Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , marillia είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!Θα συμφωνήσω ότι την εκτρώση σε φυσιολογικές καταστάσεις μπορει κάποια να την αποφύγει!!Eγώ με τον άντρα μου είμαστε μαζί 13 χρόνια(από τα 17 μας).Μέχρι τα 10 χρόνια σχέσης πέρναμε προφύλαξη.Ετυχε μια φορά να σπάσει το προφυλακτικό.Πολλά μπορούν να συμβούν αλλά θέλει και προσοχή.

@stalitsa82μου έκανες χοριακή τελικά?

Έκανα !!!!!

 

347 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Ακόμα δεν το πιστεύω! Χαρά συγκρατημένη και το απόγευμα θα μιλήσω με τον γιατρό μου! Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες πολύ σύντομα τα ευχάριστα αυτά!!!!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι θα κανω αυτη τη φορα πηρα πολλα να εχω αχχ ελπιζω κατι να γινει εχει να πεσει κινηγητο μεσα το σπιτι χχαχαχαχαχα

Ωραία!!Εγώ πρώτα φορά τα έκανα.Με βοηθήσανε τα κορίτσια και κατάλαβα πως λειτουργούν.Πλάκα είχαν.Βέβαια ήμουν και τυχερή γιατί μόλις τα πήρα έτυχε να ήμουν σε γόνιμες και θα κάνω και 30 μέρες κύκλο που γενικά έχω άστατο!!Νομίζω ξεπέρασα και το φόβο που είχα με τα τεστάκια γενικά!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, laureta είπε:

κοριατσια καλημερα.. τελος και η αναμονη σημερα που θα πηγενα για χοριακη ξυπναω το πρωι και να τα μας εμφανιστικε η ακατανομαστη.... 

επεσα μεσα δλδ οταν σου ειπα στις 9-8 οτι θα αδιαθετησεις στο επομενο δεκαημερο.τουλαχιστον ξεαγχωθηκες οτι ο κυκλος σου αρχισε να λειτουργει παλι...


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , stalitsa82 είπε:

Έκανα !!!!!

 

347 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Ακόμα δεν το πιστεύω! Χαρά συγκρατημένη και το απόγευμα θα μιλήσω με τον γιατρό μου! Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες πολύ σύντομα τα ευχάριστα αυτά!!!!

Πωπω κορίτσι μου!!!Συγχαρητήριααααααα!!!Πολύ χάρηκα!!!Με το καλόοοο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

@stalitsa82 πότε θα κάνεις τεστακι; Ποια άλλη περιμένουμε; καλή επιτυχία βρε κορίτσια. Το ζούμε κι εμείς μαζί σας όπως κι εσείς όταν έρχεται η σειρά μας...

Όσο για το θέμα της άμβλωσης, δεν μπορούμε να τα βλέπουμε όλα μονόπλευρα.  Υπάρχουν κορίτσια που δεν μπορούνε να κάνουν αλλιώς.  Και ίσως είναι πιο ώριμο να κάνουν έκτρωση από το να φέρουν ένα παιδί στο κόσμο που δεν μπορούν να το μεγαλώσουν.    ....ναι  υπάρχουν οι προφυλάξεις.... αλλά για ποια παιδεία μιλάμε όταν στο σχολείο δεν διδάσκεται και οι γονείς το θεωρούν ταμπού να μιλησουν για το σεξ... να δίνουν σωστές κατευθύνσεις για αυτό το θέμα. Τα σμν είναι μάστιγα της εποχής μας όπως και οι αμβλώσεις . Αλλά είναι πολύ εγωιστικό να ζητάμε από ένα κορίτσι που εγκαταλείπεται από το γκόμενο, να μεγαλώσει μόνη της ένα παιδί, όπως επίσης είναι πολύ εγωιστικό να κάνει έκτρωση.  Μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα.... Δεν μπορούμε να κρίνουμε κανέναν. 

πολυ κακος που οι γονεις το βλεπουν ετσι ξερω μια περιπτωση που γνωστο μου προσωπο υοθετισε ενα παιδακι το οποιο με τα πολλλα την επισαν στο νοσοκομειο να το γεννησει και ηταν φοιτητρια σε αλλη πολη και οι γονεις της ποτε δεν εμαθαν τιποτα το παιδακι ειναι μια χαρα θεωρω πολυ χαζο να ξερεις να ερεθεις σε επαφη απο τα 15 σημερα και να μην ξερεις τι να κανεις θα επρεπε να υπαρχει ενημερωσει και δεν ειναι και το παιδι μονο αλλα και η μνα που κανει εκτρωση μπορει να παθει διαφορα και μετα οταν θελει να αποκτησει παιδι να μην μπορει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Έκανα !!!!!

