Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, anemoni1989 είπε:

Όχι, αλλα δεν πρόκειται να τον ενοχλήσω αν μαθω την τιμη μετα τις 8.... οποτε πάλι θα εχω αγωνια για το τι θα μου πει!!!! :P

Έχεις δίκιο μετα τις 8 είναι πολύ αργά. Ε καλα μεχρι τις 8 κ αυτοι θα κανουν? Μπορεις να του στείλεις e mail όμως η μνμ στο κινητο. Και να το απαντησει αυριο το πρωι μολις το δει!

 

ρε κορίτσια να σας ρωτησω κατι? τα θυμαστε τα ονειρα που βλέπετε? πιστευετε ότι η ψυχολογια μας μεταφερεται στο ασυνειδητο μας κ ετσι βλέπουμε ονειρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, MelinaFo είπε:

Να εισαι καλα!!! Μακαρι! Ναι αδιαθετησα ειμαι στην 3η μερα σημερα και δεν εχω καθολου ροη. Τι να πω δεν ξερω πρωτη φορα τετοιο μπερδεμα με τον κυκλο μ! Εχω τρελανει κ τις εφαρμογες! 

Αμα δεν σου συνεχιστεί, χτυπα καλου κακου ένα τεστάκι! έχω ακουσει ότι η μικρή ροή, μπορει να ναι και ψευδοπεριοδος στην εγκυμοσυνη

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Εψαξα κ γω στο amazon εχει πολυ οικονομικα πακετα με τετοια τεστακια αλλα δεν εχω καταληξει ακομα. Καποια δεν στελνονται κ ελλαδα.....

Κορίτσια Δείτε από ιμπει..Εγώ από κει πηρα.. μια χαρά φάνηκε η άχνη γραμμή πριν την καθυστέρηση..4μέρες.. Κ έρχονται κανονικά Ελλάδα.τ πενήντα εννιά ευρώ.. σαν πωλητής σε λαϊκή ακούστηκα....χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Το νιώθω αρκετά βαρύ το στήθος μου αλλά έτσι κι αλλιώς πάντα είναι μετά την ωορρηξία αλλά χθές είδα 2-3 μπλέ φλέβες..σας το είπα ότι αρχίζω και παραλογιζομαι από τώρα ε????? Χαχαχαχα

@MelinaFo δηλαδή είχες 2 μέρες κανονική ροή και μετά τίποτα??


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αμα δεν σου συνεχιστεί, χτυπα καλου κακου ένα τεστάκι! έχω ακουσει ότι η μικρή ροή, μπορει να ναι και ψευδοπεριοδος στην εγκυμοσυνη

 

Εχω κανει δυο χοριακες προγεστερονη προλακτινη λογω μεγαλης καθυστερησης. Δεν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης. Μαλλον φταιει το προσφατο παρελθον! Θα επανελθουμε που θα παει!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

Έχεις δίκιο μετα τις 8 είναι πολύ αργά. Ε καλα μεχρι τις 8 κ αυτοι θα κανουν? Μπορεις να του στείλεις e mail όμως η μνμ στο κινητο. Και να το απαντησει αυριο το πρωι μολις το δει!

 

ρε κορίτσια να σας ρωτησω κατι? τα θυμαστε τα ονειρα που βλέπετε? πιστευετε ότι η ψυχολογια μας μεταφερεται στο ασυνειδητο μας κ ετσι βλέπουμε ονειρα?

