Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, ada32 είπε:

@noni90 πως να το ερμηνευσουμε το ονειρο ?? οτι αν δουμε τεστ εγκυμοσυνης θετικο , δεν θα ειμαστε εγκυες στην πραγματικοτητα??? :P 

 

Αααααα δε θελω τετοια αυτά ηταν του προηγουμενου κυκλου τα ονειρα, σ αυτό τον κυκλο θα δουμε αλλα πιο ωραια! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Εμενα το αντιθετο ενώ συνηθως ποναω αυτή η περιοδος είναι λαιτ, εχω μεν πολύ ροη αλλα δε ποναω σχεδόν καθολου!
Αλλα να τη πεταξω κ στη θαλασσα επειδή μου ειπε ότι επρεπε αυτή πρωτα να κανει παιδι κ όχι εγω? Σου λεω τρελα!!!!! Δεν μου εμεινε τοσο το θετικο του τεστ αλλα ο τσακωμος,. με αυτή την αισθηση ξυπνησα.

Εμενα  μου εμεινα εντονα στο νου , οι 2 γραμμες του τεστ !!!! ακομα τις θυμαμαι ! χαχαχαχαχ τοσους μηνες που προσπαθουμε , ηταν η πρωτη φορα που εβλεπα τετοιο ονειρο !


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Εμενα  μου εμεινα εντονα στο νου , οι 2 γραμμες του τεστ !!!! ακομα τις θυμαμαι ! χαχαχαχαχ τοσους μηνες που προσπαθουμε , ηταν η πρωτη φορα που εβλεπα τετοιο ονειρο !

Κι εμενα πρωτη φορα ηταν κ καραμπαμ οι δικες μου 2 ροζ γραμμες. Αποτρελαινόμαστε τελειως μου φαινεται χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

Ποια ηταν αυτή που την ετσουζε στο κεντρο το στηθος? Καποια κοπελα το ειχε γραψει τις προαλλες

Εγω βλεπω αλλα δε τα θυμαμαι αυτό μου εκατσε όμως γιατι ειχε κ βια μεσα κ δε βλεπω τετοια συνηθως. Για να μου εμεινε κ να το θυμαμαι ηταν πολύ ζωντανο

η ungry girl. αλλα αδιαθετησε 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, orianna είπε:

η ungry girl. αλλα αδιαθετησε 

Κρίμα.... και είναι βασιμο σύμπτωμα από ότι καταλαβαίνω. Δε πειραζει όμως, μην απογοηευομαστε θα παμε ολες μαζι για τον άλλο μηνα.... 

Εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια με τοσες κοπελες εδώ μεσα.... Αλλα μ αρεσει ο πλουραλισμος!

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Αααααα δε θελω τετοια αυτά ηταν του προηγουμενου κυκλου τα ονειρα, σ αυτό τον κυκλο θα δουμε αλλα πιο ωραια! 

χαχαχαχαχα οκ!!!! αντε να δουμε ..αν και εγω ψιλο βαρεθηκα με τα τεστ ωορηξιας κ καθε μηνα να προσεχω τις γονιμες.. μπορει κ να το αφησω κ οτι γινει . Δηλαδη οι μαναδες μας πως εκαναν παιδια τοτε? εννεοειται πω ς δν ειχαν τεστ ωορηξιας κ εφαρμογες κ ομως μια χαρα τα καταφεραν .. Γκριναιζω λιγακι .. φταιει λιγο ο καιρος , λιγο οτι στενοχωρηθηκα.. λιγο απο ολα ... :P 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Vila είπε:

Το νιώθω αρκετά βαρύ το στήθος μου αλλά έτσι κι αλλιώς πάντα είναι μετά την ωορρηξία αλλά χθές είδα 2-3 μπλέ φλέβες..σας το είπα ότι αρχίζω και παραλογιζομαι από τώρα ε????? Χαχαχαχα

@MelinaFo δηλαδή είχες 2 μέρες κανονική ροή και μετά τίποτα??

Παρασκευη απογευμα ειχα ιχνη καφε, σαββατο κανονικη ροη, κυριακη εως το μεσημερι κανονικη ροη, απο χθες το απογευμα ιχνη. Γενικα εχω τεσσερις μερες. Μαλλον ειναι ενα συνολο απο αιτιες. Η παλινδρομη, η αποξεση, πηρα κιλα, αλλαξε το καθημερινι μ προγραμμα αφου δεν εργαζομαι. Μπορει ολα αυτα να βγηκαν τι να πω...


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

χαχαχαχαχα οκ!!!! αντε να δουμε ..αν και εγω ψιλο βαρεθηκα με τα τεστ ωορηξιας κ καθε μηνα να προσεχω τις γονιμες.. μπορει κ να το αφησω κ οτι γινει . Δηλαδη οι μαναδες μας πως εκαναν παιδια τοτε? εννεοειται πω ς δν ειχαν τεστ ωορηξιας κ εφαρμογες κ ομως μια χαρα τα καταφεραν .. Γκριναιζω λιγακι .. φταιει λιγο ο καιρος , λιγο οτι στενοχωρηθηκα.. λιγο απο ολα ... :P 

Οι μαναδες μας δε καπνιζαν, δεν ετρωγαν τις βλακείες που τρωμε εμεις και η δικια μου η μαμα ηταν 10 χρονια μικροτερη από μενα όταν εκανε παιδι. Και να μη λες χαζα εισαι το ταιρι μου. Δε θα εγκαταλείψεις τοσο ευκολα! Γκρινιαξε οσο θες θα σε ακουσω, αλλα δε θα σ αφήσω να εγκαταλείψεις κατι που θελεις τοσο πολύ. Σου επιτρεπω αν θελεις να κανεις ένα μπρεικ για ανασυνταξη δυναμεων

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω δεν πιστεύω στα όνειρα. Επίσης μην προσπαθείτε να εξηγήσετε γιατί είδατε κάτι, γιατί είναι καταγραφές στο ασυνείδητο οπότε δεν τίθεται θέμα λογικής αντιστοιχίας. Τώρα που είδες να σπρώχνεις την κουνιάδα σου @noni90 τι να σχολιάσουμε...κουνιάδα είναι αυτή χαχαχα! 

