Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

 

 

Κοριτσακια μου τι κανετε?συγχαρητηρια σε ολες τις εγκυουλες... @Μαρθα Κ @Ungry girl @ellilaw και τις υπολοιπες...καλε αδιασε το πινακακι το κατω... τελευταια θα μεινω μου φαινεται εγω...κ δεν φτανει π εχω κρυωσει με επιασε κ η μεση μου..και επειδη ειδα οτι λεγατε κατι για θερμοκρασιες εγω εχω σημερα παλι 36,3

Χαχαχα αστα χαζα βρε η γιαγια εχει μιλήσει και εγβ την πιστευω ακου θα μηνεις μονη! Το πινακακι που ριναι δεν το χω δει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ααααχ και πηρα μονο 10..

θα σου φτασουν ! κανε ενα καθε μεσημερι , οταν δεις οτι πλησιαζει να γινει εντονο κανε 2 τηνμερα!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Χαχαχα αστα χαζα βρε η γιαγια εχει μιλήσει και εγβ την πιστευω ακου θα μηνεις μονη! Το πινακακι που ριναι δεν το χω δει!!!

Δεν το ειδες?εγινε ολοκληρη μετακομιση στο πανω πινακακι..το διαλυσαμε το μαγαζακι το κατω...χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Και γω έκει υπολογίζω!!!!Δευτέρα θα είμαι 20 μέρα!!!Πάντως χτες είχα λίγα υγρά και σήμερα τίποτα!!!!

αχ με τα υγρα εγω μπερδευομαι .. δεν εχω ιδεα .. παντα τα ειχα πριν τα θετικα τεστ ωορηξιας.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

αχ με τα υγρα εγω μπερδευομαι .. δεν εχω ιδεα .. παντα τα ειχα πριν τα θετικα τεστ ωορηξιας.

Και γω να μαι ειλικρινής πάντα έχω σερί 4-5 μέρες!!!Τώρα αυτό το μήνα μου κάνει νερά χαχαχχα!!!!Λογικά όσο φτάνω στην ωορρηξία θα αυξηθούν!!!!

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν το ειδες?εγινε ολοκληρη μετακομιση στο πανω πινακακι..το διαλυσαμε το μαγαζακι το κατω...χαχαχα

χαχχαχχαχχχαααα:-P:-D!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Και γω να μαι ειλικρινής πάντα έχω σερί 4-5 μέρες!!!Τώρα αυτό το μήνα μου κάνει νερά χαχαχχα!!!!Λογικά όσο φτάνω στην ωορρηξία θα αυξηθούν!!!!

μπορει ..  εγω παντως τηνμερα της ωορηξιας , δεν ειχα τιποτα...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

δεν ξερω αν ισχυει , εγω εχω την εικονα των πολυκυστικων στην μια ωοθηκη!!! ειμαι 5εβδ +1 . ειχα 6 μερες μετα την ωορηξια εναν πονο στην μητρα και δεξια   και 5-6 μερες ειχα πονους ηπιους σαν περιοδου.. αντε ακομα να κανεις το τεστακι????????

Ακόμα! Πήγα τουαλέτα κ δεν εκανα. Το αφησα για αργότερα. Δεν έχω καθόλου πονάκια εγώ που νιώθω την κίνηση της σάλπιγγας κ της ωοθήκης που λέει ο λόγος! Από την αγωνία μου έρχεται κ αναγούλα!λεω να κάνω 5 με 5.30!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

αχ με τα υγρα εγω μπερδευομαι .. δεν εχω ιδεα .. παντα τα ειχα πριν τα θετικα τεστ ωορηξιας.

Οντως αυταωτα υγρα μας βγαζουν την ψυχη ..τι μπορει να σημαινουν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

μπορει ..  εγω παντως τηνμερα της ωορηξιας , δεν ειχα τιποτα...

Πριν θυμάσαι πόσες μέρες είχες?Από υπέρηχο που έχω ξανακάνει και τεστ ωορρηξίας που έκανα ένα μήνα κατάλαβα ότι όταν τελειώνουν τα υγρά μου γίνεται η ωορρηξία!!!Επίσης τον μήνα που είχα μείνει έγκυος είχα 2 μέρες υγρά και πόνο,την επόμενη τίποτα και μετά άλλη μια μέρα υγρά!!Ακρη δεν βγαίνει!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , andrianni είπε:

Ακόμα! Πήγα τουαλέτα κ δεν εκανα. Το αφησα για αργότερα. Δεν έχω καθόλου πονάκια εγώ που νιώθω την κίνηση της σάλπιγγας κ της ωοθήκης που λέει ο λόγος! Από την αγωνία μου έρχεται κ αναγούλα!λεω να κάνω 5 με 5.30!

Μακάρι να σου βγει θετικό κι εσένα τώρα που βρέχει μωράκια στο forum!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Θέλει να περιμένει μας έχει πει για να το σιγουρέψει όσο να ναι η @andrianni

Οχι γι αυτο. Για να μην πιω νερο κ να περασει 3ωρο!γιατι πηγα τουαλετα πριν. Καλά @kido ετσι κ ειμαι κ εγω μιλάμε για καταιγίδα. Όχι απλη βροχη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...