Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@noni90 καλησπέρα, θεωρώ κι εγώ ότι είσαι εγκυος κορίτσι μου,  να δεις που αύριο το πρωί θα κάνεις το τεστκιι και θα είναι θετικό. Πάντως για την φωτο αν θες σου λέω πως να την βάλεις φωτο προφιλ, αν και Δεν είναι απαραίτητο τέσσερα μάτια το έχετε δει χεχε. Αύριο πρωί θα μπω να διαβάσω τα ευχάριστα νέα σου! !!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Ναι λογικά το ανιχνευουν και της οωρρηξιας αν και καλύτερα τραβα παρτα της εγκυμοσύνης από την αδερφή σου!

Ωορηξιας εχω δωσει κ στην αδερφημου... @noni90 περιμενω να δω τα νεα σου αυριο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Χαραματα απ την αγωνια μου ξυπνησα.Αυχενικη σημερα...

Ο Θεος να βαλει το χερι του κοριτσια μου.

Κοιμηθειτε λιγο ακομα ειναι νωρις...

Αντε με το καλο να δουμε θετικα τεστακια και χοριακες απ οοοολες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Κορίτσια καλημέρα...... αρνητικά τα σημερινά τεστ...... υπάρχει μια υποψία εκεί πέρα αλλά καμία σχέση σαν τα 2 χθεσινά...... 

Κοριτσι μου.Καλημερα.Δεν πας για μια χοριακουλα.Να σιγουρευτεις και να μην απογοητευεσαι,αδικα ενδεχομένως.Εγω ειχα κανει 2 μερες νομιζω πριν την αναμενωμενη και ειχε δειξει 40 κατι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Κορίτσια καλημέρα...... αρνητικά τα σημερινά τεστ...... υπάρχει μια υποψία εκεί πέρα αλλά καμία σχέση σαν τα 2 χθεσινά...... 

Καλημέρα..Τι έγινε τώρα γιατί συνέβη αυτό; Δεν πειράζει μην απογοητεύεσαι ξέρω πήρατε την χαρά αλλα δεν τελείωσε τίποτα ακόμη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα σας.Χαραματα απ την αγωνια μου ξυπνησα.Αυχενικη σημερα...

Ο Θεος να βαλει το χερι του κοριτσια μου.

Κοιμηθειτε λιγο ακομα ειναι νωρις...

Αντε με το καλο να δουμε θετικα τεστακια και χοριακες απ οοοολες.

Καλημερα!!!! Καλη επιτυχια!!! Μια τελεια αυχενικη ευχομαι!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλημερα!!!! Καλη επιτυχια!!! Μια τελεια αυχενικη ευχομαι!!!!

Καλημέρα κοριτσια! Που είσαι βρε ψυχή σε είχα έννοια αδιαθετησες τι έγινε; Εγω στανταρ αύριο την καλως ορίζω! 

Ζινα με το καλό όλα θα είναι υπέροχα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , noni90 είπε:

Κορίτσια καλημέρα...... αρνητικά τα σημερινά τεστ...... υπάρχει μια υποψία εκεί πέρα αλλά καμία σχέση σαν τα 2 χθεσινά...... 

Καλημέρα. Εφόσον χθες κοκκινισε κάτι ανιχνευσε. Οπότε θα φανεί και στο αίμα σίγουρα. Προτείνω να πας σήμερα για χοριακη να σου φυγει η αγωνία! Θετική ενέργεια από μένα, σου στελνω πολλη!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , kido είπε:

Καλημέρα. Εφόσον χθες κοκκινισε κάτι ανιχνευσε. Οπότε θα φανεί και στο αίμα σίγουρα. Προτείνω να πας σήμερα για χοριακη να σου φυγει η αγωνία! Θετική ενέργεια από μένα, σου στελνω πολλη!!

μολις ηρθα στη δουλεια ευτυχως εχει πολυ κοντα μικροβιολογικο... τα αποτελεσματα αυριο μετα τις 3. τους εδειξα κ το τελευταιο θετικο τεστ, μου λενε ειναι θετικο. τους εδειξα κ το πρωινο μου λεν ειναι αρνητικο,  αλλα μπορει να ειναι λαθος τα θετικα σπανια κανουν λαθος. τουλαχιστον ξερω πως δε τη φανταζομασταν τη γραμμη.... απο εκει κ περα οτι ειναι να γινει θα γινει δεν εχω κανεναν ελεγχο πανω σ αυτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Δε ξέρω αν με θυμάστε πριν 2 μέρες σας είχα πει ότι περίμενα να αδιαθετησω και δεν ήξερα αν πρέπει να κάνω τεστ η όχι. Τελικά δε κρατήθηκα και έκανα. Βγήκε θετικό οπότε σήμερα πάω για χοριακη.

