Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , kido είπε:

Μην το λες ότι δεν έχεις ελπιδες με μια φορα! Καμία φορά και μισή που λέει ο λόγος αρκεί!

Πολυ λίγες όμως κοριτσάκι μου γιατί σκέψου ότι είχαμε πολύ καιρό να κάνουμε κάτι οπότε το σπέρμα λέει μετά από καιρό η πρώτη φορά δεν είναι και τόσο καλό... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Μαρθα Κ κορίτσι μου σε σκεφτόμουν σήμερα. ..πως τα πας με τη διατροφή? ?? Ελπίζω καλύτερα από εμένα. .δεν τον  έπιασα τον στόχο της εβδομάδας δυστυχώς. ..Τώρα. βάζω μπροστά για την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω να τα καταφέρω αυτή τη φορά 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , andrianni είπε:

Αχ Κορίτσια πάλι τα ίδια κ επισήμως! @caramel_83 βαλε με 14/2 κ ελπιζω να γιορταζω διπλά εκεινη την ημέρα!

Αχ τι ρομαντικό θα είναι Αγίου Βαλεντίνου να έχεις θετικό τεστάκι!!!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!! 

πρίν από 4 λεπτά , Τονι@ είπε:

@Μαρθα Κ κορίτσι μου σε σκεφτόμουν σήμερα. ..πως τα πας με τη διατροφή? ?? Ελπίζω καλύτερα από εμένα. .δεν τον  έπιασα τον στόχο της εβδομάδας δυστυχώς. ..Τώρα. βάζω μπροστά για την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω να τα καταφέρω αυτή τη φορά 

Αγαπη μου έπρεπε να μου στείλεις μήνυμα εγώ πάντα μπαίνω να σας δω λίγο απλά όταν έχετε γράψει πολλά περιμένω να έχω χρόνο να κάτσω να τα διαβάσω όλα.... Λοιπόν πάω πολύ καλά σήμερα κλείνω 8 μέρα δίαιτα των μονάδων και για πρώτη φορά δεν έχω ανέβει ακόμα ζυγαριά ενώ στο παρελθόν κάθε φορά που ήμουν σε διαιτα κάθε πρωί τσουπ κοίταγα να δω τι έχασα... Δεν πειράζει ξεκινά από αυτή την εβδομάδα κοριτσάκι μου δεν έγινε και κάτι.. Πόσα θες να χάσεις εσύ είπαμε??? 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Αχ τι ρομαντικό θα είναι Αγίου Βαλεντίνου να έχεις θετικό τεστάκι!!!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!! 

Αγαπη μου έπρεπε να μου στείλεις μήνυμα εγώ πάντα μπαίνω να σας δω λίγο απλά όταν έχετε γράψει πολλά περιμένω να έχω χρόνο να κάτσω να τα διαβάσω όλα.... Λοιπόν πάω πολύ καλά σήμερα κλείνω 8 μέρα δίαιτα των μονάδων και για πρώτη φορά δεν έχω ανέβει ακόμα ζυγαριά ενώ στο παρελθόν κάθε φορά που ήμουν σε διαιτα κάθε πρωί τσουπ κοίταγα να δω τι έχασα... Δεν πειράζει ξεκινά από αυτή την εβδομάδα κοριτσάκι μου δεν έγινε και κάτι.. Πόσα θες να χάσεις εσύ είπαμε??? 

Εγώ δε θέλω να χάσω κιλά.  Τα έχασα ήδη.  Εγώ θέλω να σφιξω και κάνω γυμναστική μόνη μου. Κάνω κάτι 10λεπτα προγράμματα που είναι αποδοτικά αν τα κάνεις κάθε μέρα. .  Αυτός είναι ο στόχος. .αλλά. ..έκανα μόνο 4 μέρες. .από τις 7


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εγώ δε θέλω να χάσω κιλά.  Τα έχασα ήδη.  Εγώ θέλω να σφιξω και κάνω γυμναστική μόνη μου. Κάνω κάτι 10λεπτα προγράμματα που είναι αποδοτικά αν τα κάνεις κάθε μέρα. .  Αυτός είναι ο στόχος. .αλλά. ..έκανα μόνο 4 μέρες. .από τις 7

Που τα βρίσκω αυτά τα δέκα λεπτά προγράμματα να τα δω?? Εντάξει και 4 φορές την εβδομάδα είναι πολύ καλά να κάνεις... 

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Και εγω κοριτσια εχω βαλει κιλα...αυριο θα ανεβω στην ζυγαρια να δω ποσα θα πρεπει να χασω...οποτε θελω την βοηθεια σας σε αυτο..

