Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, kido είπε:

Κορίτσια καλημερα, μόλις το έκανα της hometest και δυστυχώς αρνητκο. Τελ. Περίοδος 9/7 με οωρρηξια 22-23/7... δεν μπορεί να είναι νωρίς ακόμα ε; 28αρη κύκλο έχω, Ξπριστηκε και το στήθος όποτε θα περιμένω αίμα σύντομα   :huh:

@kido χαλάρωσε τώρα στις διακοπές κ προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι... Κάνε ότι είναι να κανείς και έχε στο μυαλό σου ότι αυτόν το μήνα κάνεις διακοπές απ'όλα!!!! Εμένα πάντως πρώτη φορά στη ζωή μου,μου ήρθαν. μια βδομάδα νωρίτερα οπότε πλέον έχω χασει τον μπούσουλα κ επίσημα.. Χεχε

7 ώρες πρίν, kido είπε:

Κορίτσια καλημερα, μόλις το έκανα της hometest και δυστυχώς αρνητκο. Τελ. Περίοδος 9/7 με οωρρηξια 22-23/7... δεν μπορεί να είναι νωρίς ακόμα ε; 28αρη κύκλο έχω, Ξπριστηκε και το στήθος όποτε θα περιμένω αίμα σύντομα   :huh:

@kido χαλάρωσε τώρα στις διακοπές κ προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι... Κάνε ότι είναι να κανείς και έχε στο μυαλό σου ότι αυτόν το μήνα κάνεις διακοπές απ'όλα!!!! Εμένα πάντως πρώτη φορά στη ζωή μου,μου ήρθαν. μια βδομάδα νωρίτερα οπότε πλέον έχω χασει τον μπούσουλα κ επίσημα.. Χεχε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

On 5/8/2018 at 10:07 ΠΜ, kido είπε:

Καλημερα κορίτσια!

@Flo flo μην στεναχωριέσαι προκαταβολικά, κάτσε να δεις γιατρό πρώτα και βλέπεις. Πάντως και δίκιο να έχεις και κάτι να είναι, οκ αντιμετωπίζεται. Να μην πονάς όμως στην περίοδο τόσο πολύ, στο είχα πει και κάποιες μερες νωρίτερα, θέλει παρακολούθηση και θεραπεία για να φυγει ο πολύς πόνος, αν ειναι τελικα από κύστες. Η ενδομητριωση είναι όντως κάτι πιο σύνθετο, αλλά είσαι μικρή ποσό να έχει προχωρήσει; Δεν θα σου έχει κάνει ζημιά σίγουρα. Είδες και την ιστορία της Μάντης! Αρα ποτέ μην απελπίζεσαι...

 Ναι μου ξέφυγε! Λάθος διατύπωση! Πάντως να πω την αμαρτία μου και τα κρασιά μου τα ηπια και ξενύχτησα.. δηλαδή συμπεριφέρομαι σαν να μην είμαι, λέω τόσο καιρό δεν έτυχε τώρα θα τύχει; Ας περάσω καλά τουλάχιστον μη γνωρίζοντας, ας ξεχάσω την αγωνία μου...σήμερα ξύπνησα με πρισμενο στήθος και κανονικά αύριο την περιμένω...

@alina80 @MelinaFo κι οι άλλες παλιές... κι η Αλουπη έγκυος...στο δεύτερο. Που είστε; Πόσες έχει εκείνη η λίστα που μέτραγαμε περσυ!!!

Ελα Κικη παιδι μου! Ξερεις οτι παρακολουθω διαβαζω και γραφω που κ που! Καταλαβαινω την αγανακτιση σου δυστυχως αρκετες απο εμας βιωνουμε κατι παρομοιο! Προσπαθησε οσο μπορεις να ελαττωσεις την πιεση που ασκεις εσυ η ιδια στον εαυτο σου τουλαχιστον για αυτον τον μηνα των διακοπων! Θα τολμησω να σε προτρεψω να κανετε εναν ολοκληρωμενο ελεγχο γονιμοτητας οταν ξεπερασεις τον εναν χρονο μεθοδικης προσπαθειας! Οχι μονο εσυ αλλα και οσες κοπελες αντιμετωπιζουν κατι παρομοιο!  Ευχομαι παντα να μην χρειαστει τπτ και η εκπληξη να σε προλαβει!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ελα Κικη παιδι μου! Ξερεις οτι παρακολουθω διαβαζω και γραφω που κ που! Καταλαβαινω την αγανακτιση σου δυστυχως αρκετες απο εμας βιωνουμε κατι παρομοιο! Προσπαθησε οσο μπορεις να ελαττωσεις την πιεση που ασκεις εσυ η ιδια στον εαυτο σου τουλαχιστον για αυτον τον μηνα των διακοπων! Θα τολμησω να σε προτρεψω να κανετε εναν ολοκληρωμενο ελεγχο γονιμοτητας οταν ξεπερασεις τον εναν χρονο μεθοδικης προσπαθειας! Οχι μονο εσυ αλλα και οσες κοπελες αντιμετωπιζουν κατι παρομοιο!  Ευχομαι παντα να μην χρειαστει τπτ και η εκπληξη να σε προλαβει!