Επίσης συχνά μπορεί να δούμε κάτι που επιθυμούμε πολύ. Αλλά μια που είμαστε στα όνειρα προχτές μια φίλη και συνάδελφος μου με είδε όνειρο να της λέω "Τώρα που θα πάω να γεννήσω θα αναλάβεις το χ" (μία συγκεκριμένη δουλειά μου. Χαχαχα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Κορίτσια εγω δεν πιστεύω στα όνειρα. Επίσης μην προσπαθείτε να εξηγήσετε γιατί είδατε κάτι, γιατί είναι καταγραφές στο ασυνείδητο οπότε δεν τίθεται θέμα λογικής αντιστοιχίας. Τώρα που είδες να σπρώχνεις την κουνιάδα σου @noni90 τι να σχολιάσουμε...κουνιάδα είναι αυτή χαχαχα! 

Επίσης συχνά μπορεί να δούμε κάτι που επιθυμούμε πολύ. Αλλά μια που είμαστε στα όνειρα προχτές μια φίλη και συνάδελφος μου με είδε όνειρο να της λέω "Τώρα που θα πάω να γεννήσω θα αναλάβεις το χ" (μία συγκεκριμένη δουλειά μου. Χαχαχα

 

Καλε για τη κουνιαδα φοβηθηκα πιο πολύ! Αυτό μου έμεινε η βια... Ε ειπαμε όχι και να τη φαω λαχανο τη κοπελα! Το θετικο τεστ το ερμηνευσα κι εγω σαν ονειρο επιθυμιας. 

Να δεις τωρα που θα μεινεις εγκυος εκεινη θα την αναλαβει τη δουλεια που λες! Αυτό θα σημαινε το ονειρο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Οι μαναδες μας δε καπνιζαν, δεν ετρωγαν τις βλακείες που τρωμε εμεις και η δικια μου η μαμα ηταν 10 χρονια μικροτερη από μενα όταν εκανε παιδι. Και να μη λες χαζα εισαι το ταιρι μου. Δε θα εγκαταλείψεις τοσο ευκολα! Γκρινιαξε οσο θες θα σε ακουσω, αλλα δε θα σ αφήσω να εγκαταλείψεις κατι που θελεις τοσο πολύ. Σου επιτρεπω αν θελεις να κανεις ένα μπρεικ για ανασυνταξη δυναμεων

χαχαχαχαχα οντως εμενα η δικια μου με εκανε στα 25 οχι στα 32 που ειμαι εγω ! οκ , τωρα με επεισες λιγακι ! μπορει να κανω κανενα τεστακι την αλλη Παρασκευη ! εμεις θα εχουμε κ μαζι ωορηξια  μαλλον ! εγω υπολογιζω 03-04/11  οτι θα εχω . 

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

χαχαχαχαχα οντως εμενα η δικια μου με εκανε στα 25 οχι στα 32 που ειμαι εγω ! οκ , τωρα με επεισες λιγακι ! μπορει να κανω κανενα τεστακι την αλλη Παρασκευη ! εμεις θα εχουμε κ μαζι ωορηξια  μαλλον ! εγω υπολογιζω 03-04/11  οτι θα εχω . 

 

Εγω 4 με 5 υπολογίζω βαση του κυκλου του προηγουμενου μήνα. 15η με 16η μερα... Σκέφτομαι μαλιστα αυτή τη φορα να μη ξεκινησω κάθε μερα όπως στον προηγουμενο κυκλο. Να πεσει κ λιγο αποχη. Παρτυ θα κανει ο αγαπημενος μου! θα κανω κ τεστακια απ την 11η να δω τι παιζει και θα πραξω αναλόγως. ΅Εχω πειθω μη με βλέπεις ετσι..... Εχω επιχειρηματα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Εγω 4 με 5 υπολογίζω βαση του κυκλου του προηγουμενου μήνα. 15η με 16η μερα... Σκέφτομαι μαλιστα αυτή τη φορα να μη ξεκινησω κάθε μερα όπως στον προηγουμενο κυκλο. Να πεσει κ λιγο αποχη. Παρτυ θα κανει ο αγαπημενος μου!

χαχαχαχα!  

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα μεταφυσικα κ τα ονειρα θα σας πω κατι που ειπα μονο στο αγοριμ. Πολυ νωρις πριν ακομα να μπορουσα να ανιχνευσω εγκυμοσυνη ξυπνησα πρωι ανοιξα τα ματια μ και ειπα ειμαι εγκυος χαχαχαχα. Τοτε δεν το ειπα πουθενα ασε που ειλικρινα ηξερα βασικα πραγματα. Δεν ηξερα καν οτι υπαρχουν τεστ εγκυμοσυνης για πριν την καθυστερηση. Οταν καποια συμπτωματα αρχισαν να φαινονται δειλα και τα εψαχνα και στο ιντερνετ αρχιζα να το πιστευω. Βγηκε το πρωτο τεστ πολυ αχνο και λεγαμε κ αρνητικο αχαχαχα 

Ομως οπως ξαναειπα δεν θα ειμαι ποτε ξανα ετσι γτ συνεχως εχω τον νου μου σε μια νεα εγκυμοσυνη οπως και ολες εδωμεσα. Που να χαλαρωσει ο νους ...


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...