Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Σε παρακαλώ πολύ μην τρελενεσαι κούκλα μου. Ούτε ηταν αναγκη να το κανεις. Εγω την πρώτη φόρα που εφαγα τα μούτρα μου με τεστ ειχα πέντε μέρες καθυστέρηση!!! Ποιος εγώ που ήμουν ρολόι!!!! Την επόμενη μέρα αδιαθετησα γιατί έφυγε το κώλο αγχος που εμπόδιζε την περιοδο. Καρδουλα μου δεν ξέρω πόσο καιρό προσπαθείς η αν υπαρχει καποιο ιατρικό θέμα δεν Θυμαμαι όσα εχεις γραψει. Αλλα αν απευθύνομαι σε μια κοπέλα που δεν έχει θέμα και προσπαθεί σε φυσιολογικα χρονικα πλαίσια τοτε ηρέμησε και αν δεν ερθει σε κανα 2 μέρες πηγαινε για μια χοριακη. Μην ακούς για συμπτώματα και τέτοια η καθεμία μας είναι διαφορετική. Ειλικρινά θεωρώ πως ζοριστηκες που Εκανες τοτεστ και η σημερινή μέρα ήταν κακη για την ψυχολογία σου. Εγω απο αγαπη στα λέω. Εύχομαι να κανει λαθος το τεστ. ❤️

Γενικά προσπαθω πολύ καιρό κ το διαχειρίζομαι πια! Ξέρω ακριβως πότε ερχεται κ ετσι δεν εχω αυταπάτες. Καλά ειμαι...αλλιως δεν θα μπορουσα ουτε να μιλήσω. Δε γινεται να ειναι απ το αγχος. Εχουμε δει την ωορ. Με υπέρηχο.πανω απο 16 μέρες δεν γινεται να κάνει...τα συμπτώματα τα λέω γιατί ξέρω τόσο καλά το σώμα μου. Τις προηγουμενες φορες δεν εκανα καν τεστ γιατι ενιωθα οτι ερχοταν

Σ ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι αλλα δεν χρειάζεται φακός. Στο δικό σου με γυμνό ματι τι είδαμε όλες. 

Ναι απλα το πρωτπ.τεστ που εκανα και.στα πρωτα10 λεπτα με φακο κ φαντασια το είδα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , andrianni είπε:

Γενικά προσπαθω πολύ καιρό κ το διαχειρίζομαι πια! Ξέρω ακριβως πότε ερχεται κ ετσι δεν εχω αυταπάτες. Καλά ειμαι...αλλιως δεν θα μπορουσα ουτε να μιλήσω. Δε γινεται να ειναι απ το αγχος. Εχουμε δει την ωορ. Με υπέρηχο.πανω απο 16 μέρες δεν γινεται να κάνει...τα συμπτώματα τα λέω γιατί ξέρω τόσο καλά το σώμα μου. Τις προηγουμενες φορες δεν εκανα καν τεστ γιατι ενιωθα οτι ερχοταν

Σ ευχαριστω!!!

Οκ τοτε ασε και κανε μια αίματος την Τρίτη αν δεν έχει έρθει τι να σου πω βρε κορίτσι Εσυ ξέρεις 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Οκ τοτε ασε και κανε μια αίματος την Τρίτη αν δεν έχει έρθει τι να σου πω βρε κορίτσι Εσυ ξέρεις 

Αν δεν εχει ερθει θα κάνω. Ασε που θα ειμαι κ σιγουρα τότε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , andrianni είπε:

Αν δεν εχει ερθει θα κάνω. Ασε που θα ειμαι κ σιγουρα τότε!

Αντριαννή μου όλα είναι πιθανά. Από το να έρθει στις 16 μέρες (το απευχομαι) μέχρι να ανήκεις στο χαμηλό μεν υπαρκτό ποσοστό που για κάποιο λόγο η συγκέντρωσης της ορμόνης στα ούρα τους είναι χαμηλή αλλά είναι έγκυες. Επίσης άλλο ένα σενάριο είναι να άργησε λιγάκι η εμφύτευση (π.χ. να έγινε δωδέκατη μέρα) και ακόμα η ορμόνη να είναι χαμηλή. Εύχομαι ολόψυχα να είναι ένα από τα δύο τελευταία.

