Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εγω πηγα για τη χοριακη,  το απόγευμα λέει θα τα εχουν τα αποτελέσματα... Πφφφφ 

Μολις ξεμπερδεψω με τς εξετάσεις αυτες και ειναι ολα καλα,  ολα τα αλλα θα τα κανω αλλου... Τραγικη η καθυστέρηση τους... 

Καλημέρα!έχω ένα προαίσθημα ότι θα είναι σίγουρα τριψήφια!Καλή επιτυχία


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , Elma86 είπε:

Καλημέρα!έχω ένα προαίσθημα ότι θα είναι σίγουρα τριψήφια!Καλή επιτυχία

Αχαχαχαχαχα μακαρι!!! Γιατι με μια ερευνα στο ίντερνετ ειδα πως στην 5η βδομαδα που υπολογισα πως ειμαι,  παιζει τεραστια αποκλιση στις χοριακες... Σε φαση απο 25 μεχρι και 7000!!! Σοκ!!! Αχαχχαχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχαχαχαχαχα μακαρι!!! Γιατι με μια ερευνα στο ίντερνετ ειδα πως στην 5η βδομαδα που υπολογισα πως ειμαι,  παιζει τεραστια αποκλιση στις χοριακες... Σε φαση απο 25 μεχρι και 7000!!! Σοκ!!! Αχαχχαχαχαχαχα

Έχω την εντύπωση πως αυτό έχει σχέση με την εμφύτευση. Εσύ αφού είχες αρκετές μέρες τώρα συμπτώματα φαντάζομαι λογικά έχει καιρό που έγινε η εμφύτευση άρα δεν θα είναι και σχετικά μεγάλη? Όπως και να έχει δε χρειάζεται άγχος!Όλα καλά θα είναι:)

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, orianna είπε:

εσυ μιση ωρα πριν την σαλπιγγογραφια θα παρεις ενα buscopan plus. προσεχε μην το  ξεχασεις.κοριτσια  οποια εχει κανει να μας πει αν εχει παρει κατι πιο αποτελεσματικο..

Καλημερα!  εγω που την εκανα πηρα ακριβως μιση ωρα πριν ενα buscopan plus . Αλλα εμενα ηταν διαβατες και δεν καταλαβα τιποτα... Με ρωτησε ο γιατρος αν ποναω στην περιοδο , κ του ειπα ναι . και μου ειχε πει θα πονεσεις στιγμαια ... Αλλα δεν πονεσα καθουλου , και οταν τελειωσαμε τον ρωτησα : αντε γιατρε δεν θα βαλεις το υγρο? :P 

:P  οτι να ναι !!!! Γτ απο αυτα που ειχα διαβασει , περιμενα πολυ πονο! ομως δεν ειναι το ιδιο σε ολες τις γυναικες , αυτη ειναι προσωπικη μου εμπειρια..

19 ώρες πρίν, λουπιτα είπε:

σπιτι διαβάζω σε ξενα sites καμια δεν προτιμά τεστ με μπλε γραμμή.γιατι αχνοφαίνεται η μπάρα που είναι το αντιδραστηριο και το νομίζουν για αχνό θετικό.αυτο έπαθα τον προηγούμενο μήνα εγω εγώ με το ιδιο τεστ.το συγκεκριμένο σημερα εκανε πάλι το ίδιο 10 λεπτά εγοτερα βάζοντας το στην σκιά και όχι στο φως.στο φως ήταν κάτασπρο.γιαυτο θα πάρω από το εξωτερικό τεστ με ροζ γραμμή .Είναι ακομα πιο φθηνά στικακια απο την home test και ακόμα πιο ευαίσθητα.

Και εγω απο το εξωτερικο παιρνω ! ειναι πιο ευαισθητα και πιο φτηνα! 

19 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Εψαξα κ γω στο amazon εχει πολυ οικονομικα πακετα με τετοια τεστακια αλλα δεν εχω καταληξει ακομα. Καποια δεν στελνονται κ ελλαδα.....

Δες απο το ebay . εμενα θεσ/νικη σε 5 μερες μου ερχονται !

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Elma86 είπε:

Έχω την εντύπωση πως αυτό έχει σχέση με την εμφύτευση. Εσύ αφού είχες αρκετές μέρες τώρα συμπτώματα φαντάζομαι λογικά έχει καιρό που έγινε η εμφύτευση άρα δεν θα είναι και σχετικά μεγάλη? Όπως και να έχει δε χρειάζεται άγχος!Όλα καλά θα είναι:)

Καλα σίγουρα!!! Οσο και να αγχωθω,  το αποτέλεσμα ιδιο θα παραμεινει! Οποτε απλα υπομονη και ελπιδα μεχρι τις 7 να εχουν βγαλει το αποτελεσμα!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Καλα σίγουρα!!! Οσο και να αγχωθω,  το αποτέλεσμα ιδιο θα παραμεινει! Οποτε απλα υπομονη και ελπιδα μεχρι τις 7 να εχουν βγαλει το αποτελεσμα!!! 

