Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Ναι ειμαι ευχαριστημενη!  εγω βεβαια εχω σταθερο κυκλο κ  κανω ωορηξια μαλλον .. γτ το εχω τσεκαρει με τα τεστακια κ με υπερηχους ταυτοχρονα. Κ τα τεστ εγκυμοσυνης ειναι πολυ αξιοπιστα. 

Ωραια! Θα ειναι τα πρωτα τεστ ωορρηξιας να διασταυρωνω τα συμπτωματα με το τεστακι!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ειχα το κλασικο ημερολογιο χθες κατεβασα το flo κ τωρα το mydays. Ναι εχω πολυ ελευθερο χρονο το τελευταιο διαστημα!

εγω εχω το flo . μου αρεσει γτ σ λεει και σε ποια μερα του κυκλου εισαι . ειναι πολυ καλο!

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, MelinaFo είπε:

Καλημερα!

Καλη αρχη λοιπον! Εχει πολυ διαδικασια εξετασεις ελεγχους! Να μας λες τα νεα σου. Καλα αποτελεσματα κ συντομα τα θετικα τεστακια σου!:)

Σε ευχαριστώ πολύ !! Και συ είδα αδιαθέτησες επιτέλους ;; Με το καλό λοιπόν στον επόμενο κύκλο να έχεις ευχάριστα ^_^

1 ώρα πρίν, Papaki@ είπε:

κορίτσι μου να κάνεις την FSH 2η μέρα του κύκλου σου πριν κανεις την εξωσωματική, να σιγουρέψεις ότι είναι καλός ο κύκλος σου

δεν ξέρω αν σας το είπε αυτό.. έμενα δεν το έλεγξε και δεν ήταν καλής ποιότητας τα ωάρια μου

Ναι ναι θα κάνω ξανά FSH ! Όταν την έκανα τον Αύγουστο ήταν καλή και συνδυαστικά μου πε ο γιατρός μου .. Τώρα θα ξανακάνω για να χω μια εικόνα πάλι :)

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Vana87 είπε:

Και εγω τα κατεβασα ολα! Το μονο που επεσε μεσα ηταν αυτο

Εγώ το χρησιμοποιώ χρόνια το MyDaysX (αυτό με τη μαργαριτούλα). Τώρα με τα τεστάκια διαπιστώνω ότι μπορεί μερικές φορές να μην πετυχαίνει ακριβώς την ημέρα ωορρηξίας (γιατί μου την υπολογίζει με το μ.ο των κύκλων μου που είναι 27 ημέρες ενώ εγώ κάποιες φορές έχω κύκλους και 24,25 ή 29 ημερών) ωστόσο το διάστημα που ορίζει ως γόνιμες πέφτει πάντα μέσα. Και έχει και άπειρες δυνατότητες να σημειώνεις τα πάντα! Δοκιμάστε το κορίτσια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ElektraGr είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ !! Και συ είδα αδιαθέτησες επιτέλους ;; Με το καλό λοιπόν στον επόμενο κύκλο να έχεις ευχάριστα ^_^

Ναι ναι θα κάνω ξανά FSH ! Όταν την έκανα τον Αύγουστο ήταν καλή και συνδυαστικά μου πε ο γιατρός μου .. Τώρα θα ξανακάνω για να χω μια εικόνα πάλι :)

Να εισαι καλα!!! Μακαρι! Ναι αδιαθετησα ειμαι στην 3η μερα σημερα και δεν εχω καθολου ροη. Τι να πω δεν ξερω πρωτη φορα τετοιο μπερδεμα με τον κυκλο μ! Εχω τρελανει κ τις εφαρμογες! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόνο εγώ κατέβασα το my days και δε ξέρω και να το λειτουργώ καθόλου? Μου φαινονται κινέζικα.

Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα γιατι παράγγειλα έναν μπουφέ που ήθελα πάρα πολύ για το σπίτι και κατέληξα και στο φόρεμα που θα βάλω στο γάμο οπότε το παράγγειλα κι αυτό! :D 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@anemoni1989 μου καλή επιτυχία με ένα καλό νουμερο!! :-P:-D:)

Μπράβο κι αυτό ήθελα να πω και ξεχάστηκα απ τη χαρά μου! @anemoni1989 ευχομαι τελειο νουμερο στη χοριακη σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!!!αγορασα σημερα κ εγω τα τεστακια απ το εβαυ τα 50 :-) ελπιζω να μην ειναι δυσκολο να τα χρησιμοποιησω γιατι δεν εχω ξανακανει. διαβαζω διαφορα για αχνες κοκκινες γραμμες κλπ ελπιζω να μη μπερδευτω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , noni90 είπε:

Μπράβο κι αυτό ήθελα να πω και ξεχάστηκα απ τη χαρά μου! @anemoni1989 ευχομαι τελειο νουμερο στη χοριακη σου!

