Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Just now, Elenisp είπε:

Πιο πολύ οι μόνιμα ερεθισμένες ρώγες...τι φάση; Δηλ πάλι καλά που φορώ σουτιέν με μια μικρή ενίσχυση αλλιώς όλοι εκεί θα με κοιτούσαν

Χαχαχχαχαχαχαχαχ άστα να πάνε!!! Μήπως έχουν αλλάξει και χρώμα?? Για τσεκαρε σκουρυναν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια.Εχω ενα αγορακι και θελω μετα την επομενη περιοδο να κανω προσπαθειες για δευτερο.Μεχρι  να μεινω εγκυος ειχα παντα κυκλο σταθερο 28 ημερων οποτε με 2 επαφες στο μηνα μονο εμεινα εγκυος 2 φορες(2ο και 1ο μηνα προσπαθειων).Δυστυχως το ενα παλλινδρομησε.Τους τελευταιους 3 μηνες εχω κυκλο 26 ημερων.Αρα ωορηξια κανω την 12η μερα;Λογω εργασιας και των 2 με πολλες εφημεριες πρεπει να το προγραμματισω.Δεν εχω χρονο για πολλες επαφες το μηνα δυστυχως


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσια.Εχω ενα αγορακι και θελω μετα την επομενη περιοδο να κανω προσπαθειες για δευτερο.Μεχρι  να μεινω εγκυος ειχα παντα κυκλο σταθερο 28 ημερων οποτε με 2 επαφες στο μηνα μονο εμεινα εγκυος 2 φορες(2ο και 1ο μηνα προσπαθειων).Δυστυχως το ενα παλλινδρομησε.Τους τελευταιους 3 μηνες εχω κυκλο 26 ημερων.Αρα ωορηξια κανω την 12η μερα;Λογω εργασιας και των 2 με πολλες εφημεριες πρεπει να το προγραμματισω.Δεν εχω χρονο για πολλες επαφες το μηνα δυστυχως

Δυστυχως αν δ το ελεγξεις καπως αλλιως δ μπορεις να εισαι σιγουρη, πχ υπερηχο, τεστ

Αν ομως εχει συμπτωματα στην ωορρηξια θα ειναι πιο ευκολο

Γενικα σε κυκλο 26ημερων οι πιο γονιμες μερες ειναι 10-14

Με 3επαφες 9ημερα η 10 η, 11η η 12η κ 13η η 14η, λογικα θα εισαι καλυμμενη

Με το καλο! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Δυστυχως αν δ το ελεγξεις καπως αλλιως δ μπορεις να εισαι σιγουρη, πχ υπερηχο, τεστ

Αν ομως εχει συμπτωματα στην ωορρηξια θα ειναι πιο ευκολο

Γενικα σε κυκλο 26ημερων οι πιο γονιμες μερες ειναι 10-14

Με 3επαφες 9ημερα η 10 η, 11η η 12η κ 13η η 14η, λογικα θα εισαι καλυμμενη

Με το καλο! 

Λεω να το παω 10η και 12η για 3-4 μηνες κι αν δεν προκυψει θα παρω τεστ ωορηξιας.Σε ευχαριστω για την απαντηση.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια μου. στους προηγουμενους 2 κυκλους ενιωσα την ωορρηξια μου. ειχα υγρα και κραμπες και μετα σπο 14 μερες αδιαθετησα. σε αυτον κυκλο ακομη δεν ενιωσα κατι. ουτε παραπανω υγρα καταλαβαινω. λετε να μην εκανα? εμεις ηρθαμε σε επαφη 11η και 18η μονο παλι δυστυχως γιατι παλι λειπει λογω δουλειας. κυκλος 30 με 35. με προβληματιζει ομως που δεν ενιωσα κατι.


