Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κατάλαβα. Πόσο καιρό προσπαθείτε? Αλλά πρέπει να είναι λίγο καιρό για να σου είπε ο γιατρός μετά από 6 μήνες. Που δεν είναι τόσο είναι ένας χρόνος. Δηλαδή μπορείς να μείνεις έγκυος παρότι έχεις πολυκυστικες?  Δεν θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο να μείνεις έγκυος? Ή μετά αφού έχεις μείνει? Πόσο χρόνων είσαι κοπέλα μου?

Εδω και λιγες μερες ξεκινησαμε τις προσπαθειες. Ναι μου ειπαν οτι μπορω να μεινω εγκυος και ουτε θα υπαρχει προβλημα απλα πρεπει οταν εντοπισω εγκυμοσυνη να με δει αμεσως η ενδοκρινολογος μου με μια εξεταση TSH. Ειμαι 32 χρονων και 2,5 χρονια παντρεμενη!Αυτο που με δυσκολευει ειναι οι μερες της ωορρηξιας. Λογω του κυκλου μου που δεν ειναι σταθερος δεν μπορω να καταλαβω ποτε εχω ωορρηξια. Εκανα τα τεστακια της home test αλλα οι γαμμουλες ηταν αχνες και με μπερδεψαν λιγακι:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ααα καλα πρεπει η να εχω μεγαλη φαντασια κοριτσια η δεν ξερω πως αλλιως να το πω...νομιζω οτι οι θηλες μου ειναι μωβ και εχουν γυρω γυρω κατι σαν σπυρακια...

δεν ειναι φαντασιααααα! δεν μπορει!!! σε ρωτησα και πριν εχεεις καθολου πονους περιοδου η τυπου κραμπες?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Αχαχαχα αμαννν καλα θα δουμε παντις εχω πονακια αρκετά δυνατά!!

Εγω θα ελεγα πως οι πιθανότητες ειναι 90_10 αλλα θα διξει! Χααχα θα δω πως θα ειμαι

Κι εγώ έχω κ ειμαι... οποτε.. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Smile89 είπε:

Αμε μεγαλώνει η μήτρα ρε. Αλλα φυσιολογικούς πόνους κ όχι συνέχεια. 

ααα ε δεν το ηξερα αυτο ηξερα οτι στην αρχη εχουν αλλα νομιζα για  καμια εβδομαδα!!! τι να πω και εμενα δεν ειναι εντονοι σε καμια περιπτωση! φοβαμαι οτι ερχετε αλλα οποτε παω τουλετα λειπει χαχαζχαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

δεν ειναι φαντασιααααα! δεν μπορει!!! σε ρωτησα και πριν εχεεις καθολου πονους περιοδου η τυπου κραμπες?

Μπα δεν μπορω να πω οτι νιωθω σαν να μου ερχεται να αδιαθετησω..απλα νιωθω δεξια χαμηλα κατι σαν συνεχομενο πονο...

Link to comment
Share on other sites

@iouliana σ ποια μερα κυκλου εισαι που δε θα δειξει η χοριακη?

@Mary m αν δεν μπορεις να εγκαταστησεις το "ημερολογιο μου" που μετραει τον κυκλο στο smarphone σου. Μετρα 14η ημερα απ τον κυκλο για να βρει τη γονιμη.μετρα θερμοκρασια θα χεις τη χαμηλοτερη + πολλα υγρα.

Καλησπερα και στις δυο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν μπορω να πω οτι νιωθω σαν να μου ερχεται να αδιαθετησω..απλα νιωθω δεξια χαμηλα κατι σαν συνεχομενο πονο...

να σου πω δεν πας μεχρι το φαρμακειο???? αχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

ααα ε δεν το ηξερα αυτο ηξερα οτι στην αρχη εχουν αλλα νομιζα για  καμια εβδομαδα!!! τι να πω και εμενα δεν ειναι εντονοι σε καμια περιπτωση! φοβαμαι οτι ερχετε αλλα οποτε παω τουλετα λειπει χαχαζχαχα!

Ναι ναι ειδικα την εβδομάδα που Ειμαι εγώ. Πολυ ωραία αμα δεν.... είπες αύριο θα παρεις το τεστ? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

@iouliana σ ποια μερα κυκλου εισαι που δε θα δειξει η χοριακη?

@Mary m αν δεν μπορεις να εγκαταστησεις το "ημερολογιο μου" που μετραει τον κυκλο στο smarphone σου. Μετρα 14η ημερα απ τον κυκλο για να βρει τη γονιμη.μετρα θερμοκρασια θα χεις τη χαμηλοτερη + πολλα υγρα.

Καλησπερα και στις δυο

στην 22η


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΣΙΣΑΚΙ86 είπε:

Εδω και λιγες μερες ξεκινησαμε τις προσπαθειες. Ναι μου ειπαν οτι μπορω να μεινω εγκυος και ουτε θα υπαρχει προβλημα απλα πρεπει οταν εντοπισω εγκυμοσυνη να με δει αμεσως η ενδοκρινολογος μου με μια εξεταση TSH. Ειμαι 32 χρονων και 2,5 χρονια παντρεμενη!Αυτο που με δυσκολευει ειναι οι μερες της ωορρηξιας. Λογω του κυκλου μου που δεν ειναι σταθερος δεν μπορω να καταλαβω ποτε εχω ωορρηξια. Εκανα τα τεστακια της home test αλλα οι γαμμουλες ηταν αχνες και με μπερδεψαν λιγακι:?

Τη μερα της ωορηξιας εχουμε τη χαμηλοτερη θερμοκρασια(πρωι).

Εχουμε πολλα υγρα και ισως ενα τσιμπηματακι δεξι ή αριστερα στην οωθηκη σου που ειναι το αυγουλακι σου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν μπορω να πω οτι νιωθω σαν να μου ερχεται να αδιαθετησω..απλα νιωθω δεξια χαμηλα κατι σαν συνεχομενο πονο...

Καλό το πονακι.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...