Κόρες αρρώστησα. Πονάει ο λαιμός μου και έχω δέκατα. Καλά έκανα και δεν έβγαινα από το σπίτι μου. Πήγα στην κοπή της πίτας την Τρίτη, τόσα άτομα σε μικρό χώρο, κάποιος με κόλλησε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Αντριαννή μου όλα είναι πιθανά. Από το να έρθει στις 16 μέρες (το απευχομαι) μέχρι να ανήκεις στο χαμηλό μεν υπαρκτό ποσοστό που για κάποιο λόγο η συγκέντρωσης της ορμόνης στα ούρα τους είναι χαμηλή αλλά είναι έγκυες. Επίσης άλλο ένα σενάριο είναι να άργησε λιγάκι η εμφύτευση (π.χ. να έγινε δωδέκατη μέρα) και ακόμα η ορμόνη να είναι χαμηλή. Εύχομαι ολόψυχα να είναι ένα από τα δύο τελευταία.

Κόρες αρρώστησα. Πονάει ο λαιμός μου και έχω δέκατα. Καλά έκανα και δεν έβγαινα από το σπίτι μου. Πήγα στην κοπή της πίτας την Τρίτη, τόσα άτομα σε μικρό χώρο, κάποιος με κόλλησε! 

Κι εγώ τα ίδια έπαθα κ είμαι ξάπλα... ελπίζω το ΣΚ να στρώσω... προς το παρόν τσάι κ χαρτομάντιλα....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Αντριαννή μου όλα είναι πιθανά. Από το να έρθει στις 16 μέρες (το απευχομαι) μέχρι να ανήκεις στο χαμηλό μεν υπαρκτό ποσοστό που για κάποιο λόγο η συγκέντρωσης της ορμόνης στα ούρα τους είναι χαμηλή αλλά είναι έγκυες. Επίσης άλλο ένα σενάριο είναι να άργησε λιγάκι η εμφύτευση (π.χ. να έγινε δωδέκατη μέρα) και ακόμα η ορμόνη να είναι χαμηλή. Εύχομαι ολόψυχα να είναι ένα από τα δύο τελευταία.

Κόρες αρρώστησα. Πονάει ο λαιμός μου και έχω δέκατα. Καλά έκανα και δεν έβγαινα από το σπίτι μου. Πήγα στην κοπή της πίτας την Τρίτη, τόσα άτομα σε μικρό χώρο, κάποιος με κόλλησε! 

Περαστικά Αλινάκι μου!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Αντριαννή μου όλα είναι πιθανά. Από το να έρθει στις 16 μέρες (το απευχομαι) μέχρι να ανήκεις στο χαμηλό μεν υπαρκτό ποσοστό που για κάποιο λόγο η συγκέντρωσης της ορμόνης στα ούρα τους είναι χαμηλή αλλά είναι έγκυες. Επίσης άλλο ένα σενάριο είναι να άργησε λιγάκι η εμφύτευση (π.χ. να έγινε δωδέκατη μέρα) και ακόμα η ορμόνη να είναι χαμηλή. Εύχομαι ολόψυχα να είναι ένα από τα δύο τελευταία.

Κόρες αρρώστησα. Πονάει ο λαιμός μου και έχω δέκατα. Καλά έκανα και δεν έβγαινα από το σπίτι μου. Πήγα στην κοπή της πίτας την Τρίτη, τόσα άτομα σε μικρό χώρο, κάποιος με κόλλησε! 

Μακάρι αλλα κάτι μου λέει οτι δεν θα ειμαι τυχερή. Τουλάχιστον την επομενη να μη με παιδέψει κ να το χαρώ αμέσως το θετικό.

Κ να μην ειχες βγει μπορεί να έφερνε ο αντρούλης σου την ιωση στο σπίτι. Περαστικά! Τις εξετάσεις τις έκανες;

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

Κι εγώ τα ίδια έπαθα κ είμαι ξάπλα... ελπίζω το ΣΚ να στρώσω... προς το παρόν τσάι κ χαρτομάντιλα....

