Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

καλησπέρα  κορίτσια.εχω καποια συμπτώματα εγκυμοσύνης.μηπως μπορείτε να μου πείτε γνώμες πριν παω σε γιατρό.πονάει το αριστερό ΜΟΥ στήθος εχω πονακια σαν σουβλιες κατω χαμηλά .πρισμενο στήθος. Όταν είμαι ΞΑΠΛΩΜΈΝΗ ΝΙΏΘΩ ΕΝΌΧΛΗΣΗ.διαβασα ΌΤΙ είναι συμπτώματα.τι ΛΈΤΕ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Mary m είπε:

Λοιπον ειδα ενα. Βιντεο στο youtube που βαζεις ζαχαρη κ ριχνεις σταγονες απο τα ουρα κ σβολιασε το μειγμα.....μετα εκανα κ με την χλωρινη χαχαχαχα η τρελη....κ αφρισε.....αλλα δεν ξερω αν ισχυουν 

Κι εγω δεν ξερω αν ισχυουν.Τα δοκιμασα κι εγω.Ανιχνευουν κατι στα ουρα κλπ.Δεν ξερω αν ισχυει σε ολες.εγω με τη χλωρινη δοκιμασα και μου εδειξε.ισως να ηταν και συμπτωματικο απλα το χα δοκιμασει και οταν δεν ημουν και δεν ειχε δειξει αλλαγη χρωματος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Κι εγω δεν ξερω αν ισχυουν.Τα δοκιμασα κι εγω.Ανιχνευουν κατι στα ουρα κλπ.Δεν ξερω αν ισχυει σε ολες.εγω με τη χλωρινη δοκιμασα και μου εδειξε.ισως να ηταν και συμπτωματικο απλα το χα δοκιμασει και οταν δεν ημουν και δεν ειχε δειξει αλλαγη χρωματος.

Επειδη εκανα κ με την χλωρινη τι ακριβως γινεται αν εισαι εγκυος;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary m είπε:

Επειδη εκανα κ με την χλωρινη τι ακριβως γινεται αν εισαι εγκυος;

Θεωρητικα σκουραινει..αλλαζει χρωμα.Βεβαια εχουμε και παραδειγματα που σκουραινει και χωρις να εισαι..δεν ξερω τι να σου πω,εχουμε ακουσει τα παντα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary m είπε:

Επειδη εκανα κ με την χλωρινη τι ακριβως γινεται αν εισαι εγκυος;

Κορίτσι μου άσε τις χλωρίνες και τις ζάχαρες και πάρε ένα τεστακι να μην σε τρώει το άγχος!!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσι μου άσε τις χλωρίνες και τις ζάχαρες και πάρε ένα τεστακι να μην σε τρώει το άγχος!!!! 

Θα παω καλη μου να παρω τωρα περιμενω να ανοιξουν κ θα παω....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Gianna83 είπε:

καλησπέρα  κορίτσια.εχω καποια συμπτώματα εγκυμοσύνης.μηπως μπορείτε να μου πείτε γνώμες πριν παω σε γιατρό.πονάει το αριστερό ΜΟΥ στήθος εχω πονακια σαν σουβλιες κατω χαμηλά .πρισμενο στήθος. Όταν είμαι ΞΑΠΛΩΜΈΝΗ ΝΙΏΘΩ ΕΝΌΧΛΗΣΗ.διαβασα ΌΤΙ είναι συμπτώματα.τι ΛΈΤΕ?

Καλησπερα.Καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου Σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι και ποτε περιμενεις περιοδο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mary m είπε:

Θα παω καλη μου να παρω τωρα περιμενω να ανοιξουν κ θα παω....

Μπράβο καλή επιτυχία εύχομαι! Μην πίνεις πολλά υγρά μέχρι να το κάνεις!

  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , andrianni είπε:

Σ ευχαριστώ! Ναι. Τα θυμασαι! Θα κάνω σε λίγο κ οτι γίνει! Απο τη 1 η καθυστερηση απο την αλλη κανένα συμπτωμα. Εσυ ειχες πονακια περιοδου;

και εγω δεν εχω συμπτωματα.δεν λεει κατι αυτο.καθε γυναικα ειναι διαφορετικη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Μάντη είπε:

Μην κάνεις γτ εγώ έκανα ένα δευτέρα ήταν αρκετά έντονο κάνω ένα Τετάρτη μεσημέρι αλλά δεν είχα πολύ ώρα που είχα πάει τουαλέτα και βγήκε το ίδιο και λίγο ποιο αχνό από τις Δευτέρας και εκεί φρικαρααα!!!! Για αυτό μην κάνεις!!!!

Εσυ γιατί εκανες αλλο τεστ ??? Με 500 χοριακη γιατιιιι οχι δεν κανω αλλο τίποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...