τα όνειρα είναι η προσπάθεια του εγκεφαλου να βάλει όσες πληροφοριες επεξεργάστηκε σε μία τάξη...οποτε ναι, φυσικά και η ψυχολογία και οι σκέψεις μας επηρρεάζουν τα όνειρά μας!!! Για αυτό το λόγο και εγώ δεν τα πιστεύω καθόλου... Να σου δώσω να καταλάβεις, το χιόνι στα όνειρα το θεωρούν θάνατο... Εγώ λοιπόν, πριν από καμιά 3ετία έβλεπα συνέχεια χιόνι στο σπίτι της γιαγιάς μου! Δε το πα ποτε στη μανα μου, γιατί θα πέθαινε από το άγχος της ότι θα πάθαινε κάτι η γιαγιά... Η γιαγιά αυτή τη στιγμή είναι 84 ετών αν θυμάμαι καλά ή 85...είναι κοτσωνάτη (φτου φτου μην την ματιασω) και την καμαρώνουμε και ανυπομονώ να της ανακοινώσω ότι θα αποκτήσει δισέγγονο!!!!! Και είμαι σίγουρη, πως με τέτοια χαρά που θα πάρει, θα ζήσει άλλα 10 χρόνια!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια Δείτε από ιμπει..Εγώ από κει πηρα.. μια χαρά φάνηκε η άχνη γραμμή πριν την καθυστέρηση..4μέρες.. Κ έρχονται κανονικά Ελλάδα.τ πενήντα εννιά ευρώ.. σαν πωλητής σε λαϊκή ακούστηκα....χαχα

Ναι κ εγώ αυτά παίρνω και συμφέρουν πολύ γιατί εγώ κάνω 2 τη μέρα! Απλά να κοιτάξετε ο πωλητής να είναι Ευρώπη γιατί κάτι γίνεται νομίζω με τα τελωνεία τις τελευταίες μέρες με τα δέματα από Κίνα.


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Εχω κανει δυο χοριακες προγεστερονη προλακτινη λογω μεγαλης καθυστερησης. Δεν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης. Μαλλον φταιει το προσφατο παρελθον! Θα επανελθουμε που θα παει!

Α! Το είχα ξεχασει, συγγνώμη... Οι ορμόνες όταν αλλάζουν τρελαίνουν τον οργανισμό... Εμένα έπαθε κοκομπλόκο όταν έκοψα τα αντισυλληπτικά!!! Είχα μικρότερους κύκλος και μάλιστα ο τελευταίος να σκεφτείς δεν κράτησε ούτε 3 μέρες...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

τα όνειρα είναι η προσπάθεια του εγκεφαλου να βάλει όσες πληροφοριες επεξεργάστηκε σε μία τάξη...οποτε ναι, φυσικά και η ψυχολογία και οι σκέψεις μας επηρρεάζουν τα όνειρά μας!!! Για αυτό το λόγο και εγώ δεν τα πιστεύω καθόλου... Να σου δώσω να καταλάβεις, το χιόνι στα όνειρα το θεωρούν θάνατο... Εγώ λοιπόν, πριν από καμιά 3ετία έβλεπα συνέχεια χιόνι στο σπίτι της γιαγιάς μου! Δε το πα ποτε στη μανα μου, γιατί θα πέθαινε από το άγχος της ότι θα πάθαινε κάτι η γιαγιά... Η γιαγιά αυτή τη στιγμή είναι 84 ετών αν θυμάμαι καλά ή 85...είναι κοτσωνάτη (φτου φτου μην την ματιασω) και την καμαρώνουμε και ανυπομονώ να της ανακοινώσω ότι θα αποκτήσει δισέγγονο!!!!! Και είμαι σίγουρη, πως με τέτοια χαρά που θα πάρει, θα ζήσει άλλα 10 χρόνια!!! :)

Να ζήσει η γιαγιακα και να δεις χαρα που θα κανει! Ούτε κ εγω τα πιστευω αλλα θεωρω όπως κ εσυ ότι πηρα πληροφοριες και τις βαζω σε ταξη στον υπνο μου!

