Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

σας ευχαριστω παρα πολυ για την στηριξη.... Δε με πειραζει τοσο.... απλα να ξερω πως οντως γινεται συλληψη.... κ με πιανει η αγωγη... θα μαθουμε αυριο!

Ας αλλαξουμε θεμα.... μη το σκεφτομαι συνεχεια δεν εχει νοημα..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Χαχα..ωραια τοποθετηση.Την καλημερα μου!!!

Καλημέρα!!:-D

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

σας ευχαριστω παρα πολυ για την στηριξη.... Δε με πειραζει τοσο.... απλα να ξερω πως οντως γινεται συλληψη.... κ με πιανει η αγωγη... θα μαθουμε αυριο!

Ας αλλαξουμε θεμα.... μη το σκεφτομαι συνεχεια δεν εχει νοημα..

 

Μμμ να σου πω για μένα που παραλίγο να παρω τεστακι ενώ ουσιαστικά αυτό τον μήνα έχω αμολύσει αετό;;!!! Το μυαλό μου έπαιξε παιχνιδάκι από την λαχτάρα αλλα συνήλθα αμεσως.Ετσι περιμένω με το καλό την περιοδο μου είμαι έτοιμη έρχεται και μετά βάζω μπροστά.Ουσιαστικα βάση πρωτοκόλλου μετά από αυτό τον κύκλο ξεκινάμε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!!:-D

Μμμ να σου πω για μένα που παραλίγο να παρω τεστακι ενώ ουσιαστικά αυτό τον μήνα έχω αμολύσει αετό;;!!! Το μυαλό μου έπαιξε παιχνιδάκι από την λαχτάρα αλλα συνήλθα αμεσως.Ετσι περιμένω με το καλό την περιοδο μου είμαι έτοιμη έρχεται και μετά βάζω μπροστά.Ουσιαστικα βάση πρωτοκόλλου μετά από αυτό τον κύκλο ξεκινάμε..

καλυτερα να μη κανεις πριν την καθυστερηση.... Ε καλα δεν αμολυσατε κ αετο αφου ειχατε επαφες πριν την ωορρηξια. αλλα καλυτερα για σιγουρα αποτελεσματα μετα τη καθυστερηση. Ολες μας το θελουμε παρα πολυ, δε παιζει μονο το δικο σου το μυαλο παιχνιδια.. Ομως εσυ ξερεις πως πετυχαινεις συλληψη κ να δεις που θα σου ερθει πολυ πολυ γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

καλυτερα να μη κανεις πριν την καθυστερηση.... Ε καλα δεν αμολυσατε κ αετο αφου ειχατε επαφες πριν την ωορρηξια. αλλα καλυτερα για σιγουρα αποτελεσματα μετα τη καθυστερηση. Ολες μας το θελουμε παρα πολυ, δε παιζει μονο το δικο σου το μυαλο παιχνιδια.. Ομως εσυ ξερεις πως πετυχαινεις συλληψη κ να δεις που θα σου ερθει πολυ πολυ γρηγορα!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ.. Σαφώς δεν κάνω τίποτα αφού την περιμένω.Αλλα εγω πήγα να σκίσω και τα πτυχία του γιατρού καταλαβες; Έφτασα σε άλλο λεβελ! Χαχαα 

Θα δεις πως και εσυ πετυχαίνεις σύλληψη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ.. Σαφώς δεν κάνω τίποτα αφού την περιμένω.Αλλα εγω πήγα να σκίσω και τα πτυχία του γιατρού καταλαβες; Έφτασα σε άλλο λεβελ! Χαχαα 

Θα δεις πως και εσυ πετυχαίνεις σύλληψη! 

Το να πετυχεις συλληψη ειναι η μιση δουλεια, η αλλη μιση ειναι να καταφερεις να κρατησεις κυηση. Κοριτσι ολες θα τα καταφερουμε. αργα η γρηγορα. Ειμαι αισιοδοξη για ολες μας κ αν δεν ειναι αυτος ο μηνας θα ειναι ο επομενος η ο μεθεπομενος. γελαω μ αυτο που λες για τα πτυχια του γιατρου!!! Αμφιβαλλεις οτι μερικες φορες απ το διαβασμα κ απ το τι συμβαινει στο σωμα μας κτλ γινομαστε κ λιγο γιατροι???χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Που είσαι βρε ψυχή σε είχα έννοια αδιαθετησες τι έγινε; Εγω στανταρ αύριο την καλως ορίζω! 

Ζινα με το καλό όλα θα είναι υπέροχα!!

Κοριτσιαααααα!!!! Ειμαι εγκυος!!!! Και εγω νομιζα οτι αδιαθετησα!!! Αλλα δεν ηταν κανονικο αιμα!! Ακομα ειναι νωρις και λογω αιματος θελει προσοχη!!! Ευχομαι και σε εσενα να εισαι εγκυουλα!!! Κοριτσια χαμογελαω!!! Επιτελους χαμογελαω!!!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσιαααααα!!!! Ειμαι εγκυος!!!! Και εγω νομιζα οτι αδιαθετησα!!! Αλλα δεν ηταν κανονικο αιμα!! Ακομα ειναι νωρις και λογω αιματος θελει προσοχη!!! Ευχομαι και σε εσενα να εισαι εγκυουλα!!! Κοριτσια χαμογελαω!!! Επιτελους χαμογελαω!!!

