Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , Nati85 είπε:

Γκουγκλάρε το  lilypie για να βρεις το σάιτ και θα δεις εχει να επιλέξεις αν εισαι εγκυος η έχεις παιδάκι και διαφορά σχέδια αφού τελειώσεις με τις επιλογές θα δεις κάτω που λεει forums ανάμεσα σε άλλες επιλογές θα πατήσεις αυτο θα κανεις αντιγραφή τον συνδεςμο και μετά θα πας στο λογαριασμό σου εκεί που βάζεις την υπογραφή και κανεις copy τον σύνδεσμο και θα μπει απο κάτω!!!

Κορίτσια καλημέρααα! Σηκώθηκα το πρωί πρωί γιατι κατουριομουν έκανα το τεστ τίποτα άσπρο άσπρο! Θερμοκρασία πηρα οταν ξανάξυπνηςα τιποτα έπεσε 36.1. Ελπιζω έστω να έρθει σημερα μην τραβιέμαι για υπέρηχο καμμία κύστη και δεν ξερω τι αλλο!! Πάλι βάζω σενάρια άσχημα στο μυαλό μου!

@orianna ναι στις 8 ειχα θετικό τεστ! 

περιμενε τοτε μια δυο μερες ακομα να δεις αν θα ερθει η οχι...

βρηκα να το φτιάξω που λεει υπογραφη στο προφιλ δε βρισκω!!

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια!!!τι κανετε?? @Ani ani εννοειται πως θυμαμαι πως εχεις γιατρο σμρ!!!εχω μεγαλη αγωνια να ξερεις!!!!χαχα!οπως οταν πηγα εγω!!!ξερεις τι εχω τις τελευταιες μερες?μια ευαισθησια στα αρωματα...μου μυρίζουν πολυ!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

περιμενε τοτε μια δυο μερες ακομα να δεις αν θα ερθει η οχι...

βρηκα να το φτιάξω που λεει υπογραφη στο προφιλ δε βρισκω!!

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια!!!τι κανετε?? @Ani ani εννοειται πως θυμαμαι πως εχεις γιατρο σμρ!!!εχω μεγαλη αγωνια να ξερεις!!!!χαχα!οπως οταν πηγα εγω!!!ξερεις τι εχω τις τελευταιες μερες?μια ευαισθησια στα αρωματα...μου μυρίζουν πολυ!

Πήγαινε ρυθμίσεις λογαριασμού και στο πλάι λεει υπογραφή και πατα μετά προσθήκη υλικού το ροζ που εχει απο κάτω αν δεν κανω λάθος και μετά την πρώτη επιλογή.για δες


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Πήγαινε ρυθμίσεις λογαριασμού και στο πλάι λεει υπογραφή και πατα μετά προσθήκη υλικού το ροζ που εχει απο κάτω αν δεν κανω λάθος και μετά την πρώτη επιλογή.για δες

τελεια ευχαριστω!ανοιξα τον υπολογιστη γτ απο το κινητο αν δεν ξερεις πως φαινονται οι ρυθμισεις δε το βρισκεις!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

τελεια ευχαριστω!ανοιξα τον υπολογιστη γτ απο το κινητο αν δεν ξερεις πως φαινονται οι ρυθμισεις δε το βρισκεις!!!

Καλημέρα! Τέλεια! Το έφτιαξες!!! Με το καλό κ πάλι!!!

Τι μου θύμισες με τα αρώματα! Έκανα να βάλω πάλι κολώνια κατι χρόνια μετα τη γεννα, να φανταστεις! Ελπιζω να μη σε πιασει πιο εντονα κ να μην εχεις ναυτίες.πάντως οτι κ αν γινει να σκεφτεσαι οτι θα ειναι προσωρινο(εκτος απο τα αρωματα! Χαχα).