 

347 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Ακόμα δεν το πιστεύω! Χαρά συγκρατημένη και το απόγευμα θα μιλήσω με τον γιατρό μου! Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες πολύ σύντομα τα ευχάριστα αυτά!!!!

μπραβο μπροβο συνχαριτηριαααα με το καλοο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

πολυ κακος που οι γονεις το βλεπουν ετσι ξερω μια περιπτωση που γνωστο μου προσωπο υοθετισε ενα παιδακι το οποιο με τα πολλλα την επισαν στο νοσοκομειο να το γεννησει και ηταν φοιτητρια σε αλλη πολη και οι γονεις της ποτε δεν εμαθαν τιποτα το παιδακι ειναι μια χαρα θεωρω πολυ χαζο να ξερεις να ερεθεις σε επαφη απο τα 15 σημερα και να μην ξερεις τι να κανεις θα επρεπε να υπαρχει ενημερωσει και δεν ειναι και το παιδι μονο αλλα και η μνα που κανει εκτρωση μπορει να παθει διαφορα και μετα οταν θελει να αποκτησει παιδι να μην μπορει

Συμφωνώ.Πλέον υπάρχει ενημέρωση.Ολη μέρα στο internet κάθονται.Και βέβαια είναι και τα μεταδιδόμενα νοσήματα ένα μεγάλο θέμα.Προσωπικά δεν κρίνω κάποιον.Η ζωή είναι του καθενός και την καθορίζει αυτός.Αλλά όχι ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , linaa είπε:

Μπορει να εχει αποκλισεις 2-3 μερες ναι. Ακομα κ σε σταθερο κυκλο.

 

Ναι οκ το να εχεις παιδακια κ να κανεις εκτρωση συμφωνω ειναι απανθρωπο επειδη απλα δεν θελεις αλλο.

Οπότε κορίτσια εκει καταλήγουμε.δεν είναι άσπρο ούτε μαύρο.είναι ανάλογα με την περίπτωση! @laureta μου μη στεναχωριέσαι...κοίτα να εισαι ευτυχισμένη με τον αντρουλη σου για να είσαι ετοιμη όταν έρθουν παιδακια κ να είστε υπέροχοι γονείς! Ο σύζυγος παίρνει βιταμίνες για να βελτιωθεί το σπέρμα κ να έχετε πιθανότητες; ή κάντε κ μια εξέταση ακόμα κ θα δεις θα έρθει εκει που δεν το περιμένεις.μήπως να κάνεις κ τεστ ωορηξίας να ξέρεις ποτε ακριβώς να έχετε επαφες;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Συμφωνώ.Πλέον υπάρχει ενημέρωση.Ολη μέρα στο internet κάθονται.Και βέβαια είναι και τα μεταδιδόμενα νοσήματα ένα μεγάλο θέμα.Προσωπικά δεν κρίνω κάποιον.Η ζωή είναι του καθενός και την καθορίζει αυτός.Αλλά όχι ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις!!

φυσικα και τα νοσηματα ολα πρεπει να τα γνωριζουν απο τη στιγμη που εχουν επαφες για το καλο ολων

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Έκανα !!!!!

 

347 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Ακόμα δεν το πιστεύω! Χαρά συγκρατημένη και το απόγευμα θα μιλήσω με τον γιατρό μου! Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες πολύ σύντομα τα ευχάριστα αυτά!!!!

Μπραβο βρε stalitsa αντε που ηθελες να περιμενεις κ αλλο φωναζε το πραγμα απο μακρια!!!!! Συνχαρητηρια!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , rozoulini είπε:

Ναι κι εγώ αγωνιώ για τα κορίτσια που περιμένουν παιδακια.

Όσο για το τεστ ωορρηξίας είναι πολύ καλό και καλά.εκανες και το πήρες 

ειναι τα τεστακια τελευταια ελπιδα πριν τς εξετασεις ελπιζω να τις γλητωσω αν ηξερα θα ειχα παρει νοριτερα εγω παντως!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Έκανα !!!!!

 

347 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Ακόμα δεν το πιστεύω! Χαρά συγκρατημένη και το απόγευμα θα μιλήσω με τον γιατρό μου! Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες πολύ σύντομα τα ευχάριστα αυτά!!!!

Μπράβο!!! Τέλεια!!! Τι ευχαριστα νέα! Μακάρι να μαθαίνουμε τέτοια συνέχεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...