Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

      Ρε συ εαν πάρεις inofert θα πρέπει να κόψεις οπωσδήποτε το φιλισιν. Εάν περνεις μεγάλη ποσότητα από κάποια βιταμίνη γίνετε τοξική Κ κάνεις Κ κακό σε εσένα Κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης υπάρχει πρόβλημα για το μωρό . 

      Καλό είναι εάν θέλεις να πάρεις κάτι οικονομικό να πάρεις χωριστά βιταμίνες όπως q10 Κ βιταμίνη d που είναι πολύ βοηθητικές Κ ω3 χωριστά χωρίς άλλα πρόσθετα Κ τα ινοφερτ . Πρέπει να διαβάσεις τι περιέχει το κάθε ένα Κ να μην περνεις τα ίδια . 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , andrianni είπε:

Δεν μπορω να την στειλω. Για να φανει πρεπει να κανεις ζουμ κ να εχεις φαντασια. Αλλιως δεν βλεπεις τιποτα

Αχνο αλλά δεν εχω δει κ απο τις αλλες κοπέλες για να ξερω. Σαν τίποτα ειναι

ακου εγω ειχα κανει πριν 3 μερες self clear 2 ενα το πρωι και ενα το απογευμα.η γραμμη ηταν τοσο αχνη που την εβλεπες αναλογα το φως.και τελικα ηταν σωστα.εγω πιστευω πως εισαι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Με τέσσερις μέρες καθυστέρηση απορώ γιατί δεν έχεις κάνει ακόμα τεστ και κάνεις πειράματα με ζάχαρες και χλωρίνες!!! Αν δεν έχεις έτσι άστατους κύκλους λογικά θα δείξει εγκυμοσύνη το τεστ.

Γτ εκει που ειχα σταθερο κυκλο 28 τον προηγουμενο μηνα ειχα παλι καθυστερηση αντι για 28 με πηγε στις 31 μερες κ παλι ειχα ενθουσιαστεί γιαυτο δεν εχω παει ακομα σημερα ειναι η 33η μερα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary m είπε:

Γτ εκει που ειχα σταθερο κυκλο 28 τον προηγουμενο μηνα ειχα παλι καθυστερηση αντι για 28 με πηγε στις 31 μερες κ παλι ειχα ενθουσιαστεί γιαυτο δεν εχω παει ακομα σημερα ειναι η 33η μερα...

Αν θες τη γνώμη μου κάνε το τεστ σήμερα να γνωρίζεις. Πιο ψυχοφθόρο είναι να περιμένεις! Καλη επιτυχία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@andrianni κοριτσι περιμενω νεα σου να ξερεις!!!δε σε ξεσηκωνω γτ θυμαμαι που ειχεε κανει κ ηταν γραμμη εξατμισης παλαιοτερα,βεβαια εχει καθυστερησει οποτε μπορει κ να μην ηταν!!!!ξανακανε ενα το βραδυ η αυριο!!οσο δεν ερχεται ελπιζουμε ειδικα αφου ηξερες κ ποτε εκανες ωορρηξια!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οχι τι τεστ μετα τη χοριακη??? Οχι και αν κανω και βγει αχνο θα με αγχωσει και άλλο!! Θα περιμενωω εσενα ποναει ποναγε η κοιλια σου??

Ακόμα με πονάει η κοιλιά μου... Χαχααχαχχα εγώ έκανα 1 κάθε βράδυ για να βλέπω τι γίνεται!!!!

  • Χαχα 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Αν θες τη γνώμη μου κάνε το τεστ σήμερα να γνωρίζεις. Πιο ψυχοφθόρο είναι να περιμένεις! Καλη επιτυχία!

Εχω το στηθος πρησμενο εχω και πονους χαμηλα κ με μπερδεύει ολο λεω ηρθε κ ακομα τπτ γι αυτό δεν εχω κανει θα κανω το απόγευμα σε ευχαριστώ πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Ακόμα με πονάει η κοιλιά μου... Χαχααχαχχα εγώ έκανα 1 κάθε βράδυ για να βλέπω τι γίνεται!!!!

Α παλι καλα οποτε δεν ειναι κατι!! Μπα φοβαμαι να κανω!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mary m είπε:

Εχω το στηθος πρησμενο εχω και πονους χαμηλα κ με μπερδεύει ολο λεω ηρθε κ ακομα τπτ γι αυτό δεν εχω κανει θα κανω το απόγευμα σε ευχαριστώ πολυ!!!

Όλα αυτά συν η καθυστέρηση είναι καλά δείγματα. Επαφές σε γόνιμες είχες ε; Κάνε και πες μας τα νέα σου! Εύχομαι να είσαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , depyfr είπε:

ακου εγω ειχα κανει πριν 3 μερες self clear 2 ενα το πρωι και ενα το απογευμα.η γραμμη ηταν τοσο αχνη που την εβλεπες αναλογα το φως.και τελικα ηταν σωστα.εγω πιστευω πως εισαι!!!!!!

Δεν το εχω συνειδητοποιησει. Αν είμαι θα τρελαθωωωω!!!!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

Α παλι καλα οποτε δεν ειναι κατι!! Μπα φοβαμαι να κανω!!

Μην κάνεις γτ εγώ έκανα ένα δευτέρα ήταν αρκετά έντονο κάνω ένα Τετάρτη μεσημέρι αλλά δεν είχα πολύ ώρα που είχα πάει τουαλέτα και βγήκε το ίδιο και λίγο ποιο αχνό από τις Δευτέρας και εκεί φρικαρααα!!!! Για αυτό μην κάνεις!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

@andrianni κοριτσι περιμενω νεα σου να ξερεις!!!δε σε ξεσηκωνω γτ θυμαμαι που ειχεε κανει κ ηταν γραμμη εξατμισης παλαιοτερα,βεβαια εχει καθυστερησει οποτε μπορει κ να μην ηταν!!!!ξανακανε ενα το βραδυ η αυριο!!οσο δεν ερχεται ελπιζουμε ειδικα αφου ηξερες κ ποτε εκανες ωορρηξια!!

Σ ευχαριστώ! Ναι. Τα θυμασαι! Θα κάνω σε λίγο κ οτι γίνει! Απο τη 1 η καθυστερηση απο την αλλη κανένα συμπτωμα. Εσυ ειχες πονακια περιοδου;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Όλα αυτά συν η καθυστέρηση είναι καλά δείγματα. Επαφές σε γόνιμες είχες ε; Κάνε και πες μας τα νέα σου! Εύχομαι να είσαι!

Περιοδος μου ειχε ερθει 15/1 επαφες ειχαμε 27-30και 3 νομιζω ειμαι μεσα στις γονιμες εννοειται θα ειστε οι πρωτες που θα το μοιραστω να με βοηθησετε να το διαχειριστω κιολας...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , andrianni είπε:

Σ ευχαριστώ! Ναι. Τα θυμασαι! Θα κάνω σε λίγο κ οτι γίνει! Απο τη 1 η καθυστερηση απο την αλλη κανένα συμπτωμα. Εσυ ειχες πονακια περιοδου;

εγω δεν ειχα...η ani ειχε!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...