Εεεεειιιιιι που σαι συυυυυ!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, kido said:

Κορίτσια καλημερα, μόλις το έκανα της hometest και δυστυχώς αρνητκο. Τελ. Περίοδος 9/7 με οωρρηξια 22-23/7... δεν μπορεί να είναι νωρίς ακόμα ε; 28αρη κύκλο έχω, Ξπριστηκε και το στήθος όποτε θα περιμένω αίμα σύντομα   :huh:

Κορίτσι μου τώρα το είδα... Τελικά ήρθε η σιχαμενη ή ακόμα; Εγώ Τετάρτη - Πέμπτη περιμένω αλλά θα δείξει... Αμα δεν σου έρθει μέχρι αύριο κάνε υπομονή άλλες δύο μέρες και ξανακανε τεστ μην έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη και δε φαίνεται.. εσύ πως νιωθεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , MelinaFo είπε:

Χαχαχαχα εδω γυρω κα @Smile89 εσυ?!?!

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα κι εγώ!!!! Εδώ εκεί παρα πέρα σαν την μικρή Αννουλα μετα την έκρηξη!!! Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MelinaFo είπε:

Ελα Κικη παιδι μου! Ξερεις οτι παρακολουθω διαβαζω και γραφω που κ που! Καταλαβαινω την αγανακτιση σου δυστυχως αρκετες απο εμας βιωνουμε κατι παρομοιο! Προσπαθησε οσο μπορεις να ελαττωσεις την πιεση που ασκεις εσυ η ιδια στον εαυτο σου τουλαχιστον για αυτον τον μηνα των διακοπων! Θα τολμησω να σε προτρεψω να κανετε εναν ολοκληρωμενο ελεγχο γονιμοτητας οταν ξεπερασεις τον εναν χρονο μεθοδικης προσπαθειας! Οχι μονο εσυ αλλα και οσες κοπελες αντιμετωπιζουν κατι παρομοιο!  Ευχομαι παντα να μην χρειαστει τπτ και η εκπληξη να σε προλαβει!

Ευχαριστώ έχεις δίκιο. Θα κάνω ένα διάλειμμα... μετά βλέπουμε!

πρίν από 33 λεπτά , Efouko είπε:

Κορίτσι μου τώρα το είδα... Τελικά ήρθε η σιχαμενη ή ακόμα; Εγώ Τετάρτη - Πέμπτη περιμένω αλλά θα δείξει... Αμα δεν σου έρθει μέχρι αύριο κάνε υπομονή άλλες δύο μέρες και ξανακανε τεστ μην έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη και δε φαίνεται.. εσύ πως νιωθεις;

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου. Σωστό ήταν το τεστ... ήρθε λίγες ώρες μετά που το κανα. Δεν πειράζει. Άντε καλή επιτυχία εσυ!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Ευχαριστώ έχεις δίκιο. Θα κάνω ένα διάλειμμα... μετά βλέπουμε!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου. Σωστό ήταν το τεστ... ήρθε λίγες ώρες μετά που το κανα. Δεν πειράζει. Άντε καλή επιτυχία εσυ!

