Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Γεια σας κόρες. Τι κάνετε; Πώς περνάτε; Εμείς μόλις το διαλυσαμε. Φάγαμε λες και θα τελειώσει το φαι από αύριο. 

Καλησπερα αλινα αλανι!

Κερναω σοδα!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Μαλλον κοιμηθηκε η ονειροκριτης.Θες να μου πεις εμενα μηοως κατεχω?

Γτ οχι τι εχουμε να χασουμε! 

Ειδα οτι πηγα να παρω αθλητικα παπουτσια! Μου αρεσαν παρα πολυ αλλα η πωλητρια μου εδωσε μεγαλυτερο νουμερο! Τσακωθηκα και εφυγα 

@Ungry girl σε ταγγαρω μην λες μετα οτι σε παρακαμπτω!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα κοριτσακια

@Ungry girl ειδα ονειρο χαχαχα θα μ το εξηγησεις???

Χαχαχαχα!!! Για λεγεεεεε!!!!

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Γτ οχι τι εχουμε να χασουμε! 

Ειδα οτι πηγα να παρω αθλητικα παπουτσια! Μου αρεσαν παρα πολυ αλλα η πωλητρια μου εδωσε μεγαλυτερο νουμερο! Τσακωθηκα και εφυγα 

@Ungry girl σε ταγγαρω μην λες μετα οτι σε παρακαμπτω!

Νεύρα εχεις!!! Χαχαχα!!!! Δεν εχω ιδέα!!! Googlareto:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Γτ οχι τι εχουμε να χασουμε! 

Ειδα οτι πηγα να παρω αθλητικα παπουτσια! Μου αρεσαν παρα πολυ αλλα η πωλητρια μου εδωσε μεγαλυτερο νουμερο! Τσακωθηκα και εφυγα 

@Ungry girl σε ταγγαρω μην λες μετα οτι σε παρακαμπτω!

Ε μα κι εσυ ονειρα ειναι αυτα που πας και βλεπεις? Περιμενε την @Ungry girl δεν κατεω.Θα βαλω τις σοδες εγω.Σακουλα να χρεωσω??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@MelinaFo και @Nati85 τι να μας κάνει η σόδα. Να μαζευτούμε οι μη γκαστρωμενες (μια χούφτα έχουμε μείνει) να πιούμε μια γκράπα, μια παγωμένη μαστίχα (επίσης χωνευτικά) και να κλείσουμε με ένα εσπρεσάκι. Τι λέτε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

@MelinaFo και @Nati85 τι να μας κάνει η σόδα. Να μαζευτούμε οι μη γκαστρωμενες (μια χούφτα έχουμε μείνει) να πιούμε μια γκράπα, μια παγωμένη μαστίχα (επίσης χωνευτικά) και να κλείσουμε με ένα εσπρεσάκι. Τι λέτε;

Με τα τσαρουχια εγω θελω τσιπουρακι με ή μαστιχα και καφε! Δεν φαγαμε πολυ η αληθεια ειναι γτ το αγορι δουλευει! Εφτιαξα λιγα φασολια φουρνου κατι μεζεδακια και αυτα! Χωρις αλκοολ


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Με τα τσαρουχια εγω θελω τσιπουρακι με ή μαστιχα και καφε! Δεν φαγαμε πολυ η αληθεια ειναι γτ το αγορι δουλευει! Εφτιαξα λιγα φασολια φουρνου κατι μεζεδακια και αυτα! Χωρις αλκοολ

Ένα συν έχουμε και εμείς. Ότι μπορούμε να πιούμε! Χαχαχα. Αχ τι να σε κάνω που είσαι μακριά!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον @Ungry girl & @zina7777  

 

Παπούτσια - Ερμηνεία Ονείρου

Αν δεις στο όνειρό σου ότι τα παπούτσια σου είναι παλιά ή βρώμικα, σημαίνει πως θα κάνεις εχθρούς λόγω της ανελέητης κριτικής σου. Αν δεις πως έβαφες τα παπούτσια σας μαύρα, θα υπάρξει βελτίωση στις δουλειές σου και κάποιο σημαντικό γεγονός θα σε γεμίσει ικανοποίηση. Τα καινούργια παπούτσια είναι προμήνυμα αλλαγών προσοδοφόρων. Αν είναι στενά, σημαίνει πως θα δυσαρεστηθείς από την συμπεριφορά κάποιων φίλων. Αν δεις πως τα παπούτσια σου είναι μεγάλα, προβλέπονται απώλειες, καυγάδες και ταλαιπωρία. Αν δεις πως τα έχασες, είναι σημάδι εγκατάλειψης και διαζυγίου. Αν δεις πως σου έκλεψαν τα παπούτσια σου στη διάρκεια της νύχτας, αλλά έχεις δύο ζευγάρια κάλτσες, προβλέπεται πως θα αντιμετωπίσεις κάποια απώλεια, αλλά πως θα κερδίσεις σε κάποιον άλλο τομέα. Η κοπέλα που θα δει πως κάποιοι θαυμάζανε τα παπούτσια της την ώρα που τα φορούσε, πρέπει να προσέξει να μην δώσει θάρρος σε ανθρώπους που θα της συστήσουν.

Βγαλε ακρη αλλου διαβασα οτι τα αθλητικα παπουτσια σημαινουν μια ανετη ζωηρη δραστηρια ζωη, και οτι τα καινουργια παπουτσια σταθερα αργα βηματα προς το στοχο???!!!!!!???

