Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου!

Mairy χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου! Τωρα προσεχε οσο περισσοτερο μπορεις κ ολα θα πανε τελεια! :)

Δημητρουλα μου σε νιωθω ηρεμη οπως διαβαζω. Ολα θα πανε πολυ καλα κοριτσακι μου ολες μας ειμαστε κοντα σου κ σου στελνουμε οοοολη μας τη θετικη ενεργεια!!!!♡♡♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρες καφεεεε

Ξυπνήσααααα....πάω με βαρυά καρδιά σήμερα δε νοιώθω τίποτα αντε να δούμε τι θα δούμε το παλευει το σπόρι??Οτι μπορεσα έκανα σας φιλώ γλυκά όταν μάθω αποτέλεσμα ενημερώνω 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Δήμητρα καλή επιτυχία ! Περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία .

Βρε κορίτσια από χτες το στήθος μου δεν είναι πια πρησμένο και δε  νοιωθω γενικά τίποτα . Λέω να πάω στη γυναικολόγο γιατί κάτι δε μου αρέσει .


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα Δήμητρα καλή επιτυχία ! Περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία .

Βρε κορίτσια από χτες το στήθος μου δεν είναι πια πρησμένο και δε  νοιωθω γενικά τίποτα . Λέω να πάω στη γυναικολόγο γιατί κάτι δε μου αρέσει .

Καλε φυσιολογικό ειναι αρχιζει το σωμα να καταλαβαινει οτι εισαι εγκυος ετσι μια φιλη ενοιωθε οτι κατι δεν παει καλα κ ο γιατρος της ειπε καθε μερα μεχρι να στρωσει ο οργανισμος σου θα ειναι διαφορετική για να σου φυγει η ιδεα τηλ του ντοκ να δουμε τι θα πει συνηθως βαλε οτι ξυπναμε κ ειμαστε ξεκουραστες οποτε παιζει κ αυτο

Link to comment
Share on other sites

Λες Δημητρούλα ; Μπορεί κιολας , μήπως ξέρω και πως είναι το κανονικό .

Καλά το τρέλανα τον άντρα μου. Μου λέει πήγαινε από κοντά να δεις γιατί στο τέλος από την αγωνία σου θα κανείς καμία ζημιά στα αλήθεια !

Εσυ τι ώρα θα πας ;


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, eamo είπε:

Λες Δημητρούλα ; Μπορεί κιολας , μήπως ξέρω και πως είναι το κανονικό .

Καλά το τρέλανα τον άντρα μου. Μου λέει πήγαινε από κοντά να δεις γιατί στο τέλος από την αγωνία σου θα κανείς καμία ζημιά στα αλήθεια !

Εσυ τι ώρα θα πας ;

Χαχαχα εμενα ηθελε να πάμε χθες αλλα λεει για να ειπε Τριτη αστο αλλη μια μερα...εγω κατα τις 9:30 θα ειμαι εκει ...περιμενω να γυρισει από Καντζα 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδες!!!

@DIMITRASΔημητρουλα μου ηλιολουστη η μερα σημερα εδω... Ζεστανε μας κι εσυ περισσοτερο με ομορφα νεα!!! Περιμενουμε με αγωνια

@eamo αχ κι εγω περναω τετοιες κρισεις με το στηθος, απλα δεν τις λεω πουθενα. Οταν με ποναει πολυ λεω ολα καλα πανε, οταν ποναω λιγοτερο αναρωτιεμαι αν κατι παει στραβα. Το παθαινω βεβαια και με τις ενεσεις τις innohep που καποιες φορες οι τελευταιες οι σταγονες βγαινουν μονο οταν βγαζω τη βελονα απο την κοιλια. Εχει καποια καμια ιδεα αν συμβαινει γενικα αυτο?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα φιλεναδες!!!

@DIMITRASΔημητρουλα μου ηλιολουστη η μερα σημερα εδω... Ζεστανε μας κι εσυ περισσοτερο με ομορφα νεα!!! Περιμενουμε με αγωνια

@eamo αχ κι εγω περναω τετοιες κρισεις με το στηθος, απλα δεν τις λεω πουθενα. Οταν με ποναει πολυ λεω ολα καλα πανε, οταν ποναω λιγοτερο αναρωτιεμαι αν κατι παει στραβα. Το παθαινω βεβαια και με τις ενεσεις τις innohep που καποιες φορες οι τελευταιες οι σταγονες βγαινουν μονο οταν βγαζω τη βελονα απο την κοιλια. Εχει καποια καμια ιδεα αν συμβαινει γενικα αυτο?

Και εδω ηλιολουστο το σκηνικο....με τις ενεσεις εγω τελευταια ψιλοματωνω καλά την κοιλια ουτε την νοιωθω...αλλα εμενα απο την τρυπα της κοιλιας μου βγαινει λιγο υγρο την ξεζουμιζω την ενεση..:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα φιλεναδες!!!

@DIMITRASΔημητρουλα μου ηλιολουστη η μερα σημερα εδω... Ζεστανε μας κι εσυ περισσοτερο με ομορφα νεα!!! Περιμενουμε με αγωνια

@eamo αχ κι εγω περναω τετοιες κρισεις με το στηθος, απλα δεν τις λεω πουθενα. Οταν με ποναει πολυ λεω ολα καλα πανε, οταν ποναω λιγοτερο αναρωτιεμαι αν κατι παει στραβα. Το παθαινω βεβαια και με τις ενεσεις τις innohep που καποιες φορες οι τελευταιες οι σταγονες βγαινουν μονο οταν βγαζω τη βελονα απο την κοιλια. Εχει καποια καμια ιδεα αν συμβαινει γενικα αυτο?

Καλημερα!! Για να μη βγαινουν σταγονες φαρμακου,  οταν κάνεις την ενεση,  θα μετρας μεχρι το 10 και μετα θα βγάζεις τη βελονα σιγα σιγα και περιστροφικα... 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Καλημερα!! Για να μη βγαινουν σταγονες φαρμακου,  οταν κάνεις την ενεση,  θα μετρας μεχρι το 10 και μετα θα βγάζεις τη βελονα σιγα σιγα και περιστροφικα... 

Μμμμ την κραταω περισσοτερο μεσα, θα δοκιμασω και το περιστροφικο σε ευχαριστω πολυ!


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Μμμμ την κραταω περισσοτερο μεσα, θα δοκιμασω και το περιστροφικο σε ευχαριστω πολυ!

Ειναι κολπο... Ετσι ρκπαιδευαμε τα παιδια με διαβητη στο τμημα μ... Βγαινουν σταγονες φαρμακου γιατι το μηκος της ωελονας ειναι πολυ μικρο και η ενεση γινεταιελαχιστα κατω απο την επιφανεια του δερματος.. Αρα, αμα τη βγαλεις αποτομα συμπαρασυρεις και ποσοτητα φαρμακου.. 

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...