Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Μπραβο πάλι καλά εγώ δεν το άντεξα καρτηθηκα όσο μπορούσα και μετά ξέρεις...μια χαρά 2 ωρίτσες δεν έκανες την μεγαλη.

1 hour ago, marillia είπε:

Νάτι μου 2 ωρίτσες έκατσα!!!Μαλλον η μικρή ήταν!!!Ευτυχώς δεν αναγούλιασα με το σιρόπι!!!χαχχαχχ!!!Είχε γεύση πορτοκάλι!!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Dimitr@17 τωρα τι είδα!!! Εεεε αυτο ειναι καλο το μονο σιγουρο ειναι π ως το 2019 δεν θα εχει μηνει καμια και μην ακουω βλακειες απο την @Nati85 και την @alina80 θα μηνουν κατω καμια δε θα μηνει αααα θα παρω αναποδες μου φενεται!!!!! Εγω παλι σήμερα επαθα αυτο που επαθε η @Μάντη τις προαλες εχω κακο προαίσθημα πιστευω δεν θα ανεβει η χοριακη και δεν θα προχωρήσει δεν ξερωω αλλα δεν μπορω ακομα να πιστέψω το γεγονός μακαρι να κανω λαθος!!! Πρεπει να κανω υπομονή αλλεςςςςς4 μέρες σχεδον!! Επίσης το στομαχι μου απο το.πρωι δεν παίζεται αλλα ειναι συμπτωματα η επειδή εφαγα 2 πυτογυρα το βραδυ και κοιμήθηκα κατευθειαν εντομεταξη ποναει και ωρες ωρες η κοιλια μου και φοβαμαι μη παω τουαλετα και δω αιμα!!! Ειμαι 27η μερα οπότε αυριο μεθαύριο περίμενα περιοδο! Επισης τα νευρα μου ειναι κροσια ενα 24 ωρο χωρις τσιγάρο!! Πφφφ πονεσαν τα τσαουλια μου απο τις τσίχλες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ποιο αλλοκοριτσι περιμενουμε αυτες τις μερες? 

Εγω είμαι στην 4η μερα καθυστερησης κ λεω το απογευμα να παω να παρω ενα τεστακι πιστευω θα δειξει τι λετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

@Dimitr@17 τωρα τι είδα!!! Εεεε αυτο ειναι καλο το μονο σιγουρο ειναι π ως το 2019 δεν θα εχει μηνει καμια και μην ακουω βλακειες απο την @Nati85 και την @alina80 θα μηνουν κατω καμια δε θα μηνει αααα θα παρω αναποδες μου φενεται!!!!! Εγω παλι σήμερα επαθα αυτο που επαθε η @Μάντη τις προαλες εχω κακο προαίσθημα πιστευω δεν θα ανεβει η χοριακη και δεν θα προχωρήσει δεν ξερωω αλλα δεν μπορω ακομα να πιστέψω το γεγονός μακαρι να κανω λαθος!!! Πρεπει να κανω υπομονή αλλεςςςςς4 μέρες σχεδον!! Επίσης το στομαχι μου απο το.πρωι δεν παίζεται αλλα ειναι συμπτωματα η επειδή εφαγα 2 πυτογυρα το βραδυ και κοιμήθηκα κατευθειαν εντομεταξη ποναει και ωρες ωρες η κοιλια μου και φοβαμαι μη παω τουαλετα και δω αιμα!!! Ειμαι 27η μερα οπότε αυριο μεθαύριο περίμενα περιοδο! Επισης τα νευρα μου ειναι κροσια ενα 24 ωρο χωρις τσιγάρο!! Πφφφ πονεσαν τα τσαουλια μου απο τις τσίχλες

Οι ορμόνες σου χορεύουν πεντοζάλι Άννα γι αυτό τα σκαμπανευάσματα! Είναι λογικό το άγχος αλλά έγκυος είσαι @Ungry girl μην ακούω πάλι φοβίες! Όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά! Καμιά καραμέλα δεν βοηθάει ε; Να μην μασάς δηλαδή αλλά να έχεις κάτι στο στόμα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

@Dimitr@17 τωρα τι είδα!!! Εεεε αυτο ειναι καλο το μονο σιγουρο ειναι π ως το 2019 δεν θα εχει μηνει καμια και μην ακουω βλακειες απο την @Nati85 και την @alina80 θα μηνουν κατω καμια δε θα μηνει αααα θα παρω αναποδες μου φενεται!!!!! Εγω παλι σήμερα επαθα αυτο που επαθε η @Μάντη τις προαλες εχω κακο προαίσθημα πιστευω δεν θα ανεβει η χοριακη και δεν θα προχωρήσει δεν ξερωω αλλα δεν μπορω ακομα να πιστέψω το γεγονός μακαρι να κανω λαθος!!! Πρεπει να κανω υπομονή αλλεςςςςς4 μέρες σχεδον!! Επίσης το στομαχι μου απο το.πρωι δεν παίζεται αλλα ειναι συμπτωματα η επειδή εφαγα 2 πυτογυρα το βραδυ και κοιμήθηκα κατευθειαν εντομεταξη ποναει και ωρες ωρες η κοιλια μου και φοβαμαι μη παω τουαλετα και δω αιμα!!! Ειμαι 27η μερα οπότε αυριο μεθαύριο περίμενα περιοδο! Επισης τα νευρα μου ειναι κροσια ενα 24 ωρο χωρις τσιγάρο!! Πφφφ πονεσαν τα τσαουλια μου απο τις τσίχλες