Μπραβο ρε κοριτσι!!!ΤΙ ευχαριστα νεα πρωι πρωι...Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.Εχουμε τιμη χοριακης για πινακακι??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσιαααααα!!!! Ειμαι εγκυος!!!! Και εγω νομιζα οτι αδιαθετησα!!! Αλλα δεν ηταν κανονικο αιμα!! Ακομα ειναι νωρις και λογω αιματος θελει προσοχη!!! Ευχομαι και σε εσενα να εισαι εγκυουλα!!! Κοριτσια χαμογελαω!!! Επιτελους χαμογελαω!!!

Παναγία μουυυ τι όμορφη έκπληξη !!! Τι χαρά που μας δίνετε κοριτσια ειλικρινά χαίρομαι λες και είστε δικοί μου άνθρωποι !!!! Κορίτσι μουυυυ συγχαρητήρια !!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , zina7777 είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι!!!ΤΙ ευχαριστα νεα πρωι πρωι...Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.Εχουμε τιμη χοριακης για πινακακι??

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Αχχχ δεν θελω να μπω σε πινακακι ακομα!! Φοβαμαι ακομα πολυ! 46 η χοριακη μου! Επαναληψη την Παρασκευή!!!!

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Παναγία μουυυ θα τρελαθω σήμερα!!! Τι χαρά που μας δίνετε κοριτσια ειλικρινά χαίρομαι λες και είστε δικοί μου άνθρωποι !!!! Κορίτσι μουυυυ συγχαρητήρια !!!!!

Αχχχ το ξερω οτι χαιρεσαι!!! Περιμενουμε τωρα τα δικα σου νεα και της Δημητρας!!! Φοβαμαι ακομα πολυ!!!! Αλλα ειμαι αισιοδοξη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Αχχχ δεν θελω να μπω σε πινακακι ακομα!! Φοβαμαι ακομα πολυ! 46 η χοριακη μου! Επαναληψη την Παρασκευή!!!!

κανενα θεμα.Ενημερωσε με οταν εισαι ετοιμη.Αντε με το καλο!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Αχχχ δεν θελω να μπω σε πινακακι ακομα!! Φοβαμαι ακομα πολυ! 46 η χοριακη μου! Επαναληψη την Παρασκευή!!!!

Να ξεκουράζεσαι Κελλιτσα μου και μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλα ήρθε η στιγμή σου!! Καφετί δεν είχες; 

πρίν από 9 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Αχχχ δεν θελω να μπω σε πινακακι ακομα!! Φοβαμαι ακομα πολυ! 46 η χοριακη μου! Επαναληψη την Παρασκευή!!!!

Αχχχ το ξερω οτι χαιρεσαι!!! Περιμενουμε τωρα τα δικα σου νεα και της Δημητρας!!! Φοβαμαι ακομα πολυ!!!! Αλλα ειμαι αισιοδοξη!!

Όχι σε παρακαλώ σκέψου θετικά για την ψυχούλα που έρχεται! ξέρω πως ανησυχείς είναι λογικό αλλα θα πάνε όλα καλα! Την Δήμητρα περιμενουμε είναι σε καλό δρόμο και από τα αλλα κοριτσια της αναμονής!! εμενα έρχονται οι Ρώσοι!! Τον άλλο μήνα ελπίζω και εγω να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Beboula25 είπε:

Να ξεκουράζεσαι Κελλιτσα μου και μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλα ήρθε η στιγμή σου!! Καφετί δεν είχες; 

Όχι σε παρακαλώ σκέψου θετικά για την ψυχούλα που έρχεται! ξέρω πως ανησυχείς είναι λογικό αλλα θα πάνε όλα καλα! Την Δήμητρα περιμενουμε είναι σε καλό δρόμο και από τα αλλα κοριτσια της αναμονής!! εμενα έρχονται οι Ρώσοι!! Τον άλλο μήνα ελπίζω και εγω να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα!!!!!

Ναι καλο μου!!! Θα ερθουν τα ευχαριστα!!!! Κοριτσια δεν θα νικησει ο φοβος!! Θα ειμαστε χαρουμενες!!! Το αξιζουμε!!! 

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

@Κελυ 32 τι ωραια νεα ειναι αυτα??? 46 χοριακη, ξεκαθαρα θετικη!!! Μπραβο κοριτσακι μου, ανεφελη κ τελειομηνη να ειναι αυτη η εγκυμοσυνη!

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!! Και εσυ να κανεις χοριακη!! Ειμαι σιγουρη οτι θα εισαι!! Αχ και εγω δεν το πιστευω!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Ναι καλο μου!!! Θα ερθουν τα ευχαριστα!!!! Κοριτσια δεν θα νικησει ο φοβος!! Θα ειμαστε χαρουμενες!!! Το αξιζουμε!!! 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!! Και εσυ να κανεις χοριακη!! Ειμαι σιγουρη οτι θα εισαι!! Αχ και εγω δεν το πιστευω!!! 

εκανα εκανα, αλλα μη νομιζεις ειχα αρνητικο τεστ σημερα το πρωι... 

Να προσεχεις με το αιμα ε? σου ειπαν ξεκουραση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...