Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Όχι δεν είναι ίδιας έντασης. Είναι μικρότερος. Τότε έχω σκεφτεί Κ εγώ αυτό με τη κύστη και θέλω αν μου έρθει η περίοδος να πάω στη γυναικολόγο μου να το ελέγξουμε. Αυτό σκεφτόμουν σήμερα ότι ενδέχεται να είναι κύστη και όχι μπεμπέ!

εμένα μου έχει τύχει 2 φορές σε όλη μου την ζωή 29 είμαι ,απλά κ τις 2 φορές ποναγα το ίδιο κ περισσότερο ,ειδικά όταν καθόμουν καθιστή,γι'αυτό κ πάντα τσεκάρω αν μετά τον πόνο την ωορρηξίας μου μετά ηρεμεί ο πόνος κ ευτυχώς από τότε δεν μου έχει ξανά τύχει...την μια φορά πήρα σα οι για να μου έρθει η περίοδος την άλλη φορά που είχα κύστη απλά καθυστέρησε η περίοδος αλλά ήρθε..βέβαια τότε δεν ήμουν σε φάση για παιδί...ήμουν γύρω στα 20 κάπου εκεί νομιζω


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@μπουμπού92 καλησπέρα διάβασα τις αναρτήσεις σου και έχω ακριβώς τα ίδια συμπτωματα με.εσενα  μόλις σηκώσω κάτι νιώθω ένα τράβηγμα όταν κάθομαι κάτι με ενοχλεί .. βέβαια μετράω την πλέον 5 ημέρα καθυστέρησης αύριο θα πάρω τεστ δεν ξέρω πώς έκανα υπομονή μέχρι τώρα αλλά δεν μπορώ άλλο .. 

Εν το μεταξύ σήμερα ανακατεύομαι  όλη μέρα.. και το στήθος μου με.ποναει υπερβολικά πολύ..Εσενα ? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Penoyla45 είπε:

@μπουμπού92 καλησπέρα διάβασα τις αναρτήσεις σου και έχω ακριβώς τα ίδια συμπτωματα με.εσενα  μόλις σηκώσω κάτι νιώθω ένα τράβηγμα όταν κάθομαι κάτι με ενοχλεί .. βέβαια μετράω την πλέον 5 ημέρα καθυστέρησης αύριο θα πάρω τεστ δεν ξέρω πώς έκανα υπομονή μέχρι τώρα αλλά δεν μπορώ άλλο .. 

Εν το μεταξύ σήμερα ανακατεύομαι  όλη μέρα.. και το στήθος μου με.ποναει υπερβολικά πολύ..Εσενα ? 

5 μέρες μπράβο σου...τώρα τεστ! Μάλλον θετικό θα είναι!!! Αν θες μας λες!!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Penoyla45 είπε:

@μπουμπού92 καλησπέρα διάβασα τις αναρτήσεις σου και έχω ακριβώς τα ίδια συμπτωματα με.εσενα  μόλις σηκώσω κάτι νιώθω ένα τράβηγμα όταν κάθομαι κάτι με ενοχλεί .. βέβαια μετράω την πλέον 5 ημέρα καθυστέρησης αύριο θα πάρω τεστ δεν ξέρω πώς έκανα υπομονή μέχρι τώρα αλλά δεν μπορώ άλλο .. 

Εν το μεταξύ σήμερα ανακατεύομαι  όλη μέρα.. και το στήθος μου με.ποναει υπερβολικά πολύ..Εσενα ? 

Καλημέρα πενουλα μου!! Μου δίνεις θάρρος!!! Βέβαια από την αλλη φοβάμαι πως θα ξυπνησω αύριο και θα δω την πολυαγαπημένη μου περίοδο!Περιμένουμε τα αποτελέσματα  σου!!!!! Αν και πιστεύω πως θα είναι +++++ με τόσες μέρες καθυστέρησης!!!!! Χάρηκα πολύ που μου το είπες!!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Penoyla45 είπε:

@μπουμπού92 καλησπέρα διάβασα τις αναρτήσεις σου και έχω ακριβώς τα ίδια συμπτωματα με.εσενα  μόλις σηκώσω κάτι νιώθω ένα τράβηγμα όταν κάθομαι κάτι με ενοχλεί .. βέβαια μετράω την πλέον 5 ημέρα καθυστέρησης αύριο θα πάρω τεστ δεν ξέρω πώς έκανα υπομονή μέχρι τώρα αλλά δεν μπορώ άλλο .. 

Εν το μεταξύ σήμερα ανακατεύομαι  όλη μέρα.. και το στήθος μου με.ποναει υπερβολικά πολύ..Εσενα ? 

