Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Και εδω ηλιολουστο το σκηνικο....με τις ενεσεις εγω τελευταια ψιλοματωνω καλά την κοιλια ουτε την νοιωθω...αλλα εμενα απο την τρυπα της κοιλιας μου βγαινει λιγο υγρο την ξεζουμιζω την ενεση..:-P

Ευχομαι σε λίγες ώρες να έχεις υπέροχα νέα!


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια! Επιτελους λιγο ηλιος..

Μαρακι κι εμενα εβγαινε λιγο στο τελος. Αλλα αυτο με το περιστροφικο δεν το ηξερα.. Δοκιμασε κ μας λες.

DIMITRA καλη επιτυχια ευχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεωργία σήμερα φατσες πατούσες τα πάντα όλα ε να το πω κ τσουτσουνάκια:):cool:...

Σε καμια ωρα κορες....παντως εφαγα πιτσα απο τον φουρνο νε κερασα κ καφε ούτε φλέβα δεν εβρισκε η νοσηλευτρια..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ελπίζω να είναι σε καλή θέση να τα απολαύσουμε.

Σε καμια ωρα, ε;... Πφφφφ.... Αντε, τον φαγαμε τον γαιδαρο.

Γεωργια σημερα θα δεις τα αντρακια σου??? Περασε κιολας η εβδομαδα εεε? Τελεια!!! Σιγουρα θα τα απολαυσετε

πρίν από 12 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Γεωργία σήμερα φατσες πατούσες τα πάντα όλα ε να το πω κ τσουτσουνάκια:):cool:...

Σε καμια ωρα κορες....παντως εφαγα πιτσα απο τον φουρνο νε κερασα κ καφε ούτε φλέβα δεν εβρισκε η νοσηλευτρια..

Αντε καλη μου πολυ λιγο εμεινε!!! Περιμενουμε μαζι σου

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Georgia1972 said:

Ελπίζω να είναι σε καλή θέση να τα απολαύσουμε.

Σε καμια ωρα, ε;... Πφφφφ.... Αντε, τον φαγαμε τον γαιδαρο.

Εφτασε η μερα, καλως να τα απολαυσετε Georgia!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεωργία μου τι ωραία έχεις σήμερα ραντεβού με τα αγοράκια σου . Ελπίζω να έχουν τέλεια θέση και να χορτάσετε να τα βλέπετε ! Περιμένουμε λεπτομέρειες !

Αντε Δημητρούλα μου λίγο έμεινε !

Βλεπω τώρα και αυτό με το μωρό που το πέταξαν στα σκουπίδια ! Δωστο κυρα μου τόσος κόσμος είναι που παιδεύεται ! Συγνώμη κορίτσια αλλά δεν μπορώ τρελάθηκα !

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κορίτσια! Θα σας πω τα νεα :).

Πεταξαν το μωρο στα σκουπίδια;;; Δεν ακουσα την ειδηση αυτη... Τι διαταραγμένοι ανθρωποι υπάρχουν!...

Δημητρούλα τι γινεται;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Δημητρουλα όλα τέλεια να είναι!!! 

Γεωργία μου έφτασε η μεγάλη μέρα!!! Με το καλό!!! Άστα κορίτσι μου η γυναίκα έχει μεγάλο πρόβλημα. Έχει θυμώσει γιατί δεν πήγαινα την μικρή ενώ ήταν άρρωστος ο πεθερος μου.. Τι να πεις... 

Μελενια μου εσυ πως είσαι? 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...