Γραψτα λιγο, οσο γινεται δηλαδη, ενα μικρο διαλειμμα...απολαυσε τις διακοπες σου γτ μπορει και να ειναι οι τελευταιες που θα σαι μονη με το αμορε!;)

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Efouko είπε:

Κορίτσι μου τώρα το είδα... Τελικά ήρθε η σιχαμενη ή ακόμα; Εγώ Τετάρτη - Πέμπτη περιμένω αλλά θα δείξει... Αμα δεν σου έρθει μέχρι αύριο κάνε υπομονή άλλες δύο μέρες και ξανακανε τεστ μην έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη και δε φαίνεται.. εσύ πως νιωθεις;

Εφουκο!! Αντε κάνε την αρχή βρε κοριτσάκι μουυυυ! Σε επιφυλακή λοιπόν Τετάρτη Πέμπτη.. Ότι καλύτερο εύχομαι φιλιααα

Just now, MelinaFo είπε:

Γραψτα λιγο, οσο γινεται δηλαδη, ενα μικρο διαλειμμα...απολαυσε τις διακοπες σου γτ μπορει και να ειναι οι τελευταιες που θα σαι μονη με το αμορε!;)

Σωστηηη..;-)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Beboula25 said:

Εφουκο!! Αντε κάνε την αρχή βρε κοριτσάκι μουυυυ! Σε επιφυλακή λοιπόν Τετάρτη Πέμπτη.. Ότι καλύτερο εύχομαι φιλιααα

Σωστηηη..;-)

Καλημέρα κορίτσια μου !!! @Beboula25 τρελαρα μου χαχαχαχαχααχ!!! Σε ευχαριστώ πολύ !!! Εσύ τι γίνεται ; Προσπαθείτε η κάνετε διάλειμμα για ανασυγκρότηση; 

@kido μου γλυκιά τη ξέρω την απογοήτευση αλλά να σκέφτεσαι θετικά .. απ'τη στιγμή που είσαι εσύ και ο καλός σου υγιείς θα γίνει.. μη μου στεναχωριέσαι και κανονισε να χαλαρώσεις και να περασεις τελεια στις διακοπές σας !!! Σε φιλώ !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Γραψτα λιγο, οσο γινεται δηλαδη, ενα μικρο διαλειμμα...απολαυσε τις διακοπες σου γτ μπορει και να ειναι οι τελευταιες που θα σαι μονη με το αμορε!;)

Λες Ε; Θα προσπαθησω, υπόσχομαι! Θα με βοηθήσει να μην μπαίνω για λίγο και εδώ... να μην τα αναλύω τόσο γιατί υποσυνείδητα πιέζομαι ίσως... σε ευχαριστώ για την ευχή!

19 ώρες πρίν, Elfer είπε:

@kido χαλάρωσε τώρα στις διακοπές κ προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι... Κάνε ότι είναι να κανείς και έχε στο μυαλό σου ότι αυτόν το μήνα κάνεις διακοπές απ'όλα!!!! Εμένα πάντως πρώτη φορά στη ζωή μου,μου ήρθαν. μια βδομάδα νωρίτερα οπότε πλέον έχω χασει τον μπούσουλα κ επίσημα.. Χεχε

Δεν πειράζει αφού ήταν δοκιμαστικος αυτός ο μήνας έτσι κι άλλως! Τώρα τον Αύγουστο θα γίνει καλύτερη δουλίτσα... κ από τις δυο μας!! Δε θέλω τεμπελιες!

πρίν από 38 λεπτά , Efouko είπε:

 

@kido μου γλυκιά τη ξέρω την απογοήτευση αλλά να σκέφτεσαι θετικά .. απ'τη στιγμή που είσαι εσύ και ο καλός σου υγιείς θα γίνει.. μη μου στεναχωριέσαι και κανονισε να χαλαρώσεις και να περασεις τελεια στις διακοπές σας !!! Σε φιλώ !!

Έτσι είναι όπως τα λες κι έτσι θα κανω! Ευτυχώς έχουμε ο ένας τον άλλον κ την υγεία μας...αυτό το διάστημα θα του αφιερώσω λίγο χρόνο παραπανω, μακρυά από οθόνες κ δουλειές και θα απολαύσουμε τον έρωτα μας...δεσμεύομαι! Κι όταν νιώσω ότι θέλω να επιστρέψω εδώ η αν έχω νεότερα θα γυρίσω να σας τα πω!

Καλό καλοκαίρι σε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efouko είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !!! @Beboula25 τρελαρα μου χαχαχαχαχααχ!!! Σε ευχαριστώ πολύ !!! Εσύ τι γίνεται ; Προσπαθείτε η κάνετε διάλειμμα για ανασυγκρότηση; 

@kido μου γλυκιά τη ξέρω την απογοήτευση αλλά να σκέφτεσαι θετικά .. απ'τη στιγμή που είσαι εσύ και ο καλός σου υγιείς θα γίνει.. μη μου στεναχωριέσαι και κανονισε να χαλαρώσεις και να περασεις τελεια στις διακοπές σας !!! Σε φιλώ !!