Ευχαριστώ! Για να δουμε!!!! Οχι τιποτα αλλο αλλα θελω να προλαβω τ γιατρο!!! Αχαχχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν κορίτσια μου.. σήμερα έβρασα γλυκοπατάτες! Η φίλη μου η @andrianni μου είπε ότι είναι φυσικη προγεστερόνη οπότε είπα να το δοκιμάσω τώρα που είναι κρίσιμες οι μέρες! Χιχι

@anemoni1989 ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι!!

@ElektraGr καλή αρχή στη νέα προσπάθεια!! Να έρθουν όλα εύκολα!

@Papaki@ άσε το πιλάτες και δώστου να καταλάβει!!! :-P

Να ρωτήσω και κάτι που έχει να κάνει με τα συμπτώματα..τις φλέβες στο στήθος και σκούρες θυλες ποτέ περίπου τα παρατηρήσατε?

Εύχομαι όλες γκαστρουλες και μελλοντικές γκαστρουλες να είστε καλά!!

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , noni90 είπε:

Γιατί καλέ θα φύγει?

Όχι, αλλα δεν πρόκειται να τον ενοχλήσω αν μαθω την τιμη μετα τις 8.... οποτε πάλι θα εχω αγωνια για το τι θα μου πει!!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Vila είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου.. σήμερα έβρασα γλυκοπατάτες! Η φίλη μου η @andrianni μου είπε ότι είναι φυσικη προγεστερόνη οπότε είπα να το δοκιμάσω τώρα που είναι κρίσιμες οι μέρες! Χιχι

@anemoni1989 ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι!!

@ElektraGr καλή αρχή στη νέα προσπάθεια!! Να έρθουν όλα εύκολα!

@Papaki@ άσε το πιλάτες και δώστου να καταλάβει!!! :-P

Να ρωτήσω και κάτι που έχει να κάνει με τα συμπτώματα..τις φλέβες στο στήθος και σκούρες θυλες ποτέ περίπου τα παρατηρήσατε?

Εύχομαι όλες γκαστρουλες και μελλοντικές γκαστρουλες να είστε καλά!!

Αχα τι διαβαζω??!!! Συμπτωματακια?!!?? Λοιπον εγω θυμαμαι οτι το στηθος με ενοχλησε λιγο πριν την καθυστερηση εντονες μπλε φλεβες βαρυ στηθος κ ειχαν αρχισει οι ενοχλησεις σαν πονακια στο στηθος οταν ξαπλωνα μπρουμυτα. Το τελευταιο συμπτωμα μπορει να ηταν κ λιγο αργοτερα! Το σκ βλεπω να κορυφωνεται η αγωνια μας χαχαχαχ +++++++++++


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Vila είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου.. σήμερα έβρασα γλυκοπατάτες! Η φίλη μου η @andrianni μου είπε ότι είναι φυσικη προγεστερόνη οπότε είπα να το δοκιμάσω τώρα που είναι κρίσιμες οι μέρες! Χιχι

@anemoni1989 ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι!!

@ElektraGr καλή αρχή στη νέα προσπάθεια!! Να έρθουν όλα εύκολα!

@Papaki@ άσε το πιλάτες και δώστου να καταλάβει!!! :-P

Να ρωτήσω και κάτι που έχει να κάνει με τα συμπτώματα..τις φλέβες στο στήθος και σκούρες θυλες ποτέ περίπου τα παρατηρήσατε?

Εύχομαι όλες γκαστρουλες και μελλοντικές γκαστρουλες να είστε καλά!!

Θενκ γιουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!! :)

Εγώ, οι φλέβες ήταν το πρώτο που παρατήρησα και με ψίλιασε... περίπου την 20η μερα του κύκλου...ίσως ήταν και 17η.... Σκούρες θηλές δεν έχω ούτε τώρα που μετράω 5 μέρες σίγουρης καθυστέρησης και έχω και 2 θετικά τεστάκια!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...