Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, kido είπε:

Ερωτηση! Πως ξερεις σίγουρα την ωορρηξία? Μετράς από το θετικό τεστ η απο την επόμενη?

Μετράω την επόμενη σαν μέρα ωορρηξιας, απ το θετικο τεστ δλδ την επόμενη μέρα.... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , noni90 είπε:

Έχεις δίκιο... δε το χω πιστέψει ακόμα.... αύριο ξανά τεστ κ μεθαύριο χοριακη... τότε μόνο θα το πιστέψω όταν το δω στο χαρτί απ το μικροβιολογικό.....

Ναι πολύ σωστά τα λες.. Έχεις ξανά κάνει το συγκεκριμένο; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , noni90 είπε:

Μετράω την επόμενη σαν μέρα ωορρηξιας, απ το θετικο τεστ δλδ την επόμενη μέρα.... 

Νονι μου τι ωραία νέα. Κανείς και τεστ ωορρηξίας θεωρώ απίθανο να βλέπεις γραμμή που δεν υπάρχει. Κάνε και ένα αύριο με τα πρώτα πρωινά! 

Κορίτσια σας διαβάζω απλώς δεν έχω τι να γράψω. Όλο εξετάσεις είμαι δεν κάνω κάτι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Νονι μου τι ωραία νέα. Κανείς και τεστ ωορρηξίας θεωρώ απίθανο να βλέπεις γραμμή που δεν υπάρχει. Κάνε και ένα αύριο με τα πρώτα πρωινά! 

Κορίτσια σας διαβάζω απλώς δεν έχω τι να γράψω. Όλο εξετάσεις είμαι δεν κάνω κάτι...

Σε σκεφτόμουν παρθενακι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, noni90 είπε:

@Beboula25 @kido  τώρα το εκΑνα, δεν ήμουν σίγουρη μου μπήκε από το χθεσινό σκηνικό στο μυαλό κ λέω ας κάνω σιγά μη δείξει έτσι κ αλλιώς. Εν τω μεταξύ δε ξέρω κ τι ωχρινικη φάση έχω πλέον για να πω κ πόσες μέρες πριν τη περίοδο είμαι.... πως ανεβάζουν φωτό δε ξέρω, αν κ χλωμό να φανεί στη φωτό. Είναι μια γραμμουλα τόση δα ψιλή ψιλή, έστειλα φωτό στον άντρα μου γτ νόμιζα ότι τρελαίνομαι κ μου λέει η κάνουμε κ η 2 πουλάκια η κάτι παίζει εδώ πέρα....... 

οπως κ να έχει θα πάω μεθαύριο για χοριακη, ακόμα κ αρνητική να βγει θα πρέπει να το ξέρω, μην Ελπίζω τσάμπα...... 

κοριτσια αγχώθηκα........

Κορίτσι μου χάρηκα πάρα πολύυυυυυυ και γω πιστεύω είσαι εγκυούλα!!!!Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου με μια θετικη χοριακούλα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Εγώ παντως.... 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.... αχνό θετικο τεστ εγκυμοσύνης... η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου η τα καταφέραμε............

ειμαι σε κατάσταση σοκ κ φοβάμαι πως αν δεν είναι αυτό που βλέπω θα απογοητευτώ παρά πολύ....

αληθεια?????????? μπραβοοοοοο!!! πολλα συγχαρητηρια . σταματα ομως το γυμναστηριο τωρα που ειναι αρχη. τι τεστ εκανες?

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , alina80 είπε:

Νονι μου τι ωραία νέα. Κανείς και τεστ ωορρηξίας θεωρώ απίθανο να βλέπεις γραμμή που δεν υπάρχει. Κάνε και ένα αύριο με τα πρώτα πρωινά! 

Κορίτσια σας διαβάζω απλώς δεν έχω τι να γράψω. Όλο εξετάσεις είμαι δεν κάνω κάτι...

και εγω σκεφτομουν ! τι κανεις? πως τα πας? πηρατε καμια αποφαση?

1 hour ago, noni90 είπε:

Μετράω την επόμενη σαν μέρα ωορρηξιας, απ το θετικο τεστ δλδ την επόμενη μέρα.... 

