Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

Δημητρούλα είναι πολύ καλό αυτο...θα περιμένεις ευχαριστα

Αχ κ εσυ !!τι καλά. Περαστικά για τον πονοκοιλο. Μακαρι να είστε

Τι να σας πω βρε κοριτσια δεν σκεφτομαι τπτ..μονο το φαι που θα παω να φαω τωρα...αφου εδωσα λαγανα στον λαο...χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 29 λεπτά , Efouko είπε:

Το έκανα αλλά τζιφος αρνητικό βγήκε :-( είχα και λίγα καφε που σκουπιστηκα οπότε πάμε για τον άλλο μήνα.  Κρίμα..

Κρίμα ρε μαναρακι τον επομενο!!!

πρίν από 29 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλη σαρακοστη σε ολες μας κ καλα να περασουμε σημερα...εγω περιμενω την τεταρτη...ναι κ εγω εχω κατι πονακια απο δω κ απο εκει αλλα δεν δινω σημασια...μονο αν εχω καθυστερηση θα δωσω...αλλωστε απο επαφες ελανα οτι καλυτερο μπορουσα

Τωρα που θα τα εχω πολλα θα με καλουν...

Χαχαχαχαχα πρέπει να μην εχουμε στο σπιτι τέτοια πράγματα!!

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, depyfr said:

δεν πειραζει κοριτσακι μου.ο αλλος μηνας θα ειναι ο τυχερος!

Καθε μήνα τα ιδιααααα το λέω μπας και το πιστέψω χαχαχαχα :mad:

18 minutes ago, Ungry girl said:

Κρίμα ρε μαναρακι τον επομενο!!!

Χαχαχαχαχα πρέπει να μην εχουμε στο σπιτι τέτοια πράγματα!!

@Ungry girl θα μαθαίνω εμπειρίες από σενα να μαι ετοιμη απ' τον άλλο μήνα χαχαχαχα και γω τη τακτική σου θα ακολουθήσω αυτό το μήνα. Αν δεν μου καθεται θα πετάω παγκοσμιους αβερτα χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

@Efouko οχι ρε γμτ... Μαλλον πρεπει ν αυξησεις το σεξ κοπελια,δες το θετικα!!!!

κατι διαβαζω για παγκοσμιους...

Αν χρειαστεις επιχειρηματα,σφυρα...εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε να τεκμηριώσεις τι και πως..!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zina7777 said:

@Efouko οχι ρε γμτ... Μαλλον πρεπει ν αυξησεις το σεξ κοπελια,δες το θετικα!!!!

κατι διαβαζω για παγκοσμιους...

Αν χρειαστεις επιχειρηματα,σφυρα...εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε να τεκμηριώσεις τι και πως..!

Χαχαχαχαχααχ σε ευχαριστώ @zina7777 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Efouko είπε:

Καθε μήνα τα ιδιααααα το λέω μπας και το πιστέψω χαχαχαχα :mad:

@Ungry girl θα μαθαίνω εμπειρίες από σενα να μαι ετοιμη απ' τον άλλο μήνα χαχαχαχα και γω τη τακτική σου θα ακολουθήσω αυτό το μήνα. Αν δεν μου καθεται θα πετάω παγκοσμιους αβερτα χαχαχαχα

Χαχαχα ναι μπορει να ειναι αυτο η μαγική συνταγή χαχχα δεν.ξερω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Καλη σαρακοστη κοριτσια!! Να περασετε καλα σημερα! Περιμενα χθες να αδιαθετησω...και ακομα τιποτα..Ειχα κανει ενα τεστ predictor early προχθες και ειχε βγει αρνητικο...Λετε να ειμαι απο τις περιπτωσεις που εκανε λαθος? Τι λετε βρε παιδια? Συμπτωματα περιοδου μεχρι χθες ειχα πολλα...

Χρονια πολλα.αν καταλαβα καλα εκανες τεστ μια μερα πριν αδιαθετησεις?και παλι predictor(tτα οποια δεν εχω σε εκτιμηση κιολας)

Κυκλος 28αρης?και σημερα εισαι στην 29?

Παιζει να ειναι λαθος το αποτελεσμα,επισης παιζει να ειναι χαμηλη ακομη η τιμη της χοριακης για να δειξει θετικο.Το εκανες πρωι?