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα..Τι έγινε τώρα γιατί συνέβη αυτό; Δεν πειράζει μην απογοητεύεσαι ξέρω πήρατε την χαρά αλλα δεν τελείωσε τίποτα ακόμη 

Ευτυχως η χαρα ηταν συγκρατημενη... δε ξερω γιατι συνεβη.... μου ειπαν απ το μικροβιολογικο οτι το αρνητικο μπορει να ειναι λαθος, το θετικο οχι... τους το εδειξα κιολας το θετικο κ μου ειπαν ναι ειναι θετικο ανιχνευει ορμονη.... Οτι ειναι ειναι τωρα δε μπορω να αλλαξω κατι. 

πρίν από 54 λεπτά , zina7777 είπε:

Κοριτσι μου.Καλημερα.Δεν πας για μια χοριακουλα.Να σιγουρευτεις και να μην απογοητευεσαι,αδικα ενδεχομένως.Εγω ειχα κανει 2 μερες νομιζω πριν την αναμενωμενη και ειχε δειξει 40 κατι.

Καλα αποτελεσματα για σημερα καταρχην κοριτσακι μου!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα.... εγω νομιζω ειμαι 4 μερες πριν την αναμενομενη, εδωσα αιμα το πρωι κ θα εχω αυριο μετα τις 3 τ αποτελεσματα..

9 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@noni90 καλησπέρα, θεωρώ κι εγώ ότι είσαι εγκυος κορίτσι μου,  να δεις που αύριο το πρωί θα κάνεις το τεστκιι και θα είναι θετικό. Πάντως για την φωτο αν θες σου λέω πως να την βάλεις φωτο προφιλ, αν και Δεν είναι απαραίτητο τέσσερα μάτια το έχετε δει χεχε. Αύριο πρωί θα μπω να διαβάσω τα ευχάριστα νέα σου! !!!

Σμαιλιτα μου ατυχησαμε με το πρωινο τεστ.... εδωσα αιμα για χοριακη, θελω να ειμαι αισιοδοξη αλλα δεν....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotaki84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δε ξέρω αν με θυμάστε πριν 2 μέρες σας είχα πει ότι περίμενα να αδιαθετησω και δεν ήξερα αν πρέπει να κάνω τεστ η όχι. Τελικά δε κρατήθηκα και έκανα. Βγήκε θετικό οπότε σήμερα πάω για χοριακη.

Ωωωω τι όμορφα νέα!!!! Μπράβο κοριτσάρα μου με το καλό η χοριακουλα περιμενουμε αποτελέσματα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

μολις ηρθα στη δουλεια ευτυχως εχει πολυ κοντα μικροβιολογικο... τα αποτελεσματα αυριο μετα τις 3. τους εδειξα κ το τελευταιο θετικο τεστ, μου λενε ειναι θετικο. τους εδειξα κ το πρωινο μου λεν ειναι αρνητικο,  αλλα μπορει να ειναι λαθος τα θετικα σπανια κανουν λαθος. τουλαχιστον ξερω πως δε τη φανταζομασταν τη γραμμη.... απο εκει κ περα οτι ειναι να γινει θα γινει δεν εχω κανεναν ελεγχο πανω σ αυτο

Πολύ καλά εκανες. Είδες όλα καλά! Περιμένουμε το νουμερακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Ευτυχως η χαρα ηταν συγκρατημενη... δε ξερω γιατι συνεβη.... μου ειπαν απ το μικροβιολογικο οτι το αρνητικο μπορει να ειναι λαθος, το θετικο οχι... τους το εδειξα κιολας το θετικο κ μου ειπαν ναι ειναι θετικο ανιχνευει ορμονη.... Οτι ειναι ειναι τωρα δε μπορω να αλλαξω κατι. 

Καλα αποτελεσματα για σημερα καταρχην κοριτσακι μου!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα.... εγω νομιζω ειμαι 4 μερες πριν την αναμενομενη, εδωσα αιμα το πρωι κ θα εχω αυριο μετα τις 3 τ αποτελεσματα..

Σμαιλιτα μου ατυχησαμε με το πρωινο τεστ.... εδωσα αιμα για χοριακη, θελω να ειμαι αισιοδοξη αλλα δεν....

Μην μου πέφτεις περίμενε λιγάκι μάλλον κάποιος σου κάνει ναζάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...