Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω πριν μαθω οτι ημουν εγκυος κ το εχω ξαναπει μονο πονους περιοδου ειχα κ λιγο το στηθος εκανα το τεστ 2 μερες πριν την περιοδο μετα απο ονειρο του αντρα μ οτι ειχαμε νινι κ ετσι μ βγηκε θετικο...αλλιως με τπτ δεν θα πιστευα οτι ημουν με τετοιο πονο περιδου! Θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα μην πτοεισαι!!;)

Και εγώ επίσης πριν μάθω οτι είμαι έγκυος είχα κανονικοτατους πόνους περιόδου και μάλιστα πηρα παυσιπονο γιατί ήμουν σίγουρη οτι θα κατέβει. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Και εγώ επίσης πριν μάθω οτι είμαι έγκυος είχα κανονικοτατους πόνους περιόδου και μάλιστα πηρα παυσιπονο γιατί ήμουν σίγουρη οτι θα κατέβει. 

Καλημέρα σε όλες!! 

Ευχαριστούμε για την ελπίδα που δίνετε!!

Link to comment
Share on other sites

On ‎4‎/‎7‎/‎2018 at 10:51 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Κικιτσα μου συγκινήθηκα.. Θα στο κάνει να το θυμάσαι.. Πιστη και υπομονή να έχουμε.

Χαλαρά λοιπόν τον επόμενο μήνα!! Αλλα πες μου γιατί δεν ξέρω αν θυμαμαι καλα έχεις κοιτάξει τίποτα είναι όλα οκ; Ή έχετε βάλει χρονικό περιθώριο κ το βλέπετε μετά; Πάντως όπως και να έχει θα σας έρθει το μωράκι!! 

Καλημέρα!!

Μου είπε ο γυναικολόγος να περιμένω ως τον Σεπτέμβρη και μετά να το συζητήσουμε, τον <πίεσα> κάπως για εξετάσεις αλλά θεώρει το διάστημα πολύ φυσιολογικό και καθόλου ανησυχητικό. Τα παιδιά μου τα <πιάσα> γρήγορα σχετικά και περίμενα να γίνει το ίδιο και τώρα...Θα δούμε....


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , iouliana είπε:

Καλημέρα!!

Μου είπε ο γυναικολόγος να περιμένω ως τον Σεπτέμβρη και μετά να το συζητήσουμε, τον <πίεσα> κάπως για εξετάσεις αλλά θεώρει το διάστημα πολύ φυσιολογικό και καθόλου ανησυχητικό. Τα παιδιά μου τα <πιάσα> γρήγορα σχετικά και περίμενα να γίνει το ίδιο και τώρα...Θα δούμε....

Αχουυυ δεν είδα τα τικεράκια και δεν θυμόμουν σωστά την περίπτωση κάτι μπέρδεψα για αυτό ρώτησα^_^ Μια χαρά λοιπον να έρθει σύντομα και το τρίτο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenaki5186 είπε:

Και εγώ επίσης πριν μάθω οτι είμαι έγκυος είχα κανονικοτατους πόνους περιόδου και μάλιστα πηρα παυσιπονο γιατί ήμουν σίγουρη οτι θα κατέβει. 

Καλημερα κοριτσια μουυ!! Ετσι ακριβως με τους πονους!!

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα σε όλες!! 

Ευχαριστούμε για την ελπίδα που δίνετε!!

Ειμαστε εδω για να δινουμε θετικη ενεργεια η μια στην αλλη η καθεμια με τον δικο της μοναδικο τροπο!!

Ευχομαι μια ευχαριστη χαλαρη μερα σε ολες!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυ!! Ετσι ακριβως με τους πονους!!

Ειμαστε εδω για να δινουμε θετικη ενεργεια η μια στην αλλη η καθεμια με τον δικο της μοναδικο τροπο!!

Ευχομαι μια ευχαριστη χαλαρη μερα σε ολες!!:wub:

Ακριβως γλυκουλα μου!! Να είσαι καλα να έχουμε μια όμορφη ημέρα!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δε μου έχει έρθει ακόμα..

