Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Βρε κοριτσια μια ερωτηση μονο!!! Εχω πολλα ποναλακια δεξια στην ωοθηκη...ειναι φυσιολογικο??? Σαν τραβηγματα ειναι!

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

εκανα εκανα, αλλα μη νομιζεις ειχα αρνητικο τεστ σημερα το πρωι... 

Να προσεχεις με το αιμα ε? σου ειπαν ξεκουραση?

Βασικα εχω καφε...και λιγο ροζ...Μου ειπε ξεκουραση ο γιατρος...αλλα στη δουλεια ερχομαι..τι να ελεγα..δεν θελω να το πω ακομα...Κανε χοριακη! Ασε τα τεστ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Βρε κοριτσια μια ερωτηση μονο!!! Εχω πολλα ποναλακια δεξια στην ωοθηκη...ειναι φυσιολογικο??? Σαν τραβηγματα ειναι!

Βασικα εχω καφε...και λιγο ροζ...Μου ειπε ξεκουραση ο γιατρος...αλλα στη δουλεια ερχομαι..τι να ελεγα..δεν θελω να το πω ακομα...Κανε χοριακη! Ασε τα τεστ!!!

εκανα, αυριο θα εχω αποτελεσματα... Ελπιζω να κανεις δουλεια γραφειου.... μη πας κ κουβαλας τιποτα.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήραμε φορά πάλι!!! Μπράβο!! Βροχή τα θετικά νεα!! Κελυ @Κελυ 32 πες μας κι εσύ συμπτώματα αν θες!! Νονη μου @noni90υπομονή μια μέρα είναι θα περάσει! Κι αυτοί από σήμερα 8 το πρωι αύριο μετά τις 3 θα τα βγάλουν?? Πολυ τους παίρνει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Βρε κοριτσια μια ερωτηση μονο!!! Εχω πολλα ποναλακια δεξια στην ωοθηκη...ειναι φυσιολογικο??? Σαν τραβηγματα ειναι!

Βασικα εχω καφε...και λιγο ροζ...Μου ειπε ξεκουραση ο γιατρος...αλλα στη δουλεια ερχομαι..τι να ελεγα..δεν θελω να το πω ακομα...Κανε χοριακη! Ασε τα τεστ!!!

Φυσιολογικά τα τραβηγματακια είναι η μητρα που αντανακλά πιστεύω και ισως από εκεί δεξιά έγινε η σύλληψη..Υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρεις μια άδεια; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

εκανα, αυριο θα εχω αποτελεσματα... Ελπιζω να κανεις δουλεια γραφειου.... μη πας κ κουβαλας τιποτα.... 

Σε γραφειο ειμαι...αλλα εχει φουλ ωραριο και εξωτερικες εργασιες!!! Αλλα θα τη βρω την ακρη!!! Χεχε!!!

Just now, Beboula25 είπε:

Φυσιολογικά τα τραβηγματακια είναι η μητρα που αντανακλά πιστεύω και ισως από εκεί δεξιά έγινε η σύλληψη..Υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρεις μια άδεια; 

Το πασχα ισως !!! Θα δουμε...δεν θελω να τους το πω!! Οποτε θα κρατηθω και απλα θα καθομαι περισσοτερο!

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

εκανα, αυριο θα εχω αποτελεσματα... Ελπιζω να κανεις δουλεια γραφειου.... μη πας κ κουβαλας τιποτα.... 

Με το καλο τα αποτελεσματα σου!!!! Πιστευω οτι εισαι!!!

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια πήραμε φορά πάλι!!! Μπράβο!! Βροχή τα θετικά νεα!! Κελυ @Κελυ 32 πες μας κι εσύ συμπτώματα αν θες!! Νονη μου @noni90υπομονή μια μέρα είναι θα περάσει! Κι αυτοί από σήμερα 8 το πρωι αύριο μετά τις 3 θα τα βγάλουν?? Πολυ τους παίρνει!

Μμμ συμπτωματα ε??? Εγω ειχα τα ιδια περιοδου!!! Αλλα ειχα και εντονες σουβλιες στην δεξια ωοθηκη και πολλα γουργουρητα...επισης οταβ ειδα το αιμα...λεω ηρθε η περιοδος και φορουσα σερβιετα!!!! Επισης πεινουσα παρα παρα πολυ συνεχεια!!! Και δεν μπορουσα να καπνισω...ενω ημουν καπνιστρια μετα τις παλινδρομες!!!! Ααα και επισης ειχα εντονη ξηροδερμια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε γραφειο ειμαι...αλλα εχει φουλ ωραριο και εξωτερικες εργασιες!!! Αλλα θα τη βρω την ακρη!!! Χεχε!!!

Το πασχα ισως !!! Θα δουμε...δεν θελω να τους το πω!! Οποτε θα κρατηθω και απλα θα καθομαι περισσοτερο!

