Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@CMES ειναι η αποζημιωση για τον μοναχικο κ δυσκολο χειμωνα! η ανοιξη στα νησια ειναι η καλυτερη εποχη. μια χαρα για το μωρακι κ για μενα γιατι πολλη κλεισουρα μεχρι τωρα!

 

@rainbow εμεις τον βαλαμε στην κουνια 1 μηνα πριν. ηθελα κ εγω μα τον βαζω να τη δοκιμαζει αλλα δεν χρειαστηκε. το βραδυ που τη στηςαμε κοιμηθηκε στο πορτ μπεμπε, ξυπνησε απο κατι που τον ενοχλησε, τον εβαλα στην κουνια, απλωθηκε, αραξε... αυτο ηταν!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@CMES τελεια! εμεις κανουμε εμβολιο σημερα οποτε ελπιζω σε ενα σ/κ υπνηλιας! τι καλη μανα! μετα τις τοσες ωρες υπνου, ειχε μεγαλυτερη ορεξη; δηλαδη ηθρλε μα φαει περιςςοτερο; εγω αυτο φοβαμαι κ τον ξυπναω για φαγητο, γιατι οταν πρωτοξεκινησε τους σερι υπνους μετα ετρωγε λαιμαργα κ τοτε χειροτερεψε η παλινδρομηση. αλλα δεν αντεχω αλλο σπαστους υπνους! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Έσπερος είπε:

@CMES τελεια! εμεις κανουμε εμβολιο σημερα οποτε ελπιζω σε ενα σ/κ υπνηλιας! τι καλη μανα! μετα τις τοσες ωρες υπνου, ειχε μεγαλυτερη ορεξη; δηλαδη ηθρλε μα φαει περιςςοτερο; εγω αυτο φοβαμαι κ τον ξυπναω για φαγητο, γιατι οταν πρωτοξεκινησε τους σερι υπνους μετα ετρωγε λαιμαργα κ τοτε χειροτερεψε η παλινδρομηση. αλλα δεν αντεχω αλλο σπαστους υπνους! 

Το αντιθετο, εφαγε πολυ λιγοτερο απο οτι συνηθως. Το μπουκαλι ουσιαστικα τον πιεσα να το φαει γιατι επρεπε να φυγω και ηθελα να ειναι χορτατος. Το εμβολιο ομως συνηθως φερνει ανησυχια και οχι υπνηλια!

Ειμαι σε μια συνεντευξη για δουλεια τωρα, για να δουμε!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον κοριτσια παει και το 1 μπουκαλι που εδινα μεσα στη μερα! Τωρα εμειναν μονο τα 2 που δινω τη νυχτα. Αν κοψει το βραδινο ξυπνημα θα κοψω και το 1 βραδινο καο θα μεινει μονο 1! Λετε να τα καταφερω;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εμενα οταν ξυπναει τρωει την ιδια ποσοτητα .εγω παντως δεν θα την ξυπνουσα για κανενα λογο

cmes: Μπραβο...γιατι οχιαφου τα καταφερες να του κοψεις τοσα μια χαρα σας βρισκω..εγω παλι δεν λεει να αυξηθει οποτε συνεχιζω τα ιδια..

με τη συνεντευξη τι εγινε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , rainbow είπε:

και εμενα οταν ξυπναει τρωει την ιδια ποσοτητα .εγω παντως δεν θα την ξυπνουσα για κανενα λογο

cmes: Μπραβο...γιατι οχιαφου τα καταφερες να του κοψεις τοσα μια χαρα σας βρισκω..εγω παλι δεν λεει να αυξηθει οποτε συνεχιζω τα ιδια..

με τη συνεντευξη τι εγινε;

Καλα πηγε, μετα το πασχα θα μου πουν αν θα περασω στο επομενο σταδιο. Βεβαια και να με παρουν δεν ειμαι πολυ σιγουρη οτι θελω να παω. Το σκεφτομουν σημερα και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω. Επαγγελματικα βρισκομαι σε ενα σταυροδρομι και δεν εχω ιδεα ποιον δρομο να διαλεξω! Τουλαχιστον ομως εχω επιλογες!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESκαλη επιτυχια κοριτσακι μου.ο μικρος μαλον μπαινει σε σειρα.απλα να σου πω οτι τα παιδια που θηλαζουν ξυπνανε την νυχτα γτ το μητρικο γαλα ειναι πιο ευπεπτο απο την σκονη κ πεινανε πιο γρηγορα.οποτε το βραδυνο το μπουκαλι μπορει αν το κοψεις να ξυπναει πιο νωρις.πειραματησου μην εχεις ιστοριες παλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESκαλη επιτυχια κοριτσακι μου.ο μικρος μαλον μπαινει σε σειρα.απλα να σου πω οτι τα παιδια που θηλαζουν ξυπνανε την νυχτα γτ το μητρικο γαλα ειναι πιο ευπεπτο απο την σκονη κ πεινανε πιο γρηγορα.οποτε το βραδυνο το μπουκαλι μπορει αν το κοψεις να ξυπναει πιο νωρις.πειραματησου μην εχεις ιστοριες παλι.

Το ξερω γιαυτο και δεν εχω τολμησει ακομα να πειραξω τα βραδινα! Του δινω ενα γυρω στις 11-12 πριν κοιμηθω και αλλο ενα οταν ξυπναει γυρω στις 5. Μετα το πρωι στις 7-8 μονο θηλαζει. Αν κοψει το ξυπνηνα των 5 και ξυπναει κατευθειαν 7-8 οπως σημερα τοτε ευκομα γλιτωνει ενα μπουκαλι. Αυτο των 12 θα κολωσω να το κοψω ομως!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESκ εγω ρωτησα τον παιδιατρο γτ αγχωθηκα στην αρχη που κοιμοταν 8ωρο κ 9ωρο χωρις να φαει κ μου το εξηγησε.δεν το ηξερα.

Εγω εχω καποιες μερες κ τον βαζω να κοιμαται στο κρεβατι μου γτ στην καλαθουνα δεν χωραει πλεον κ δυσανασχετει.κ χτες τα χαραματα ειχε λιγη γκρινια ενω κοιμοταν κ προσπαθουσα να καταλαβω τι του εφταιγε.ειχε γυρισει ανασκελα κ σκεφτηκα να τον βαλω πλαι μηπως φταιει αυτο.στα επομενα 3 λεπτα ειχε κοιμηθει.

Link to comment
Share on other sites

@CMESμη χανεις το κουραγιο σου μπορει τωρα να προσαρμοζεται.μπορει να κοιμηθει σημερα κ να ξυπνησει παλι αυριο.ο παιδιατρος μου ειχε πει στην αρχη οτι μπορει να ξυπναει γτ ξερει οτι θα φαει σιγα σιγα θα αρχισει να κοιμαται πολλες ωρες.ευχομαι να στρωσει να ξεκουραστεις κ εσυ.ο δικος μου ειναι υπναρας.απο τον πρωτο μηνα τον ξυπναγα για να φαει την νυχτα κ μετα εκανε δυο ωρες να ξανακοιμηθει.τωρα κοιμαται 11 με 7 η 8 τρωει κ ξανακοιμαται κατευθειαν μετα μεχρι τις 10:30 η 11.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...