Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , iwannar είπε:

Λοιπον το καλυτερο τεστ ειναι το self clear.... Μου το ειπε η φαρμακοποιος..  Εγω εχω κανει τεστ πριν ακομα δω οτι εχω καθυστερηση κ βγηκε θετικο με αχνη γραμμη ροζ γιατι ακομα η ορμονη ειναι χαμηλη..

Ναι το ξερω το self clear...οντως ειναι πολυ καλο.Το ειχα κανει κ εγω την προηγουμενη φορα και μου ειχε βγαλει κατευθειαν θετικο μολις τη μερα που περιμενα περιοδο...θα περιμενω μεχρι αυριο και μου φαινεται θα κανω κατευθειαν μια χοριακη για να ειμαι σιγουρη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

κοριτια ανεβασα ενα βιντεο αλλα μαλλον δεν εχει εγκριθει ε? αν εγκριθει πως θα το καταλαβουμε?

Τέλειο και πολύ ταιριαστό για εμάς εδώ! Χαχσχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Συγχαρητηρια! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Συμφωνω και μενα ειχε δειξει σχετικα νωρις το self clear!

Ευχαριστω πολυ.. Μακαρι ολα να πανε καλα.. Τωρα δεν ξερω τι να κανω να παω αυριο για χοριακη θα δειξει τιποτα ή θα παω κ θα απογοητευτω? Μηπως να περιμενω ως την  τεταρτη που ειναι η μερα της περιοδου κ να παω την πεμπτη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwannar είπε:

Ευχαριστω πολυ.. Μακαρι ολα να πανε καλα.. Τωρα δεν ξερω τι να κανω να παω αυριο για χοριακη θα δειξει τιποτα ή θα παω κ θα απογοητευτω? Μηπως να περιμενω ως την  τεταρτη που ειναι η μερα της περιοδου κ να παω την πεμπτη?

Προσωπικα πιστευω οτι πρωτα πρεπει να παρεις τον γιατρο σου να του πεις οτι εχεις θετικο τεστ πριν την καθυστερηση και πιστευω οτι θα σου προτεινει χοριακη τουλαχιστον δυο φορες!

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αμα εγριθει θα ανεβει και εδω!

Βλεπω μπαινεις στο κλιμα χαχαχα με εκανες και γελασα μπραβο 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Προσωπικα πιστευω οτι πρωτα πρεπει να παρεις τον γιατρο σου να του πεις οτι εχεις θετικο τεστ πριν την καθυστερηση και πιστευω οτι θα σου προτεινει χοριακη τουλαχιστον δυο φορες!

Βλεπω μπαινεις στο κλιμα χαχαχα με εκανες και γελασα μπραβο 

αχαχαχα τινα κανωωω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iwannar είπε:

Λοιπον το καλυτερο τεστ ειναι το self clear.... Μου το ειπε η φαρμακοποιος..  Εγω εχω κανει τεστ πριν ακομα δω οτι εχω καθυστερηση κ βγηκε θετικο με αχνη γραμμη ροζ γιατι ακομα η ορμονη ειναι χαμηλη..

Τωρα δηλαδη τα εκανες κ εσυ?? Χοριακη εχεις κανει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , alina80 είπε:

@MelinaFo και @Nati85 τι να μας κάνει η σόδα. Να μαζευτούμε οι μη γκαστρωμενες (μια χούφτα έχουμε μείνει) να πιούμε μια γκράπα, μια παγωμένη μαστίχα (επίσης χωνευτικά) και να κλείσουμε με ένα εσπρεσάκι. Τι λέτε;

Ναι συμφωνώ!!μια παγωμένη μαστίχα μου αρέσει πολύ!!και μετά το εσπρεσακι μας!!α ρε κοριτσακια τι ωραία να τα πίναμε και να τα λέγαμε!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι συμφωνώ!!μια παγωμένη μαστίχα μου αρέσει πολύ!!και μετά το εσπρεσακι μας!!α ρε κοριτσακια τι ωραία να τα πίναμε και να τα λέγαμε!!

Ναι ρε συ σταματημο δεν θα ειχαμε αχαχαχα και δωσε παγωμενη μαστιχα και βαλε και κανα μεζεδακι ή γλυκακια μπουκιτσες 

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Σταθηκα στα σταθερα βηματα προς το στοχο...τι αλλο σημαινει??

Μακαρι καλο μ κοριτσι! Μακαρι για ολες εγκυες και μελλουσες εγκυες!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ναι ρε συ σταματημο δεν θα ειχαμε αχαχαχα και δωσε παγωμενη μαστιχα και βαλε και κανα μεζεδακι ή γλυκακια μπουκιτσες 

Μακαρι καλο μ κοριτσι! Μακαρι για ολες εγκυες και μελλουσες εγκυες!

Σιροπιαστες μπουκίτσες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , MelinaFo είπε:

 

Μακαρι καλο μ κοριτσι! Μακαρι για ολες εγκυες και μελλουσες εγκυες!

Εγω πιστευω πολυ στο Θεο.και ξερω οτι μας δοκιμαζει καθημερινα,το ηθος,τις αρχες,την πιστη την υπομονη τη θεληση και φυσικα την ανθρωπια.Αργα ή γρηγορα τα δινει ολα.Στο χρονο και στο σταδιο που θελει αυτος.ολα θα γινουν!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...