Ξέρεις τι επαθα... Το Σαββατο ειχα μια δράση σχετική με τη δουλεια μου και οι επισημοι με ευχαριστησαν λεγοντας πολύ καλα λογια για μενα. Ηταν εκει και η κουνιαδα μου. Βλεπω λοιπον χτες στον υπνο μου ότι εκανα τεστ κ ημουν εγκυος κ όταν της το ειπα τσακωθήκαμε τοσο πολύ που την εσπρωξα και την εριξα στην θαλασσα. Προσπαθω λοιπον να καταλαβω τι εξελαβα και δε το επεξεργαστηκα για να δω κατι τετοιο! Πιο κουλο ονειρο δε παει,,.,,

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια Δείτε από ιμπει..Εγώ από κει πηρα.. μια χαρά φάνηκε η άχνη γραμμή πριν την καθυστέρηση..4μέρες.. Κ έρχονται κανονικά Ελλάδα.τ πενήντα εννιά ευρώ.. σαν πωλητής σε λαϊκή ακούστηκα....χαχα

κ εγω αυτα πηρα!! περιμενω να ερθουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

τα όνειρα είναι η προσπάθεια του εγκεφαλου να βάλει όσες πληροφοριες επεξεργάστηκε σε μία τάξη...οποτε ναι, φυσικά και η ψυχολογία και οι σκέψεις μας επηρρεάζουν τα όνειρά μας!!! Για αυτό το λόγο και εγώ δεν τα πιστεύω καθόλου... Να σου δώσω να καταλάβεις, το χιόνι στα όνειρα το θεωρούν θάνατο... Εγώ λοιπόν, πριν από καμιά 3ετία έβλεπα συνέχεια χιόνι στο σπίτι της γιαγιάς μου! Δε το πα ποτε στη μανα μου, γιατί θα πέθαινε από το άγχος της ότι θα πάθαινε κάτι η γιαγιά... Η γιαγιά αυτή τη στιγμή είναι 84 ετών αν θυμάμαι καλά ή 85...είναι κοτσωνάτη (φτου φτου μην την ματιασω) και την καμαρώνουμε και ανυπομονώ να της ανακοινώσω ότι θα αποκτήσει δισέγγονο!!!!! Και είμαι σίγουρη, πως με τέτοια χαρά που θα πάρει, θα ζήσει άλλα 10 χρόνια!!! :)

Βλέπω κι εγώ όνειρα σε σχέση με ότι συμβαίνει γύρω μου αλλά δεν δίνω καμία σημασία! Δεν τα πιστεύω γενικά..  και δεν επιτρέπω να με επιρρεαζουν! 

Τι γλυκό αυτό που είπες με τη γιαγιακα σου!! Πόσο θα ήθελα κι εγώ να ήταν ακόμα μαζί μας.. 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vila είπε:

Το νιώθω αρκετά βαρύ το στήθος μου αλλά έτσι κι αλλιώς πάντα είναι μετά την ωορρηξία αλλά χθές είδα 2-3 μπλέ φλέβες..σας το είπα ότι αρχίζω και παραλογιζομαι από τώρα ε????? Χαχαχαχα

@MelinaFo δηλαδή είχες 2 μέρες κανονική ροή και μετά τίποτα??

Εμενα παντως τον μηνα που ειχα την βιοχημικη , με πονουσε το στηθος μια βδομαδα πριν αλλα με ετσουζε και απο μεσα , σαν να με καιει ενιωθα και δεν μπορυσα να το ακουμπησω . Επισης ζεστιανομουν παραααα πολυ!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Εμενα παντως τον μηνα που ειχα την βιοχημικη , με πονουσε το στηθος μια βδομαδα πριν αλλα με ετσουζε και απο μεσα , σαν να με καιει ενιωθα και δεν μπορυσα να το ακουμπησω . Επισης ζεστιανομουν παραααα πολυ!

Ποια ηταν αυτή που την ετσουζε στο κεντρο το στηθος? Καποια κοπελα το ειχε γραψει τις προαλλες

πρίν από 1 λεπτό , Vila είπε:

Βλέπω κι εγώ όνειρα σε σχέση με ότι συμβαίνει γύρω μου αλλά δεν δίνω καμία σημασία! Δεν τα πιστεύω γενικά..  και δεν επιτρέπω να με επιρρεαζουν! 

