Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Εννοείται πως οχι

:shock: βρε μουλοχτη σουπια αχχαχα που εισαι ολη μερα δεν σε εχω δει πουθενα και τσουπ πεταχτικες χαχαχα!!! Πως εισαι ετοιμη για το αυριανό ραντεβουδακι??????? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 19 λεπτά , Mary m είπε:

Ποιο τεστ να παρω;

Αυτά που σου είπε η @Smile89 είναι τα πιο αξιόπιστα από φαρμακείο!

πρίν από 14 λεπτά , Ungry girl είπε:

Εσυ γιατί εκανες αλλο τεστ ??? Με 500 χοριακη γιατιιιι οχι δεν κανω αλλο τίποτα

Καλεεεε πριν τη χοριακη τα έκαναααα!!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μάντη είπε:

Αυτά που σου είπε η @Smile89 είναι τα πιο αξιόπιστα από φαρμακείο!

Καλεεεε πριν τη χοριακη τα έκαναααα!!!!!

ααααααααααααααααααααααα αλλο καταλαβα αντε συγχωρησαι χχαχαχα η @MelinaFo που ειναι????????????????? που σε καλε? τι εγυνε ρε κοριτσια ολη μερα πουρ πουρ και τωρα που σχολασα εγω ησυχια εεεε κοιμαστε?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , elenakii22 είπε:

δεν ειχα!!!!!

Καλό αυτο!

πρίν από 41 λεπτά , depyfr είπε:

και εγω δεν εχω συμπτωματα.δεν λεει κατι αυτο.καθε γυναικα ειναι διαφορετικη.

Ωραια. Οι περισσότερες εχουν γι αυτο το ειπα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitr@17 είπε:

Λιγο εκλεισα τα ματια μ κ τσουπ εχετε γραψει ενα σωρο... @Mary m @andrianni κανατε τεστακι??

Οχι ακόμα. Κρατιεμαι να μαζευτούν πολλά! Χαχαχα! Εσυ @Ungry girl δεν κοιμασαι; να ξεκουράζεσαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

Οχι ακόμα. Κρατιεμαι να μαζευτούν πολλά! Χαχαχα! Εσυ @Ungry girl δεν κοιμασαι; να ξεκουράζεσαι!

αχαχχαα αντε να κνεις τσισα! οχι δεν κοιμαμαι αμα κοιμηθω το μεσημερι το βραδυ θα βρικολακιασω βλεπω φως στο τουνελ αχαχα επαναλυψεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αχαχχαα αντε να κνεις τσισα! οχι δεν κοιμαμαι αμα κοιμηθω το μεσημερι το βραδυ θα βρικολακιασω βλεπω φως στο τουνελ αχαχα επαναλυψεις!

Επαναλήψεις; γιατι κοιμασαι οταν το εχει; τοσο πολύ σου αρεσει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αχαχχαα αντε να κνεις τσισα! οχι δεν κοιμαμαι αμα κοιμηθω το μεσημερι το βραδυ θα βρικολακιασω βλεπω φως στο τουνελ αχαχα επαναλυψεις!

xxaxxax δεν υπάρχεις!!!!!Πάντως live όταν το βλέπω όλο διαφημίσεις είναι!!!Αμαν και αυτός ο Σωτήρης!!!!!Εγώ έχω 3 μέρες που κοιμάμαι 5 ώρες!!!Εκανα δουλειές όποτε αύριο θα άραξω!!!Περιμένω να περάσει η ώρα να πάρω για τις εξετάσεις!!!!Εχω αγωνία και για την ανδριαννήηηη!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Επαναλήψεις; γιατι κοιμασαι οταν το εχει; τοσο πολύ σου αρεσει;

χαχαα ναι γιατι δεν τ εβλεπα παλια ξεκινησα να το βλεπω πριν κανα 6 μηνο μου αρεσε και ετσι τωρα βλεπω τα ποιο παλια!!!!!!!!!!!!!! ναι κοιμαμαι απο τις 10 και μισι το αργοτερο την εχει πολυ αργα δεν κρατιεμαι χαχαχα

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

xxaxxax δεν υπάρχεις!!!!!Πάντως live όταν το βλέπω όλο διαφημίσεις είναι!!!Αμαν και αυτός ο Σωτήρης!!!!!Εγώ έχω 3 μέρες που κοιμάμαι 5 ώρες!!!Εκανα δουλειές όποτε αύριο θα άραξω!!!Περιμένω να περάσει η ώρα να πάρω για τις εξετάσεις!!!!Εχω αγωνία και για την ανδριαννήηηη!!!!