Νατι τι να πω.περιεργο! Μάλλον θα σου ερθει λογω θερμοκρασιας...δεν ειναι κατι σοβαρο.σκεψου οτι το 8 σημαινει ωορηξια μεχρι κ 10 του μήνα.ετσι 14 μέρες μετα ειναι σημερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , elenakii22 είπε:

τελεια ευχαριστω!ανοιξα τον υπολογιστη γτ απο το κινητο αν δεν ξερεις πως φαινονται οι ρυθμισεις δε το βρισκεις!!!

Μπράβο φανταστικό! Ναι ξέχασα να στο πω καλυτερα απο τον υπολογιστή.και εγω ειμαι σε ταμπλέτες τωρα και ειναι κάπως αλλιώς.

πρίν από 7 λεπτά , andrianni είπε:

Καλημέρα! Τέλεια! Το έφτιαξες!!! Με το καλό κ πάλι!!!

Τι μου θύμισες με τα αρώματα! Έκανα να βάλω πάλι κολώνια κατι χρόνια μετα τη γεννα, να φανταστεις! Ελπιζω να μη σε πιασει πιο εντονα κ να μην εχεις ναυτίες.πάντως οτι κ αν γινει να σκεφτεσαι οτι θα ειναι προσωρινο(εκτος απο τα αρωματα! Χαχα).

Νατι τι να πω.περιεργο! Μάλλον θα σου ερθει λογω θερμοκρασιας...δεν ειναι κατι σοβαρο.σκεψου οτι το 8 σημαινει ωορηξια μεχρι κ 10 του μήνα.ετσι 14 μέρες μετα ειναι σημερα!

Ναι μπορει να ερθει και αύριο αν έκανα ωορρηξία στις 10 τελικά όσες φορές το ειχα κοιτάξει ερχόταν στις 14 μερες άντε βραδυ προς 15 μερες μετά το θετικό τεςτ αλλα ρολόι δεν ειμαστε.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@andrianni Ευχαριστω!!!!αντε γρηγορα να φτιαξεις κ ενα δικο σουνα εχουμε πολλααααααα!!οποτε μυριζω αρωμα λεω οχι Ελενα δεν θα σου προκαλεσει ανακατοσουρα μη το σικεφτεσαι!!!χαχα!!

 

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, orianna είπε:

Αν παραγγειλεις αύριο το πρωί από τη hometest Την τρίτη θα στα φερουν κ μπορείς να συνεχίσεις.

ναι θα παραγγειλω τωρα κι ολας

12 ώρες πρίν, orianna είπε:

Άκου κορίτσι από ότι θυμάμαι και στο είχα πει τότε οι ημερομηνίες που έδωσες είναι για κύκλο 29 ημερών. Όχι 28. Πιθανόν να κάνεις ωορρηξια 15η μέρα οπότε θετικό τεστ να έχεις αύριο. Κάποια φίλη σου να έχει τεστ να δανειστείς για αύριο ένα;να πουλάνε στα φαρμακεία ένα μόνο παίζει; Επαφή να από αύριο για τουλάχιστον 3 συνεχόμενες μέρες.αν παραγγειλεις αυριο την τρίτη ίσως προλάβεις να δεις θετικό τεστ αν η ορμόνη σου κρατάει 2 μέρες. Αν δεν γίνει τίποτα από αυτά δες πότε θα σου σταματήσουν τα υγρά τα διαφανα. Ποτέ θα σταματήσεις να είσαι τόσο πολύ υγρή. Η ωορρηξια πιθανόν θα έχει γίνει την προηγούμενη μέρα πριν μειωθούν τα υγρά σου.

δεν μπορω να παρω απο καπου το μονο που μπορω να κανω τωρα ειναι προσπαθεια..θα τα παραγγειλω σημερα αλλα δεν ξερω αν θα προλαβω να δω θετικο και βλεπουμε 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elenakii22 είπε:

περιμενε τοτε μια δυο μερες ακομα να δεις αν θα ερθει η οχι...

βρηκα να το φτιάξω που λεει υπογραφη στο προφιλ δε βρισκω!!