Σε καταλαβαίνω αγάπη μου! Αλλά κάνε το σταυρό σου και όλα καλά... Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και ξεκουράσου πολύ.... Και εγώ θα πάω αύριο να μου πάρουν αίμα και τα αποτελέσματα θα βγουν Τρίτη! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Οι ορμόνες σου χορεύουν πεντοζάλι Άννα γι αυτό τα σκαμπανευάσματα! Είναι λογικό το άγχος αλλά έγκυος είσαι @Ungry girl μην ακούω πάλι φοβίες! Όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά! Καμιά καραμέλα δεν βοηθάει ε; Να μην μασάς δηλαδή αλλά να έχεις κάτι στο στόμα; 

Δεν ξέρω αν ειναι απο ορμόνες η απλα απο διαίσθηση καραμελα ναι πιστευω θα βοηθούσε προστοπαρον ειπα στον αντρα μου να μου φερει σπορακια ηλιοσπορο για να απασχολουμε χαχαχα!!!

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Σε καταλαβαίνω αγάπη μου! Αλλά κάνε το σταυρό σου και όλα καλά... Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και ξεκουράσου πολύ.... Και εγώ θα πάω αύριο να μου πάρουν αίμα και τα αποτελέσματα θα βγουν Τρίτη! 

Ωχχχχ και εσυ τωρα για τριτη εεε πφφφ και εγω!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mary m είπε:

Εγω είμαι στην 4η μερα καθυστερησης κ λεω το απογευμα να παω να παρω ενα τεστακι πιστευω θα δειξει τι λετε;

Σιγουρα...ποτε λες να το κανεις να περιμενουμε το αποτελεσμα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Σαν προφιλ αλλιώς με προσωπικό μήνυμα γιατί αν το ποστάρεις εδώ αργεί @andrianni

Δεν το δεχεται προφιλ γιατι ειναι μεγαλο σε μέγεθος. Ουτε σε προσ.μην. θελει url. Κ πρεπει να μπω απο υπολογιστη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Δεν ξέρω αν ειναι απο ορμόνες η απλα απο διαίσθηση καραμελα ναι πιστευω θα βοηθούσε προστοπαρον ειπα στον αντρα μου να μου φερει σπορακια ηλιοσπορο για να απασχολουμε χαχαχα!!!

Ωχχχχ και εσυ τωρα για τριτη εεε πφφφ και εγω!!

Γι'αυτό σου λέω σε καταλαβαίνωωωωω!!! Αλλά όχι δεν θα αφήσω ξανά το άγχος Μ να χαλάσει αυτές τις τόσο όμορφες στιγμές που περνάω!!! Όλα καλά θα πάνε! Έκανες κ αλλιώς τεστακι;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Σιγουρα...ποτε λες να το κανεις να περιμενουμε το αποτελεσμα?

Το απογευμα θα το κανω...περιμενω να ανοιξουν τωρα κ εφυγα δεν κρατιεμαι.απο το πρωι παλευω με την ζαχαρη κ την χλωρινη τωρα θα παω....παιζει ρολο που θα το κανω απογευμα λες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary m είπε:

Το απογευμα θα το κανω...περιμενω να ανοιξουν τωρα κ εφυγα δεν κρατιεμαι.απο το πρωι παλευω με την ζαχαρη κ την χλωρινη τωρα θα παω....παιζει ρολο που θα το κανω απογευμα λες;

Με τέσσερις μέρες καθυστέρηση απορώ γιατί δεν έχεις κάνει ακόμα τεστ και κάνεις πειράματα με ζάχαρες και χλωρίνες!!! Αν δεν έχεις έτσι άστατους κύκλους λογικά θα δείξει εγκυμοσύνη το τεστ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mary m είπε:

Το απογευμα θα το κανω...περιμενω να ανοιξουν τωρα κ εφυγα δεν κρατιεμαι.απο το πρωι παλευω με την ζαχαρη κ την χλωρινη τωρα θα παω....παιζει ρολο που θα το κανω απογευμα λες;

Με 4 μερες καθυστερηση δεν νομιζω..εγω οταν ημουν το ειχα κανει την αναμενομενη μεσημερι κ μια χαρα ειχε δειξει το θετικο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Γι'αυτό σου λέω σε καταλαβαίνωωωωω!!! Αλλά όχι δεν θα αφήσω ξανά το άγχος Μ να χαλάσει αυτές τις τόσο όμορφες στιγμές που περνάω!!! Όλα καλά θα πάνε! Έκανες κ αλλιώς τεστακι;

Οχι τι τεστ μετα τη χοριακη??? Οχι και αν κανω και βγει αχνο θα με αγχωσει και άλλο!! Θα περιμενωω εσενα ποναει ποναγε η κοιλια σου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...