλα μου με το καλο! Η σημερινη ημερα ειναι ευλογημενη κ θα σου φερει πολυ-πολυ καλη τυχη! Να χαιρεσαι κ τον αδερφο σου.

Pingoudaki μου γιατι πιεση? Να πας να σου βαλουν ενα χολτερ πιεσης 24ωρης παρακολουθησης. 

Eamo ολα καλα θα πανε! Μεσα απ την καρδια μου ολα να πανε καταπληκτικα!!!

Γεωργια μου τα ενιωσες τα ζουζουνια σου? Εγω ακομα τιποτα κ ανησυχω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσιαα!!! μπορω να μπω και μεγω στην παρεα σας??

καθως ειμαι και εγω εγκυουλα και θα ηθελα να περναω ευχαριστα τις μερες μεχρι τα γεννητουρια 

ευχομαι καλη χρονια σε ολες σας με υγεια :-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα μπράβο! Το πρώτο βήμα πήγε καλά. Έτσι εύκολα να σου έρθουν όλα!

Eamo αύριο πας να βάλεις τα μωράκια σου. Με το καλό. Καλή επιτυχία. 

Φωφη μου καλως ήρθες! Πόσο μηνών είσαι? Σου εύχομαι μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Εγω σήμερα μπηκα την έβδομη εβδομαδα. Απο σήμερα ενέσεις αντιπηκτικες κι εγω... κάποια εξέταση που έκανα έδειξε πως πρέπει να κάνω ενέσεις στο 1ο τρίμηνο, παρολο που στην θρομβοφιλια ήμουν αρνητική. Θα μου πει ο γιατρός την άλλη Πέμπτη αναλυτικά. Τι να πω?

  • Μου αρέσει 3

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια όλα να πάνε καλά το Σάββατο γιατρό θα επιλέξουμε μέθοδο...με δικο μας ή ξένο σπέρμα?Ο άντρας λέει δανεικο είδωμεν...Lilaki εγω τις κάνω προληπτικά δεν εχω θρομβοφυλια αλλά υπάρχει η τάση γι αυτο φυλλικο κ αντιπηκτικές..ευτυχως ο θυρεοειδης δεν εχει ανεβει 1.06 παραμένει είδωμεννν. ...στη πορεια τι θα γίνει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα κοριτσιααα!!ευχομαι και σε εσας να εχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες!! ολα βολικα να σας ερθουν

εγω βρισκομαι στην 31+2 εβδομαδες.... μολις μπηκα στον 8ο νομιζω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...