Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Το έχω περάσει παλαιότερα και ξέρω πως είναι … αλλά το αντιμετώπισα πολύ χαλαρά και με μεγάλη δύναμη απλά και μόνο για να μην με αποτρέψει από την επόμενη προσπάθεια μου… έχεις μια ακόμη βλαστοκύστη πράγμα πολύ πολύ θετικό … όσον αφορά εμένα δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη αλλά έχει ο θεός τι να πω … θα δείξει πραγματικά … δεν ξέρω γιατί να τα περνάμε όλα αυτά … εύχομαι όμως σύντομα να προσπαθήσεις ξανά και μην πτοείσαι … 

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Nati85 οντως κανε καμια προβλεψη..κ εσυ φοβασαι αννουλα ε?τους εχουμε ανεβασει την αγωνια στα υψη στα κοριτσια!!εμας περιμενουν...κ εγω καθαρη ειμαι προς το παρον...

οντος ειμαστε για ξυλο!!! εγω φοβαμαι γιατιι δεν ειχα επαφες εγω στη δικη σου θεση θα ειχα κανει απο τη μερα αναμονης!!! το διαβασα πως εισαι καθαρη τεστ τελεικα δεν πειρες/?

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Πίστεψε το! Και μια επαφή αρκεί!!! Κάνε να μάθεις! Μακαριιιιι

μακαρι μακαρι δεν λες τιποτα η λογικη μου λεει πως δεν ειμαι αλλα το προεσθημα ειναι καλο αλλα μετα πεταγετε η λογικη και εκει που λεω ειμαι μοθ λεει συγκεντρωσου με μια επαφη????? δεν λεω πως δεν γινεται αλλα αυτα δεν συμβενουν σε εμενα χαχχαχα! αν ειμαι καθαρη το πρωι υποσχομαι να παρω για να ξερω και αν οντως εχει γινει κατι με τον κυκλο μου να παω στο γιατρο δεν πρεπει να το αφησω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

οντος ειμαστε για ξυλο!!! εγω φοβαμαι γιατιι δεν ειχα επαφες εγω στη δικη σου θεση θα ειχα κανει απο τη μερα αναμονης!!! το διαβασα πως εισαι καθαρη τεστ τελεικα δεν πειρες/?

Μη φοβάσαι δεν ωφελεί. Ότι είναι να γίνε έγινε τώρα, απλά θα το μάθεις :-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Μη φοβάσαι δεν ωφελεί. Ότι είναι να γίνε έγινε τώρα, απλά θα το μάθεις :-D

χαχαχααχα εχεις δικιο!!!! αλλα δεν παυει η απογοητευση μολις δω αρνητικο αχχαχα το πρωι θα παρω γιατι τωρα ειναι και κλειστα τα φαρμακεια που να βρω εφημερευων??!!!!:shock:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

οντος ειμαστε για ξυλο!!! εγω φοβαμαι γιατιι δεν ειχα επαφες εγω στη δικη σου θεση θα ειχα κανει απο τη μερα αναμονης!!! το διαβασα πως εισαι καθαρη τεστ τελεικα δεν πειρες/?

μακαρι μακαρι δεν λες τιποτα η λογικη μου λεει πως δεν ειμαι αλλα το προεσθημα ειναι καλο αλλα μετα πεταγετε η λογικη και εκει που λεω ειμαι μοθ λεει συγκεντρωσου με μια επαφη????? δεν λεω πως δεν γινεται αλλα αυτα δεν συμβενουν σε εμενα χαχχαχα! αν ειμαι καθαρη το πρωι υποσχομαι να παρω για να ξερω και αν οντως εχει γινει κατι με τον κυκλο μου να παω στο γιατρο δεν πρεπει να το αφησω!

Οχι δεν πηρα ακομα...θα παρω αυριο οταν σχολασω αν ακομα ειμαι καθαρη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Οχι δεν πηρα ακομα...θα παρω αυριο οταν σχολασω αν ακομα ειμαι καθαρη...

αντε να δουμε!!!!:confused:

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Κοριτσια.εγω εχω σκεφτει τι τεστ αλλα δε συμφερει..κανουν 8-10€

Η χοριακη συμφερει......

συμφερει η χορικαη εμενα μου περνει ενα 10 ευρο αλλα επιδη ειναι κουτσομπολης και ρωταει δεν θελω να παω αχχχααχα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΣΙΣΑΚΙ86 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια δυστυχως ειναι οι ωρες μου τετοιες που δεν προλαβαινω να μπαινω!!!ξεκλεβω λιγη ωρα στη δουλεια και μπορω να διαβαζω τα νεα ολων σας!!!Ανυπομονω και εγω να διαβασω τα νεα των @Ungry girl kai @Dimitr@17.Χαιρομαι που σας διαβαζω!!!! @Χαρά Τριανταφυλλακι. Περα απο το οτι εχω πολυκυστικες τις οποιες τισ παρακολουθουμε με υπερηχους οχι δεν μου εχει πει κατι αλλο. Εχω κανει ομως σαλπιγγογραφια γιατι μικρη  ειχα χλαμυδια αλλα βγηκε καθαρη. ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγαμμα 2 φορες το πρωτο βγηκε καλο το δευτερο οχι και τοσο. Πηγαμε σε ουρολογο- ανδρολογο και μας ειπε το ιδιο που μας ειπαν και οι υπολοιποι. Προσπαθεια για 6 μηνες και μετα βλεπουμε!!!