Πάντως πολύ αργά βρε παιδί μου! Εγώ τη μία φορά που περίμενα αποτέλεσμα είχα πάει γύρω στις εννιά και μέχρι τις δώδεκα είχαν βγει. Ίσως βέβαια υπάρχει μεγάλος φόρτος εργασίας


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Elma86 είπε:

Πάντως πολύ αργά βρε παιδί μου! Εγώ τη μία φορά που περίμενα αποτέλεσμα είχα πάει γύρω στις εννιά και μέχρι τις δώδεκα είχαν βγει. Ίσως βέβαια υπάρχει μεγάλος φόρτος εργασίας

Θελαν να μου τα δωσουν αυριο!!!! Ασε!!! Και επειδη τς ειπα ειμαι συναδελφος και ξερω,  τοτε μ ειπαν θα τα βγαλουν το απογευμα... Ασε!!! Τα στελνουν στο Πικερμι λεει τα δειγματα για να τα δουλεψουν! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα!  εγω που την εκανα πηρα ακριβως μιση ωρα πριν ενα buscopan plus . Αλλα εμενα ηταν διαβατες και δεν καταλαβα τιποτα... Με ρωτησε ο γιατρος αν ποναω στην περιοδο , κ του ειπα ναι . και μου ειχε πει θα πονεσεις στιγμαια ... Αλλα δεν πονεσα καθουλου , και οταν τελειωσαμε τον ρωτησα : αντε γιατρε δεν θα βαλεις το υγρο? :P 

:P  οτι να ναι !!!! Γτ απο αυτα που ειχα διαβασει , περιμενα πολυ πονο! ομως δεν ειναι το ιδιο σε ολες τις γυναικες , αυτη ειναι προσωπικη μου εμπειρια..

Και εγω απο το εξωτερικο παιρνω ! ειναι πιο ευαισθητα και πιο φτηνα! 

Δες απο το ebay . εμενα θεσ/νικη σε 5 μερες μου ερχονται !

Καλημερα!

Εχεις δικιο στο ebay βρηκα την ιδια εταιρεια 50 ωορρηξιας +10 εγκυμοσυνης 9€ καλυτερη προσφορα σε σχεση με αμαζον! 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλημερα!

Εχεις δικιο στο ebay βρηκα την ιδια εταιρεια 50 ωορρηξιας +10 εγκυμοσυνης 9€ καλυτερη προσφορα σε σχεση με αμαζον! 

Κι εμείς γιατί πληρώνουμε 25αρια στη hometest για 30 ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης και χαιρόμαστε κιόλας που τα βρήκαμε πιο φτηνά σε σχέση με του φαρμακείου... χαχαχα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλημερα!

Εχεις δικιο στο ebay βρηκα την ιδια εταιρεια 50 ωορρηξιας +10 εγκυμοσυνης 9€ καλυτερη προσφορα σε σχεση με αμαζον! 

Ναι ! εγω παιρνω τα one step.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Ναι ! εγω παιρνω τα one step.

Οποτε εισαι ευχαριστημενη απο το προιον!!!??? Να παραγγειλω? Ειναι εξαιρετικα οικονομικο! 

@alina80 υπαρχουν κ χειροτερα οταν δεν εισαι οργανωμενη και τρεχεις φαρμακειο για ενα τεστ! Κλαμα χαχαχα


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Vila είπε:

@alina80 μου έβαλες ιδέα να κατεβάσω και τη δική σου εφαρμογή!! Χιχι

@Elma86 γιατί όχι??? Κι εγώ φοβάμαι λιγάκι αλλά ποτέ δεν ξέρεις..

Η εφαρμογη που βρισκει σιγουρα τις γονιμες ειναι το my days. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , MelinaFo είπε:

Οποτε εισαι ευχαριστημενη απο το προιον!!!??? Να παραγγειλω? Ειναι εξαιρετικα οικονομικο! 

@alina80 υπαρχουν κ χειροτερα οταν δεν εισαι οργανωμενη και τρεχεις φαρμακειο για ενα τεστ! Κλαμα χαχαχα

Ναι ειμαι ευχαριστημενη!  εγω βεβαια εχω σταθερο κυκλο κ  κανω ωορηξια μαλλον .. γτ το εχω τσεκαρει με τα τεστακια κ με υπερηχους ταυτοχρονα. Κ τα τεστ εγκυμοσυνης ειναι πολυ αξιοπιστα. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vana87 είπε:

Η εφαρμογη που βρισκει σιγουρα τις γονιμες ειναι το my days. 

Ειχα το κλασικο ημερολογιο χθες κατεβασα το flo κ τωρα το mydays. Ναι εχω πολυ ελευθερο χρονο το τελευταιο διαστημα!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Ειχα το κλασικο ημερολογιο χθες κατεβασα το flo κ τωρα το mydays. Ναι εχω πολυ ελευθερο χρονο το τελευταιο διαστημα!

Και εγω τα κατεβασα ολα! Το μονο που επεσε μεσα ηταν αυτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...