Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 52 λεπτά , Ζαχαρωτο είπε:

Αχ νατι μου από το στόμα σου κ στου Θεού το αφτί.μερικές φορές απελπίζομαι κ λέω ότι για πάντα έτσι θα είμαι και κάπου Οκτώβρη με Νοέμβρη θα πρέπει να πάω για δουλειά Οπότε καταλαβαίνεις.σύντομα κορίτσια θα έχετε σποράκια στις κοιλιτσες σας.θα σας βοηθήσει και η Αγία Ειρήνη η χρυσοβαλαντου που γιορτάζει αυριο

Δεν θα εισαι ετσι θα δεις!δες και την θετική πλευρά της δουλειάς πέρα οτι θα ειναι δυςκολο Να το αποχωριστεις οτι θα ξεφεύγεις λιγο απο το σπίτι μπορει να εισαι κουρασμένη μετά αλλα θα δεις οτι θα παίζεις με πολυ χαρα με το παιδακι σου.

πρίν από 50 λεπτά , marillia είπε:

χαχαχαχα μη συζητάς!!Και τώρα που χω και δέκατα αναστατώθηκα πάλι.Πέρασε απ το μυαλό μου να πάρω τεστάκι αλλά αποφάσισα να μην πάρω.Θα περιμένω μέχρι Τρίτη και βλέπουμε για να μην φάω τα μούτρα μου πάλι!!

Τωρα έχεις περίοδο κανονικά; Δεν νιώθεις τιποτα κρυωμενη;

συγνωμη μπερδευτικα άλλη κοπέλα ειχε περίοδο με δέκατα σωστά;; Ειμαστε κΑι πολλές!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κορίτσια καλησπέρα! Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση...λίγο αηδιαστική βέβαια αλλά... Εσάς μετά την πράξη όταν σηκώνεστε ( και μετά από ώρα) φεύγει καθόλου σπέρμα έξω από τον κόλπο σας ή μόνο σε μένα συμβαίνει;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση...λίγο αηδιαστική βέβαια αλλά... Εσάς μετά την πράξη όταν σηκώνεστε ( και μετά από ώρα) φεύγει καθόλου σπέρμα έξω από τον κόλπο σας ή μόνο σε μένα συμβαίνει;;;

χα χα χα ναι το παραξενο θα ηταν να μην εφευγε ναι φευγει λογικο ειναι βαρυτητα αυτο που πρεπει να μεινει ομως εχει ξεκινησει το ταξιδι του προς τα πανω !!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση...λίγο αηδιαστική βέβαια αλλά... Εσάς μετά την πράξη όταν σηκώνεστε ( και μετά από ώρα) φεύγει καθόλου σπέρμα έξω από τον κόλπο σας ή μόνο σε μένα συμβαίνει;;;

Συμβαίνει σε όλες. Αλλά όλο αυτό που νιώθεις δεν είναι μόνο σπέρμα. Το σεξ έχει πολλά υγρά, συμπεριλαμβανομένων των δικών μας. 

Και δεν είναι καθόλου αηδιαστική η ερώτηση. 

Πάντως κορίτσια εγώ δεν τα πολυπιστευω αυτά τα "μην σηκωθείς" "κάτσε με τα πόδια ψηλά μετά" και όλα αυτά που λένε. Η φύση έχει φροντίσει για τη διαδικασία και δεν νομίζω να βασίζεται η διαιώνιση του είδους από τέτοια...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Ναι ρε κορίτσια..απλά μερικές φορές λέω...λες να έφυγαν όλα;; Και να μην έμεινε τίποτα;;Ανησυχώ η γυναίκα!!

χα χα οχι το σπερμα κολυμπαει σαν ψαρι για να καταλαβεις κ παει κοντρα στο ρευμα κ το βοηθανε κ τα υγρα μεσα στον κολπο. γιαυτο στα σπερμοδιαγραμματα μετρανε κινητικοτητα αν εχει καλη κινηση το σπερμα παει κοντρα στα υγρα κ ανεβαινει προς τα πανω οποτε δεν υπαρχει θεμα αν θα μεινει μεσα μενει στα σιγουρα το θεμα ειναι να ξερεις οτι εχει κινιτηκοτητα .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Ναι ρε κορίτσια..απλά μερικές φορές λέω...λες να έφυγαν όλα;; Και να μην έμεινε τίποτα;;Ανησυχώ η γυναίκα!!

Μην ανησυχείς. Άλλωστε μόνο ένα σπερματοζωάριο χρειάζεσαι. Άντε δύο για τα δίδυμα...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ο γιατρος τι σας εχει πει για τα αναψυκτικα?εγω γενικα δεν πινω με ανθρακικο τπτ απλα τωρα που νιωθω το στομαχι μου περιεργα θα ηθελα λιγη κοκα κολα...μπορω να πιω?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , elenakii22 είπε:

κοριτσια ο γιατρος τι σας εχει πει για τα αναψυκτικα?εγω γενικα δεν πινω με ανθρακικο τπτ απλα τωρα που νιωθω το στομαχι μου περιεργα θα ηθελα λιγη κοκα κολα...μπορω να πιω?