Ααα το βρήκες τρελλη με φωνάζουν χαχααα:tongue: 

Δεν το πολύ πάλεψα Εφουκο μου. Παρασκευη είχα τόσο πόνο κυριως το βράδυ ούτε να κάτσω λέω εδώ είμαστε αλλα μου κοιμήθηκε το αμόρε:roll:.. Καναμε την προηγούμενη και την επόμενη που ακόμη ομως πονούσα λες να προλαβα; Το άφησα χαλαρά γιατί κανονίσαμε τις  διακοπές βάση της περιοδου μου οσο μπορώ δλδ να υπολογίσω μετά το σκηνικό αλλα αν ήταν η ωορρηξια τις μερες που νομίζω τότε θα πέσω διάνα κάπου στα τελειώματα φεύγουμε. Με το μηχανάκι κιολας..Εν ολιγοις όλα στο φλου. Ουσιαστικά είναι οι πρωτες μας διακοπες οποτε όπως και να έρθουν τα πράγματα ευχάριστα θα είναι.

Πως αισθάνεσαι εσυ;   

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , kido είπε:

Λες Ε; Θα προσπαθησω, υπόσχομαι! Θα με βοηθήσει να μην μπαίνω για λίγο και εδώ... να μην τα αναλύω τόσο γιατί υποσυνείδητα πιέζομαι ίσως... σε ευχαριστώ για την ευχή!

Δεν πειράζει αφού ήταν δοκιμαστικος αυτός ο μήνας έτσι κι άλλως! Τώρα τον Αύγουστο θα γίνει καλύτερη δουλίτσα... κ από τις δυο μας!! Δε θέλω τεμπελιες!

Έτσι είναι όπως τα λες κι έτσι θα κανω! Ευτυχώς έχουμε ο ένας τον άλλον κ την υγεία μας...αυτό το διάστημα θα του αφιερώσω λίγο χρόνο παραπανω, μακρυά από οθόνες κ δουλειές και θα απολαύσουμε τον έρωτα μας...δεσμεύομαι! Κι όταν νιώσω ότι θέλω να επιστρέψω εδώ η αν έχω νεότερα θα γυρίσω να σας τα πω!

Καλό καλοκαίρι σε όλες!!!!

Καλό καλοκαίρι κούκλα μου!!! Καλα να περασετε!!! Να κανεις πολλες βουτιες!!! Φιλακια!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , kido είπε:

Λες Ε; Θα προσπαθησω, υπόσχομαι! Θα με βοηθήσει να μην μπαίνω για λίγο και εδώ... να μην τα αναλύω τόσο γιατί υποσυνείδητα πιέζομαι ίσως... σε ευχαριστώ για την ευχή!

Δεν πειράζει αφού ήταν δοκιμαστικος αυτός ο μήνας έτσι κι άλλως! Τώρα τον Αύγουστο θα γίνει καλύτερη δουλίτσα... κ από τις δυο μας!! Δε θέλω τεμπελιες!

Έτσι είναι όπως τα λες κι έτσι θα κανω! Ευτυχώς έχουμε ο ένας τον άλλον κ την υγεία μας...αυτό το διάστημα θα του αφιερώσω λίγο χρόνο παραπανω, μακρυά από οθόνες κ δουλειές και θα απολαύσουμε τον έρωτα μας...δεσμεύομαι! Κι όταν νιώσω ότι θέλω να επιστρέψω εδώ η αν έχω νεότερα θα γυρίσω να σας τα πω!

Καλό καλοκαίρι σε όλες!!!!

Κικιτσα μου όσο και να νιώθω πως θα μου λείψεις θέλω πάνω από όλα να νιώθεις εσυ καλα! Και όπως είπες και οι δυο σας..Αξίζει και με το παραπάνω να αφιερώσεις όλο σου τον χρόνο στον Ερωτα σας μακριά από σκεψεις και συζητήσεις που μπορεί να σου προκαλούν άγχος..

Καλο καλοκαίρι να περάσετε πανέμορφα!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κατα τις μέρες που υποθετικά γίνεται η εμφύτευση έχετε κανονικά επαφές ή το αποφεύγετε; Ο γιατρός είπε γενικά δεν χρειάζεται να προσέχει κανείς τπτ αλλά βρήκα μελέτη που λέει ότι είναι 40% λιγότερες οι πιθανότητες εγκυμοσύνης.. Ξέρετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...