Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχ εγω να δεις τι αγωνια εχω....εκεο πτο ελεγα οτι δεν εχει γινει τπττπτ αυτον τοντον μηνα τσουπ ξεσηκωθηκα παλι....

Αντε αντε λοιπόν! !!!! Να χαρούμε λιγάκι! !!!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Τρεχα για τεστακι θα μας σκάσεις ρε κορίτσι μου!!!! Αντεεεεε

Σημερα ειδα στο ονειρο μ μια κοπελα που ηταν εγκυος...χθες λεω στο αγορι στομου αγωρι μου εχω μια μερα καθυστερηση..κ μου λεει μην τρεχεις να παρεις τεστ αυριο.....μηπως εχει δικιο?

Just now, Τονι@ είπε:

Αντε αντε λοιπόν! !!!! Να χαρούμε λιγάκι! !!!

Μηπως μα το κανω απο δευτερα?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η @Mary m μάλλον έχει απογοητευτει.  Δεν μπαίνει.   Ελπίζω να μην την έχει πάρει πολύ από κάτω. .

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Σημερα ειδα στο ονειρο μ μια κοπελα που ηταν εγκυος...χθες λεω στο αγορι στομου αγωρι μου εχω μια μερα καθυστερηση..κ μου λεει μην τρεχεις να παρεις τεστ αυριο.....μηπως εχει δικιο?

Μηπως μα το κανω απο δευτερα?

Γιατί αγάπη μου? ? Σε επηρεασε το αγόρι σου?? Μην φοβάσαι. Κάνε τεστ χωρίς να του το πεις


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κορίτσια η @Mary m μάλλον έχει απογοητευτει.  Δεν μπαίνει.   Ελπίζω να μην την έχει πάρει πολύ από κάτω. .

Γιατί αγάπη μου? ? Σε επηρεασε το αγόρι σου?? Μην φοβάσαι. Κάνε τεστ χωρίς να του το πεις

Ναι με επηρεασε...κ την.προηγ φορα που ειχα μεινει εγκυος το ειχαβρει πολυ νωρις κ δεν ειχε καλη καταληξη και ειχα πει οτι την επομενη φορα θα αφησουν να περασουν τουλαχιστον 5 μερες..μηπως ν περιμενω..???ας κανει η @Ungry girl σημερα ναμας πει

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 πάρε ένα και κάνε το μέσα στο Σ.κ! Άσε και σήμερα την μέρα να περάσει.γνωμη μου αλλά κάνε ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα.καλυτερα πάντα με πρωινα ουρα ασχέτως αν έχεις καθυστερηση


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι με επηρεασε...κ την.προηγ φορα που ειχα μεινει εγκυος το ειχαβρει πολυ νωρις κ δεν ειχε καλη καταληξη και ειχα πει οτι την επομενη φορα θα αφησουν να περασουν τουλαχιστον 5 μερες..μηπως ν περιμενω..???ας κανει η @Ungry girl σημερα ναμας πει

Συμφωνώ με την @Nati85


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγω εχω παλι πονακια..περιμενω σε 5 μερες λεω να κανω χοριακη σημερα..θα δειξει λετε?

Ίσως ναι ίσως και όχι.  Καλύτερα να περιμένεις μέχρι τη Δευτέρα 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σημερα ειδα στο ονειρο μ μια κοπελα που ηταν εγκυος...χθες λεω στο αγορι στομου αγωρι μου εχω μια μερα καθυστερηση..κ μου λεει μην τρεχεις να παρεις τεστ αυριο.....μηπως εχει δικιο?

Μηπως μα το κανω απο δευτερα?

Όπως νιώθεις εσύ κορίτσι μου μην σε πιέζουμε εμείς! 

Κορίτσια μου εγώ θα λείψω μέχρι την άλλο Σάββατο! Θα μάθω τα νέα σας τότε! εκτός αν μπορέσω να μπω στα κλεφτα! Φιλάκια σε όλες! Θέλω πολλά θετικά μέχρι να γυρίσω!!!

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ααααα κατάλαβα.... Για τα γυναικολογικά σου σου έχει πει τίποτα? Να πάρεις κάτι για τις πολυκιστικες? Ο άντρας σου έκανε κάποια εξέταση?

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια δυστυχως ειναι οι ωρες μου τετοιες που δεν προλαβαινω να μπαινω!!!ξεκλεβω λιγη ωρα στη δουλεια και μπορω να διαβαζω τα νεα ολων σας!!!Ανυπομονω και εγω να διαβασω τα νεα των @Ungry girl kai @Dimitr@17.Χαιρομαι που σας διαβαζω!!!! @Χαρά Τριανταφυλλακι. Περα απο το οτι εχω πολυκυστικες τις οποιες τισ παρακολουθουμε με υπερηχους οχι δεν μου εχει πει κατι αλλο. Εχω κανει ομως σαλπιγγογραφια γιατι μικρη  ειχα χλαμυδια αλλα βγηκε καθαρη. ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγαμμα 2 φορες το πρωτο βγηκε καλο το δευτερο οχι και τοσο. Πηγαμε σε ουρολογο- ανδρολογο και μας ειπε το ιδιο που μας ειπαν και οι υπολοιποι. Προσπαθεια για 6 μηνες και μετα βλεπουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Nati85 είπε:

@Dimitr@17 πάρε ένα και κάνε το μέσα στο Σ.κ! Άσε και σήμερα την μέρα να περάσει.γνωμη μου αλλά κάνε ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα.καλυτερα πάντα με πρωινα ουρα ασχέτως αν έχεις καθυστερηση

Ναι η αληθεια ειναι οτι μεσα μου θελω να κανω σημερα αλλα καλυτερα να περιμενω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγω εχω παλι πονακια..περιμενω σε 5 μερες λεω να κανω χοριακη σημερα..θα δειξει λετε?

Αν έχει γίνει η εμφύτευση 2 μερουλες πριν θα έχει ανέβει η χοριακη και λογικα θα δείξει.αλλα σίγουρα καλύτερα να πας την Δευτέρα όπως είπε η Toni!

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ναι η αληθεια ειναι οτι μεσα μου θελω να κανω σημερα αλλα καλυτερα να περιμενω..

Πάρε τεστακι να το κάνεις αύριο το πρωί!μην το πεις στον άντρα σου


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Αν έχει γίνει η εμφύτευση 2 μερουλες πριν θα έχει ανέβει η χοριακη και λογικα θα δείξει.αλλα σίγουρα καλύτερα να πας την Δευτέρα όπως είπε η Toni!

Αν αυτη τη φορα δεν ειμαι καν εγκυος..η αθηναιες εδω μεσα πρεπει να μουκλεισουν θεση στο Δαφνι.

Μ ολα αυτα που αισθανομαι...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Αν αυτη τη φορα δεν ειμαι καν εγκυος..η αθηναιες εδω μεσα πρεπει να μουκλεισουν θεση στο Δαφνι.

Μ ολα αυτα που αισθανομαι...

Α καλά όλες το έχουμε πάθει αυτό!έχουμε κλείσει από μια η καθεμία!

Μπορεί να είσαι όμως που ειναι πολύ πιθανό οπότε θα κλείσεις θέση για το μαιευτήριο!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...