Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Αν έχει γίνει η εμφύτευση 2 μερουλες πριν θα έχει ανέβει η χοριακη και λογικα θα δείξει.αλλα σίγουρα καλύτερα να πας την Δευτέρα όπως είπε η Toni!

Πάρε τεστακι να το κάνεις αύριο το πρωί!μην το πεις στον άντρα σου

Αυριο δουλευω το πρωι...καλα θα παω να παρω ενα διπλο και βλεπω ποτε ια το κανω..

Αν δεν ερθει και σημερα κοριτσια ειναι καλο σημαδι...εχω 2εφαρμογες στο κιν η μια η φλο λεει οτι εχω 3 μερες καθυστερηση με βαση 28αρι κυκλο κ.μια με 30αρι που λεει "η περιοδος σας ερχεται" χαχαχα σημερα ειμαι 31η μερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Dimitr@17 να κανεις όπως αισθανεσαι και όπως θα είναι καλύτερο για την ψυχολογία σου. Μην σκέφτεσαι την καταληξη της προηγούμενης οτι ειναι να γίνει θα γίνει. Δεν ξέρω ποτε θα το κανείς τελικα όμως σου εύχομαι καλή επιτυχία μεσα απο την καρδια μου να δεις αυτό που επιθυμεις. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

@Dimitr@17 να κανεις όπως αισθανεσαι και όπως θα είναι καλύτερο για την ψυχολογία σου. Μην σκέφτεσαι την καταληξη της προηγούμενης οτι ειναι να γίνει θα γίνει. Δεν ξέρω ποτε θα το κανείς τελικα όμως σου εύχομαι καλή επιτυχία μεσα απο την καρδια μου να δεις αυτό που επιθυμεις. 

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου...παντα με στηριζετε ολες εδω μεσα κ μπορω να πω κ περισσοτερο αποτις φιλες που εχω στην πραγματικοτητα...θελω ν περασει κ η σημερινη μερα τουλαχιστον κ μετα να μπω στην διαδικασια του τεστ

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

Πριν πας στην δουλειά αλλιώς την Κυριακή το πρωί!

Πριν παω στην δουλεια δεν μπορω μα εχω τετοια ταραχη δεν θα μπορω να δουλεψω μετα...χαχα..απο αυριο να περιμενετε απο μενα...σημερα εχουμε την αννουλα..στις 5 τελειωνει ειπε απο την δουλεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυριο δουλευω το πρωι...καλα θα παω να παρω ενα διπλο και βλεπω ποτε ια το κανω..

Αν δεν ερθει και σημερα κοριτσια ειναι καλο σημαδι...εχω 2εφαρμογες στο κιν η μια η φλο λεει οτι εχω 3 μερες καθυστερηση με βαση 28αρι κυκλο κ.μια με 30αρι που λεει "η περιοδος σας ερχεται" χαχαχα σημερα ειμαι 31η μερα..

Πάρε τεστ να μας φτιάξεις το ΣΚ και το δικό σου! Στήθος που πονά, λευκά υγρά και καθυστέρηση είναι σούπερ κορίτσι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Πάρε τεστ να μας φτιάξεις το ΣΚ και το δικό σου! Στήθος που πονά, λευκά υγρά και καθυστέρηση είναι σούπερ κορίτσι!!!

Ε δεν εχω κ πολλες μερες καθυστερηση...τυπικα σημερα ειναι η πρωτη μερα σε 30αρι κυκλο..μακαρι κοριτσια να μην ερθει μεχρι αυριο ..και τετοια ωρα να σας ανακοινωνω το αποτελεσμα του τεστ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Μάντη είπε:

Όπως νιώθεις εσύ κορίτσι μου μην σε πιέζουμε εμείς! 

Κορίτσια μου εγώ θα λείψω μέχρι την άλλο Σάββατο! Θα μάθω τα νέα σας τότε! εκτός αν μπορέσω να μπω στα κλεφτα! Φιλάκια σε όλες! Θέλω πολλά θετικά μέχρι να γυρίσω!!!

Διακοπές πας? 

πρίν από 43 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι η αληθεια ειναι οτι μεσα μου θελω να κανω σημερα αλλα καλυτερα να περιμενω..

Όπως αισθάνεσαι εσύ καλύτερα! Εμείς εδώ είμαστε και περιμένουμε τα καλά νέα 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , BettySt είπε:

Διακοπές πας? 

Όπως αισθάνεσαι εσύ καλύτερα! Εμείς εδώ είμαστε και περιμένουμε τα καλά νέα 

Περίπου για το γυναικολόγο μου κύριος αλλά θα το συνδυάσω και με βολτουλα!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Περίπου για το γυναικολόγο μου κύριος αλλά θα το συνδυάσω και με βολτουλα!!!

Καλά να περάσεις και να φορτώσεις τις μπαταρίες. Στο  καινούργιο γιατρό θα πας;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nektarinaki είπε:

@Dimitr@17 μακάρι κοριτσι μου να σου βγει θετικο το τεστακι και αυριο τετοια ωρα να μας λες τα ευχαριστα!καλη επιτυχιαααααααα!:)

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...!!!μακαρι μακαρι..!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσιααα!!! μολις γυρησα σορυ για την ανυσυχια και την αναστατοση χαχαχαχ! δεν εχω ιντερνετ στο κιν και δεν μπορουσα να μπω απο τη δουλεια!!!!

