Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , Ungry girl είπε:

χαχαχααχα εχεις δικιο!!!! αλλα δεν παυει η απογοητευση μολις δω αρνητικο αχχαχα το πρωι θα παρω γιατι τωρα ειναι και κλειστα τα φαρμακεια που να βρω εφημερευων??!!!!:shock:

Συμφωνώ αλλά δεν είναι στο χέρι μας να τα ελέγχουμε όλα! Οκ άντε σου δίνουμε περιθώριο ως απόγευμα το πολύ αύριο πρωί...μπορεί κ θετικό να δεις 50 50 είναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 35 λεπτά , Smile89 είπε:

Το απόγευμα δεν είναι κλειστα κυρία μου!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Αχαχαχα αμαννν καλα θα δουμε παντις εχω πονακια αρκετά δυνατά!!

πρίν από 27 λεπτά , kido είπε:

Συμφωνώ αλλά δεν είναι στο χέρι μας να τα ελέγχουμε όλα! Οκ άντε σου δίνουμε περιθώριο ως απόγευμα το πολύ αύριο πρωί...μπορεί κ θετικό να δεις 50 50 είναι!

Εγω θα ελεγα πως οι πιθανότητες ειναι 90_10 αλλα θα διξει! Χααχα θα δω πως θα ειμαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Ungry girl είπε:

χαχαχααχα εχεις δικιο!!!! αλλα δεν παυει η απογοητευση μολις δω αρνητικο αχχαχα το πρωι θα παρω γιατι τωρα ειναι και κλειστα τα φαρμακεια που να βρω εφημερευων??!!!!:shock:

Καλε ανοιγουν παλι στις 5...'!!

πρίν από 54 λεπτά , Nati85 είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι να είστε και οι δύο! Δεν έχω πρόβλεψη δυστυχώς! Η γιαγιά στον φούρνο ίσως μας έλεγε παρασκευή σήμερα @Dimitr@17 δείξε το χέρι σου!

Μπα δεν το εδωσα...το θυμηθηκα αλλα κ αυτη δεν κραταει το στομα της κλειστο...σημερα με ρωτουσε αν εβαλα μπροστα για κανα μωρο...χαχα κερετε ολοι οι μεγαλοι ετσι λενε..αυτη ειναι 80 χρονων

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα εχω χάσει τις μερες δεν ειναι τιποτα χααχα!

Εγω λεω να πας να παρεις τωρα που θα σχολασεις κ να το κανεις αυριο το πρωι..εγω παιρνω το διπλο clear blue

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω λεω να πας να παρεις τωρα που θα σχολασεις κ να το κανεις αυριο το πρωι..εγω παιρνω το διπλο clear blue

Ποσο εχει?? Εχει και μονο??

@Dimitr@17 εχεις και εσυ σαν πονακια περιοδου??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ποσο εχει?? Εχει και μονο??

Ναι εχει κ μονο το διπλο εχει 15 οποτε το μονο φανταζομαι θα κανει 8...

πρίν από 20 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ποσο εχει?? Εχει και μονο??

@Dimitr@17 εχεις και εσυ σαν πονακια περιοδου??

Μμμμ ποτε ναι ποτε οχι απλα πιο πολυ θα ελεγα οτι εχω εναν συνεχομενο αλλα οχι εντονο πονο δεξι καο χαμηλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλη επιτυχια στα τεστακια σας! Παντως αν σηκωνετε βαρη στη δουλεια σας καντε το για νq ξερετε να προσεχετε!

9 ευρω εχει το μονο το τεστ!αν δεν εχει παρε self clear που είναι εξισου καλο (αλλα είναι αρκετα πιο ακριβο αν δεν το εχουν σε εκπτωση)

 

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Κορίτσια η @Mary m μάλλον έχει απογοητευτει.  Δεν μπαίνει.   Ελπίζω να μην την έχει πάρει πολύ από κάτω. .

Γιατί αγάπη μου? ? Σε επηρεασε το αγόρι σου?? Μην φοβάσαι. Κάνε τεστ χωρίς να του το πεις

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε; μπαινω που κ που σας εγραψα προχθες οτι ειμαι μπερδεμενη κ δεν ξερω τωρα ποτε ειναι οι καλες μερες η αληθεια ειναι οτι συνεχεια το σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι  αλλα ενταξει τωρα περιμενω να τελειωσει η ατιμη να αρχισω νεο κυκλο προαπαθειων.....!εσεις τι κανετε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mary m είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε; μπαινω που κ που σας εγραψα προχθες οτι ειμαι μπερδεμενη κ δεν ξερω τωρα ποτε ειναι οι καλες μερες η αληθεια ειναι οτι συνεχεια το σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι  αλλα ενταξει τωρα περιμενω να τελειωσει η ατιμη να αρχισω νεο κυκλο προαπαθειων.....!εσεις τι κανετε;

 Mary m εχεις ένα παιδακι η λαθος θυμαμαι?

 

Εντωμεταξύ σημερα πηγα στην μικροβιολογο για να δωσω καλλιεργεια για το μωρο και τη ρωτησα αν θα δειξει η χοριακη και μου ειπε πολύ οριακα οποτε δεν εδωσα αιμα. Εχω φαγωθεί γτ εχω να κανω ακτινογραφια την δευτερα ....τεσπα, θα την ακυρωσω, δεν επειγει κιολας 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iouliana είπε:

 Mary m εχεις ένα παιδακι η λαθος θυμαμαι?

 

Εντωμεταξύ σημερα πηγα στην μικροβιολογο για να δωσω καλλιεργεια για το μωρο και τη ρωτησα αν θα δειξει η χοριακη και μου ειπε πολύ οριακα οποτε δεν εδωσα αιμα. Εχω φαγωθεί γτ εχω να κανω ακτινογραφια την δευτερα ....τεσπα, θα την ακυρωσω, δεν επειγει κιολας 

Οχι δυστυχως δεν εχω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...