χαχααχα ε δεστο μετα στο youtube βρε και εγω αυτο κανω σημερα ασπουμε που το εχει θα το δω αυριο! καλα σημερα ειναι η μερα περιμενουμε και εσενα με αγονια θα πας να τις παρεις εσυ ε? και  με την @andrianni 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

χαχαα ναι γιατι δεν τ εβλεπα παλια ξεκινησα να το βλεπω πριν κανα 6 μηνο μου αρεσε και ετσι τωρα βλεπω τα ποιο παλια!!!!!!!!!!!!!! ναι κοιμαμαι απο τις 10 και μισι το αργοτερο την εχει πολυ αργα δεν κρατιεμαι χαχαχα

χαχααχα ε δεστο μετα στο youtube βρε και εγω αυτο κανω σημερα ασπουμε που το εχει θα το δω αυριο! καλα σημερα ειναι η μερα περιμενουμε και εσενα με αγονια θα πας να τις παρεις εσυ ε? και  με την @andrianni 

Ναι θα το βάλω!!!Το βλέπουμε καμιά φορά με τον άντρα μου!!! Διάβαζα για την υπόθεση του Μάριου!!!Ασχολείτε ένας ντετεκτιβ από Καναδά αν δεν κάνω λάθος!!!Ναι κατά τις 6,15 θα πάρω τηλ!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Ναι θα το βάλω!!!Το βλέπουμε καμιά φορά με τον άντρα μου!!! Διάβαζα για την υπόθεση του Μάριου!!!Ασχολείτε ένας ντετεκτιβ από Καναδά αν δεν κάνω λάθος!!!Ναι κατά τις 6,15 θα πάρω τηλ!!!!

Κοριτσια ενα θα σας πω ο πρωην μου ειναι ιδιος ο μαριος που εψαχνε η νικολουλη...μονο που δεν ειχε τοσο χοντρη μυτη κατα τα αλλα φτυστοι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , andrianni είπε:

Οχι ακόμα. Κρατιεμαι να μαζευτούν πολλά! Χαχαχα! Εσυ @Ungry girl δεν κοιμασαι; να ξεκουράζεσαι!

Ποση ωρα δεν εχεις παει τουαλετα??αντε θα με γκαστωσεις...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

@Dimitr@17 τωρα τι είδα!!! Εεεε αυτο ειναι καλο το μονο σιγουρο ειναι π ως το 2019 δεν θα εχει μηνει καμια και μην ακουω βλακειες απο την @Nati85 και την @alina80 θα μηνουν κατω καμια δε θα μηνει αααα θα παρω αναποδες μου φενεται!!!!! Εγω παλι σήμερα επαθα αυτο που επαθε η @Μάντη τις προαλες εχω κακο προαίσθημα πιστευω δεν θα ανεβει η χοριακη και δεν θα προχωρήσει δεν ξερωω αλλα δεν μπορω ακομα να πιστέψω το γεγονός μακαρι να κανω λαθος!!! Πρεπει να κανω υπομονή αλλεςςςςς4 μέρες σχεδον!! Επίσης το στομαχι μου απο το.πρωι δεν παίζεται αλλα ειναι συμπτωματα η επειδή εφαγα 2 πυτογυρα το βραδυ και κοιμήθηκα κατευθειαν εντομεταξη ποναει και ωρες ωρες η κοιλια μου και φοβαμαι μη παω τουαλετα και δω αιμα!!! Ειμαι 27η μερα οπότε αυριο μεθαύριο περίμενα περιοδο! Επισης τα νευρα μου ειναι κροσια ενα 24 ωρο χωρις τσιγάρο!! Πφφφ πονεσαν τα τσαουλια μου απο τις τσίχλες

Ρώτα τον γιατρό σου μήπως επιτρέπεται το Nikorette , μπορεί να σε βοηθήσει 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια ενα θα σας πω ο πρωην μου ειναι ιδιος ο μαριος που εψαχνε η νικολουλη...μονο που δεν ειχε τοσο χοντρη μυτη κατα τα αλλα φτυστοι...

Σώπααααα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...