Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , caramel_83 είπε:

ναι αγαπη μην το αφησεις, ρωτα τον, για την tsh και βιταμινη d μου το εχει πει η δικια μου γιατρος και της ελενας και αλλες κοπελες το εχουν αναφερει απο τους γιατρους τους ;)   να μπεις να μας πεις τι εγινε

Ναι θα σας πω το βραδάκι.και μου ειχε φανεί καλός μωρε εκατςε Και ασχολήθηκε ώρα τελοσπαντων θα δούμε.θα παω γιατρο και μετά μια βόλτα οι τρεις μας.Ευχαριστω πολυυυυυυ!! 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι θα σας πω το βραδάκι.και μου ειχε φανεί καλός μωρε εκατςε Και ασχολήθηκε ώρα τελοσπαντων θα δούμε.θα παω γιατρο και μετά μια βόλτα οι τρεις μας.Ευχαριστω πολυυυυυυ!! 

μπορει απλα να μην εδωσε βαση οτι θες δευτερο παιδακι, μην τον ακυρωνουμε, κατσε να δεις τι θα πει και παιρνεις και μια δευτερη γνωμη και βλεπεις ποιον απο τους 2 γιατρους σε καλυπτει περισσοτερο και με ποιον θα συνεργαστεις ;) να πατε βολτιτσα να χαλαρωσετε χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , caramel_83 είπε:

μπορει απλα να μην εδωσε βαση οτι θες δευτερο παιδακι, μην τον ακυρωνουμε, κατσε να δεις τι θα πει και παιρνεις και μια δευτερη γνωμη και βλεπεις ποιον απο τους 2 γιατρους σε καλυπτει περισσοτερο και με ποιον θα συνεργαστεις ;) να πατε βολτιτσα να χαλαρωσετε χρειαζεται

αχ ναι ποσό θα ήθελα να παω κάπου διακοπές αλλα φέτος δεν το κόβω αντε κανενα σ.κ αν μπορέσουμε.εσεις θα πάτε κάπου;


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

αχ ναι ποσό θα ήθελα να παω κάπου διακοπές αλλα φέτος δεν το κόβω αντε κανενα σ.κ αν μπορέσουμε.εσεις θα πάτε κάπου;

ουτε για πλακα δεν θα παμε χαχαχαχα, δουλευω καθημερινα αν παμε καπου θα παμε Οκτωβρη αν μου δωσουν αδεια :?

που σκεφτεστε να πατε ΣΚ ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , caramel_83 είπε:

ουτε για πλακα δεν θα παμε χαχαχαχα, δουλευω καθημερινα αν παμε καπου θα παμε Οκτωβρη αν μου δωσουν αδεια :?

που σκεφτεστε να πατε ΣΚ ?

Μονο σκεφτόμαστε οτι θα παμε κάπου ενα σ.κ αλλα δεν ξέρουμε που ακομα!χαχαχα κάπου λιγο κοντα προς Πελλοπόνησο λέγαμε αλλα εχω ακούσει ειναι γεμάτες τσούχτρες οι θάλασσες.ισως κανενα κοντινό νησί Αίγινα αγκίστρι...


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nati85 είπε:

Μονο σκεφτόμαστε οτι θα παμε κάπου ενα σ.κ αλλα δεν ξέρουμε που ακομα!χαχαχα κάπου λιγο κοντα προς Πελλοπόνησο λέγαμε αλλα εχω ακούσει ειναι γεμάτες τσούχτρες οι θάλασσες.ισως κανενα κοντινό νησί Αίγινα αγκίστρι...

οπου και να πατε καλα θα ειναι...θα ξεφυγετε λιγο απο την καθημερινοτητα ;) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

οπου και να πατε καλα θα ειναι...θα ξεφυγετε λιγο απο την καθημερινοτητα ;) 

Ναι έχουμε μπουχτίσει! Και εσείς αν μπορούσατε έστω και μια εκδρομή μονοήμερη καλα θα ηταν! 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Μονο σκεφτόμαστε οτι θα παμε κάπου ενα σ.κ αλλα δεν ξέρουμε που ακομα!χαχαχα κάπου λιγο κοντα προς Πελλοπόνησο λέγαμε αλλα εχω ακούσει ειναι γεμάτες τσούχτρες οι θάλασσες.ισως κανενα κοντινό νησί Αίγινα αγκίστρι...

εμεις ειχαμε παει παραλιο Αστρος Κυνουριας..πολυ ωραια για 2 μερες που πηγαμε..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ναι έχουμε μπουχτίσει! Και εσείς αν μπορούσατε έστω και μια εκδρομή μονοήμερη καλα θα ηταν! 

καλα θα ηταν αλλα δουλευω καθημερινα απο τις 4:30 , γι'αυτο περιμενω την αδεια μου συν οτι εμενα δε μου αρεσει να πηγαινω διακοπες οταν πανε οι περισσοτεροι, θελω να πηγαινω οπουδηποτε και να ειναι ησυχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλα θα ηταν αλλα δουλευω καθημερινα απο τις 4:30 , γι'αυτο περιμενω την αδεια μου συν οτι εμενα δε μου αρεσει να πηγαινω διακοπες οταν πανε οι περισσοτεροι, θελω να πηγαινω οπουδηποτε και να ειναι ησυχα 

Ναι και εμενα μου αρέσει να ειναι ήσυχα και πέρυσι πήγαμε μέσα Σεπτεμβρίου για λίγες μερες και ηταν πολυ καλα.