αυτα τα τεστ ειναι εγκυρα! εμενα μου εδειξαν πολυ νωρις . κανε ενα κ αυριο θα ειναι πιο εντονο

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

και εγω σκεφτομουν ! τι κανεις? πως τα πας? πηρατε καμια αποφαση?

αυτα τα τεστ ειναι εγκυρα! εμενα μου εδειξαν πολυ νωρις . κανε ενα κ αυριο θα ειναι πιο εντονο

Δεν είχαμε και πολλά περιθώρια για αποφάσεις Άντα μου. Τρέχουμε με εξετάσεις για να περάσουμε επιτροπή για τα φάρμακα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!

@ntemiiiiii ευχομαι κοριτσι μ ολα να πανε καλα! Προσπαθησε οσο μπορεις να εισαι ηρεμη μια ενδειξη ειναι! Οι νεες σου εξετασεις ελπιζω να την αναιρεσουν!

@noni90 συγχαρητηρια!!! Ευχομαι μια θετικη χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

  • Ευχαριστώ 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου σας ευχαριστώ είστε όλες υπέροχες.... με εμψυχώνει παρά πολύ η πάρεα σας. Ελπίζω μεθαύριο που θα κάνω χοριακη να έχω ευχάριστα νέα να σας ανακοινώσω, εννοείται θα το επαναλάβω κ αύριο με τα πρωινά ουρά... είναι μεγάλης ευαισθησίας αυτά τα τεστακια νομίζω, 10 mlu, όποτε για να βγαίνει αχνό μάλλον καααααατι πάει να ξεκινήσει.... τέλος το γυμναστήριο κόρες, αλλά δε το κλαίω το 50 αρικο αν δεν είχε γίνει αυτό χθες δε θα μου έμπαινε στο μυαλό η ιδέα..... δεν θέλω να ενθουσιάζομαι, κ ο καλός μου το ίδιο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι αλλά θα περιμένουμε τη χοριακη για να χαρούμε ελεύθερα..... μακαρι να ακολουθήσουν κ αλλά θετικά τεστακια κ από τ υπόλοιπα κορίτσια!!!! 

Σας αγαπώ κ σας ευχαριστώ όλες......

πρίν από 31 λεπτά , alina80 είπε:

Δεν είχαμε και πολλά περιθώρια για αποφάσεις Άντα μου. Τρέχουμε με εξετάσεις για να περάσουμε επιτροπή για τα φάρμακα. 

Κοριτσι τι εξετάσεις σας έχουν μείνει; Έχετε αναζητήσει κέντρο; Μια κοπέλα μου έλεγε πως τις έκανε όλες μέσα στο κέντρο με χαμηλές τιμές για να περάσει επιτροπη

πρίν από 40 λεπτά , ada32 είπε:

αληθεια?????????? μπραβοοοοοο!!! πολλα συγχαρητηρια . σταματα ομως το γυμναστηριο τωρα που ειναι αρχη. τι τεστ εκανες?

One step κοριτσι..... ελπίζω να ναι εγκυρο

πρίν από 52 λεπτά , marillia είπε:

Κορίτσι μου χάρηκα πάρα πολύυυυυυυ και γω πιστεύω είσαι εγκυούλα!!!!Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου με μια θετικη χοριακούλα!!!!!!!

Σ ευχαριστώ κ ανταποδίδω εύχομαι θετική χοριακη κ στις 2 μας!!

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Ναι πολύ σωστά τα λες.. Έχεις ξανά κάνει το συγκεκριμένο; 

Ναι κ πάντα βγαίνει αρνητικό... τα ωορρηξιας από αυτή τη μάρκα με βοήθησαν παρά πολυ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

@noni90 μπραβο κοριτσι μου, κινειται ακομα αερας εγκυμοσυνης και θετικης ενεργειας εδω μεσα.Μεγαλη χοριακη και ολα να σου πανε καλα!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου να σαι καλά, απ το στόμα σου κ στου θεού το αυτί κ για μένα κ για όλες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...