Είναι λίγο πιο σκούρα τα ούρα μου όταν πηγαίνω τουαλέτα (συνήθως έτσι ξεκινάει η δικιά μου περίοδος) άλλα ακόμα δεν έχει έρθει...

Το στήθος μου είναι ακομα πρησμένο και έχω κάποια πονακια. 

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια δε μου έχει έρθει ακόμα..

Είναι λίγο πιο σκούρα τα ούρα μου όταν πηγαίνω τουαλέτα (συνήθως έτσι ξεκινάει η δικιά μου περίοδος) άλλα ακόμα δεν έχει έρθει...

Το στήθος μου είναι ακομα πρησμένο και έχω κάποια πονακια. 

 

Και σε σκεφτομουν σημερα..πολυ θετικο που δεν ηρθε ακομα! Τα ουρα ίσως ειναι σκουρα αν δεν πινεις πολυ νερο, εχει.πολλη ζεστη κ ιδρώνουμε κιολας. Σου ευχομαι να μην ερθει καθολου :) Αυριο θα κανεις τεστ?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Και σε σκεφτομουν σημερα..πολυ θετικο που δεν ηρθε ακομα! Τα ουρα ίσως ειναι σκουρα αν δεν πινεις πολυ νερο, εχει.πολλη ζεστη κ ιδρώνουμε κιολας. Σου ευχομαι να μην ερθει καθολου :) Αυριο θα κανεις τεστ?

Αν δεν μου έχει έρθει αύριο το πρωί λέω να κάνω ένα...

Πρέπει να παω σήμερα να αγοράσω όμως.

Μπα...πινω αρκετό νερό, απλά αυτό μου συμβαίνει πάντα πριν την περιοδο.

Θα δειξει κορίτσια.

Μακάρι άλλα το βλέπω χλωμό, θα έρθει η άτιμη καθυστερημένα και θα μου χαλάσει  και τις διακοπές του Αυγούστου γιατι  την υπολόγιζα νωρίτερα  :(


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Αν δεν μου έχει έρθει αύριο το πρωί λέω να κάνω ένα...

Πρέπει να παω σήμερα να αγοράσω όμως.

Μπα...πινω αρκετό νερό, απλά αυτό μου συμβαίνει πάντα πριν την περιοδο.

Θα δειξει κορίτσια.

Μακάρι άλλα το βλέπω χλωμό, θα έρθει η άτιμη καθυστερημένα και θα μου χαλάσει  και τις διακοπές του Αυγούστου γιατι  την υπολόγιζα νωρίτερα  :(

Μακάρι αν έχεις θετικό τεστάκι αύριο! Το στήθος δεν ξεπρίζεται πριν έρθει; Θετικό που ακόμα πονάει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Αν δεν μου έχει έρθει αύριο το πρωί λέω να κάνω ένα...

Πρέπει να παω σήμερα να αγοράσω όμως.

Μπα...πινω αρκετό νερό, απλά αυτό μου συμβαίνει πάντα πριν την περιοδο.

Θα δειξει κορίτσια.

Μακάρι άλλα το βλέπω χλωμό, θα έρθει η άτιμη καθυστερημένα και θα μου χαλάσει  και τις διακοπές του Αυγούστου γιατι  την υπολόγιζα νωρίτερα  :(

Αχ τι αγωνία :mellow:

πρίν από 13 λεπτά , kido είπε:

Μακάρι αν έχεις θετικό τεστάκι αύριο! Το στήθος δεν ξεπρίζεται πριν έρθει; Θετικό που ακόμα πονάει!!!

Πως είσαι εσυ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχ τι αγωνία :mellow:

Πως είσαι εσυ; 

Καλά Κική μου, τα ίδια, δεν νιώθω κάτι περα από στήθος βαρύ... Α κ τα πονάκια έφυγαν. Σκεφτόμουν ότι αν έκανα οωρρηξια νωρίς όπως την ένιωσα τη 12η μερα τότε μήπως κάνω Δευτέρα πρωί ένα τεστ κ εγώ αλλιώς Τρίτη. Εσυ τι σκέφτεσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...