Κατάλαβα. Πόσο καιρό προσπαθείτε? Αλλά πρέπει να είναι λίγο καιρό για να σου είπε ο γιατρός μετά από 6 μήνες. Που δεν είναι τόσο είναι ένας χρόνος. Δηλαδή μπορείς να μείνεις έγκυος παρότι έχεις πολυκυστικες?  Δεν θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο να μείνεις έγκυος? Ή μετά αφού έχεις μείνει? Πόσο χρόνων είσαι κοπέλα μου?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αντε να δουμε!!!!:confused:

συμφερει η χορικαη εμενα μου περνει ενα 10 ευρο αλλα επιδη ειναι κουτσομπολης και ρωταει δεν θελω να παω αχχχααχα!

Παραπεμτικο γυναικολογου με 5€ και μετα μικροβιολογο ασχετο να μη ρωταει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οχι δεν πηρα ακομα...θα παρω αυριο οταν σχολασω αν ακομα ειμαι καθαρη...

Και εγώ αυτό θα σου έλεγα. Να πάρεις να κάνεις την Κυριακή και Δευτέρα χοριακη.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Παραπεμτικο γυναικολογου με 5€ και μετα μικροβιολογο ασχετο να μη ρωταει..

χαχαχαχ ολη αυτη η διαδικασια χαχαχαχ! ασε θα παρω τεστ και βλεπουμε χαχαχχ;α!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

χαχαχαχ ολη αυτη η διαδικασια χαχαχαχ! ασε θα παρω τεστ και βλεπουμε χαχαχχ;α!

Εγω βρηκα γυναικολογο και μικροβιολογο ζευγαρι..θα κοψει χαρτι ο ενα; θα εξετασει ο αλλος...επαρχια..αχχχ...ποιο τεστ θα παρεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Ungry girl είπε:

καλησπερα κοριτσιααα!!! μολις γυρησα σορυ για την ανυσυχια και την αναστατοση χαχαχαχ! δεν εχω ιντερνετ στο κιν και δεν μπορουσα να μπω απο τη δουλεια!!!!

επιτελους γυρησα σπιτακι μου και σε λιγο θα παω να παρω ωραια γιουβαρλακια απο την πεθερουλα μου!!!!

ειμαι καθαρη!!! εχω καπιες κραμπες σαν να μου ερχεται αλλα τιποτα ειχα και εγω υγρα στο σκουπισμα λευκοκιτρινα! δεν ξερω τι να κανω με το τεστ φβαμαι πως επιρεαστικε ο κυκλος μου ισως απο την βιοχημικη και φοβαμαι το αρνητικο τεστ και πιοπολυ γιατι ρε κοριτσια ειχα μονο μια επαφη ναι η την μερα τις ωορριξιας ημια μερα πριν αλλα εδω ξεσκιζομαστε και δεν πιανουμε τωρα με μια χαχαχαχαχαχαχα σορυ κι ολας! χαχχαχαα! μηπως να επερνα αυριο για να το κανω κυριακη πρωι!!!??? @alina80 και εγω τα σπυρακια που ειχα βγαλει μου εφυγαν!!! εχουμε ελπιδες λιγες μερες εμειναν! @Nati85 kane μια προβλεψη ρε παιδιμου! αχχαχααχα! @Dimitr@17 εγω εσενα περιμενω κανονησε και αστα αυτα αχαχαχαχα!

Δεν έχει σημασία πόσες επαφές είχατε το timing παίζει ρολο. Χαχαχα Χαχαχα. Κανε το!!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κορίτσια πάλι είχα κρυαδες εχθές ξύπνησα κατά τις 3 και τουρτουριζα! Φορούσα  πάνω από την πιτζάμα χνουδωτη ρόμπα και πάλι κρύωνα την άλλη βδομάδα θα πάρω θερμοκουβερτα!! Λένε ότι παίζει ρόλο και ο θυρεοειδής στις κρυαδες σε λίγες μέρες θα κάνω εξέταση να δω που έχει φτάσει με τα χάπια!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ungry girl είπε:

χαχαχααχα εχεις δικιο!!!! αλλα δεν παυει η απογοητευση μολις δω αρνητικο αχχαχα το πρωι θα παρω γιατι τωρα ειναι και κλειστα τα φαρμακεια που να βρω εφημερευων??!!!!:shock:

Το απόγευμα δεν είναι κλειστα κυρία μου!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...