κορίτσι 5 μέρες καθυστέρησης,έχεις μεγάλε πιθανότητες εγκυμοσύνης....άντε νομίζω ότι θα έχουμε τα πρώτα ευχάριστα νέα!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια Γεια σας μόλις γύρισα σπίτι πήγα στον γιατρό για υπέρηχο μου είπε ότι κάτι βλέπει είναι 8μωσ πολύ νωρίς και με έστειλε για χωριακη όπου πριν λίγο έμαθα τα αποτελέσματα..θετική χωριακη με 450 μονάδες μίλησα με τον γιατρό και μου είπε την Τετάρτη να την επαναλάβω ξανα 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Penoyla45 είπε:

Κορίτσια Γεια σας μόλις γύρισα σπίτι πήγα στον γιατρό για υπέρηχο μου είπε ότι κάτι βλέπει είναι 8μωσ πολύ νωρίς και με έστειλε για χωριακη όπου πριν λίγο έμαθα τα αποτελέσματα..θετική χωριακη με 450 μονάδες μίλησα με τον γιατρό και μου είπε την Τετάρτη να την επαναλάβω ξανα 

Έχω καταχαρει!! Μπράβο κορίτσι μου!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Είμαι παρά πολύ χαρούμενη!! Μπράβο μπράβο!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Έχω καταχαρει!! Μπράβο κορίτσι μου!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Είμαι παρά πολύ χαρούμενη!! Μπράβο μπράβο!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου ..πάντως έχω να σε ενημερώσω ότι είχα τα ίδια συμπτωματα με εσένα .. 

Βρε κορίτσια κάτι άλλο είναι λίγες οι μονάδες ? Γιατί δεν έχω ιδέα από αυτά ούτε ποιο είναι το όριο ούτε τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Penoyla45 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου ..πάντως έχω να σε ενημερώσω ότι είχα τα ίδια συμπτωματα με εσένα .. 

Βρε κορίτσια κάτι άλλο είναι λίγες οι μονάδες ? Γιατί δεν έχω ιδέα από αυτά ούτε ποιο είναι το όριο ούτε τίποτα 

Είναι μια χαρά!! Μέχρι μη Τετάρτη εβδομάδα είναι μέχρι 425 μονάδες Κ Εσυ τις έχεις ξεπερασειιιι!!

μου δίνεις μεγάλο θάρρος, αλλά σήμερα ξύπνησα με πονάκια αριστερά Κ στο κέντρο της κοιλιάς χαμηλα. Βέβαια τώρα πονάω πάλι δεξιά χαμηλα και πίσω στη μέση. Μου φαίνεται απίθανο να είμαι... όλα στη ζωή μου κοπιαζω για να τα αποκτήσω και αυτό θα έρθει έτσι με μια φορά;! Μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Penoyla45 είπε:

Μην το λες καθόλου και γω έτσι ήμουνα μια δεξιά μια αριστερά μια στην μέση και έλεγα θα έρθει θα έρθει θα έρθει και τελικά τίποτα.. ποτε περιμένεις?? 

Μεθαύριο..6/6

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Penoyla45 είπε:

Κορίτσια Γεια σας μόλις γύρισα σπίτι πήγα στον γιατρό για υπέρηχο μου είπε ότι κάτι βλέπει είναι 8μωσ πολύ νωρίς και με έστειλε για χωριακη όπου πριν λίγο έμαθα τα αποτελέσματα..θετική χωριακη με 450 μονάδες μίλησα με τον γιατρό και μου είπε την Τετάρτη να την επαναλάβω ξανα 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Penoyla45 είπε:

Μην το λες καθόλου και γω έτσι ήμουνα μια δεξιά μια αριστερά μια στην μέση και έλεγα θα έρθει θα έρθει θα έρθει και τελικά τίποτα.. ποτε περιμένεις?? 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου καλοστεριωτο το μωράκι!! Μην ανησυχείς για την χοριακη σου ειναι μια χαρά!!  αυτό που τσεκάρουν στην αρχή είναι να διπλασιάζεται κάθε δυο μερες αλλα και πάλι σημασια έχει να παίρνει άνοδο! Είναι πολύ νωρις να δει κάτι ο γιατρος, ποτε σου ζήτησε επανάληψη χοριακης; Και πάλι συγχαρητήρια!! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου καλοστεριωτο το μωράκι!! Μην ανησυχείς για την χοριακη σου ειναι μια χαρά!!  αυτό που τσεκάρουν στην αρχή είναι να διπλασιάζεται κάθε δυο μερες αλλα και πάλι σημασια έχει να παίρνει άνοδο! Είναι πολύ νωρις να δει κάτι ο γιατρος, ποτε σου ζήτησε επανάληψη χοριακης; Και πάλι συγχαρητήρια!! 

 

Την Τετάρτη μου είπε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...