Το ενδεχομενο να μην εισαι δε θελω να το σκεφτω.

Νιωθεις διαφορετικα απ οτι συνηθως?πονακια,συμπτωματα κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Εμένα κοριτσια παλι με πονα η κοιι μου φοβάμαι πως δε θα το χαρω και θα αδιαθετησωω

Σοοουτ.ανοιγει η μητρα.ολες ετσι ποναμε.ολα θα πανε καλα.Χαλαρωσε... Χαϊδεψε την κοιλιτσα σου και σκεψου ομορφες σκηνες.ολα ειναι στην ψυχολογια και στην τυχη.

Το πρωτο μπορουμε να το ελεγξουμε,το δευτερο οχι.αλλα δεν υπαρχει λογος να σκεφτεσαι ασχημα πραγματα.δοκιμασε να αλλαξεις σταση που καθεσαι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Χρονια πολλα.αν καταλαβα καλα εκανες τεστ μια μερα πριν αδιαθετησεις?και παλι predictor(tτα οποια δεν εχω σε εκτιμηση κιολας)

Κυκλος 28αρης?και σημερα εισαι στην 29?

Παιζει να ειναι λαθος το αποτελεσμα,επισης παιζει να ειναι χαμηλη ακομη η τιμη της χοριακης για να δειξει θετικο.Το εκανες πρωι?

Το ενδεχομενο να μην εισαι δε θελω να το σκεφτω.

Νιωθεις διαφορετικα απ οτι συνηθως?πονακια,συμπτωματα κλπ?

Χρονια πολλα και σε εσενα!! Σε ευχσριστω που απαντησες!! Λοιπον...το νοεμβρη ειχα κανει αποξεση λογω κενου σακου...Απο τοτε μεχρι σημερα εχω αδιαθετησει δυο φορες..Την μια τον δεκεμβρη μετα απο την αποξεση και την δευτερη τον γεναρη στις 28 μερες...οποτε τωρα υπολογισα οτι θα ειναι παλι 28αρης ο κυκλος μου..Νιωθω συμπτωματα περιοδου μια βδομαδα ακριβως μετα απο την επαφη που ειχα στην ωορηξια αν μετρησα και καταλαβα σωστα...μαλιστα ειχα περιεργες σουβλιες...Το τεστ το εκανα μια μερα πριν την υποτιθεμενη καθυστερηση με πρωινα ουρα (συνηθως εκανα χοριακες για να ειμαι σιγουρη) απλα μετα τις παλινδρομες εχω παθει φοβια με την λεξη χοριακη...Ενιωθα περιεργα συμπτωματα αλλα αυτα σε εμενα ηταν παντα ιδια..Δεν ξερω...φοβαμαι λιγο μηπως εχει αποδιοργανωθει ο κυκλος μου...αλλα τωρα βρηκε?? Αφου μεχρι τωρα ειχα αδιαθετησει κανονικα δυο φορες μετα απο την αποξεση..ο αντρας μου εφερε τωρα ενα primo τεστ και ισως το κανω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Σοοουτ.ανοιγει η μητρα.ολες ετσι ποναμε.ολα θα πανε καλα.Χαλαρωσε... Χαϊδεψε την κοιλιτσα σου και σκεψου ομορφες σκηνες.ολα ειναι στην ψυχολογια και στην τυχη.

Το πρωτο μπορουμε να το ελεγξουμε,το δευτερο οχι.αλλα δεν υπαρχει λογος να σκεφτεσαι ασχημα πραγματα.δοκιμασε να αλλαξεις σταση που καθεσαι.

Οντος τωρα??? Νιώθω πως ααν παω τουαλετα θα δω αιμα!!! Δεν ποναω ολες τις ωρες καποιες  ομως ειναι εντονες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κελυ 32 είπε:

