Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESμη χανεις το κουραγιο σου μπορει τωρα να προσαρμοζεται.μπορει να κοιμηθει σημερα κ να ξυπνησει παλι αυριο.ο παιδιατρος μου ειχε πει στην αρχη οτι μπορει να ξυπναει γτ ξερει οτι θα φαει σιγα σιγα θα αρχισει να κοιμαται πολλες ωρες.ευχομαι να στρωσει να ξεκουραστεις κ εσυ.ο δικος μου ειναι υπναρας.απο τον πρωτο μηνα τον ξυπναγα για να φαει την νυχτα κ μετα εκανε δυο ωρες να ξανακοιμηθει.τωρα κοιμαται 11 με 7 η 8 τρωει κ ξανακοιμαται κατευθειαν μετα μεχρι τις 10:30 η 11.

Ειχα καλομαθει απο την κορη μου που 4 μερες πριν γινει 2 μηνων κοιμηθηκε πρωτη φορα 10-9!! Αυτος κοιμαται μεν αρκετες ωρες το 24ωρο αλλα τρωει καθε 3 ωρες!!! Ειναι και πειναλας!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμενα τρωει τετραωρο αλλα καποιες φορες την ημερα πειναει στο τριωραχ κοριτσια ο μπεμπακος με κοιταζει κ λιωνω.το πρωι ενω κλαιει γτ πειναει οταν ξυπναω κ με βλεπει μου χαμογελαει κ μετα συνεχιζει το κλαμα.οποιος κ αν ειναι σπιτι κ του μιλαει η παιζει μαζι του αυτος κοιταζει εμενα.ερωτας ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

αρχισαμε κ εμεις τα πισογυρισματα..εφαγε στις 10 λιγο γιατι ηταν κιυρασμενη κ την πηρε ο υπνος κ ξυπνησε στις 4.ενταξει δε λεω καλες κ οι 6 ωρες αλλα οταν μου κοιμαται τοσο νωρις δε βολευει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!δυσκολο το βραδυ μας σημερα! Απο τις 4 κοιμηθηκε 6..6 φορες την εβαλα για υπνο την εβδομη κοιμηθηκεε δεν ηξερα τι τι φταιει.και δεν ετρωγε κ δεν κομοταν ασε που αρχισε να βαζει το δαχτυλο στο στομα για να κοιμηθει. Της το εβγαζα εβαζα πιπιλα ξυπνουσε...

Link to comment
Share on other sites

πολυ γκρινια σημερα δεν ξερει τι τι φταιει κ δε μου τρωει εφαγε απο το ενα στηθος κ οταν την εβαλα στο αλλο εκλαιγε με λυγμους της εδωσα μπουκαλι εφαγε μονο 60 τι να πω..τι να φταιει;

Link to comment
Share on other sites

εμενα εχει κατι βδομαδες κ την μερα δυσκολευεται να κοιμηθει επειδη εχει φως.τον βλεπω κ κουκουλωνεται με την κουβερτα η οταν τον παιρνω αγκαλια χωνει τη μουσουδα του πανω μου να μην τον παιρνει το φως κ κοιμαται.αυτο εχει ως αποτελεσμα να κοιμαται κανα μισαωρο κ να ξυπναει κ το βραδυ ειναι κουρασμενος κ την ωρα που εχουμε κανει μπανιο κ τον ντυνω να εχει απιστευτη γκρινια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μανοτατι μαγικο: Μετα απο πολυ γκρινια και παραπονο κοιμηθηκε στις 2.ηρθε και ο ωρλ σπιτι μια χαρα μας ειπε πως ειναι..αυριο θα παρω να κλεισω ραντεβου για τα ισχια.αλλα πρεπει να παμε θεσσαλονικη κ πρεπει να οργανωθω πως θα την ταιζω τοσες ωρες γιατι ειναι κ η νονα μας εκει οποτε θα τη δοθμε κ αυτη λιγο κ θελω να παω και ικεα.αλλα δεν ξερω μηπως την εξαντλησω πολυ τη μικρη κ πρεπει να περιοριστω λιγο

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις καναμρ ισχια και ειναι μια χαρα. Εμενα παλι εχει λιωσει στον υπνο σημερα. Εφαγε στις 10.30, επαιξε και κοιμηθηκε γυρω στις 12.30 και ξυπνησε 5 παρα τεταρτο! 

@Μανιταρι Μαγικο μην κανεις το λαθος και αρχισεις να τον βαζεις μονο του σε δωματιο με σκοταδι μεσα στη μερα, μετα δεν θα σου κοιμαται πουθενα. Θα θες να πας μια βολτα και θα μετρας τις ωρες!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , CMES είπε:

Κι εμεις καναμρ ισχια και ειναι μια χαρα. Εμενα παλι εχει λιωσει στον υπνο σημερα. Εφαγε στις 10.30, επαιξε και κοιμηθηκε γυρω στις 12.30 και ξυπνησε 5 παρα τεταρτο! 

@Μανιταρι Μαγικο μην κανεις το λαθος και αρχισεις να τον βαζεις μονο του σε δωματιο με σκοταδι μεσα στη μερα, μετα δεν θα σου κοιμαται πουθενα. Θα θες να πας μια βολτα και θα μετρας τις ωρες!

Οχι δεν το κανω.τουλαχιστον κοιμαται το βραδυ.ξυπναει καποιες φορες του βαζω πιπιλα κ κοιμαται.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Εμεις καπως στρωσαμε με το θεμα φαγητο. Τρωει πλειν τη μερα ανα 3 ωρες γυρω στα 120 μεσο ορο. Ακουω φιλες μου που γεννησαμε μαζι τα δικα τους τρωνε 180 και 200 αλλα ισως το γαλα μου ειναι πιο παχυ και χορτσινει τι να πω. Σημερα κοιμηθηκε 10 κ ξυπνησε 6 εφαγε κ τωρα ξανακοιμηθηκε!! 

Χθες ειχε λιγο γκρινια ολη μερα αλλα ευτυχως κοιμηθηκε το βραδυ. 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Εμεις δεν ξερω αν εφτεγε το εμβολιο γιατι ηταν 6μερες μετα αλλα η μικρξ χθες ηταν απο τη μια γκρινια κ το βραδυ κοιμοταν ορθια.αντε να δουμε σημερα.το κακο ειναι οτι μου μειωσε την ποσοτητα του φαγητου.

dimitroula30: Εμεις ακομα στα 100ml ειμαστε δεν μπορω να της δωσω με τοποτα παραπανω κλαει κ το σπρωχνει.δεν ξερω α φταιει που ειναι κοριτσακι κ τρωει λιγοτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...