Τι γλυκό αυτό που είπες με τη γιαγιακα σου!! Πόσο θα ήθελα κι εγώ να ήταν ακόμα μαζί μας.. 

Εγω βλεπω αλλα δε τα θυμαμαι αυτό μου εκατσε όμως γιατι ειχε κ βια μεσα κ δε βλεπω τετοια συνηθως. Για να μου εμεινε κ να το θυμαμαι ηταν πολύ ζωντανο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Να ζήσει η γιαγιακα και να δεις χαρα που θα κανει! Ούτε κ εγω τα πιστευω αλλα θεωρω όπως κ εσυ ότι πηρα πληροφοριες και τις βαζω σε ταξη στον υπνο μου!

Ξέρεις τι επαθα... Το Σαββατο ειχα μια δράση σχετική με τη δουλεια μου και οι επισημοι με ευχαριστησαν λεγοντας πολύ καλα λογια για μενα. Ηταν εκει και η κουνιαδα μου. Βλεπω λοιπον χτες στον υπνο μου ότι εκανα τεστ κ ημουν εγκυος κ όταν της το ειπα τσακωθήκαμε τοσο πολύ που την εσπρωξα και την εριξα στην θαλασσα. Προσπαθω λοιπον να καταλαβω τι εξελαβα και δε το επεξεργαστηκα για να δω κατι τετοιο! Πιο κουλο ονειρο δε παει,,.,,

χαχαχα αν σου πω οτι 2 μερες πριν μου ερθει περιοδος , ειδα οτι κρατουσα στο χερι θετικο τεστ εγκυμοσυνης και το εδειξα στην αδερφη μου !!! αλλα δεν το πιστευα οτι ημουν εγκυος στο ονειρο.. την συνεχεια δεν την θυμαμαι.. βεβαια μου ηρθε κανονικοτατα περιοδος με πολυ αιμα κ πονο αυτη την φορα . 4 buscopan πηρα κ δεν εκαναν τιποτα!.. 

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Ποια ηταν αυτή που την ετσουζε στο κεντρο το στηθος? Καποια κοπελα το ειχε γραψει τις προαλλες

Εγω βλεπω αλλα δε τα θυμαμαι αυτό μου εκατσε όμως γιατι ειχε κ βια μεσα κ δε βλεπω τετοια συνηθως. Για να μου εμεινε κ να το θυμαμαι ηταν πολύ ζωντανο

Κ καποια άλλη το είχε γραψει νομιζω . Στην καθεμια πιστευω οτι ειναι διαφορετικα τα συμπτωματα...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

χαχαχα αν σου πω οτι 2 μερες πριν μου ερθει περιοδος , ειδα οτι κρατουσα στο χερι θετικο τεστ εγκυμοσυνης και το εδειξα στην αδερφη μου !!! αλλα δεν το πιστευα οτι ημουν εγκυος στο ονειρο.. την συνεχεια δεν την θυμαμαι.. βεβαια μου ηρθε κανονικοτατα περιοδος με πολυ αιμα κ πονο αυτη την φορα . 4 buscopan πηρα κ δεν εκαναν τιποτα!.. 

Εμενα το αντιθετο ενώ συνηθως ποναω αυτή η περιοδος είναι λαιτ, εχω μεν πολύ ροη αλλα δε ποναω σχεδόν καθολου!
Αλλα να τη πεταξω κ στη θαλασσα επειδή μου ειπε ότι επρεπε αυτή πρωτα να κανει παιδι κ όχι εγω? Σου λεω τρελα!!!!! Δεν μου εμεινε τοσο το θετικο του τεστ αλλα ο τσακωμος,. με αυτή την αισθηση ξυπνησα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...