Με το καλο τα αποτελεσματα σου!!!! Πιστευω οτι εισαι!!!

Μμμ συμπτωματα ε??? Εγω ειχα τα ιδια περιοδου!!! Αλλα ειχα και εντονες σουβλιες στην δεξια ωοθηκη και πολλα γουργουρητα...επισης οταβ ειδα το αιμα...λεω ηρθε η περιοδος και φορουσα σερβιετα!!!! Επισης πεινουσα παρα παρα πολυ συνεχεια!!! Και δεν μπορουσα να καπνισω...ενω ημουν καπνιστρια μετα τις παλινδρομες!!!! Ααα και επισης ειχα εντονη ξηροδερμια!!!

Ίδια με τις περιοδου δλδ εκτός οι σουβλιες και το τσιγάρο..Πρήξιμο;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε γραφειο ειμαι...αλλα εχει φουλ ωραριο και εξωτερικες εργασιες!!! Αλλα θα τη βρω την ακρη!!! Χεχε!!!

Το πασχα ισως !!! Θα δουμε...δεν θελω να τους το πω!! Οποτε θα κρατηθω και απλα θα καθομαι περισσοτερο!

Με το καλο τα αποτελεσματα σου!!!! Πιστευω οτι εισαι!!!

Μμμ συμπτωματα ε??? Εγω ειχα τα ιδια περιοδου!!! Αλλα ειχα και εντονες σουβλιες στην δεξια ωοθηκη και πολλα γουργουρητα...επισης οταβ ειδα το αιμα...λεω ηρθε η περιοδος και φορουσα σερβιετα!!!! Επισης πεινουσα παρα παρα πολυ συνεχεια!!! Και δεν μπορουσα να καπνισω...ενω ημουν καπνιστρια μετα τις παλινδρομες!!!! Ααα και επισης ειχα εντονη ξηροδερμια!!!

Κατάλαβα. Στήθος, υγρά? 

Εγω έχω φαγούρα μαλλον από την αντιβιωση και πήρα προβιοτικα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotaki84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Beboula25  εύχομαι και σε σένα να μην αδιαθετησεις. @Κελυ 32 και εγώ έχω πονάκια αριστερά και δεξιά .Σε λίγο θα πάω για χοριακη 

Καλά αποτελέσματα και σε σένα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Giotaki84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Beboula25  εύχομαι και σε σένα να μην αδιαθετησεις. @Κελυ 32 και εγώ έχω πονάκια αριστερά και δεξιά .Σε λίγο θα πάω για χοριακη 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου!

Link to comment
Share on other sites

πω ρε..θα παει το σκατο και η πιπιλα συννεφο...

Μπραβο κοριτσια μου!χαιρομαι με τη χαρα ολων.Και συντομα να χαρουμε και για τις υπολοιπες.Για σαμπανιες δεν ειμαστε..αλλα αν θελετε.Μπορωωωω να σαςςςς ανοιξωωω..2 εμφυαλωμενα νερα ΒΙΚΟΣ...να σας δει ο Θεος.

ε,τι λετε?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καλημέρα!τι ευχάριστα νέα είναι αυτά μαζεμένα?!!!συγχαρητήρια @Κελυ 32  @noni90 και  @Giotaki84 να έχετε τέλειες εγκυμοσύνες με χαμόγελο και αισιοδοξία μέχρι να κρατήσετε τα σποράκια σας στην αγκαλιά σας!!Όλα θα πάνε τέλεια και φέτος τα Χριστούγεννα θα είναι διαφορετικά!!!!

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

πω ρε..θα παει το σκατο και η πιπιλα συννεφο...

Μπραβο κοριτσια μου!χαιρομαι με τη χαρα ολων.Και συντομα να χαρουμε και για τις υπολοιπες.Για σαμπανιες δεν ειμαστε..αλλα αν θελετε.Μπορωωωω να σαςςςς ανοιξωωω..2 εμφυαλωμενα νερα ΒΙΚΟΣ...να σας δει ο Θεος.

ε,τι λετε?

Τι έγινε με την Αυχενική σου καλέ??????περιμένουμε νέα Εμείς..ακόμη το ραντεβού?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ασία είπε:

Κορίτσια Καλημέρα!τι ευχάριστα νέα είναι αυτά μαζεμένα?!!!συγχαρητήρια @Κελυ 32  @noni90 και  @Giotaki84 να έχετε τέλειες εγκυμοσύνες με χαμόγελο και αισιοδοξία μέχρι να κρατήσετε τα σποράκια σας στην αγκαλιά σας!!Όλα θα πάνε τέλεια και φέτος τα Χριστούγεννα θα είναι διαφορετικά!!!!

Τι έγινε με την Αυχενική σου καλέ??????περιμένουμε νέα Εμείς..ακόμη το ραντεβού?

Καλημερα.6 το απογευμα φιλη.Καθομαι σ αναμμενα καρβουνα.Το βραδυ το ανακοινωθεν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...