Έλα ξεκινά δίαιτα μαζί μου!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Που τα βρίσκω αυτά τα δέκα λεπτά προγράμματα να τα δω?? Εντάξει και 4 φορές την εβδομάδα είναι πολύ καλά να κάνεις... 

Έλα ξεκινά δίαιτα μαζί μου!!!!! 

Βεβαιως...ποσα θες να χασεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Που τα βρίσκω αυτά τα δέκα λεπτά προγράμματα να τα δω?? Εντάξει και 4 φορές την εβδομάδα είναι πολύ καλά να κάνεις... 

Έλα ξεκινά δίαιτα μαζί μου!!!!! 

Υπάρχουν στο YouTube διάφορα αλλά δεν κάνω τέτοια. .βρίσκω κάποιες καρτέλες στο pinterest που έχουν μηνιαίους στόχους και σου λένε πόσες επαναλήψεις κάνεις από κάθε άσκηση. .κι όσο περνάνε οι μέρες αυξάνεις. .αλλά βγαίνουν περίπου στο 10λεπτο.

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Βεβαιως...ποσα θες να χασεις εσυ?

Άστα εγώ θέλω πολλά για να φτάσω όσο ήμουν πριν γάμο 25 κιλά.. 

πρίν από 17 λεπτά , Τονι@ είπε:

Υπάρχουν στο YouTube διάφορα αλλά δεν κάνω τέτοια. .βρίσκω κάποιες καρτέλες στο pinterest που έχουν μηνιαίους στόχους και σου λένε πόσες επαναλήψεις κάνεις από κάθε άσκηση. .κι όσο περνάνε οι μέρες αυξάνεις. .αλλά βγαίνουν περίπου στο 10λεπτο.

Κάτσε να το κοιτάξω και εγώ μπας και αρχίσω τα βράδια και κάνα αυτό το δεκάλεπτο καλό θα μου κάνει μαζί με την δίαιτα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Άστα εγώ θέλω πολλά για να φτάσω όσο ήμουν πριν γάμο 25 κιλά.. 

Κάτσε να το κοιτάξω και εγώ μπας και αρχίσω τα βράδια και κάνα αυτό το δεκάλεπτο καλό θα μου κάνει μαζί με την δίαιτα.. 

Εγω θελω σιγουρα 6...μην.σας πω 8

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κ εγω θελω διαιτα ημουν 100 πηγα με διαιτα 63 κ 2 χρονια τωρα που εχω αλλαξει μερος εχω ερθει στου αντρα μου κ δεν δουλευω εχω φτασει 78 κ εχει πεσει η ψυχολογια μου πολυυυυ.ειχα μαθει δουλευα σε 3 δουλειες κ τωρα ειμαι εδω σπιτι ολη μερα αφηστε που δςν εχω αποκτησει ακομα κυκλο με φιλες.θελω διαιτααααααα κ βοηθειαααα!!!!ελατε να ενωθουμε να αδυνατισουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

30 λεπτακια από Καλαμάτα?? Από που είσαι??? 

Κορίτσια μου τι κάνετε???? Εγώ κορίτσια είχα όλο τον μήνα αποχή από σεξ... Χι χι χι... Πρώτον ειμασταν και οι δύο άρρωστοι μετά πολύ δουλειά και πολύ κούραση.. Εχθές ήρθαμε σε επαφή μετά από πολύ καιρό αλλά το κουφό ήταν ότι εχθές το πρωί μετά τα πρωινά ουρά έβγαλα κομμάτια ζελέδακια από κάτω και κάνω έτσι στο κινητό και τι βλέπω ημέρα ωορρηξιας και σήμερα το πρωί πόναγα λίγο κάτω αριστερά αλλά δεν έχω ελπίδες με μια φορά μόνο... Αλλά δεν με πειράζει λόγο ότι έχω συγκεντρώσει την προσοχή μου να χάσω κιλά.... Εύχομαι στα δύο κορίτσια που περιμενουμε να έχουν θετικά τεστακια μέσα από την καρδιά μου!!! 

Εσύ απο που?. Εεε δεν είναι και απίθανο. Πότε δεν ξες.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Εντάξει λίγα θες τσακ μπαμ θα τα χάσεις αν κόψεις γλυκά και τρως βράδυ ελαφρά.. 

Ε τα γλυκα ....μεγαλο θεμα...τρωω ενα σοκολατακι σιγουρα την μερα...χεχε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...