Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα ναι γιατι σου κανει εντύπωση και εμενα δεν φρνοταν στην αρχηηη

Μπραβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!! 

:-D:-P!!!!Mόνο για τον δείκτη αγχώνομαι λίγο γιατί δεν ξέρω τα όρια!!!!Από το μικροβιολογικό είπαν καλός αλλά να δούμε τι θα πει και ο γιατρός!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

:-D:-P!!!!Mόνο για τον δείκτη αγχώνομαι λίγο γιατί δεν ξέρω τα όρια!!!!Από το μικροβιολογικό είπαν καλός αλλά να δούμε τι θα πει και ο γιατρός!!!!!

Για τον δείκτη ενδομητρίωσης εννοείς!!? Νομιζω το οριο ειναι 20 αλλα δεν ειμαι σιγουρη 1000%

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Smile89 είπε:

@andrianni sorry δεν Θυμαμαι. Εχεις καθυστέρηση;. Κι ναι πόσο; το προηγούμενο τεστ πιθανόν ηταν αχνο, το χες κανει με πρωινα; ποια τεστακια εχεις; συγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις. 

1 μερα καθυστερηση εχω! Ναι με πρωινα. Ταινιες hometest

πρίν από 16 λεπτά , Ungry girl είπε:

Φεξε και με το φακό απο το κινητό!!!!

Tipota. Ουτε ετσι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

ναι οντος ειναι πραγματικα καλη και βασηκα την παω με χιλια γιατι εκτος οτι δεν προσποιειτε και ειναι ο εαυτος της ειναι και γατα δεν πιανεται αχαχαχα! 

@Mary m εκανες τεστακι? @andrianni τι εγινε τελικα με το αποτελεσμα δεν καταλαβα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , marillia είπε:

Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα!!!Του αντρούλη τέλειες!!!!Η καμπύλη σακχάρου μου από ότι μου είπαν καλή!!!1 μέτρηση 94,δευτερη 125 και η τρίτη 110!!!Ο δείκτης ενδομητρίωσης μου είπαν καλός!!11,3 δεν κατάλαβα τι σημαίνει!!!Αναμένω καμπύλη ινσουλίνης και αμη την Τρίτη!!!!

@andrianniKoρίτσι μου τι να πω!!!Περίεργο δεν είναι βάση ωχρινικής σου?

Περιεργο αλλά τι να κάνουμε; θα δειξει εως αυριο.μεχρι 16 να κρατησει η ωχρινική!

πρίν από 14 λεπτά , marillia είπε:

:-D:-P!!!!Mόνο για τον δείκτη αγχώνομαι λίγο γιατί δεν ξέρω τα όρια!!!!Από το μικροβιολογικό είπαν καλός αλλά να δούμε τι θα πει και ο γιατρός!!!!!

Τι αγχωνεσαι ; νομιζω πανω απο 25 με 30 ειναι προβλημα.θα δω κ θα σου πω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Mary m εκανες τεστακι? @andrianni τι εγινε τελικα με το αποτελεσμα δεν καταλαβα

Δε βλεπω 2η γραμμούλα!:-(

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Νομίζω ναι θα χρειαστεί και πρωινό τεστάκι!!!!!

Πρεπει να ειναι μικροτερο απο 35! Εγω ειχα 16! 

Ενα εχει μεινει. Θα το κανω το πρωι αααααν δεν εχει ερθει εως τοτε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , andrianni είπε:

Δε βλεπω 2η γραμμούλα!:-(

Πρεπει να ειναι μικροτερο απο 35! Εγω ειχα 16! 

Ενα εχει μεινει. Θα το κανω το πρωι αααααν δεν εχει ερθει εως τοτε!

Με 16 σου είχε πει κάτι ο γιατρός?Πάντως όσο δεν βλέπεις περίοδο και δεν έχεις πονάκια εγώ ελπίζω για σένα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , elenakii22 είπε:

@andrianni περιεργο παντως...φαντασου να μην ηξερες κ ποτε εκανες ωορρηξια...τι να πω..κανε παλι αυριο..

Μονο φωτογραφία δεν την έχω! Τι ειναι πάλι αυτό; μου κάνει παιχνιδάκια. Το πρωι θα κανω το τελευταιο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , andrianni είπε:

1 μερα καθυστερηση εχω! Ναι με πρωινα. Ταινιες hometest

Tipota. Ουτε ετσι

Σε παρακαλώ πολύ μην τρελενεσαι κούκλα μου. Ούτε ηταν αναγκη να το κανεις. Εγω την πρώτη φόρα που εφαγα τα μούτρα μου με τεστ ειχα πέντε μέρες καθυστέρηση!!! Ποιος εγώ που ήμουν ρολόι!!!! Την επόμενη μέρα αδιαθετησα γιατί έφυγε το κώλο αγχος που εμπόδιζε την περιοδο. Καρδουλα μου δεν ξέρω πόσο καιρό προσπαθείς η αν υπαρχει καποιο ιατρικό θέμα δεν Θυμαμαι όσα εχεις γραψει. Αλλα αν απευθύνομαι σε μια κοπέλα που δεν έχει θέμα και προσπαθεί σε φυσιολογικα χρονικα πλαίσια τοτε ηρέμησε και αν δεν ερθει σε κανα 2 μέρες πηγαινε για μια χοριακη. Μην ακούς για συμπτώματα και τέτοια η καθεμία μας είναι διαφορετική. Ειλικρινά θεωρώ πως ζοριστηκες που Εκανες τοτεστ και η σημερινή μέρα ήταν κακη για την ψυχολογία σου. Εγω απο αγαπη στα λέω. Εύχομαι να κανει λαθος το τεστ. ❤️


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Με 16 σου είχε πει κάτι ο γιατρός?Πάντως όσο δεν βλέπεις περίοδο και δεν έχεις πονάκια εγώ ελπίζω για σένα!!!!

Για τον καρκινικό δείκτη; οχι. Αφου ειναι κατω απο το όριο. Αρα καλο!Δηλ. Σημαινει οτι δεν εχεις ενδομητριωση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα ναι γιατι σου κανει εντύπωση και εμενα δεν φρνοταν στην αρχηηη

Μπραβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!! 

Ναι αλλα δεν χρειάζεται φακός. Στο δικό σου με γυμνό ματι τι είδαμε όλες. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...