Εντάξει εγώ δεν είμαι έγκυος. Αλλά σε μια φίλη είχε πει να μην τρελενεται και όλα με μετρο. Δηλαδή και να πιει ένα αναψυκτικό μια φορά στο τόσο δεν πειράζει. Της είχε πει ότι το πρόβλημα με τα αναψυκτικά δεν είναι το ανθρακικό αλλά η πολλή ζάχαρη. Αν θέλεις να πιεις λίγη κόκα κόλα, εγώ θα σου έλεγα πιες, ιδανικά αυτές με τη στέβια για σιγουριά. Δεν είναι ότι θα πινεις και κάθε μέρα. Αν τώρα φοβάσαι, για το στομάχι θα βοηθούσε και ένα φυσικά ανθρακούχο νερό ίσως.

πρίν από 23 λεπτά , stalitsa82 είπε:

 

Ένα , δύο, τρία όσα κι αν είναι...γερά μωρά να κάνουν! 

Ένα τη φορά εννοούσα! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Τωρα έχεις περίοδο κανονικά; Δεν νιώθεις τιποτα κρυωμενη;

συγνωμη μπερδευτικα άλλη κοπέλα ειχε περίοδο με δέκατα σωστά;; Ειμαστε κΑι πολλές!!

xaxaxa εγώ είμαι με δέκατα και περιμένω Δευτέρα!!

5 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Πλακα κανεις εγω με το που περνανε οι γωνημες θα θελα να υπαρχει ενα τεστ να πιανει με τη μια να δω τη γυνεται πως να περημενεις αλλες 10 μερες

και το αστιο ειναι με εμενα πως δεν εχω καθηστερισεις στους κυκλους μου ειναι εγγλεζοι χαχαχαχχααχα πιο πρην μ ερχονται πιο μετα απηθανο

δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο ααχχαχα

Μόνο καλόοοοο!!Εγώ που δεν ξέρω τι πότε θα μου ρθεί είμαι στην τρέλα!!Γιατί κάνω πάνω από μήνα να αδιαθετήσω και λες ακόμαααα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , marillia είπε:

xaxaxa εγώ είμαι με δέκατα και περιμένω Δευτέρα!!

Μόνο καλόοοοο!!Εγώ που δεν ξέρω τι πότε θα μου ρθεί είμαι στην τρέλα!!Γιατί κάνω πάνω από μήνα να αδιαθετήσω και λες ακόμαααα!!

Τα έχουμε πει. Το ιδανικό είναι ένα τεστ για αμεσως μετά το σεξ. Πώς είναι το χάπι της επόμενης μέρας, για να αποτρέψει την πιθανότητα σύλληψης. Ένα τεστ της επόμενης μέρας. Και ακόμα καλύτερα ένα χάπι για να επιφέρει τη σύλληψη. Μα όλα εμείς πια; Οι επιστήμονες τι κάνουν ήθελα να ξερά...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσακι.. μπορει να ηταν ανωμαλια της περιοδου, εγω θα σου ελεγα να το αφησεις να δεις και αυτο τον κυκλο πως θα παει και αν δεις παλι καφε  να μιλησεις με τον γιατρο σου ;)  τωρα ποτε περιμενεις επομενη περιοδο για να σε αλλαξω και στο πινακακι ;) 

@Garifalia1 χρονια πολλλααααααα ευτυχισμενη, χαρουμενη και με το καλο το μωρακι σου:wub:

@INA16 καλως ορισες κοπελα μου:)

ρε θα μας σκασεις εσυ, καλα μαρη τρελη θα πλυνεις το αυτοκινητο??? αυτο το παιδι οταν γεννηθει δεν θα εχει ησυχια ο πισινος του αν παρει απο την μαμα του οσο το ειχε στην κοιλια της :P 

 

 

ποιες στασεις ευνοουν ρε κοριτσια? για ενημερωστε μας :?

Se euxarusto kali m. Euxoma sintoma kai esi sintoma me to sporaki sou xxxx

Kalispera koritsiaaa. @Alekagala m kai emena apo to proi xekina i zouzoun. Kai ta vradia otan pao toualeta arxizi to party axaxa. Tora exi liges meres kani kayoni sto mpampa tis. Molis vali to xeri tou stamata otan to figi arxizi. Oute ego kathome sinexia pedevome afou mporo ta kano oli mera tha kathome. Merikes fores leo sto kalo m auto to moro tha me vrizi axaxa. Poso ise tora ? Pos iste i ipolipes ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...