Χρονια πολλα και σε εσενα!! Σε ευχσριστω που απαντησες!! Λοιπον...το νοεμβρη ειχα κανει αποξεση λογω κενου σακου...Απο τοτε μεχρι σημερα εχω αδιαθετησει δυο φορες..Την μια τον δεκεμβρη μετα απο την αποξεση και την δευτερη τον γεναρη στις 28 μερες...οποτε τωρα υπολογισα οτι θα ειναι παλι 28αρης ο κυκλος μου..Νιωθω συμπτωματα περιοδου μια βδομαδα ακριβως μετα απο την επαφη που ειχα στην ωορηξια αν μετρησα και καταλαβα σωστα...μαλιστα ειχα περιεργες σουβλιες...Το τεστ το εκανα μια μερα πριν την υποτιθεμενη καθυστερηση με πρωινα ουρα (συνηθως εκανα χοριακες για να ειμαι σιγουρη) απλα μετα τις παλινδρομες εχω παθει φοβια με την λεξη χοριακη...Ενιωθα περιεργα συμπτωματα αλλα αυτα σε εμενα ηταν παντα ιδια..Δεν ξερω...φοβαμαι λιγο μηπως εχει αποδιοργανωθει ο κυκλος μου...αλλα τωρα βρηκε?? Αφου μεχρι τωρα ειχα αδιαθετησει κανονικα δυο φορες μετα απο την αποξεση..ο αντρας μου εφερε τωρα ενα primo τεστ και ισως το κανω...

Εχω χασει κι εγω ενα μωρο,αφου πρωτα το καταλαβα με την ενδειξη χοριακης.Ξερω πως ειναι να φοβασαι να μετρηθεις.Θα σου προτεινα να το κανεις αυριο πρωι το καινουργιο.Δεν αποκλειεται να εισαι εγκυουλα.προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να κινεισαι ρομαντικα οπως λεω..σου ευχομαι τα καλυτερα!!αν αποφασισεις να το κανεις νωριτερα.Ενημερωσε μας.μη φοβασαι..εχουμε φαει ολες τα μουτρα μας πολλακις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Εχω χασει κι εγω ενα μωρο,αφου πρωτα το καταλαβα με την ενδειξη χοριακης.Ξερω πως ειναι να φοβασαι να μετρηθεις.Θα σου προτεινα να το κανεις αυριο πρωι το καινουργιο.Δεν αποκλειεται να εισαι εγκυουλα.προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να κινεισαι ρομαντικα οπως λεω..σου ευχομαι τα καλυτερα!!αν αποφασισεις να το κανεις νωριτερα.Ενημερωσε μας.μη φοβασαι..εχουμε φαει ολες τα μουτρα μας πολλακις.

Σε ευχαριστω παρα πολυ...Ναι θα σας ενημερωσω για τα νεοτερα...Ελπιζω οτι γινει να ειναι για καλο..Εσυ εχεις παιδακι??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ...Ναι θα σας ενημερωσω για τα νεοτερα...Ελπιζω οτι γινει να ειναι για καλο..Εσυ εχεις παιδακι??

Ειμαι 7 εβδομαδων.το πρωτο μου παιδακι.κι ελπιζω να εξελιχθει καλαμδε φημιζομαι για την αισιοδοξια μου.αλλα εχω αποδεχτει οτι αλλο απο τις εξετασεις κι απ τους γιατρους και απο το να προσεχω λιγο στις κινησεις δε μπορω να κανω πολλα.Ειναι γραμμενα ολα.πρεπει να αποβαλλουμε το αγχος.ξερω,ευκολο να το λεω...πως το κανουμε ειναι το δυσκολο.αν βρω διεξοδο...θα σας ενημερωσω!!καλη επιτυχια φιλη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, depyfr είπε:

κοριτσια καλη σαρακοστη!!!εγω μαγειρευω μαλλον τηγανιζω γαριδουλες και καλαμαρακια!ηθελα χταποδι αλλα μου λενε δεν κανει γαμωτο.πφφφ δεν πειραζει.γενικα μου εχει κοπει η ορεξη γενικα παλι.οπως στο πρωτο μου.ειχα παρει μονο 4 κιλα.μακαρι να παει και σε αυτο ετσι!:)@Efouko αντε παρε τεστακι!!

 

με τα ωμα θαλασσινα υπαρχει προβλημα..αν είναι μαγειρεμένο δε λεει πουθενα οτι απαγορεύεται...εμενα ο γιατρος δε μ ειπε τπτ για το χταποδι κ στο ιντερνετ που εχω κοιταξει δεν εχω δει καπου να γραφει να μην τρως..για τον τονο λενε κ τα ωμα θαλασσινα..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...