Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οντος τωρα??? Νιώθω πως ααν παω τουαλετα θα δω αιμα!!! Δεν ποναω ολες τις ωρες καποιες  ομως ειναι εντονες!!

3 φορες σου εχω απαντησει και δε δημοσιευεται!!πφφφ..αλλη μια..

Ειναι πονοι περιοδου που ερχονται και φευγουν.Νιωθεις να κρυωνεις ή και να σκας ταυτοχρονα.μιλα με το γιατρο σου αν ειναι παρατεταμενοι.. Αν και νομιζω το μονο που μπορει να κανει ειναι να δωσει προγεστερονη(δεν εχω εμπειρια σ αλλες αγωγες).ηρεμησε... Ολα θα πανε καλα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , zina7777 είπε:

3 φορες σου εχω απαντησει και δε δημοσιευεται!!πφφφ..αλλη μια..

Ειναι πονοι περιοδου που ερχονται και φευγουν.Νιωθεις να κρυωνεις ή και να σκας ταυτοχρονα.μιλα με το γιατρο σου αν ειναι παρατεταμενοι.. Αν και νομιζω το μονο που μπορει να κανει ειναι να δωσει προγεστερονη(δεν εχω εμπειρια σ αλλες αγωγες).ηρεμησε... Ολα θα πανε καλα...

Το μονο που μπορω να κανω είναι υπομονή Ευχαριστω!!! Μακαρι μεχρι αυριο μα μην εχω απρόοπτα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Το μονο που μπορω να κανω είναι υπομονή Ευχαριστω!!! Μακαρι μεχρι αυριο μα μην εχω απρόοπτα!!

Δε θα εχεις.Μας συνεβει μια φορα.κακη στιγμη,ατυχη..ετσι το ειχε η μοιρα.Δε θα μας συμβαινει καθε μερα...Α!! Το χω φυτεψει καλα στο δικο μου κεφαλι..πρεπει να το φυτεψω και σ εσενα!μη φοβασαι..κι εγω φοβαμαι.αλλα χρειαζεται και πιστη.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ungry girl said:

Εμένα κοριτσια παλι με πονα η κοιι μου φοβάμαι πως δε θα το χαρω και θα αδιαθετησωω

Όχι ρε συ... Αφού έδειξε θετικο... Κάτσε ξάπλα και ξεκουράσου :-(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , zina7777 είπε:

Ειμαι 7 εβδομαδων.το πρωτο μου παιδακι.κι ελπιζω να εξελιχθει καλαμδε φημιζομαι για την αισιοδοξια μου.αλλα εχω αποδεχτει οτι αλλο απο τις εξετασεις κι απ τους γιατρους και απο το να προσεχω λιγο στις κινησεις δε μπορω να κανω πολλα.Ειναι γραμμενα ολα.πρεπει να αποβαλλουμε το αγχος.ξερω,ευκολο να το λεω...πως το κανουμε ειναι το δυσκολο.αν βρω διεξοδο...θα σας ενημερωσω!!καλη επιτυχια φιλη...

Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη με ηρεμια!!! Εχεις δικιο...χρειαζεται ψυχραιμια και αισιοδοξια..Πρεπει να το μαθουμε αυτο...Ολα να σου πανε καλα ευχομαι!!!θα τα ξαναπουμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη με ηρεμια!!! Εχεις δικιο...χρειαζεται ψυχραιμια και αισιοδοξια..Πρεπει να το μαθουμε αυτο...Ολα να σου πανε καλα ευχομαι!!!θα τα ξαναπουμε!!!

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου.Ανταποδιδω με ευχες για ευχαριστες εξελιξεις και σ εσενα..νννναιιι να μπαινεις να μαθαινουμε νεα σου.κι οταν κανεις τεστ.Εδω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , zina7777 είπε:

Δε θα εχεις.Μας συνεβει μια φορα.κακη στιγμη,ατυχη..ετσι το ειχε η μοιρα.Δε θα μας συμβαινει καθε μερα...Α!! Το χω φυτεψει καλα στο δικο μου κεφαλι..πρεπει να το φυτεψω και σ εσενα!μη φοβασαι..κι εγω φοβαμαι.αλλα χρειαζεται και πιστη.