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια!!!τι κανετε?? @Ani ani εννοειται πως θυμαμαι πως εχεις γιατρο σμρ!!!εχω μεγαλη αγωνια να ξερεις!!!!χαχα!οπως οταν πηγα εγω!!!ξερεις τι εχω τις τελευταιες μερες?μια ευαισθησια στα αρωματα...μου μυρίζουν πολυ!

Χαχα να σαι καλα βρε Ελενακι! Εγω εχω κοψει το αρωμα απο την αρχη και χρησιμοποιω μια απαλη ενυδατικη κρεμα σωματος γιατι κ εμενα με πειραζει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ani ani είπε:

Χαχα να σαι καλα βρε Ελενακι! Εγω εχω κοψει το αρωμα απο την αρχη και χρησιμοποιω μια απαλη ενυδατικη κρεμα σωματος γιατι κ εμενα με πειραζει!

Εγω απο την αρχη δεν έβαζα καν αρωμα ακομη και τωρα μονο το lux το αφρόλουτρο δεχομαι και μια ενυδατική cocunut δεχομαι πανω μου! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani @Alekagala δε βαζω εγω!στους αλλους μου μυριζει!!!!!!!!!!χαχα!πηγα στο φουρνο κ κοντεψα να πεθανω!ειχε ριξει μια ολο το μπουκαλι πανω της!!

Α καταλαβα και βαζουν και κατι πατσουλι μερικες αχχαχα πωπω..

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@oneira_glyka εγω το μονο που εχω ειναι πρησμένο στηθος,αν κανω δουλειες πολλες με πιανει η μεση μου κ λαχανιαζω λιγο πιο ευκολα!ουτε εμετους ουτε προβλημα με μυρωδιες γενικα τπτ το τρομερο...με ρωτανε πως νιωθεις που εισαι εγκυος αλλα ακομα ουτε κοιλια εχω ουτε καποιο συμπτωμα που να με κανει να καταλαβω εντονα οτι ειμαι εγκυος...οποτε ακομα δε καταλαβαινω διαφορα!!εσυ τι ειχες στην αρχη?

πολυ καλο που δεν εχει ερθει!!πονο εγω δεν ειχα η αννι ειχε οποτε ειναι συμπτωμα κ αυτο για κάποιες!τεστ θα κανεις η χοριακη?

@Garifalia1 καλα ειμαστε!!!πηγα για μπανακι αργα το απόγευμα βεβαια δε βούτηξα γτ δε μου εκανε ορεξη!!το ειπα εχθες κ σε καποιους συγγενείς!ολα καλα!εσυ πως πας???πλησιαζει το μπεμπε σου!!

Mia xara imaste. Poli varemara exo i zesti me talepori. Plisiazoume kai ginete olo kai pio diskolo. Nomizo exo pathi kai ormoniko tralala. Mia ime kala mia den ime. Pos antedrase i ikogenia ektos apo ti giagia sou ?. 

4 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλημερα @Garifalia1 και στα υπολοιπα κοριτσια. Τι κανετε? Ποιες  (δεν) περιμενουν αυτες τις μερες την ακατανομαστη? Θυμιστε μου γιατι ειμαστε πολλες!! 

Εγω σημερα περιμενω να ξεκουμπιστω απο τη δουλεια και να παω στο γιατρουλη το απογευμα οπως ξερετε! 

Perimenoume nea sou xxx

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Garifalia1 λογικο μωρε κατι η ζεστη κατι οι ορμονες!!!να σου πω διαβαζω καποιες κοπελες που κανουν μια εξεταση papp-a και σου δειχνει κατι για ανωμαλιες τι ποσοστο εχεις..εσυ ποσο ειχες?ποσο σ ειπε ο γιατρος οτι ειναι καλα??ολοι χαρηκαν πολλοι!!!ενθουσιαστηκαν δεν το περιμεναν!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...