Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Καλημερα!! Μην κολλατε με τις ποσοτητες! Το καθε παιδι εχει τις δικες του αναγκες και ξερτι ποσο γαλα χρειαζεται. Οπως οι ενηλικες δεν χορταινουν ολοι με την ιδια ποσοτητα, ετσι και τα μωρα!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Εμενα εχει αρχισει να γκρινιαζει οταν τελειωνει το μπουκαλι.μαλον πρεπει να φτιαχνω περισοτερο.

Ποσο του κανεις τωρα; και ποσα κιλα ειναι;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMES180 ml κιλα μεθαυριο που θα παω στο γιατρο.5300 ηταν τον προηγουμενο μηνα.

Λογικα θα ειναι γυρω στα 6 κιλα αρα χρειαζεται 900ml το 24ωρο. Αν κανετε 5 γευματα (αν θυμαμαι σωστα) θα πρεπει να πινει 180ml σε καθε γευμα. Αρα αυτο ειναι το λιγοτερο που μπορει να χρειαζεται, ειναι πολυ πιθανο να χρειαζεται παραπανω ειδικα αν εχει περασει τα 6 κιλα. Αφου θα πατε στο γιατρο ρωτα τον κιολας αλλα νομιζω να του κανεις 210 και αν δεν τα θελει ας μην τα πιει ολα.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουαου...τι ποσοτητες και τι κιλα ειναι αυτα που λετε;; εμεις ουτε κατα διανοια τετοια ποσα..

μανιταρι μαγικο:φανταζομαι καθε μηνα θα πρεπει να περνεις ρουχα...η μεση σου πως ειναι; εμενα που ακομα ειναι μινιον η πλατη μου μεπεθαινει οταν την κραταω

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, rainbow είπε:

ουαου...τι ποσοτητες και τι κιλα ειναι αυτα που λετε;; εμεις ουτε κατα διανοια τετοια ποσα..

μανιταρι μαγικο:φανταζομαι καθε μηνα θα πρεπει να περνεις ρουχα...η μεση σου πως ειναι; εμενα που ακομα ειναι μινιον η πλατη μου μεπεθαινει οταν την κραταω

Κι εμενα η πλατη και ο αυχενας πονανε τρομερα! Ειδικα οταν ξυπναω δεν μπορω να γυρισω προς καμια κατευθυνση!! Μην ανησυχεις, εσεις ως κοριτσακια δικαιουστε να ειστε μινιον!!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@rainbowασε κοριτσακι οι πονοι στα χερια κ στον αυχενα ειναι ανυποφοροι.εχω τενοντιτιδα κ στα δυο χερια χρονια  οποτε καταλαβαινεις οτι υποφερω καθημερινα.εσεις ειστε κοριτσακια κ δικαιουστε να ειστε αδυνατες

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεζουν πολυ τα μωρα που ειναι μικρουτσικα! Ο δικος μου προσπερασε ολη την ηλικια 0-3!!! Χθες του φορουσα ενα φορμακι για 9 μηνων. Τον βλεπουν εξω και λενε καλα ακομα δεν στηριζει καλα το κεφαλι;;; εχει προβλημα;;,, και νευριαζω!!!

  • Χαχα 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ εμενα νομιζω πως ειναι πιο μεγαλος απο την ηλικια του.η κουμπαρα μου οταν γεννησε την κορη της ηταν 2500 γρ.κ οταν την ειδα εγω στους εξι μηνες ηταν μικροτερη απο τον μπεμπη τωρα.εμεις φοραμε για 6 μηνων ανετα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Κ εμενα νομιζω πως ειναι πιο μεγαλος απο την ηλικια του.η κουμπαρα μου οταν γεννησε την κορη της ηταν 2500 γρ.κ οταν την ειδα εγω στους εξι μηνες ηταν μικροτερη απο τον μπεμπη τωρα.εμεις φοραμε για 6 μηνων ανετα.

Τι αντρακλες εχουμε!!!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η μελλουσα νονα του μωρου επειδη ειναι αρκετα κοντουλα μου λεει στην πρωτη δημοτικου ο βαφτισιμιος μου θα με περναει στο υψος!

@Μανιταρι Μαγικο ειναι ναποιος στην οικογενεια πολυ ψηλος;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, CMES είπε:

Η μελλουσα νονα του μωρου επειδη ειναι αρκετα κοντουλα μου λεει στην πρωτη δημοτικου ο βαφτισιμιος μου θα με περναει στο υψος!

@Μανιταρι Μαγικο ειναι ναποιος στην οικογενεια πολυ ψηλος;

Ναι ο αντρας μου ειναι 1,95

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...