@elenakii22 ωραία θα το κοιτάξω και για εκεί! Ολα καλα σημερα;πως εισαι κανει ζέστη εκεί;γιατι εμείς σκάσαμε!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nati85 είπε:

Ναι και εμενα μου αρέσει να ειναι ήσυχα και πέρυσι πήγαμε μέσα Σεπτεμβρίου για λίγες μερες και ηταν πολυ καλα.

@elenakii22 ωραία θα το κοιτάξω και για εκεί! Ολα καλα σημερα;πως εισαι κανει ζέστη εκεί;γιατι εμείς σκάσαμε!!!

εγω καλα ειμαι!εχω κλιματιστικο ολη μερα κ δν εχω καταλαβει ζεστη ακομα!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια οσες εχετε παρει Τ4 και γλουκοφαζ σας ειχε επηρρεασει τον κυκλο? απο θεμα καθυστερησης, αυτο μου λειπει τωρα να μεγαλωσει ο κυκλος μου και να φτιαξει η ροη πφφ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Ναι άστο μην το σκέφτεσαι καλα κανεις ας κυλήσουν  ανέμελα οι μερες.

@Ani ani συγχαρητήρια!!χαιρομαι οταν ολα πανε καλα! Μας δίνεται θετική ενεργεια!θα ακούσετε και καρδούλα σε λίγες μερες! Μαγνήσιο έπαιρνα και εγω σχετικά νωρίς με πονούσε πολυ η μέση μου απο την αρχή και πιο μετά πάθαινα κράμπες και μου το έδωσε. Σίδηρο και αςβεςτιο Λογικά θα τα πάρεις πιο μετά.ξερω άλλες κοπέλες που δεν πήραν καθόλου μαγνήσιο.εμενα με βοήθησε πάντως αλλα κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική.

Ε βεβαια σας δινω θετικη ενεργεια! Πιστευα οτι θα ημουν η τελευταια εδω μεσα που θα σας λεω τετοια νεα!!

πρίν από 7 λεπτά , elenakii22 είπε:

εγω καλα ειμαι!εχω κλιματιστικο ολη μερα κ δν εχω καταλαβει ζεστη ακομα!

Και εγω δροσιζομαι στη δουλεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , elenakii22 είπε:

εγω καλα ειμαι!εχω κλιματιστικο ολη μερα κ δν εχω καταλαβει ζεστη ακομα!

Μια χαρα  μπράβο! και εγω άνοιξα τωρα γιατι ήμασταν σαν κοτοπουλα


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Καλημεραααα!!

Αγαπη μου δεν αγχωνομαι για θεμα παιδιου, εχω πολυ πιεση στην δουλεια αυτο τον καιρο και γι'αυτο αντεδρασα ετσι (για τον εμετο εννοω).

τωρα οσο για θεμα παιδιου, πρωτα με νοιαζει να δω την περιοδο μου να ειναι οπως ηταν και μετα το παιδι, αφου μολις τελειωνει η μια περιοδος λεω στον αντρα μου μακαρι την επομενη να εχει στρωσει ρε γμτ, αφου καποιες φορες σκεφτεται  μηπως δεν θελω παιδι επειδη με νοιαζει η περιοδος, ασχετα αν δεν εχουμε κανει και καμια σοβαρη προσπαθεια περα απο 2 μηνες.

κι εγω παιρνω γλουκοφαζ 1 στο μεσημεριανο μου φαγητο, ειδε μια μικρη υπερινσουλιναιμια η γιατρος, οσο για το ποτε θα φτιαξει οταν την ρωτησα μου ειπε οτι σε περιπου 3 εβδομαδες θα αρχισει να πεφτει η τιμη του θυροειδη οποτε απο τον αλλο κυκλο μαλλον θα δω καποια βελτιωση μου ειπε... αντε να δουμε

 

μπραβο κοριτσακι μου, πολυ ευχαριστα νεακια ειναι αυτα....:wub:

 

@giota@ φυσικα και θα σε αλλαξω καλη μου, γι'αυτο σε ρωτησα :) προσπαθησε να περασεις ομορφα και να ξεκουραστεις 

 

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

3. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

4. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

5. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!

6. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

7. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

8. dimitroula30  ΠΗΤ  18/1/2018!!!

9. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

10. laureta   ΠΗΤ  12/3/2018!!!

11. elenakii22 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 362!!!

12. Ani ani   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1500!!!

13. reniatzo ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 6477!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Vila 21/6/2017!!!

2. alina80 15/7/2017!!!

3. ath_gal1  18-20/7/2017!!!

4. orianna  20/7/2017!!!

5. Nati85 23/7/2017!!!

6. caramel_83  24-28/7/2017!!!

7. marillia 30/7/2017!!!

8. linaa  30/7/2017!!!

9. andrianni  1/8/2017!!!

10. Μαρθα Κ 4/8/2017!!!

11. giota@ 4/8/2017!!!

12. λουπιτα 20/8/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

@orianna ειχαμε καποιο νεακι κοπελα μου?

caramel μου εγω αδιαθετησα...περιμενω το τεστ ωορρηξιας και θα σου πω ποτε να με βαλεις..


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...