Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Κοριτσια επανερχομαι 2 ωρες μετα! Ειπα τελικα να βγω να κανω τις δουλειες μου... ετοιμασα τη μικρη, την ανεβασα στη μαμα μου, ετοιμαστηκα κι εγω με το μωρο και απο την ωρα που πηγαμε να φυγουμε λυσαξε στο κλαμα!!! Εκλαιγε στο αυτοκινητο απαρηγορητος και τελικα αφου εφτασα στον προορισμο μου, παρκαρα και τωρα τον εχω μεσα στο αυτοκινητο και τον θηλαζω!!!! Τι τραβαμε!!!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@rainbowαχ κοριτσακι σε ματιασα.πως γινετε να ξυπνησεις ενα μωρο σκεπαζοντας το;

@CMESτι τραβας κ εσυ.τουλαχιστον ηρεμισε μετα το θηλασμο;;τα εκανες τα ψωνια σου;

Λοιπον τελικα μεγαλη ευκολια ο θηλασμος τελικα. Εκεινη την ωρα θηλασε 10 λεπτα και επεσε ξερος! Σε 3 μαγαζια πηγα και ουτε κιχ δεν εβγαλε! Αν του ειχα κανει σκονη θα επρεπε να βρω μια βρυση να το κρυωσω, να τον κρατησω 20 λεπτα να ρευτει γιατι στο αυτοκινητο μπορει να ανακατευοταν και θα ετρωγα τουλαχιστον ενα 40λεπτο. Ενω ετσι σε 10 λεπτα ξεμπερδεψα!

  • Μου αρέσει 2

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου πως ειστε;εγω νιωθω πολυ κουρασμενη.οι δουλειες μου δεν τελειωνουν ποτε ολη μερα μαζευω κ το βραδυ παλι ακαταστασια παντου.χτες βραδυ εβλεπα τον αντρα μου μεσα στα νευρα αλλα δεν ηξερα γτ.ειχε πει στην πεθερα μου να μας παρει σουβλακια αν κατεβει στο χωριο.εκεινη ολο μιλαγε στο τηλ.δεν τον πηρε ποτε να του πει οτι δεν πηρε σουβλακια.κατα τις 12 το βραδυ εφτιαξε μακαρονια με σαλτσα γτ τον ειχε κοψει η λορδα.ε μολις ειδα την κουζινα ηθελα να κατσω κατω κ να κλαιω.εφαγα κ επεσα για υπνο.κ σημερα απο το πρωι μαζευω σιδερωνω κ η κρεβατοκαμαρα εξακολουθει να ειναι σαν αποθηκη.εχει κ παλιοκαιρο να παμε καμια βολτα.ουφ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μανιταρι μαγικο: Μερικες φορες κοιμαται πολθ ελαφρια και ξυπναει με το παραμικρο.μπορει βεβαια να τηννπειραζει κ ολας και να μην τη βλεπω τι να πω.αυτη νομιζει οτι αν ξυπνισει θα παιξει δεν σκςφτεται οτι το παιδι μετα εχει γκρινια.αλλα βγηκαμε σημερα το πρωι.. Γαι αρκετες ωρες....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Εγω σημερα σπιτι γιατι εχω ενα τρελο πιασιμο στον αυχενα και δεν μπορω να κουνηθω! Το απογευμα θα παμε στον ορθοπαιδικο για τα ισχια αλλα παλι προεκυψε δουλεια στον αντρα μου αρα παλι μονη μου θα παω!!!

Αυριο το πρωι εχω κλεισει κομμωτηριο να βαψω ριζα και ανυπομονω να γινω ανθρωπος!!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις σημερα καναμε το πρωτο μας εμβολιο..επαθα σοκ που μου ειπε εξαπλο κ αυτο για τη γαστρεντεριτιδα..κριμα τα παιδακια...γυρισαμε και στο σπιτι μας..αυριο λεω να κανω γενικη.και εγω θελω να βαψω μαλλι αλλα φοβαμαι οσο θηλαζω εχει φτασει η ριζα 10 δαχτυλα..

Link to comment
Share on other sites

@rainbowμην σε αγχωνει το βαρος.πηρε κ θα παρει κ αλλο μεχρι να κλεισει μηνα.κ εγω αγχωνομαι με το βαρος αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι απο την στιγμη που παιρνει ολα ειναι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Ειμαι στο αυτοκινητο και παω κομμωτηριο. Γινεται της τρελης απο κινηση, να δω ποτε θα φτασω!! Οσες δε μενετε Αθηνα ειστε πολυ τυχερες!!

@rainbow εμενα πιο πολυ με ειχε τρομαξει το μωρο της κολλητης μου που 20 ημερων νοσηλευτηκε με κοκκυτη γιατι δεν ειχε προλαβει να κανει το εμβολιο και παραλιγο να πεθανει παρα το ιδιο το εμβολιο!!

@Έσπερος που χαθηκες;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

μανιταρι μαγικο: Απλα βγηκαμε απο το μαιευτηριο 3050 και στους δυο μηνες ειναι 4700 και περιμενα να παιρνει ενα κιλο το μηνα.γι'αυτο προβληματιστικα.ετσι κ αλλιως αμα σφραγισει το στομα δεν μπορεις να την ταισεις...λεω θα γινουμε μοντελο κ πεοσεχουμε τη διατροφη μας χαχα

cmes: Δεν εχω προβλημα με τα εμβολια αλλα το θεωρω υπερβολη το 6πλο θα προτιμουσα να το τσιμπισουν περισσοτερες φορες και να παω ανα μερικες μερες στο γιατρο. να γινονται διπλα εστω 3πλα θεωρω οτι τα βομβαρδιζουν πολυ κ στην ουσια λενε οτι δεν πειραζει αλλα τωρα το ξεκινησαν αυτο δεν ξερουν τις επιπτωσεις ακομα.δυο μηνων πηρε 7 ιους σε μια μερα.τελως παντων δεν μπορουμε να κανουμε κ αλλιως

τι καλα .να φτιαξει και η διαθεση σου λιγο..εγω λεω να ξεκινισω φασινα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...