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Ένα συν έχουμε και εμείς. Ότι μπορούμε να πιούμε! Χαχαχα. Αχ τι να σε κάνω που είσαι μακριά!

Ναι ρε γμτ! Στην υγεια μας!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , MelinaFo είπε:

Λοιπον @Ungry girl & @zina7777  

 

Παπούτσια - Ερμηνεία Ονείρου

Αν δεις στο όνειρό σου ότι τα παπούτσια σου είναι παλιά ή βρώμικα, σημαίνει πως θα κάνεις εχθρούς λόγω της ανελέητης κριτικής σου. Αν δεις πως έβαφες τα παπούτσια σας μαύρα, θα υπάρξει βελτίωση στις δουλειές σου και κάποιο σημαντικό γεγονός θα σε γεμίσει ικανοποίηση. Τα καινούργια παπούτσια είναι προμήνυμα αλλαγών προσοδοφόρων. Αν είναι στενά, σημαίνει πως θα δυσαρεστηθείς από την συμπεριφορά κάποιων φίλων. Αν δεις πως τα παπούτσια σου είναι μεγάλα, προβλέπονται απώλειες, καυγάδες και ταλαιπωρία. Αν δεις πως τα έχασες, είναι σημάδι εγκατάλειψης και διαζυγίου. Αν δεις πως σου έκλεψαν τα παπούτσια σου στη διάρκεια της νύχτας, αλλά έχεις δύο ζευγάρια κάλτσες, προβλέπεται πως θα αντιμετωπίσεις κάποια απώλεια, αλλά πως θα κερδίσεις σε κάποιον άλλο τομέα. Η κοπέλα που θα δει πως κάποιοι θαυμάζανε τα παπούτσια της την ώρα που τα φορούσε, πρέπει να προσέξει να μην δώσει θάρρος σε ανθρώπους που θα της συστήσουν.

Βγαλε ακρη αλλου διαβασα οτι τα αθλητικα παπουτσια σημαινουν μια ανετη ζωηρη δραστηρια ζωη, και οτι τα καινουργια παπουτσια σταθερα αργα βηματα προς το στοχο???!!!!!!???

Ναι ρε γμτ! Στην υγεια μας!

Τα καινούργια παπούτσια είναι προμήνυμα αλλαγών προσοδοφόρων.  εσυ αυτο κρατα! μια χαρα το ονειρακι! 

πρίν από 8 λεπτά , alina80 είπε:

Ένα συν έχουμε και εμείς. Ότι μπορούμε να πιούμε! Χαχαχα. Αχ τι να σε κάνω που είσαι μακριά!

εε πστ δεν ειναι ωραια αυτα τα πραγματαααα χαχααχαχα θελω και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Χρονια πολλα και σε εσενα!! Σε ευχσριστω που απαντησες!! Λοιπον...το νοεμβρη ειχα κανει αποξεση λογω κενου σακου...Απο τοτε μεχρι σημερα εχω αδιαθετησει δυο φορες..Την μια τον δεκεμβρη μετα απο την αποξεση και την δευτερη τον γεναρη στις 28 μερες...οποτε τωρα υπολογισα οτι θα ειναι παλι 28αρης ο κυκλος μου..Νιωθω συμπτωματα περιοδου μια βδομαδα ακριβως μετα απο την επαφη που ειχα στην ωορηξια αν μετρησα και καταλαβα σωστα...μαλιστα ειχα περιεργες σουβλιες...Το τεστ το εκανα μια μερα πριν την υποτιθεμενη καθυστερηση με πρωινα ουρα (συνηθως εκανα χοριακες για να ειμαι σιγουρη) απλα μετα τις παλινδρομες εχω παθει φοβια με την λεξη χοριακη...Ενιωθα περιεργα συμπτωματα αλλα αυτα σε εμενα ηταν παντα ιδια..Δεν ξερω...φοβαμαι λιγο μηπως εχει αποδιοργανωθει ο κυκλος μου...αλλα τωρα βρηκε?? Αφου μεχρι τωρα ειχα αδιαθετησει κανονικα δυο φορες μετα απο την αποξεση..ο αντρας μου εφερε τωρα ενα primo τεστ και ισως το κανω...

Λοιπον το καλυτερο τεστ ειναι το self clear.... Μου το ειπε η φαρμακοποιος..  Εγω εχω κανει τεστ πριν ακομα δω οτι εχω καθυστερηση κ βγηκε θετικο με αχνη γραμμη ροζ γιατι ακομα η ορμονη ειναι χαμηλη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

κοριτια ανεβασα ενα βιντεο αλλα μαλλον δεν εχει εγκριθει ε? αν εγκριθει πως θα το καταλαβουμε?

Μέχρι να εγκριθεί θα έχουμε γράψει καμία πενηνταριά σελίδες. Σιγά μην το πάρουμε είδηση! Στείλε μας πμ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , iwannar είπε:

Λοιπον το καλυτερο τεστ ειναι το self clear.... Μου το ειπε η φαρμακοποιος..  Εγω εχω κανει τεστ πριν ακομα δω οτι εχω καθυστερηση κ βγηκε θετικο με αχνη γραμμη ροζ γιατι ακομα η ορμονη ειναι χαμηλη..

Συγχαρητηρια! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Συμφωνω και μενα ειχε δειξει σχετικα νωρις το self clear!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...