Μωρε ναι δε συμβαίνουν κάθε μερα αλλα εχω τρομερο άγχος δε ξερω γτ!!

πρίν από 9 λεπτά , Efouko είπε:

Όχι ρε συ... Αφού έδειξε θετικο... Κάτσε ξάπλα και ξεκουράσου :-(

Ξαπλα ειμαι ολη μερααα δεν κανωω και τπτ μόνο για φαι σηκωνωμαι αχχχα

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ungry girl said:

Μωρε ναι δε συμβαίνουν κάθε μερα αλλα εχω τρομερο άγχος δε ξερω γτ!!

Ξαπλα ειμαι ολη μερααα δεν κανωω και τπτ μόνο για φαι σηκωνωμαι αχχχα

Χαχαχαχαχααχα πολυ καλά κάνεις :-D όλα καλά θα πάνε μη το σκεφτεσαι. Εγώ παλι σκεφτομαι μήπως δεν έπρεπε να το κανω μέσα στη μέρα και να περίμενα αύριο το πρωι. Αλλά απ' την άλλη τα υγρά στο σκούπισμα με προβληματίζουν. Να σκάσει και να μην ερθει η σιχαμενη χαχαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Efouko είπε:

Χαχαχαχαχααχα πολυ καλά κάνεις :-D όλα καλά θα πάνε μη το σκεφτεσαι. Εγώ παλι σκεφτομαι μήπως δεν έπρεπε να το κανω μέσα στη μέρα και να περίμενα αύριο το πρωι. Αλλά απ' την άλλη τα υγρά στο σκούπισμα με προβληματίζουν. Να σκάσει και να μην ερθει η σιχαμενη χαχαχαχαχααχ

Χαχαχαχαχα!! Κατσε μα δεις πως θα εισαι το πρωι και κρινουμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Efouko είπε:

Χαχαχαχαχααχα πολυ καλά κάνεις :-D όλα καλά θα πάνε μη το σκεφτεσαι. Εγώ παλι σκεφτομαι μήπως δεν έπρεπε να το κανω μέσα στη μέρα και να περίμενα αύριο το πρωι. Αλλά απ' την άλλη τα υγρά στο σκούπισμα με προβληματίζουν. Να σκάσει και να μην ερθει η σιχαμενη χαχαχαχαχααχ

Οσο δε βλεπεις κοκκινο της φωτιας.εισαι καλα.σκεψου θετικα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, zina7777 said:

Οσο δε βλεπεις κοκκινο της φωτιας.εισαι καλα.σκεψου θετικα...

Με χει φάει το αγχος σας λέω... 

4 minutes ago, Ungry girl said:

Χαχαχαχαχα!! Κατσε μα δεις πως θα εισαι το πρωι και κρινουμε!!

Δε μπορω να κανω και τιποτα άλλο αλλά θα σκασω. Σας φιλω κορίτσια μου παμε στον brother. Θα τα πούμε πιο μετά πάλι. Φιλακια και συ @Ungry girl ζεν όπως είπαμε !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Efouko είπε:

Με χει φάει το αγχος σας λέω... 

Παρε στραγαλια...αμυγδαλα..φυστικια...οτι ηταν να γινει.εγινε στις γονιμες.τωρα απλα περιμενουμε το αποτελεσμα.δεν μπορεις ν αλλαξεις κατι.χαλαρωσεεε...φολλικο παιρνεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα κοριτσακια

@Ungry girl ειδα ονειρο χαχαχα θα μ το εξηγησεις???

Μαλλον κοιμηθηκε η ονειροκριτης.Θες να μου πεις εμενα μηοως κατεχω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...