Περαστικά!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσιαααα πήγα για υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη! Τα γκλουκοφαζ έκαναν τη δουλίτσα τους!!

Είδε ένα ωοθυλάκιο 12,7 χιλιοστά το οποίο κατά πάσα πιθανότητα θα σκάσει την Τρίτη!! Δηλαδή ωορρηξία 15 ημέρα το οποίο σημαίνει κανονικός κύκλος και καλό ωάριο!!! ( Συνήθως έκανα ωορρηξία 20η ημέρα) Μου είπε πως το ωοθυλάκιο μου είναι ζουμερο και φαίνεται υγιέστατο! Την τρίτη θα πάω ξανά να με δει και σκεφτομουν ότι το τριήμερο θα γίνει χαμουλης στην κρεβατοκάμαρα!! Χαχαχαχα 

Υ.Γ. δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα σήμερα αλλά θα τα διαβάσω όλα το βράδυ και θα σχολιάσω γιατί τώρα πάω σινεμά!!! Σας φιλώ!!!!❤

  • Μου αρέσει 7

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Mary m είπε:

Κοριτσια θετικο καραμπινατοοοοοο πηγα εκανα και χωριακη κ μ βγηκε 374.26 .......ειμαι εγκυος!!!!!!

Μπράβο! Έτσι να συνεχίζονται τα θετικά!

Just now, Vila είπε:

Κορίτσιαααα πήγα για υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη! Τα γκλουκοφαζ έκαναν τη δουλίτσα τους!!

Είδε ένα ωοθυλάκιο 12,7 χιλιοστά το οποίο κατά πάσα πιθανότητα θα σκάσει την Τρίτη!! Δηλαδή ωορρηξία 15 ημέρα το οποίο σημαίνει κανονικός κύκλος και καλό ωάριο!!! ( Συνήθως έκανα ωορρηξία 20η ημέρα) Μου είπε πως το ωοθυλάκιο μου είναι ζουμερο και φαίνεται υγιέστατο! Την τρίτη θα πάω ξανά να με δει και σκεφτομουν ότι το τριήμερο θα γίνει χαμουλης στην κρεβατοκάμαρα!! Χαχαχαχα 

Υ.Γ. δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα σήμερα αλλά θα τα διαβάσω όλα το βράδυ και θα σχολιάσω γιατί τώρα πάω σινεμά!!! Σας φιλώ!!!!❤

Τέλεια νέα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andrianni είπε:

Αν δεν εχει ερθει θα κάνω. Ασε που θα ειμαι κ σιγουρα τότε!

παντως εμενα ενω τα 2 self clear μου βγαιναν αχνα θετικα πολυ ομως ενα που μου ειχε μεινει hometest ειχε βγει αρνητικο.οποτε μην απογοητευεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vila είπε:

Κορίτσιαααα πήγα για υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη! Τα γκλουκοφαζ έκαναν τη δουλίτσα τους!!

Είδε ένα ωοθυλάκιο 12,7 χιλιοστά το οποίο κατά πάσα πιθανότητα θα σκάσει την Τρίτη!! Δηλαδή ωορρηξία 15 ημέρα το οποίο σημαίνει κανονικός κύκλος και καλό ωάριο!!! ( Συνήθως έκανα ωορρηξία 20η ημέρα) Μου είπε πως το ωοθυλάκιο μου είναι ζουμερο και φαίνεται υγιέστατο! Την τρίτη θα πάω ξανά να με δει και σκεφτομουν ότι το τριήμερο θα γίνει χαμουλης στην κρεβατοκάμαρα!! Χαχαχαχα 

Υ.Γ. δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα σήμερα αλλά θα τα διαβάσω όλα το βράδυ και θα σχολιάσω γιατί τώρα πάω σινεμά!!! Σας φιλώ!!!!❤

Μπραβο ρε κορίτσι πολυ καλα οπότε τωρα ξέρεις τι και ποτέ να το κανεις χαχαχαχαχαχαχα να περασεις όμορφα φιλιααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...