επιτελους γυρησα σπιτακι μου και σε λιγο θα παω να παρω ωραια γιουβαρλακια απο την πεθερουλα μου!!!!

ειμαι καθαρη!!! εχω καπιες κραμπες σαν να μου ερχεται αλλα τιποτα ειχα και εγω υγρα στο σκουπισμα λευκοκιτρινα! δεν ξερω τι να κανω με το τεστ φβαμαι πως επιρεαστικε ο κυκλος μου ισως απο την βιοχημικη και φοβαμαι το αρνητικο τεστ και πιοπολυ γιατι ρε κοριτσια ειχα μονο μια επαφη ναι η την μερα τις ωορριξιας ημια μερα πριν αλλα εδω ξεσκιζομαστε και δεν πιανουμε τωρα με μια χαχαχαχαχαχαχα σορυ κι ολας! χαχχαχαα! μηπως να επερνα αυριο για να το κανω κυριακη πρωι!!!??? @alina80 και εγω τα σπυρακια που ειχα βγαλει μου εφυγαν!!! εχουμε ελπιδες λιγες μερες εμειναν! @Nati85 kane μια προβλεψη ρε παιδιμου! αχχαχααχα! @Dimitr@17 εγω εσενα περιμενω κανονησε και αστα αυτα αχαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά να περάσεις και να φορτώσεις τις μπαταρίες. Στο  καινούργιο γιατρό θα πας;

Ευχαριστώ κορίτσι μου... Όχι έχω χρόνια τον ίδιο γυναικολόγο! Θα πάμε και για εξετάσεις σπέρματος αλλά ακόμα δεν ξέρω που! Άκουσα κάτι εξοφρενικες τιμές!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

καλησπερα κοριτσιααα!!! μολις γυρησα σορυ για την ανυσυχια και την αναστατοση χαχαχαχ! δεν εχω ιντερνετ στο κιν και δεν μπορουσα να μπω απο τη δουλεια!!!!

επιτελους γυρησα σπιτακι μου και σε λιγο θα παω να παρω ωραια γιουβαρλακια απο την πεθερουλα μου!!!!

ειμαι καθαρη!!! εχω καπιες κραμπες σαν να μου ερχεται αλλα τιποτα ειχα και εγω υγρα στο σκουπισμα λευκοκιτρινα! δεν ξερω τι να κανω με το τεστ φβαμαι πως επιρεαστικε ο κυκλος μου ισως απο την βιοχημικη και φοβαμαι το αρνητικο τεστ και πιοπολυ γιατι ρε κοριτσια ειχα μονο μια επαφη ναι η την μερα τις ωορριξιας ημια μερα πριν αλλα εδω ξεσκιζομαστε και δεν πιανουμε τωρα με μια χαχαχαχαχαχαχα σορυ κι ολας! χαχχαχαα! μηπως να επερνα αυριο για να το κανω κυριακη πρωι!!!??? @alina80 και εγω τα σπυρακια που ειχα βγαλει μου εφυγαν!!! εχουμε ελπιδες λιγες μερες εμειναν! @Nati85 kane μια προβλεψη ρε παιδιμου! αχχαχααχα! @Dimitr@17 εγω εσενα περιμενω κανονησε και αστα αυτα αχαχαχαχα!

@Nati85 οντως κανε καμια προβλεψη..κ εσυ φοβασαι αννουλα ε?τους εχουμε ανεβασει την αγωνια στα υψη στα κοριτσια!!εμας περιμενουν...κ εγω καθαρη ειμαι προς το παρον...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

καλησπερα κοριτσιααα!!! μολις γυρησα σορυ για την ανυσυχια και την αναστατοση χαχαχαχ! δεν εχω ιντερνετ στο κιν και δεν μπορουσα να μπω απο τη δουλεια!!!!

επιτελους γυρησα σπιτακι μου και σε λιγο θα παω να παρω ωραια γιουβαρλακια απο την πεθερουλα μου!!!!

ειμαι καθαρη!!! εχω καπιες κραμπες σαν να μου ερχεται αλλα τιποτα ειχα και εγω υγρα στο σκουπισμα λευκοκιτρινα! δεν ξερω τι να κανω με το τεστ φβαμαι πως επιρεαστικε ο κυκλος μου ισως απο την βιοχημικη και φοβαμαι το αρνητικο τεστ και πιοπολυ γιατι ρε κοριτσια ειχα μονο μια επαφη ναι η την μερα τις ωορριξιας ημια μερα πριν αλλα εδω ξεσκιζομαστε και δεν πιανουμε τωρα με μια χαχαχαχαχαχαχα σορυ κι ολας! χαχχαχαα! μηπως να επερνα αυριο για να το κανω κυριακη πρωι!!!??? @alina80 και εγω τα σπυρακια που ειχα βγαλει μου εφυγαν!!! εχουμε ελπιδες λιγες μερες εμειναν! @Nati85 kane μια προβλεψη ρε παιδιμου! αχχαχααχα! @Dimitr@17 εγω εσενα περιμενω κανονησε και αστα αυτα αχαχαχαχα!

Πίστεψε το! Και μια επαφή αρκεί!!! Κάνε να μάθεις! Μακαριιιιι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...