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια και πάλι εδώ!!έχω προβληματιστεί!το Σάββατο μετά τον γάμο μου είχα ζαλάδες και υπερβολική τάση για εμετό!για καλή μου τύχη ήταν μαζί ο ξάδερφος μου ο οποίος είναι γιατρός και το μόνο που με ρωτάτε συνέχεια είναι αν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης!να υπενθυμίσω ότι έχω κύκλο 26-28 ημερών και η επαφή έγινε την 9η προς 10η μέρα!αυτό που έπαθα στον γάμο ήταν 19η προς 20η ημέρα του κύκλου!την Κυριακή το βράδυ με έπιασε ένα τρομερός πόνος στην κοιλιά και ήμουν σίγουρη ότι αδιαθετησα...αλλά τίποτα!και σήμερα το πρωί πήγα δύο φορές να ανάψω τσιγάρο και το έσβησα δεν μπορούσα να το κάνω!μετά με επιασε ζάλη και τάση για εμετό και ξάπλωσα!ωστόσο προχθές έκανα 1 τεστ και βγήκε αρνητικό...δεν ξέρω τι να πιστέψω!περιμένω σε 3-4 μέρες περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακιναξ είπε:

Κορίτσια και πάλι εδώ!!έχω προβληματιστεί!το Σάββατο μετά τον γάμο μου είχα ζαλάδες και υπερβολική τάση για εμετό!για καλή μου τύχη ήταν μαζί ο ξάδερφος μου ο οποίος είναι γιατρός και το μόνο που με ρωτάτε συνέχεια είναι αν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης!να υπενθυμίσω ότι έχω κύκλο 26-28 ημερών και η επαφή έγινε την 9η προς 10η μέρα!αυτό που έπαθα στον γάμο ήταν 19η προς 20η ημέρα του κύκλου!την Κυριακή το βράδυ με έπιασε ένα τρομερός πόνος στην κοιλιά και ήμουν σίγουρη ότι αδιαθετησα...αλλά τίποτα!και σήμερα το πρωί πήγα δύο φορές να ανάψω τσιγάρο και το έσβησα δεν μπορούσα να το κάνω!μετά με επιασε ζάλη και τάση για εμετό και ξάπλωσα!ωστόσο προχθές έκανα 1 τεστ και βγήκε αρνητικό...δεν ξέρω τι να πιστέψω!περιμένω σε 3-4 μέρες περίοδο.και εχθές που σκουπιστηκα είχα μια γραμμή αίμα και πάλι νόμιζα ότι αδιαθετησα αλλά τίποτα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bourboulithritsa είπε:

Σε 3μερες περιμενω περιοδο και εβγαλα δυο σπυρακια οπως πριν απο καθε περιοδο. Να απογοητευτω απο τωρα οτι δεν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;

Εγώ πάντως όταν είχα μείνει έγκυος δεν το είχα καταλάβει,  είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα. 


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Εγώ πάντως όταν είχα μείνει έγκυος δεν το είχα καταλάβει,  είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα. 

Δηλαδη ειχες βγαλει και σπυρακια; Εγω δεν εχω αλλα συμπτωματα οταν περιμενω περιοδο εκτος απο αυτα. Γι αυτο εχω απογοητευτει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σπυράκια δεν είχα βγάλει γιατί δεν βγάζω αλλά όλα τα υπόλοιπα τα είχα, πόνους στη μέση,  στην κοιλιά και πρησμένο στήθος.  Γιατί δεν παίρνεις ένα τεστ?Να σου λυθεί η απορία..προσπαθείτε καιρό?


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Πως ειστε;Ξεκιναμε προσπαθειες μετα την αποβολη.Λοιπον σημερα 7η μερα του κυκλου.Θα εχουμε επαφη για να ανανεωθει το σπερμα και μετα θα ξεκινησουμε την Πεμπτη (10η)και το ΣΚ(12η-13η).Αυριο λεω να ξεκινησω τα τεστ ωορηξιας.Εχω κυκλο 26 ημερων τελευταια.Για να δω και πως εξελισεται ,πρωτη φορα τα χρησιμοποιω.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες.Σημερα 8η μερα του κυκλου και εκανα το πρωτο(και πρωτη φορα τεστ ωορηξιας).Βγηκε αχνη η δευτερη γραμμη.Εκανα το ψηφιακο τεστ.Οποτε παλι αυριο την ιδια ωρα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...