Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ε δυστηχως 350....θα με δει αργα το βραδυ για να κοψω χαπια χωρις υπερηχο δεν τα κοβει

Οχι ρε γαμωτο.... Κοριτσι μου λυπαμαι πολυ... Πραγματικα... Δεν ξερω τι αλλο να πω... Κουραγιο... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημητρα μου δεν εχω λογια! Μαλλον δεν υπαρχουν... Κανε ο,τι πρεπει για να ηρεμησεις κ συντομα να επανελθεις. 

Θα ειμαστε ολες διπλα σου κ σιγουρα θα πετυχετε το στοχο σας, αυτο μην το αμφισβητησεις ποτε! 

Ολη η σκεψη μου κοντα σου. Σου στελνω μια τεραστια αγκαλια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ε δυστηχως 350....θα με δει αργα το βραδυ για να κοψω χαπια χωρις υπερηχο δεν τα κοβει

Λυπάμαι βρε κορίτσι μου, είναι τόσο άδικο όλο αυτό. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Έχε δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ...απλα είναι άδικοοοο...δεν μπορω να το πω αλλιώς είναι άδικο...ενταξει τα συμπτωματα αλλαξαν απο το Σαββατο που ειδα αιμα αλλά οχι τραγικα δεν ποναω πουθενά αφού λογικά δεν είχε σχηματιστεί τίποτα..τι να πώ πήρα 2 χαρές κ 2 τρομάρες ε θα δουμε πια τι αλλο θα κανουμεεε

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ε δυστηχως 350....θα με δει αργα το βραδυ για να κοψω χαπια χωρις υπερηχο δεν τα κοβει

Καθομαι και κοιταζω σα χαζη το μηνυμα σου και δεν μπορω να το πιστεψω. Δεν ξερω τι να σου γραψω για να σε παρηγορησω. Ασε δεν θα πω τπτ.

Το μονο που θα σου πω ειναι οτι σε σκεφτομαι συνεχεια και οτι και να θελησεις να πεις, να μοιραστεις, να ξεσπασεις θα ειμαι διπλα σου οπως και ολες φανταζομαι

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ...απλα είναι άδικοοοο...δεν μπορω να το πω αλλιώς είναι άδικο...ενταξει τα συμπτωματα αλλαξαν απο το Σαββατο που ειδα αιμα αλλά οχι τραγικα δεν ποναω πουθενά αφού λογικά δεν είχε σχηματιστεί τίποτα..τι να πώ πήρα 2 χαρές κ 2 τρομάρες ε θα δουμε πια τι αλλο θα κανουμεεε

Κρίμα...Λυπάμαι πολύ......


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι παλι ρε Δήμητρα!... Δεν το πιστευω... Τιποτα! Την επόμενη φορά θα κανετε προεμφυτευτικο να βρεθουν τα γερα. Εχω θυμωσει με τον γιατρο σου τωρα! Ετσι εκανε και ο πρωτος μου και χανονταν οι προσπαθειες και ο χρονος αδικα.

Συγγνωμη κοριτσια για την ενταση, αλλα απο μια ηλικια κι επειτα δεν θα επρεπε οι γιατροι να αφηνουν τα πραγματα στην τυχη τους.

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 καταψυξη 2ης μερας δεν ξερω τι να πω κ δεν ξερω τι θα κανουμε...το σιγουρο ειναι οτι θα αργησω...για μετα το καλοκαιρι με κοβω εκτος κ εαν κερδισω λοττο...ειμαι ετοιμη να παω εκει που πηγες κ να δω τι θα μου πει η φιλη η γεννετηστρια ..Γεωργια σκεψου τα τσολιαδακια σου ασε τη στεναχωρια δεν μπορω να κλαψω...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Εχω 2 καταψυξη 2ης μερας δεν ξερω τι να πω κ δεν ξερω τι θα κανουμε...το σιγουρο ειναι οτι θα αργησω...για μετα το καλοκαιρι με κοβω εκτος κ εαν κερδισω λοττο...ειμαι ετοιμη να παω εκει που πηγες κ να δω τι θα μου πει η φιλη η γεννετηστρια ..Γεωργια σκεψου τα τσολιαδακια σου ασε τη στεναχωρια δεν μπορω να κλαψω...

κουραγιο, τουλαχιστον τωρα ξερεις οτι δεν φταιει το σπερμα... δεν το λεω για να σε παρηγορησω αλλα ισως να ειναι κατι αλλο τελικα κ με λιγη τυχη να κανετε με δικο σας γεννητικο υλικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λυπαμαι πολυ Δημητρα... Δεν ξερω τι να πω.. Μου ηρθαν στο μυαλο μνημες του φθινοπωρου. Ποσο λυπηρο μπορει να ειναι. Θυμωνω τοσο δεν ξερω θεωρω πώς, θα επρεπε να ειναι αλλιως το πλαισιο. Τι ειμαστε αυγουλοπαραγωγες, γονιμοποιουμε κ αντε ο,τι γινει! Αν δεν πετυχει δε θα πρεπε να πληρωνουμε, ή να πληρωνουμε το κοστος. 

Υπομονη κοριτσι, ο,τι θες ειμαστε εδω μαζι θα προχωραμε...

Α κοριτσια αυτες τις μερες που μιλουσα με μια φιλη, θα κανει το 4ο! Χαρηκα εννοειται, ετσι ειναι οταν αγαπας καποιον, αναρωτηθηκα ομως ποια ειμαι, πού παω, τετοια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια θυμωνω πολυ με την "επιχείρηση"  της εξωσωματικής... Απο τ στιγμή που έχεις γονιμοποιημενα ωαρια,  γτ να ξανααπληρωσεις?? 

Γνωστή μου παντως που εκανε το πρώτο με εξωσωματική,  ο γιατρος της ειπε πως οποτε και αν αποφασίσει για 2ο, θα ναι δωρεάν.... Αυτος, ναι, είναι άνθρωπος.. Δεν το βλέπει ως μπιζνα! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα λυπάμαι ειλικρινά πάρα πάρα πολύ!!! Πραγματικά λυπάμαι!!εύχομαι σύντομα το όνειρο σου να γίνει πραγματικότητα μέσα από την καρδιά μου...Να είσαι δυνατή 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω πια με ολες τις περιπτωσεις που εχω ακουσει από ολες μας ειναι 3η παλλινδρομη καπου φταιω αιματολογος κομπλε ενδοκρινολογος κομπλε 2 γυναικολογοι τα ιδια να παω κ στον ΝΙΚΑ δεν ξερω πια τι αλλο να κάνω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...